NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 17 dec 2018, 01:20

Huh jbt. Ljudi toliko grešaka i jedva ih dobiješ, ali makar još uvijek živi. Samuels :tokralju: :tokralju:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 17 dec 2018, 01:22

Ma bjezi prvi put sudije nisu na njihovoj strani i ne zabiju vise od 10 poena.Mit o goatu

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la anonymousHD » 17 dec 2018, 01:27

Ovo na kraju pokazuje pravo lice Bradyja, kako se ruka trese, kako je nesiguran, pa niti jedan pass nije bio ni blizu njegovih saigrača.
Velika pobjeda, iako smo trebalo i ranije da je osigurano, koliko su ovi loši bili.

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 17 dec 2018, 01:30

Kakav je tek int bacio pa ono ni bortles ne bi uradio.Da ne govorim kako Belichik nije htio 2 puta ic na 4 za 1. E da hoce ipast u wild card rundi.

Rodman
Postovi: 1485
Pridružen/a: 10 jan 2013, 16:35
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Rodman » 17 dec 2018, 01:46

kad_kako je napisao/la:
Rodman je napisao/la:Jest fakat. Ne znam, zbog cega je izlazio iz endzone.
Mislim da nije ACL, jer je hodao prema svlacionici.
Nadam se da je samo ankle sprain :)
U pitanju je clanak kako procita na NBC Chicago, ali Nagy rece da ce znati u kakvom je stanju tek nakon 24-48h.
Ma samo da bude spreman za playoff, nema potrebe da igra protiv Ninersa i Vikingsa.
Kad smo vec kod povrijeda, samo je Callahan od startera na IR, cak bi se i Long mogao vratiti zadnju utakmicu. :)
Eee lele, kad se sjetim proslih godina, pola ekipe na intenzivnoj njezi :mrgreen: jesmo ono 2016-te, imali 30 igraca na IR, na kraju sezone? :crazy: :lol:
„Ako Bog da, bit će naša BiH. Osjećam da mogu uraditi zamišljeno. Nestalo je struje. Sretno!”- Izet Nanic

- FK Sarajevo

BOSANSKA KRAJINA !

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 17 dec 2018, 02:16

MElloo je napisao/la:Ma bjezi prvi put sudije nisu na njihovoj strani i ne zabiju vise od 10 poena.Mit o goatu
Mit mitova moj jaruga, ma skontali da Pitts visi pa nisu htjeli siljit, kontaju bit ce prilike u PO za to kolko hoces. Jadna nam majka ili vama zavisi ko udje i odemo u Fox na wc rundu, auuu pa gdje ce Brady ispast u zadnjoj PO sezoni to se ne smije dopustit.

Ovo nije valjalo ni nama ni vama, vi ako izgubite od LACa ostajete bez sansi totalno.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 17 dec 2018, 04:38

Nick Foles ponovo u modi. Povratak u stilu. :mrgreen:
Kakva bi priča bila da ih ponovo uvede u PO. :beba:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la KenoRob » 17 dec 2018, 04:40

Citavu sedmicu imam los predosjecaj a na kraju cak nam je odbrana i pruzila sansu ali napad ocajan. Sudije su me dosta iritirale mada ne bih o njima. Nismo dobili i tacka...
Phila cudna ekipa uzet ce Houston a mi dobit 2 i zavrsit kao drugi seed. Ne bih me cudilo da KC izgubi u PO pa nama opet neko dodje na kraju na Foxboro u conference finals...haj zanimljivo je

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 17 dec 2018, 04:54

Rodman je napisao/la:
kad_kako je napisao/la:
Rodman je napisao/la:Jest fakat. Ne znam, zbog cega je izlazio iz endzone.
Mislim da nije ACL, jer je hodao prema svlacionici.
Nadam se da je samo ankle sprain :)
U pitanju je clanak kako procita na NBC Chicago, ali Nagy rece da ce znati u kakvom je stanju tek nakon 24-48h.
Ma samo da bude spreman za playoff, nema potrebe da igra protiv Ninersa i Vikingsa.
Kad smo vec kod povrijeda, samo je Callahan od startera na IR, cak bi se i Long mogao vratiti zadnju utakmicu. :)
Eee lele, kad se sjetim proslih godina, pola ekipe na intenzivnoj njezi :mrgreen: jesmo ono 2016-te, imali 30 igraca na IR, na kraju sezone? :crazy: :lol:
Ne baksuziraj. Sezona gdje nisam se ni trudio pratit ko igra.

