NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
Winters
Postovi: 2198
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 08 feb 2018, 23:06

GEYM je napisao/la:
Winters je napisao/la:Pa ja i dalje stojim iza ove tvrdnje, Gronk/Amendola/Cooks nisu ništa lošiji ili bolji od Ertza/Jefferya/Agholora
Inače povodom gore pomenute rečenice, Gronka ne možeš porediti ni sa kim, čovjek je liga za sebe(kada je zdrav naravno) :kafa:

Slegli se utisci poslije ludog Super Bowla, hvalospjevi o Folsu ne prestaju. :cool:
Mislim da ne mogu da ga zadrže u Phili, odlučili su se za Wentza :roll: i teško da će poslije ovakve igre u SBu pristati da bude rezerva. :nene:
Šta očekivati od sljedeće sezone? Talib blizu prelaska u GB... :think: Da li će Aaron konačno ponovo dobiti ekipu sa kojom će biti glavni "contender"? Pojavile su se i neke vijesti da nije zadovoljan što su otpustili QB coacha bez konsultacije sa njim, i da se i dalje razgovara o produženju ugovora... :? Za LeVeona mislim da ostaje u PIT, biće zanimljivo vidjeti još neki "bum" transfer u offseasonu.
Vidiš meni je Foles ostavio skroz drukčiji dojam, čovjek niti nije htio ići u Ramse i to je bio totalni horor od epizode za njega gdje je jako malo falilo da se oprosti od footballa. Nekako sumnjam da mu se u 29. godini opet proživljava sličan scenarij u nekim Brownsima ili sličnoj ekipi. Također ima prilično dobre novce za backup QBa te je prvo što je izjavio kada je došao da je ovo Wentzova ekipa. U svim ovim intervjuima poslije SB mi se čini toliko spokojan da mu ne bi bilo žao da sutra umre jer ne bi žalio za ničim. :mrgreen:

Također treba pričekati i vidjeti kako ide Wentzov oporavak i rehabilitacija, za sad su prognoze i više nego optimistične da će biti spreman za week 1 no nikad ne znaš dali će doći do nekog setbacka a imati Folesa kao osiguranje je pravi luksuz jer je već pokazao da može uskočiti i uspješno voditi napad tako da sam poprilično uvjeren da on sam neće forsirati trade pod svaku cijenu samo kako bi igrao.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Lillard » 08 feb 2018, 23:40



za @jestu, znam koliko voli Philly :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Winters
Postovi: 2198
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 08 feb 2018, 23:40

Lillard je napisao/la:


za @jestu, znam koliko voli Philly :mrgreen:
Ne znam šta je bolje, outfit ili rant. :bow: :tokralju:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 09 feb 2018, 16:26

rio_Ferdy88 je napisao/la:Jimmy posta bogat čovjek :mrgreen:
The biggest deal in NFL history on a average-per-year basis.
A Kirk negdje zadovoljno trlja ruke :)
a tek foles .... :mrgreen:

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 09 feb 2018, 16:27

Pade Flacco na 7. Mjesto najplacenijih a i to mu je puno

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 10 feb 2018, 10:01

evo pogledao sam 3x superbowl, jednom uživo na NBC, i po jednom na srpskom i hrvatskom SK

na kraju krajeva nisu ovi sa SK toliko ni loši, tu i tamo koja greška (poput hrvata koji nisu skontali zašto hit na cooksu nije bio penal pa se tri minute ibretili) i malo previše melju (posebno srbi) ali da se to pogledati. kratko rečeno nepravda je porediti ih sa collinsworthom, ali isto tako ko može pogledati originalni ton nema nijedan razlog da gleda nešto drugo

inače po meni najbolji superbowl svih vremena. bez dileme i bez konkurencije, od početka do kraja bez praznog hoda!
Zadnja izmjena: jestamaji, dana/u 10 feb 2018, 10:07, ukupno mijenjano 1 put.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Mig_Mig » 10 feb 2018, 10:06

jestamaji je napisao/la:evo pogledao sam 3x superbowl, jednom uživo na NBC, i po jednom na srpskom i hrvatskom SK

na kraju krajeva nisu ovi sa SK toliko ni loši, tu i tamo koja greška (poput hrvata koji nisu skontali zašto hit na cooksu nije bio penal pa se tri minute ibretili) i malo previše melju ali da se to pogledati. kratko rečeno nepravda je porediti ih sa collinsworthom, ali isto tako ko može pogledati originalni ton nema nijedan razlog da gleda nešto drugo

po meni najbolji superbowl svih vremena. bez dileme, od početka do kraja bez praznog hoda!
Ti ako nisi primjetio razliku izmedju SK srbija i SK hrvatska onda ne znam o cemu pricas?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 10 feb 2018, 10:08

griješiš. to su dva stila ali nisu loši bili ni jedni ni drugi.

ja regularnu sezonu skoro pa ne mogu gledati na SK, ali po meni evo već drugi SB zaredom koji su dobro uradili

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Mig_Mig » 10 feb 2018, 10:24

jestamaji je napisao/la:griješiš. to su dva stila ali nisu loši bili ni jedni ni drugi.

