Neobicna ljubavna prica s stranom djevojkom,vojnitkinjom

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
Odgovori
Muameer
Postovi: 360
Pridružen/a: 21 dec 2018, 23:24
Kontakt:

Neobicna ljubavna prica s stranom djevojkom,vojnitkinjom

Post Postao/la Muameer » 04 feb 2021, 16:25

Pozzdravljam predivno neocekivano februarsko poslijepodne. Sjetih se tog februara 2016,kisovitnog i prohladnog.

Otvoricu svoju dushu, lakse mi je online jer me niko ne zna "In Vivo".

Studirah na jednom faxu, taman na 2 godini mastera, od kolega poce da radi na Ilidzi u nekoj informatickoj radnji, pa sam znao cesto,precesto,ici kod svog havera s Butmira Keme, da mu pravim drustvo, kad moze izleti na kafu, uglavnom u tad aktuelni Yu cafe i ponekad Pub.

Znam da stazirao tad, i molim me, da naletim i da sam pokisao samo tako, a promet spor u onoj špici.
Kafa, nista posebno neobicno, gledali neku utakmicu. Haver, pocasti kafom,i krenusmo kuci, kad me konobar zovnu" mozes sekundu".
Izvini, decko jedna cura, koja ne prica nas jezik, zamolila ako moze makar broj, ili mail dobiti, zanimljiv si joj.

Gledam u njega, kontam fura me, oko sebe dosta lijepih finih likova, vidim,ozbiljan.
Dadoh email.

Javi mi se. Dopisivali smo se barem 3/4 sedmice prije prve kafe. Kontao sam turkinja studira na jednom od onih turskih faxova, i da je medju brojom turskom studenskom populacijom.

Prva kafa u Grand centru,konto na master studijama, ozbiljna zrela prica.
Vidim zna perfektno situaciju, a i zamrsene nase politicke odnose koje cesto zbunjuju i vrhunske politologe i analiticare.

Ne sumnjah nista. Nakon 1 mjeseca povremenih vidjanja, i razgovorama, pocesmo vezu.
Tek nakon par puta odlaska pjeske na Vrelo Bosne, i natrag primjetih da je dobroj kondiciji.
Rece mi polako stidljivo, da je u vojnoj misiji ovdje, da je u kampu u Butmiru, i da je kapetanica po cinu.
S.j.ebao sam se ko foka. Iskreno.
B. Iya me fascinirala. Visoko kvalifikovani vojnik, koja je bila prije u Italiji u Nato stabu, sad u vezi s mnom,mladjim od sebe 8 godina, tad bez posla.
Bilo me sramota, njoj to nije predstavljao problem.
Bilo nam je lijepo 2 godine.
Dolazila je maksuz poslije par puta, nazalost ,nije uspjelo na daljinu.
Nije se moja diploma tad doli mogla nostrifikovati, niti bi ona napustila vojnu karijeru i htjeti da ide s mnom vani.

Vidim da si uspjesna, jos si mi u srcu B.ye.

Eto ovo je samo jedan djelic neke moje price.
Ako sam bio malo konfuzan, oprostite.
Zivot je nepredvidljiv i razni slucajni susreti mogu dosta toga u covjeku potaknuti,probuditi spoznati.

Ako je iko uspio ocuvati slicnu pricu, cuo sam da je bilo slucajeva, cestitam im od srca.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Neobicna ljubavna prica s stranom djevojkom,vojnitkinjom

Post Postao/la Captain4 » 05 feb 2021, 16:15

Lijepo.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1196
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Neobicna ljubavna prica s stranom djevojkom,vojnitkinjom

Post Postao/la ArtVandelay » 12 feb 2021, 17:05

Hvala na predivnoj prici.
Narod koji podnese konačnu žrtvu za život i slobodu ne može biti poražen.

GeriOldman
Postovi: 1955
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: Neobicna ljubavna prica s stranom djevojkom,vojnitkinjom

Post Postao/la GeriOldman » 13 feb 2021, 14:45

Oči mi krvare.
1921

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Neobicna ljubavna prica s stranom djevojkom,vojnitkinjom

Post Postao/la StevieG8 » 13 feb 2021, 14:51

Svaka cast dugo nisam nesto ovako lijepo procitao ns ovom forumu.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Odgovori

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.