Sam Acho zar on nije bio starter?
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 17 dec 2018, 05:46

Tu sam da se prijavim da čestitam mojim BEARS navijačima na ovom forumu osvajanje NFC North divizije i plasmana u playoff .. nadam se da Jackson nije ozbiljnije povredjen izgledalo je loše nakon INT :( .. dobro je nije koljeno to je najvažnije .. lik ima 7 INT ove godine kakva sezona njega i Fullera ali i Amukamare koji je fenomenalan pravi lider secondarya ...jedina greska je bila onaj 4th Down kad smo ostavi Rodgersa na 45 naših yardi srpnja mat pozicija i onda su oni preuzeli igru.. ali na kraju opet smo se sabrali i dobili ovo .. kod tog 4th downa znao sam da će biti fake jer na utakmici tamo gledam i vidim kako Coach igraču sa brijem 47 daje instrukcije i i da ga tapše po prsima prije nego su krenuli svi na punt loptu .. znao sam da će se nešto desiti , ali sam mislio da ćemo uspjeti uzeti 1st Down .. i onda i ja fumble na red zone dole nas je moglo koštati jbg

Eagles dobili Ramse moguće je da do kraja budemo drugi sto bi bilo odlicno :).. mi ćemo biti bokji od Seattlea i Dallasa a imat ćemo generalno težeg protiv ima u Vikingsima u playoffu kako sad stvari stoje .. volio bih nekako Seattle ali može i Dallas

Naravno bio sam na utakmici
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Winters
Postovi: 2201
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 17 dec 2018, 05:49

Koje budaletine, nema druge riječi. :rol:

Sa 15 igrača na IR dobiju sa backupom contendera za SB, sada bi imali komotnu situaciju u diviziji da nisu prosuli ogromna vodstva protiv Titansa i Panthersa ranije, da ne govorim o dvomeču sa Cowboysima. :facepalm:

Ako ništa, drago mi je da smo Ramsima iztrollali kraj sezone. Treba pokušati i Texansima nešto slično napraviti, ako već neće u playoff neka ga malo drugačije iskreiraju za druge. :mrgreen:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 17 dec 2018, 06:14

Rodman je napisao/la:
kad_kako je napisao/la:
Rodman je napisao/la:Jest fakat. Ne znam, zbog cega je izlazio iz endzone.
Mislim da nije ACL, jer je hodao prema svlacionici.
Nadam se da je samo ankle sprain :)
U pitanju je clanak kako procita na NBC Chicago, ali Nagy rece da ce znati u kakvom je stanju tek nakon 24-48h.
Ma samo da bude spreman za playoff, nema potrebe da igra protiv Ninersa i Vikingsa.
Kad smo vec kod povrijeda, samo je Callahan od startera na IR, cak bi se i Long mogao vratiti zadnju utakmicu. :)
Eee lele, kad se sjetim proslih godina, pola ekipe na intenzivnoj njezi :mrgreen: jesmo ono 2016-te, imali 30 igraca na IR, na kraju sezone? :crazy: :lol:

**** te imali smo po 18 igrača odnosno i 20 na IR listi ., zato i jesmo sad prvi jer nema puno povreda.. ali sto je ćud o eto 6 utakmica sam bio ove sezone na Soldier Fieldu i gledan kako se zagrijavaju protivnici i gledam kako naši .. ovi naši sam kicker i tamo Cohen i ovi vježbaju kako proslavit TD , dok danas Packersi svi ko u vojsci postrojio ih lik i svi rade vježbe koje im kondicioni trener govori i tako većina ekipa koje sam gledao
Ovdje nasuprot nas

@kad kako Acho nije bio starter imao ukupno 1 tackle u sezoni ali je bio solidna zamjena posebno za trčanje .. sigurno da i on donekle fali
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 17 dec 2018, 08:07

bez ikakve dileme najbolja NFL sezona ikada!!

i cheateri konačno na zalasku, i tomicu su dokačile godine ..... sada slijede godine prosjeka zajedno sa jetsima i billsima .... :thumbup:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 dec 2018, 08:22

MElloo je napisao/la:Kakav je tek int bacio pa ono ni bortles ne bi uradio.Da ne govorim kako Belichik nije htio 2 puta ic na 4 za 1. E da hoce ipast u wild card rundi.
Vama izgleda teže poraz pao nego nama :mrgreen:

Hajde bolan isto da vi imate šanse u PO, bolje vam je da ne ulazite, i da ste tankali još jednu sezonu :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 dec 2018, 08:23

jestamaji je napisao/la:bez ikakve dileme najbolja NFL sezona ikada!!

