NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 13 jan 2020, 21:33

GoRaN je napisao/la:
13 jan 2020, 21:04
Još ima facu negativca. Pa srušio bi se internet od hejta. :lol:
Ima onu facu koju ce sudije paziti. Sackujes ga dobijes kaznu.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 14 jan 2020, 01:58

najmanje 70% LSU u superdomeu :o

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 14 jan 2020, 02:06

go tigers! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 14 jan 2020, 02:31

ovo nisu sudije za packerse ili cheatere ... ništa ne sviraju :mrgreen:

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 14 jan 2020, 02:48

jestamaji je napisao/la:
13 jan 2020, 19:15
noćas u dva lsu-clemson

to je nešto ko prošle godine clemson-bama, osjećaj je bio da će ih clemson razvaliti ali niko se nije usudio tako nešto reći unaprijed. ove godine je samo situacija obrnuta i lsu je tim koji bi se trebao prošetati do titule ... ali preko trevora lawrencea se dosad još niko nije prošetao

elem gleda se a lako je zaspat ako bude rasturanje :D
Ostanem budan da gledam, i onda mi paradiraju trampa i njegovu kuravu na tv-u. Fuj.

Simpatisem Klemson jer su manje seljacine od ovih u Luiziani.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 14 jan 2020, 02:55

kad_kako je napisao/la:
14 jan 2020, 02:48
jestamaji je napisao/la:
13 jan 2020, 19:15
noćas u dva lsu-clemson

to je nešto ko prošle godine clemson-bama, osjećaj je bio da će ih clemson razvaliti ali niko se nije usudio tako nešto reći unaprijed. ove godine je samo situacija obrnuta i lsu je tim koji bi se trebao prošetati do titule ... ali preko trevora lawrencea se dosad još niko nije prošetao

elem gleda se a lako je zaspat ako bude rasturanje :D
Ostanem budan da gledam, i onda mi paradiraju trampa i njegovu kuravu na tv-u. Fuj.

Simpatisem Klemson jer su manje seljacine od ovih u Luiziani.
šokiran sam :mrgreen:

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 14 jan 2020, 03:04

jestamaji je napisao/la:
14 jan 2020, 02:55
kad_kako je napisao/la:
14 jan 2020, 02:48
jestamaji je napisao/la:
13 jan 2020, 19:15
noćas u dva lsu-clemson

to je nešto ko prošle godine clemson-bama, osjećaj je bio da će ih clemson razvaliti ali niko se nije usudio tako nešto reći unaprijed. ove godine je samo situacija obrnuta i lsu je tim koji bi se trebao prošetati do titule ... ali preko trevora lawrencea se dosad još niko nije prošetao

elem gleda se a lako je zaspat ako bude rasturanje :D
Ostanem budan da gledam, i onda mi paradiraju trampa i njegovu kuravu na tv-u. Fuj.

Simpatisem Klemson jer su manje seljacine od ovih u Luiziani.
šokiran sam :mrgreen:
Budan sam i ovako i onako zaigrao se Battlefield-a i haj reko da upalim na laptopu da ide dok ja vamo derem. :salut:
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 14 jan 2020, 04:07

dobra tekma, clemson strašno počeo ali LSU se izvadio sa par big playsa i to vazda na istog kornera, momentum se sad potpuno pomakao na stranu LSUa. i onda još potpuno nepotreban PI na 3 and 19 clemsona ... ako LSU ne napravi kakvu glupost morali bi ovo dobiti

ništa od spavanja :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 14 jan 2020, 05:13

broj 1 u klemsonu je danas najbolji igrač LSUa :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 14 jan 2020, 05:31

ovo je gotovo, clemson izgleda bezidejno. ako im LSU ne pokloni loptu ... game over

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 14 jan 2020, 05:42

jestamaji je napisao/la:
14 jan 2020, 05:13
broj 1 u klemsonu je danas najbolji igrač LSUa :mrgreen:
slijedeći TD na njega .... nevjerovatno da ga još drže u igri, 90% jarda LSUa idu na njegov račun... katastrofalan defanzivni coaching clemsona, da je moja punica njegova rezerva ja bi je uveo, ne bi bila gora od njega!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 14 jan 2020, 10:13

salkan je napisao/la:
13 jan 2020, 20:07
jestamaji je napisao/la:
13 jan 2020, 18:53
jestamaji je napisao/la:
12 jan 2020, 16:29


