NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la miki_92 » 21 jan 2019, 18:00

rio_Ferdy88 je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:kao da ti treba razlog da mrzis ci.fute :rol:
Znaci ona otvorenost za brak ne vazi kad su Zidovi u pitanju :mrgreen:
to nisu ljudi
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Lillard » 21 jan 2019, 18:01

miki_92 je napisao/la:kao da ti treba razlog da mrzis ci.fute :rol:
Hitler bi bio ponosan
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Winters
Postovi: 2200
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 21 jan 2019, 18:04

sljivo je napisao/la:Mogu li kako obje izgubiti u SB?
Ovo i mene zanima, valjda netko nađe neko rješenje u iduća dva tjedna. :mrgreen:

Da nadodam, meni je highlight večeri bilo Billovo zakucavanje tableta od pod. :tokralju:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 21 jan 2019, 18:21

Winters je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Mogu li kako obje izgubiti u SB?
Ovo i mene zanima, valjda netko nađe neko rješenje u iduća dva tjedna. :mrgreen:

Da nadodam, meni je highlight večeri bilo Billovo zakucavanje tableta od pod. :tokralju:
Zato sto nisu svirali cist pick play. Svjesan pick play.

Avatar
alemsa
Postovi: 23933
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 21 jan 2019, 18:25

Clutch je napisao/la:Ajd razumijem to pravilo za regularnu sezonu, iz razloga da se ne produzuju utakmice puno, ali za playoff bi morali mijenjati, fakat nerealna glupost da u situaciji kad je takav ogroman ulog prisutan, neko novcicem toliku prednost stekne :?
Pa ovo je i dobro kako je bilo buraz, prije ko prvi poentira dobio je, znaci FG pogodis u ot u prvom posjedu, kraj tekme. Ovako je makar teze dati TD. Mada se slazem da protvnicki napad treba imat mogucnost odgovorit bez obzira
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la BernardBarnjak » 21 jan 2019, 19:33

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la miki_92 » 21 jan 2019, 19:43

PR move :zviz:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 21 jan 2019, 19:47

miki_92 je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:kao da ti treba razlog da mrzis ci.fute :rol:
Znaci ona otvorenost za brak ne vazi kad su Zidovi u pitanju :mrgreen:
to nisu ljudi
a ti kao jesi :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la KenoRob » 21 jan 2019, 20:13

jestamaji je napisao/la:ajmo patriotsi, da vas čujem, kakav gameplan može bill napraviti protiv ramsa? ja iskreno ne vidim načina da ih sa ovim timom dobije, ali smisliće billy kakav hajvanluk ..... u to ne sumnjam!
Ja stvari vidim onako povrsinski. Brady u zadnje vrijeme ima puno vremena da baci znaci ofanzivna linija se pojacala. Odbrana nije naj ali je postala nekako pametnija. Rivers I Mahomes nisu imali nesto previse vremena samo sto je Mahomesa spasio njegov istinski kvalitet da baca karafeke lopte. Ne pustamo previse kratki pasova kao sto naprimjer mi radimo ekipama Edelman, White I ekipa uzimaju po 5-10 yardi. Kod nas kad propuste to je odma 40 yardi I to stoji I dalje kao najveca mana. Jucer su zatvorili Hill-a, ako zatvore I Cooksa nema LAR sta trazit. Sto se tice nas radio bih isto ako je moguce. Dug drive po 5-6+ minuta sa nekim pojenima a krades vrijeme protivniku koji voli zurit. Odbrana LAR je mnogo bolja of KC-a ali ih nije snasla jos ekipa poput NEP koja ima Edelmana, Hogana, Dorsetta, Whitea svi spremni chopkat male yarde po sredini. Sta ja znam, meni iskreno veca ocekivanja u SB protiv LAR vec sinoc u KC-u a sa razlogom sma I zelio LAR umjesto Saintsa. Gurley je bio los to je pozitivno mada mozes ocekivat I on da ekplodira. CJ Anderson nam je veliki duznik jer nas je rasturio jednom dvaput. Znam da smo jedne godine izgubili HFA zbog njega u Denveru I onda nas isti Denver poslije pobjedio u AFC-u. Imamo bolji TE, QB....Sony je preporodjen isto. Ma jarane kad pocne utakmica sve i jedna analiza pada u vodu jer jedan call, non-call, odskakanje lopte ko Edelmanu sinoc se to vodi u drugi smjer. Ako Brady bude ko sinoc i ako TO svedemo na 0 ili mozda 1 manje bitan to je to. Analiza moze tek poslije utakmice.
Slazem se i ja za OT rule, meni je preglupo da jedna ekipa ne dobije loptu...

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la baltazar7 » 21 jan 2019, 20:18

Najjače je kad čitam kako jedan igrač koji će eto ponovo igrati SB prema mišljenju stručnijih ljudi od američkih stručnjaka ne može više dati ono što treba na jednom ovakvom nivou.

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 21 jan 2019, 21:18

Sta ste se okomili na kog kolegu edu :mrgreen:

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 21 jan 2019, 21:28

I on bi isto da su Patsi izgubili protiv KC-a. :D

Ali dobro, zavrsio sam sto se toga tice svakako mi je na ignore :D

Sto je najgore, ljudi ce izgubit SB pa ce se pricat kao kraj dinastije :D a igubili SB?!