i cheateri konačno na zalasku, i tomicu su dokačile godine ..... sada slijede godine prosjeka zajedno sa jetsima i billsima .... :thumbup:
Jest zahladilo, kažu na grbavici -15 :rol:

Poselamio vas Miske :mrgreen:

Skupa ćemo sa vama, ha ja, kad može Željo, što Patsi ne bi mogli :kafa:

Mada je lakše naći novog franšiznog QBa negoli se riješit Misketa :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 dec 2018, 08:44

jestamaji je napisao/la:bez ikakve dileme najbolja NFL sezona ikada!!

i cheateri konačno na zalasku, i tomicu su dokačile godine ..... sada slijede godine prosjeka zajedno sa jetsima i billsima .... :thumbup:
A sad ozbiljno :mrgreen:

Odlična nema šta, odavno nije bilo više konkurencije i u jednoj i u drugoj diviziji, nema nekih izrazitih favorita, mada KC ovamo ako budu imali HFA sigurno da su u prednosti, iako opet ne djeluju ni oni toliko sigurno. Ima dosta ovih ekipa sa momentumom, poput Coltsa i ako se uguraju u PO bit će opasni, uz Chargerse kojima HFA svakako ništa ne znači. Mi smo u gostima posebna priča ove sezone, dva različita tima, a Tomica jest u padu, mada nije sad neki sa cliff što bi rekli Ameri, odnosno bolje rečeno nije onaj Peytnovski pad, nego father time došao po naplatu :)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 17 dec 2018, 09:18

Kakav ljudi mit, kakvo sta. Vi prica te o gospodinu koji je uzeo 5 Bowla i bio u 8 njih. Pa ni jedan jedini QB sto trenutno igra nece to nadmasit ni da igra 3 zivota.

Fazon je u tome, sto su igrali ocajno citavu tekmu, a na kraju opet svi navijaci Steelersa (ili pogotovu oni koji navijaju protiv najvece fransize u zadnjih 20 godina) su se poceli kakit, pa cak i na 4&15.

Kostalo nas je:

- Penala najvise u zadnjih ne znam koliko godina, doduse bas glupih penala - false start ne znam koliko puta.
- Par bas ocajnih droppova inace pouzdanih receivera, prije svega Edelman, Gordon.
- Gronk je u zadnjoj cetvrtini igrao ulogu, zasto - to samo zna McDaniels. Imas Gronka kojeg realno ne mogu cuvat, jer nemaju igraca tog.
- Tomlin je imao neki plan i mogao je zbunit Billa u prvom poluvremenu. Igrali su u empty formacij citav 2nd quarter skoro, nasi nisu znali sta se desava. U drugom je to vec bila druga prica, tu vise nista nisu ni napravili znacajno.

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 17 dec 2018, 12:51

rio_Ferdy88 je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Kakav je tek int bacio pa ono ni bortles ne bi uradio.Da ne govorim kako Belichik nije htio 2 puta ic na 4 za 1. E da hoce ipast u wild card rundi.
Vama izgleda teže poraz pao nego nama :mrgreen:

Hajde bolan isto da vi imate šanse u PO, bolje vam je da ne ulazite, i da ste tankali još jednu sezonu :mrgreen:
Pa kako nece past jbt sad imas sa Chargersima u LA do or die utakmicu. Pobjedis uzimas diviziju, izgubis letis iz wildcarda :crazy:
Da ste dobili sinoc mi bi mogli izgubit protiv Chargersa

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Lillard » 17 dec 2018, 12:59

Ako Hawksi i Eaglesi budu imali 9-7, ko ide u PO?
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 dec 2018, 13:08

MElloo je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Kakav je tek int bacio pa ono ni bortles ne bi uradio.Da ne govorim kako Belichik nije htio 2 puta ic na 4 za 1. E da hoce ipast u wild card rundi.
Vama izgleda teže poraz pao nego nama :mrgreen:

Hajde bolan isto da vi imate šanse u PO, bolje vam je da ne ulazite, i da ste tankali još jednu sezonu :mrgreen:
Pa kako nece past jbt sad imas sa Chargersima u LA do or die utakmicu. Pobjedis uzimas diviziju, izgubis letis iz wildcarda :crazy:
Da ste dobili sinoc mi bi mogli izgubit protiv Chargersa
Pa eto opet je do vas, kontrolišete svoju sudbinu, ne zavisite od drugih :mrgreen:

Još bi mi trebali za vas i tamo igrati :P
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.