U Paklu rata!

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
qaa18
Postovi: 3105
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: U Paklu rata!

Post Postao/la qaa18 » 24 feb 2020, 23:11

UstanikSBII je napisao/la:
23 feb 2020, 21:48
qaa18 je napisao/la:
23 feb 2020, 19:42
UstanikSBII je napisao/la:
11 feb 2020, 17:09
Nova priča je objavljena nadam se da pratite! :D da ne pišem džaba ako nitko ne čita :mrgreen: ajmo svi srce tko čita :thumbup: :salut:
jaro de ti to poslikaj i postavi na forum, u bih 90% svijeta ili zna ili uči njemački, zainteresirani smo za priča ali brate ja nakon 4 mjeseca kursa bi brze preveo tih 3-4 stranice, a radim i ja jarane po cijele dane, pa stignem i njemački i ostalo uraditi. znam da je ovo sve za džaba što radiš al sam si se ponudio da pišeš a razvuko si ga jaro ko "malu nevjestu"(popularna indijska serija - kad je počela djeca išla u osnovnu, kad je završila djeca na drugoj godini faxa). illi ako ti je lakše prekucati na dojč daj i na dojč skontaćemo, ovako te džaba ljudi prozivaju da nas levatiš.
Prijatelju to je sve napisano u jedan veliki rokovnik, slova su izbljedila, pojedina imena čovjek nije znao dobro (što je i normalno nakon 60 godina i u toj dobi!!!) Moraš sam pregledati njegov materijal, pisma, njegov dnevnik to je sve krhko da te Bog dragi sačuva jedan krivi potez i sve se uništ! Znači i sve to treba objediniti u jedan članak!!! A za to ja nema ništa osim pustih "lajkova" moj posao je dinamičan putovanja ovo ono dosta obaveza a ja se svaki put ponovo trebam udubiti u priču i izgubiti oko 2/3 sata da bi jedan dio priče izašao znači ima dosta posla al evo radio sam za vikend vjerujem da nova priča ide sutra! Meni je žao ali ne može brže!
dobro jaro, onda samo polako, pa kad izađe izađe, samo da znaš ljudi redovno obilaze ovu temu očekujući novi nastavak, to ne moraš ni pitati.
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: U Paklu rata!

Post Postao/la UstanikSBII » 28 feb 2020, 14:35

Molim vas sve koji imate neke primjedbe, prijedloge pitanja itd. Da to ovdje piše te a ne da mi šaljete u inbox jer dogada se da dobijem po 5/6 istih pitanja ako ovdje vodimo raspravu mogu i ostali vidjeti što se piše i komentira te uključiti se. Zato sve vezao uz ovu temu slobodno ovdje pitaj te!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Odgovori

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.