U Paklu rata!

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
UstanikSBII
Kontakt:

PostPostao/la UstanikSBII » 17 maj 2019, 17:35

Samo da ovdje također obavijestima sve istinske i normalne forumaše da se i sam namjeravam povući sa foruma ... Priču sam nastavio i preselio na drugi forum svi koji su zainteresirani za nastavke neka mi se jave ovdje (nemoj te mi slati PP) pa vam pošaljem link gdje možete naći ostatak priče! Žao mi je sve normalne ekipe al ovdje očito ne postoji mogućnost normalnog i argumentiranog pisanja! Upite sam slao na sve adrese bezuspješno čak ni odgovora nisam dobio. S toga ne vidim smisla djelovati na ovome forumu! Ostati ću pratiti sigurno teme ali više ne želim pisati! Svi koji su zainteresirani za nastavak priče nek se samo upišu na temu pa im se javim! Usput već sam 2 nova djela napisao ali priče nisam ovdje želio objaviti. Pozzz svima!
Dulce et decorum est pro patria mori.

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

Ideal je vječan, jači i bolji od bilo koje titule!

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 17 maj 2019, 18:05

?
#SamoČelik

bavariapivo
Kontakt:

PostPostao/la bavariapivo » 18 maj 2019, 08:37

javi mi gdje je nastavak, hvala.

nidjeveze
Kontakt:

PostPostao/la nidjeveze » 18 maj 2019, 08:45

Ako može link za nastavak, hvala... ali ne kontam kome može smetati priča ispričana iz aspekta treće osobe i njen doživljaj života kakav god on bio.

UstanikSBII
Kontakt:

PostPostao/la UstanikSBII » 18 maj 2019, 11:18

nidjeveze WroteColonAko može link za nastavak, hvala... ali ne kontam kome može smetati priča ispričana iz aspekta treće osobe i njen doživljaj života kakav god on bio.

Svi koji prate PL znaju da sam navijač ŠB, onda mi je stvarno dosta svaki put iznova i iznova slušati priče o fašizmu, ustašama, itd. Pa ljudi mi doslovno zatrpaju porukama. Evo sad smo igrali finale protiv Sarajeva u Kupu, našu temu su doslovno silovali navijači Sarajeva. 15ak se forumaš povuklo ostao samo ja, a pošto je ovo prije svega sportski forum nema razloga ovdje biti ako nema s kime o čemu pisati vezano za moj klub! Druga stvar je konstantno vrijeđanje za fašizam i ustaštvo itd. :crazy: nema čovjek onda volje o tome pisati! Pričekam još koji dan dok se jave svi zainteresirani i dosta od mene! Moli vas ponovo sve koji ste zainteresirani za nastavke samo se upišite ovdje da želite dalje čitati i brzo će te dobiti link na kojem forumu možete nastaviti pratiti priču, nemoj te mi slati PP. Hvala!
Dulce et decorum est pro patria mori.

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

Ideal je vječan, jači i bolji od bilo koje titule!

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 19 maj 2019, 01:24

Ajde objavi te nove dijelove.
#SamoČelik

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Epidaurus » 19 maj 2019, 01:32

Posalji i meni link ako nije problem :D
#MambaOut
#HalleLuka
#ShineonYoucrazyDiamond

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.