NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

SaltCityAttack
x 4
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 20 mar 2020, 05:48

Nego ne znam sta bi rekao za ovaj trade Bearsa Foles sa 4 trenera koji su sada u Bearsima je radio i potpuno zna sistem i oni znaju sta on može .. ovo bi mogao biti pun pogodak, ali ja josnuvjek mislim da Mitch može napredovati ako se malo popravi run igra .. zadnjih 5-6 utakmica nije izgledao loše .. nismo imali nikako trčanja nikakav suport u red zone .. nine do Montgomerya RB lik je strašan RB jak ko zemlja nosi na sebi 3 čovjeka ali ne može lik kada na RB jel dobio loptu odmah su dva čovjeka prošla i ruše ga .. treba se popraviti OL ako nju ne poprave da imamo trčanje zajebi ko god bude QB .. Graham jeste star nije to onaj isti ali za ono sto smo mi imali on će svakako valjat.. ma da smo trebali kako dovesti Hoopera ali jbg nemamo para za tako nešto .. svakako najviše mi se od svega dopada sto je Quinn stigao i sto napokon Mack neće biti bas uvjek moći da bude dupliran .. Floyd je imao $13.5 miliona za ovu godinu tako da je ovo sa Quinn bolja opcija bolji igrač a 30 miliona garantovano tako da je bolje njega platiti dvije godine po 15 nego Floyda jer Wuinn će svakako imati puno prostora znajući da će se na Macka kao i uvjek najviše pažnje odvući
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

jestamaji
x 52
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 20 mar 2020, 21:16

SaltCityAttack je napisao/la:
20 mar 2020, 05:48
Nego ne znam sta bi rekao za ovaj trade Bearsa Foles sa 4 trenera koji su sada u Bearsima je radio i potpuno zna sistem i oni znaju sta on može .. ovo bi mogao biti pun pogodak, ali ja josnuvjek mislim da Mitch može napredovati ako se malo popravi run igra .. zadnjih 5-6 utakmica nije izgledao loše .. nismo imali nikako trčanja nikakav suport u red zone .. nine do Montgomerya RB lik je strašan RB jak ko zemlja nosi na sebi 3 čovjeka ali ne može lik kada na RB jel dobio loptu odmah su dva čovjeka prošla i ruše ga .. treba se popraviti OL ako nju ne poprave da imamo trčanje zajebi ko god bude QB .. Graham jeste star nije to onaj isti ali za ono sto smo mi imali on će svakako valjat.. ma da smo trebali kako dovesti Hoopera ali jbg nemamo para za tako nešto .. svakako najviše mi se od svega dopada sto je Quinn stigao i sto napokon Mack neće biti bas uvjek moći da bude dupliran .. Floyd je imao $13.5 miliona za ovu godinu tako da je ovo sa Quinn bolja opcija bolji igrač a 30 miliona garantovano tako da je bolje njega platiti dvije godine po 15 nego Floyda jer Wuinn će svakako imati puno prostora znajući da će se na Macka kao i uvjek najviše pažnje odvući
dado, ja ne vjerujem ni da će sezone biti, a kamoli nešto više. a nije da ne bi bilo zabavno sa svim ovim promjenama. ne pamtim kad je ovako prodrmana slika NFLa, nije ostao kamen na kamenu u pola lige. čuj tomo u tampi, čuj cheateri bez QB :o :shock:

tek sad žalim što je bio onaj double doink, da ga je cody sa dvije lijeve zabio mogli smo se dobro zaje.bavat u LA o tuđem trošku! ovako, ko zna oćemo li ikad više imat takvu priliku.... jeb.iga, za sve dođe vrijeme, sad treba stat na loptu i pregurati nekako ovo što nam slijedi, a onda lakapo, kako ko bude mogao :wave:

amerosm
x 9
Kontakt:

Post Postao/la amerosm » 21 mar 2020, 00:14

Siguran sam da Ameri neće dopustiti da se sezona ne odigra...

U slučaju da se dogodi suprotno koja je procedura sa draftom u 2021 i šta se dešava sa rasporedom utakmica? Je li se raspored iz 2020 anulira i igra po prvobitno planiranom rasporedu za 2021 ili?
"My Favorite Ring is Always the Next One"

muhamedhulk
x 42
Kontakt:

Post Postao/la muhamedhulk » 21 mar 2020, 00:28

Ode Gurley u Atlantu haha a Gordon u Denver..
Sarajevo šampion!
FC Bayern Rekordmeister!
Dallas Cowboys!
Thiago Alcantara=Choker!

amerosm
x 9
Kontakt:

Post Postao/la amerosm » 23 mar 2020, 23:03

Nedostaje nam DT, DE, LB, TE, dva WR-a i kicker da bi imali iole normalnu ekipu...I šta radi BB? On potpisuje igrače za ST :rol: :rol:

Jedva čekam draft ukoliko se isti i održi, da vidim kako će 50% pickova potrošiti na CB-ove i safety-je sa Rutgersa...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.