BiH Scout - video analiza bh. igraca na jednom mjestu

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
Odgovori
Wandelanoite
x 200
Kontakt:

BiH Scout - video analiza bh. igraca na jednom mjestu

Post Postao/la Wandelanoite » 29 feb 2020, 12:40

Posto vec radim i imam mogucnosti da uradim neke video zapise nasih igraca mislim da bi bila dobra stvar da na forumu ima jedna ovakva tema gdje ce na jednom mjestu biti video zapisi nasih igraca. Video zapisi bi bili uploadani na vimeo i pod passwordom objavljeni ovdje tako da bi svako koga interesuje mogao vidjeti i posluziti se analizom. Mislim da nesto ovakvo u BiH jos nije radjeno, a ubijedjen sam da ni u reprezentaciji ne rade ovakve stvari iako bi trebali.

Zelim da napomenem da od ovog posla nemam nikakvu licnu korist niti mogucnost da na neki nacin monetizujem ovaj rad.

Prije svega zelim da vidim da li admin dopusta nesto ovakvo na forumu?
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.
Lula je donosio ploču na kojoj je objašnjavao kako treba igrati - izjavio je Medunjanin.

harden
x 247
Kontakt:

Post Postao/la harden » 04 mar 2020, 12:59

Ne vidim zasto bi bilo zabranjeno, slobodno uploadaj. Cekamo :kafa:
for this life i cannot change

DuljevinhoHaraldo
x 196
Kontakt:

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 25 mar 2020, 18:28

Cekamo video analize talenata poput Vladana Kovacevica i Besima Serbecica, buducnost reprezentacije BiH. Ako ti zatrebaju gifovi od Mujakica imam sve na desktopu.
Hvala ti Bajeviću na svemu, ali vrijeme je za rastanak.

Sarajevska Kasaba - Mahalsko prepucavanje bitnije od dobrobiti reprezentacije.

Vucevich
x 197
Kontakt:

Post Postao/la Vucevich » 25 mar 2020, 18:44

Wandelanoite je napisao/la:
29 feb 2020, 12:40
Posto vec radim i imam mogucnosti da uradim neke video zapise nasih igraca mislim da bi bila dobra stvar da na forumu ima jedna ovakva tema gdje ce na jednom mjestu biti video zapisi nasih igraca. Video zapisi bi bili uploadani na vimeo i pod passwordom objavljeni ovdje tako da bi svako koga interesuje mogao vidjeti i posluziti se analizom. Mislim da nesto ovakvo u BiH jos nije radjeno, a ubijedjen sam da ni u reprezentaciji ne rade ovakve stvari iako bi trebali.

Zelim da napomenem da od ovog posla nemam nikakvu licnu korist niti mogucnost da na neki nacin monetizujem ovaj rad.

Prije svega zelim da vidim da li admin dopusta nesto ovakvo na forumu?
Čekamo analizu Vladana Kovačevića milionskog golmana :kafa:
Potencijalni reprezentativci - Bećir Omeragić, Dennis Hadžikadunić, Adrian Grbić, Ivan Ljubić, Ante Budimir, Anel Ahmedhodžić, Husein Balić, Dario Marešić, Marko Raguž

Litex Lovech 7-0 FK Kmežljeheničar

Zukanovic
x 118
Kontakt:

Post Postao/la Zukanovic » 25 mar 2020, 18:47

Uskoro nije vise "milion" golman. :kafa:

Wandelanoite
x 200
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 25 mar 2020, 19:26

Vladan Kovacevic.

MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.
Lula je donosio ploču na kojoj je objašnjavao kako treba igrati - izjavio je Medunjanin.

Odgovori

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.