Avatar
Winters
Postovi: 2200
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 21 jan 2019, 22:48

Amarinho je napisao/la:
Winters je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Mogu li kako obje izgubiti u SB?
Ovo i mene zanima, valjda netko nađe neko rješenje u iduća dva tjedna. :mrgreen:

Da nadodam, meni je highlight večeri bilo Billovo zakucavanje tableta od pod. :tokralju:
Zato sto nisu svirali cist pick play. Svjesan pick play.
Znam prijatelju, svejedno je smiješno bilo za vidjeti kako čovjek od gotovo 70 godina razbija tablet od pod, doslovno da možeš napraviti meme od toga. Old man vs. modern technology. :mrgreen:

@Bernard, gdje je ta gospoda bila poslije prošlog Super Bowla kada je odmah poslije utakmice odjurio u svlačionicu umjesto da čestita Folesu. :nedam:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la harden » 21 jan 2019, 22:50

Winters je napisao/la: Da nadodam, meni je highlight večeri bilo Billovo zakucavanje tableta od pod. :tokralju:
Jos ga baci prvi put u pod, malo mu to bilo pa ga uze i baci frljoke iza negdje :rol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
superfreak
Postovi: 322
Pridružen/a: 24 nov 2009, 22:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la superfreak » 21 jan 2019, 23:44

jestamaji je napisao/la:
Hajmo pretpostaviti da si ozbiljan. Mada ne volim malenog kabadahijicu, imao je pravo kad je rekao da bi ti trebao prestati sa prognozama jer ti ne ide od ruke. Lupas k'o Maksim, cica.
ramsi su najbolji tim lige bez obzira šta ko misli
Kojem je trebalo da svi progutaju pistaljku na pokusaj ubistva kako bi pobijedili Saintse, koji od pocetka decembra postizu 20 poena po utakmici? NFC cijeli je propao k'o kauc sto se tice forme, da se defanzivna linija Cowboysa pojavila na utakmici, Cowboysi bi hladno mogli uci u SB.
cheatersi stigli na kraj, još ta jedna tekma i odlazak u noć
i onda se krug zatvara, prije 17 godina uzeše najbolji tim svih vremna na trehu, 3.2.2019 će im se ako bude sve išlo normalno sve vratiti.
Ek? Postajemo 8-8 ekipa od iduce sezone? 12 pickova na draftu, Bentley, Wynn, Dawson i Berrios, cijela draft klasa ove godine zavrsila na IR-u. To Ameri zovu reloadom.
run kojim su ubili chargerse i chiefse ne mogu protiv ramsa sprovesti ni pomoću filmskih trikova
Ramsi najednom Monsters of the Midway postali? Zaustavili Elliotta jer su napunili box sa 8, 9 ljudi i prebacili zadatak na Prescotta da ih pobijedi. I vidi cuda, jbt, frajer bio solidan. K'o bi rek'o, da kad napunis box da zaustavis trcanje, passing game profitira. Saintsi davnih dana ispuhali. Tokom regularne sezone oko 120 yardi dopustali po utakmici, a uzmi u obzir da su njihove pobjede cesto blowouti, tako da se run game pocne ignorisati negdje oko polovine trece cetvrtine. Donald i Suh u sredini, ne mozes bolju dvojicu naci da iskoristis nedisciplinovanu defanzivnu liniju.
outside WR-a koji će spržiti petersa nemaju
Jer je samo Michael Thomas przio Petersa ove sezone. Sto li ih onda Saintsi ne uzese suvereno?
ja ne vidim kakav bi gameplan profercerao osim bacaj tomo interceptione... ako se ramsi ne useru to će biti gasi svjetlo, laku noć!
Kamara imao 11 hvatanja, a mi imamo jednog veoma dobrog receiving RB-a.
ali nikad ne reci nikad protiv cheatera. oni nikad nikoga nisu razvalili u SuperBowlu, pa ih opet imaju pet, svih pet knap ali pet koji se broje, jedan od njih protiv možda najboljeg tima ikada! tad su bili totalni autsajderi, a brat bratu i sada su, toga se najviše bojim!
Totalni autsajderi... jesi normalan?

Avatar
Winters
Postovi: 2200
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 22 jan 2019, 00:06

Hoćete uzimati kakvog QB-a na draftu ove godine? :hmmmmm:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la work » 22 jan 2019, 01:27

E jest ovaj novopeceni "navijac" Patriotsa pravi padobranac, smori frajer sve zivo.
Zatrova frajer jednu od rijetkih konstruktivnih tema, kad zanemarimo one dvije haline lopate sto su proslih sezona psovali forumasima.

Jedva cekam pass rush.

Wade Phillips :cool:

PS: Generalno sam zadovoljan novim coaching stuff-om u Denveru. Hajmo Folesa i Browna potpisat :D
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 22 jan 2019, 07:43

work je napisao/la:E jest ovaj novopeceni "navijac" Patriotsa pravi padobranac, smori frajer sve zivo.
Zatrova frajer jednu od rijetkih konstruktivnih tema, kad zanemarimo one dvije haline lopate sto su proslih sezona psovali forumasima.

Jedva cekam pass rush.

Wade Phillips :cool:

PS: Generalno sam zadovoljan novim coaching stuff-om u Denveru. Hajmo Folesa i Browna potpisat :D
Cuj novopeceni. :D Prvi SB koji sam gledao (a izgubili ga) je bio prvi protiv NYG, i od tada bas i pratim Patriote. Valjda je normalno kao i u fudbalu da raja prati Barcu, Real, Bayern od ovih stranih ekipa a ne Getafe, Frankfurt... bas kao i ovdje Coltsi, Patsi, Seahawks, Eaglesi... niko ovdje ne prati Brownse valjda?!

Poslat cu ti slike moje iz Gilette Stadium-a jbg a zivim daleko od SAD ko i ti vjerovatno... :D

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la BernardBarnjak » 22 jan 2019, 07:52

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la miki_92 » 22 jan 2019, 08:36

joj posla jbm ti sunce :rol:

"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.