NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

sljivo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la sljivo » 17 sep 2019, 11:33

To znači da neće ganjati QB i može značiti da će Big Ben nastaviti.

MElloo
Kontakt:

Post Postao/la MElloo » 17 sep 2019, 11:36

Kao da su u win now situaciji pa daju prvi za njega.

Amarinho
Kontakt:

Post Postao/la Amarinho » 17 sep 2019, 11:47

Myles Garrettu zelim sve najgore.

Haj da mu je prvi roughing the passer penal bio. Vec je to treci odprilike u prvih 20ak minuta bio.

jestamaji
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 17 sep 2019, 12:30

rio_Ferdy88 je napisao/la:Više priče o satu nego o tekmi, i to na kraju fejk :zviz:

jel to onaj isti sat koji rafa nosi?

GoRaN je napisao/la:@jesta

I koji je najbolji stadion na kojem si bio? Daj nam top 3.

Meni je prva želja Beaver Stadium kad bude white out. :ljepota:

bernabeu, bez ikakve dileme. poslije toga je teško reći, ima ih gomila ali svi su klasu ispod

ako si mislio na usa, američki stadioni su uglavnom sranje upakovano u sjajnu foliju. nema krovova, dušu dalo da te ubiju kiša i vjetar, ili da se smrzneš ko guzica, izgoriš ko paprika i da te strefi sunčanica :mrgreen: jerryworld je najinteresantniji za vidjeti a koji je najbolji nemogu reći, meni se lično najviše đasvi coliseum ali to je vjerovatno do mog ukusa.

apropo beavera, beaver i noćna tekma, to stvarno jako lijepo izgelda, ali beaver je stara krntija, ogromna i stara. da vidiš stubove koje drže gornju tribinu držo bi pristojno odstojanje :mrgreen: a i paternov kip su sklonili :problem:

evo da vidiš na šta liči ta skalamerija. ovo prkno nosi betonsku tribinu iznad :o :crazy: :wtf:

slika

slika

alemsa
Kontakt:

Post Postao/la alemsa » 17 sep 2019, 12:51

U Texasu ima krovova :kafa:
Russell The Brodie Westbrook

DeShaun Watson babo #4

jestamaji
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 17 sep 2019, 13:40

tri, od toga dva koja mogu otvoriti ali ih nikad ne otvaraju, osim kad se gaga spusti na kanafi

alemsa
Kontakt:

Post Postao/la alemsa » 17 sep 2019, 13:44

jestamaji je napisao/la:tri, od toga dva koja mogu otvoriti ali ih nikad ne otvaraju, osim kad se gaga spusti na kanafi

Texansi otvaraju kad je fino vrijeme, Astrosi isto :kafa:

DeShaun Watson babo #4

jestamaji
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 17 sep 2019, 13:48

za baseball neznam, ta perverzija me ne interesuje, texansi su mislim otvorili krov tri puta u deset godina, u zadnje 4 nijednom

edit: last game with open roof in NRG stadium: November 30, 2014. :wave:
Zadnja izmjena: jestamaji, dana/u 17 sep 2019, 13:51, ukupno mijenjano 2 puta.

Clutch
Kontakt:

Post Postao/la Clutch » 17 sep 2019, 13:48

Edin TM87 je napisao/la:
MElloo je napisao/la:
alemsa je napisao/la:E veceras je dobra tekma, da vidim Brownse u akciji i da vidim jel se Darnold sta popravio, da hoce i oni ubost sa QB, od Mark Sancheza preko onog Geno Smitha ko se sjeca :rol: frajer trenere u glavu gadjo :urnebes: Vise INTs nego TDs imo :urnebes:

Ne igra darnold buraz nez sta pratis haha

Nema ga par utakmica fasovo mono

A sta ce pratit, i uspije vas nafurat da je Watson top 3 lige :urnebes: 5 strana se ispise o tome :rol:

Cini mi se da je bolji poznavalac za kosarku nego za NFL :kafa:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

alemsa
Kontakt:

Post Postao/la alemsa » 17 sep 2019, 13:52

jestamaji je napisao/la:za baseball neznam, ta perverzija me ne interesuje, texansi su mislim otvorili krov tri puta u deset godina, u zadnje 4 nijednom

Bio sam na toj tekmi :urnebes:

DeShaun Watson babo #4

alemsa
Kontakt:

Post Postao/la alemsa » 17 sep 2019, 13:58

Clutch je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Ne igra darnold buraz nez sta pratis haha

Nema ga par utakmica fasovo mono

A sta ce pratit, i uspije vas nafurat da je Watson top 3 lige :urnebes: 5 strana se ispise o tome :rol:

Cini mi se da je bolji poznavalac za kosarku nego za NFL :kafa:

Slabo ti se cini :kafa:

Nba je djecija stvar za ovo

Tek je pocelo nakon hu-ha vremena, treba nekoliko kola da se usrzi opet :kafa:

DeShaun Watson babo #4

jestamaji
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 17 sep 2019, 14:05

alemsa je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:za baseball neznam, ta perverzija me ne interesuje, texansi su mislim otvorili krov tri puta u deset godina, u zadnje 4 nijednom

ja sam bio godinu prije toga isto na texans-titans (upravo sam našao slike) ali da me ubiješ ne sjećam se te tekme, ni sekunde!!
bio sam dan prije toga na A&M-Bama sa Johnnyjem i Mike Evansom i toga se dobro sjećam, ali hjustona nula! jeb.emti šta godine urade od čovjeka ... otišlo sve u PM! :( :o

alemsa
Kontakt:

Post Postao/la alemsa » 17 sep 2019, 14:10

jestamaji je napisao/la:
alemsa je napisao/la:

ja sam bio godinu prije toga isto na texans-titans (upravo sam našao slike) ali da me ubiješ ne sjećam se te tekme, ni sekunde!!
bio sam da n prije na A&M-Bama sa Johnnyjem i Mike Evansom i toga se dobro sjećam, ali hjustona nula! jeb.emti šta godine urade od čovjeka ... u PM! :( :o

Tad sam redovnije isao, tu tekmu smo Elmedin i ja bili. Ma ne mogu kako starim guzve i natezanja, cekanja u redu za wc/pivu itd. pjano sve, neda mi se. Bjezi na college ne bi otisao ove pameti da mi neko placa, zadnju sam bio Cougars protiv nekog ono je primivitizam/djecija furka sta se radi na tribinama, polivaju narod, bacaju stvari kokice pizde materine, likovi prolaze zvizne te nogom u bubrege i ne znas ko je, ubit nekog zaglavit zatvora. 3 tuce samo oko mene bile

DeShaun Watson babo #4

jestamaji
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 17 sep 2019, 14:13

:mrgreen:

koledž je takav, nema tu lijeka :mrgreen: ali to je tada bila signature tekma, johnny je uzeo alabamu godinu prije toga u tuscaloosi, bio je hype do neba. a i bila je dobra tekma i super atmosfera, isplatilo se :mrgreen:

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 sep 2019, 14:24

jestamaji je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Više priče o satu nego o tekmi, i to na kraju fejk :zviz:

jel to onaj isti sat koji rafa nosi?

Jest Mille, al je ovaj safirni, jedan od 10 napravljenih u svijetu pa je raritet, više za kolekcionare, zato i tolika cijena.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

alemsa
Kontakt:

Post Postao/la alemsa » 17 sep 2019, 14:43

Ma to je za ljude sa ozbiljnim parama, OBJ voli satove, kaze da ne skida nikad.

Za nas uzmes sebi Japanca Seiko, Citizen automatski nadjes, nista solarna energija, i dobit ces najbolji kvalitet za pare koje dajes.

DeShaun Watson babo #4

jestamaji
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 17 sep 2019, 14:45

alemsa je napisao/la:Ma to je za ljude sa ozbiljnim parama, OBJ voli satove, kaze da ne skida nikad.

Za nas uzmes sebi Japanca Seiko, Citizen automatski nadjes, nista solarna energija, i dobit ces najbolji kvalitet za pare koje dajes.

džabami sat kad nevidim nanjega

otkad ima mobitel sat je samo još šminka

alemsa
Kontakt:

Post Postao/la alemsa » 17 sep 2019, 14:52

jestamaji je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Ma to je za ljude sa ozbiljnim parama, OBJ voli satove, kaze da ne skida nikad.

džabami sat kad nevidim nanjega

otkad ima mobitel sat je samo još šminka

Pa nije sminka jebga, mislim razumijem i tu stranu/pogled. Ali ti kao muskarac si vrlo limitovan sto se tice nakita, jos ako ne volis lancice, prstenove, narukvnice, sat ti je ono mozda i jedina stvar. Drugo ja volim, ti kad uzmes fin automatski sat, cijenim preciznost, rad, vrijeme trud koji je ulozen u to a i izgled, jos znas da je prirodni/pogon na pokret, nea varanja baterijom. Ne bi ni ja dao sad neku sumu novca u hiljadama, ali evo recimo imam Bulovin sat od $500, kad god ga nosim ne prestajno skoro gledam u njeg, jos se vidi citav mehanizam kako radi i naprijed i pozadi. Moras volit i to je to

DeShaun Watson babo #4

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 17 sep 2019, 15:03

off: ručni mehanički sat je jedna od najljepših stvari što je čovjek napravio, satovi su inače nauka, meni se Omege sviđaju, ali teško da mogu priuštiti ijedan od onih koji mi se sviđaju

alemsa
Kontakt:

Post Postao/la alemsa » 17 sep 2019, 15:17

sljivo je napisao/la:off: ručni mehanički sat je jedna od najljepših stvari što je čovjek napravio, satovi su inače nauka, meni se Omege sviđaju, ali teško da mogu priuštiti ijedan od onih koji mi se sviđaju

Kako nije, fascinacija nista vise. I meni se Omege svidjaju vise od Rolexa, Rolex mi je vise za kurc.enje. Omegu uzmes das nekoliko hiljada i to je sat koji mos dati sinu, pa sin unuku pa praunuku, nea to izdera, ako odrzavas.

Nego back to nfl :kafa:

DeShaun Watson babo #4

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.