ravensima se vraćaju skoro svi starteri, mislim da imaju samo 3 ili 4 startera kojima ističe ugovor, a svi ulaze zdravi u postsezonu, elem nema tu nikakvih problema, a i draft dolazi, tu mogu popuniti sve ove rupe koje imaju, ako ih uopšte imaju. jedini problem je kako otresti se negativnog mojoa. elem nema zime za ravense, ako lamar ostane zdrav imaće oni još najmanje dvije godine šansu za SB
slika
Ih pa ovo je odlično. 45 mil prostora, znači ima se lufta dvojica ozbiljnih gladnih veterana potpisat. Jedan WR i jedan DE. Hvala na informaciji, još sam u šoku od nedelje ujutro pa ne listam po sajtovima.
PS.
Rodgers vs. Mulatčić? Veteran vs. New Wave?
Podsjeća na Marino vs. Montana.
marino-montana je bio prvi SB koji sam ja gledao...tada su rekli prvi od mnogih koji će njih dvojica igrati i ne sastaše se nikad više ...

evo već počele priče o ravensima i FA a nije ni sezona završila, navodno je clowney top kandidat .... ali džaba im sve kad igraju u mahomesovoj konferenciji :mrgreen:

Avatar
Amarinho
Postovi: 1160
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 14 jan 2020, 13:40

predomislio sam se. Evo citam neke clanke bezveze sto se pisu po internetu, i naletim na clanak o Reidu odnosno njegovoj zivotnoj prici.

Znaci ako je neko zasluzio nek uzme Reid hebeni trofej realno. Cuj sin mu bio teski narko i umro sa 29 godina. Jos je imao poteskoca i borba van terena. Svaka mu cast - haj Andy uozbilji se i uzmi Lombardi.

Avatar
salkan
Postovi: 722
Pridružen/a: 25 maj 2019, 23:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la salkan » 14 jan 2020, 23:06

Pa ako ćemo o tragedijama, zar nije Dungyju umro sin dan prije Superbowla kad su Coltsi uzeli Bearse?
Ravensi se nisu ni ove godine mjerili sa Mahomesom, a neće ni iduće. Znaš kako, bio je hajp i za Lamara. Hajp je i za Mahomesa i siguran sam da će kompletna javnost bit na njegovoj strani da uzme SB. Ali, don't believe the hype. S one strane su ili Jimmy G i stvarno jači 49ersi ili još gore, Rodgers na kraju karijere.
Moju zabrinutost za Ravense iduće sezone prvenstveno vežem sa odbranom, tu su mi najveći upitnici. OK, Humphrey, Thomas, Peters, Williams...ali sigurno će otpustiti Judona kao pass rushera br.1 a čini se i da Michael Pierce odlazi.
Džeri Drejk

Avatar
Winters
Postovi: 2178
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 15 jan 2020, 03:14

Kuechly u mirovinu nakon 'samo' osam sezona u NFL-u. Jedan od meni najdražih obrambenih igrača u cijeloj ligi i ponajbolji MLB kojeg je ova igra vidjela, falit će ali zdravlje je ipak prioritet.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 15 jan 2020, 13:55

salkan je napisao/la:
14 jan 2020, 23:06
Pa ako ćemo o tragedijama, zar nije Dungyju umro sin dan prije Superbowla kad su Coltsi uzeli Bearse?
Ravensi se nisu ni ove godine mjerili sa Mahomesom, a neće ni iduće. Znaš kako, bio je hajp i za Lamara. Hajp je i za Mahomesa i siguran sam da će kompletna javnost bit na njegovoj strani da uzme SB. Ali, don't believe the hype. S one strane su ili Jimmy G i stvarno jači 49ersi ili još gore, Rodgers na kraju karijere.
Moju zabrinutost za Ravense iduće sezone prvenstveno vežem sa odbranom, tu su mi najveći upitnici. OK, Humphrey, Thomas, Peters, Williams...ali sigurno će otpustiti Judona kao pass rushera br.1 a čini se i da Michael Pierce odlazi.
igrali su ravensi ove godine sa chiefsima i izgubili, igraće i naredne dvije, tek 2022 nije sigurno da li će (2022 igraju samo ako 2021 budu u svojoj diviziji zauzeli istu poziciju kao chiefsi u svojoj)