ja regularnu sezonu skoro pa ne mogu gledati na SK, ali po meni evo već drugi SB zaredom koji su dobro uradili
Kakav stil? Da komentarises ono sto vidis? I da pozdravljas rodbinu i prijatelje u prijenosu? SB je mnogo vise od toga! Sk Hr je miljama ispred .
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41222
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 feb 2018, 10:32

jestamaji je napisao/la: inače po meni najbolji superbowl svih vremena. bez dileme i bez konkurencije, od početka do kraja bez praznog hoda!
Zato što su Patsi izgubili, da smo dobili bio bi najlošiji :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 10 feb 2018, 10:34

@mig, ja mislim da griješiš u postavci, to što ti kritikuješ je kulturna ili još bolje rečeno kulturološka razlika između hrvatske i srbije a ne sam dio prijenosa koji se odnosi na fudbalski dio. srbi nisu nikada radili prijenose kao hrvati pa je nikita opet bio legenda isto ko i sušec i mutić
ja mislim da ti porediš dalmatinske klape i dragačevske trubače ili barem zvijezde granda :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 10 feb 2018, 10:38

rio_Ferdy88 je napisao/la:
jestamaji je napisao/la: inače po meni najbolji superbowl svih vremena. bez dileme i bez konkurencije, od početka do kraja bez praznog hoda!
Zato što su Patsi izgubili, da smo dobili bio bi najlošiji :mrgreen:
to bi možda i bila istina da nisu eaglesi sa druge strane :mrgreen:

ne, zezam se, ovo je prvi i jedini superbowl u istoriji koji ni sekunde nije bio dosadan, bez sekunde praznog hoda

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 10 feb 2018, 12:41

Meni je bilo boljih generalno PO utakmica pa onda zacinjeno sa SB sa kombinacijom clutch napada i dobre odbrane od sackova int pa do fumblovanja.
Meni je to zanimljivije nekako, kada utakmica ide do 45 poena negdje, dovoljno i poena ali uz odbranu.

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Lillard » 10 feb 2018, 12:44

tuzlak1987 je napisao/la:Meni je bilo boljih generalno PO utakmica pa onda zacinjeno sa SB sa kombinacijom clutch napada i dobre odbrane od sackova int pa do fumblovanja.
Meni je to zanimljivije nekako, kada utakmica ide do 45 poena negdje, dovoljno i poena ali uz odbranu.
Seattle protiv Green Baya je bila jedna od najboljih :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41222
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 feb 2018, 13:11

jestamaji je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
jestamaji je napisao/la: inače po meni najbolji superbowl svih vremena. bez dileme i bez konkurencije, od početka do kraja bez praznog hoda!
Zato što su Patsi izgubili, da smo dobili bio bi najlošiji :mrgreen:
to bi možda i bila istina da nisu eaglesi sa druge strane :mrgreen:

ne, zezam se, ovo je prvi i jedini superbowl u istoriji koji ni sekunde nije bio dosadan, bez sekunde praznog hoda
Ovo je više bilo nalik nekoj college tekmi, nego SB, odbrane ni za lijeka :oops:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la GoRaN » 10 feb 2018, 13:19

Collinsworth je ovaj SB odlučio da prenosi blago retardiran.Npr. vijećalo se kad Ertz gubi kontrolu nad loptom, da bi mu se tek kasnije, u ćošku mozga, pojavila ideja da je možda bio runner.A Ertz mogao biti više runner jedino da je dobio handoff.
rio_Ferdy88 je napisao/la: Ovo je više bilo nalik nekoj college tekmi, nego SB, odbrane ni za lijeka :oops:
Najvećem forumskom ljubitelju college footballa se svidio college-like SB.Call the press. :mrgreen:

Avatar
Winters
Postovi: 2198
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 10 feb 2018, 16:29

GoRaN je napisao/la:Collinsworth je ovaj SB odlučio da prenosi blago retardiran.Npr. vijećalo se kad Ertz gubi kontrolu nad loptom, da bi mu se tek kasnije, u ćošku mozga, pojavila ideja da je možda bio runner.A Ertz mogao biti više runner jedino da je dobio handoff.
rio_Ferdy88 je napisao/la: Ovo je više bilo nalik nekoj college tekmi, nego SB, odbrane ni za lijeka :oops:
Najvećem forumskom ljubitelju college footballa se svidio college-like SB.Call the press. :mrgreen:
Collinsworth mora da je uplatio neke novce na Patriotse jer ne vidim drugi razlog onakvog komentiranja, baš očajno nešto. :roll:

NBC-u nikada više dati da prenose Super Bowl dok je on u kabini.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 10 feb 2018, 17:11

GoRaN je napisao/la:Collinsworth je ovaj SB odlučio da prenosi blago retardiran.Npr. vijećalo se kad Ertz gubi kontrolu nad loptom, da bi mu se tek kasnije, u ćošku mozga, pojavila ideja da je možda bio runner.A Ertz mogao biti više runner jedino da je dobio handoff.
rio_Ferdy88 je napisao/la: Ovo je više bilo nalik nekoj college tekmi, nego SB, odbrane ni za lijeka :oops:
Najvećem forumskom ljubitelju college footballa se svidio college-like SB.Call the press. :mrgreen:
a tebi se sviđa kad jedan tim kupi trenera protivnika i pravi INT za INT?

ovo je bilo neograničeno zabavno ... idealno za neutralne

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41222
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 11 feb 2018, 20:10

Johnson uzeo SB i ohrabrio se pa opleo po nama, not cool, not cool at all :nene:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Winters
Postovi: 2198
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 12 feb 2018, 00:22

Eto završen posao oko Reicha i Coltsa, mislim da su dobro prošli a sada samo neka Lucka posluži zdravlje.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.