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la miki_92 » 15 jan 2020, 15:07

vani je ko zeli da pogleda :mrgreen:


slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 15 jan 2020, 16:32

Winters je napisao/la:
15 jan 2020, 03:14
Kuechly u mirovinu nakon 'samo' osam sezona u NFL-u. Jedan od meni najdražih obrambenih igrača u cijeloj ligi i ponajbolji MLB kojeg je ova igra vidjela, falit će ali zdravlje je ipak prioritet.
šteta, odličan igrač, ali ne možeš ga porediti sa lawrence taylorom koji je igrao i inside i outside ili ray lewisom, njih dvojica su ipak klasa iznad svih ostalih na toj poziciji

barem je larry produžio još godinu dana

Avatar
salkan
Postovi: 722
Pridružen/a: 25 maj 2019, 23:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la salkan » 15 jan 2020, 19:02

jestamaji je napisao/la:
15 jan 2020, 13:55
salkan je napisao/la:
14 jan 2020, 23:06
Pa ako ćemo o tragedijama, zar nije Dungyju umro sin dan prije Superbowla kad su Coltsi uzeli Bearse?
Ravensi se nisu ni ove godine mjerili sa Mahomesom, a neće ni iduće. Znaš kako, bio je hajp i za Lamara. Hajp je i za Mahomesa i siguran sam da će kompletna javnost bit na njegovoj strani da uzme SB. Ali, don't believe the hype. S one strane su ili Jimmy G i stvarno jači 49ersi ili još gore, Rodgers na kraju karijere.
Moju zabrinutost za Ravense iduće sezone prvenstveno vežem sa odbranom, tu su mi najveći upitnici. OK, Humphrey, Thomas, Peters, Williams...ali sigurno će otpustiti Judona kao pass rushera br.1 a čini se i da Michael Pierce odlazi.
igrali su ravensi ove godine sa chiefsima i izgubili, igraće i naredne dvije, tek 2022 nije sigurno da li će (2022 igraju samo ako 2021 budu u svojoj diviziji zauzeli istu poziciju kao chiefsi u svojoj)
U pravu si, provjerio sam raspored - imaju Chiefse i naredne sezone, mislio sam da iduće godine nemaju nikog iz West divizije. A kad sam reko nisu se mjerili, mislio sam više na to da Ravensima Chiefsi nisu bili mjerilo - eto nije bilo ni suđeno da se nađu u plejofu, a naravno da znam i za poraze (0-2 protiv Mahomesa, 3-6 ukupno) i pregršt uspjeha za Ravense prije Mahomesa, npr kad su ih zgromili ovako 30-7 na Arrowheadu kad je Ray Rice počinjao a McGahee završavao karijeru. Nisu mjerilo u smislu da im se putevi u plejofu rijetko ukrštaju, možda samo jednom ili dvaput ukupno, i da Chiefsi imaju potpuno drugačiju filozofiju i Ravensi jednostavno nisu preuzeli rivalstvo originalnih Coltsa protiv Chiefsa. Ravensi Chiefse uopšte ne gledaju kao na rivale. Jedina trenutna spona koja vodi ka nekakvom "rivalstvu" je to što je Harbaugh bio STC kod Reida u Eaglesima. A to da li će se u skoroj budućnosti govoriti "svi putevi u Superbowl vode preko Mahomesa" - zaista čisto sumnjam. Iako je predodređen da kao odličan franšizni QB vodi Chiefse u narednih 10ak godina, jednostavno ne vjerujem u njihovu svijetlu budućnost. Čak im i ove godine dajem manje šanse u SB (ako uđu) u duelu protiv bilo koga iz NFC-a. Chiefsi dinastija? Ma sumnjam. Prije da će se revitalizovati Cowboysi ili 49ersi i nastaviti ono gdje su Patriots nestali.
Antonio Gates se oprostio. Zar se on nije opraštao već par puta? Kolko je međedu godina? 50? :D
Džeri Drejk

Avatar
Winters
Postovi: 2178
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 15 jan 2020, 21:31

jestamaji je napisao/la:
15 jan 2020, 16:32
Winters je napisao/la:
15 jan 2020, 03:14
Kuechly u mirovinu nakon 'samo' osam sezona u NFL-u. Jedan od meni najdražih obrambenih igrača u cijeloj ligi i ponajbolji MLB kojeg je ova igra vidjela, falit će ali zdravlje je ipak prioritet.
šteta, odličan igrač, ali ne možeš ga porediti sa lawrence taylorom koji je igrao i inside i outside ili ray lewisom, njih dvojica su ipak klasa iznad svih ostalih na toj poziciji

barem je larry produžio još godinu dana
Ključna riječ ponajbolji, uostalom sigurno je najbolji u ovom desetljeću.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.