Nba,Euroliga,Eurocup...

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

rope777
Postovi: 254
Pridružen/a: 15 jun 2016, 13:05
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la rope777 » 22 nov 2017, 11:41

Westbrook protiv GSW, protiv Duranta = over 22.5 :D
BBB 86'

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la branimir85 » 22 nov 2017, 21:16

včrs čak 14 tekmi

-26,5+/L.James(CLE) under
idealna tekma protiv netsa da odigra s pola snage i provede puno manje minuta na parketu nego dosada,nadam se BO-u

-24,5+/D.Lillard(POR) over
igraju protiv phile koja igra brzu košarku,njegovo najjače oružje trica u prvi 17 utakmica je zakazalo,šutira za njega katastrofalni 31.5% ,ipak uz dosta brzu košrku ,20+ šuteva te dosta slobodni ipak očekujem da ide over

-20,5+/M.Gasol(MEM) over
mede včrs bez Conley ,tako da gasol će sigurno uzeti još koji šut više
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

rope777
Postovi: 254
Pridružen/a: 15 jun 2016, 13:05
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la rope777 » 23 nov 2017, 11:54

Prođe Westbrook glat
BBB 86'

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la branimir85 » 24 nov 2017, 22:47

-27,5+/S.Curry(GS) over
nema greena i duranta za včrs,tako očekujem da ne bude neki rani BO ,a i Curry će uzeti više lopti za sebe uz normalne postotke ovo bi trebalo laganini proći :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la Wandelanoite » 28 nov 2017, 21:24

Odlucio sam da krenem s analizama od prosle godine nista nisam pisao ovdje sto se tice NBA igraca, ali od danas se vracam u akciju.

Cleveland/D.Wade (12.5) VISE

Cleveland je lose poceo sezonu i stvari se moraju poceti popravljati. Utakmicu protiv Miamija kuci jednostavno moraju dobiti i krajnje je vrijeme da se uozbilje. Sto se tice same utakmice predvidjanja americkih bookmakera su 207 poena, +4 pobjeda Clevelanda. Statistika kaze da Miami najvise prima upravo na poziciji SG-a 22,6 poena. Wade je zadnjih 10 utakmica na prosjeku 11,7 poena i mislim da danas moze lagano da ubaci barem 13 poena. Ono sto je po meni + je sto Wade nije u pocetnoj petorci i samim tim igrat ce protiv slabijih igraca i u drugoj cetvrtini ocekujem da Wade i zavrsi posao sto se tice ovog tipa.

Chicago/L.Markkanen (14.5) VISE

Vecerasnji public bet, a kako i ne bi bio kad statistika kaze da je ovo zicer, ali idemo jedno po jedno. Chicago je u losoj formi i vrijeme za jednu pravu utakmicu, a dolazak Sunsa se mora iskoristiti. Americki bookmakeri kazu da Bullsi veceras uzimaju sa pola kosa razlike i ocekuju 212 poena, sto je nesto sto mi se svidja. Statistika kaze da Sunsi sa pozicije PF-a primaju 25,6 poena (najgori u ligi) i najvise u ligi dopustaju suteva s te pozicije. Sunsi su i najgora defanzivna ekipa lige i igraju najbrzu kosarku u ligi sto mi daje za pravo da kazem da bi ovdje moglo biti cak vise i od 220 poena. Markkanen je zadnjih 10 utakmica malo poenterski oslabio i veceras je pravi trenutak da se stvari malo poprave kako za njega tako i za Bullse.


Denver/G.Harris (13.5) VISE

Moj treci i posljedni par u analizi je Gary Harris kojeg tipujem OVER. Veceras Denver ocekuje dosta tezak i izjednacen mec protiv Jute, pa ako zele ovo dobiti najpametnija odluka je da upravo Harris povuce vise nego uobicajeno. Utah koja je defanzivno dosta dobra ekipa najlosije brani poziciju SG (primaju 24,1 poen po mecu i dopustaju puno suteva), kao i poziciju PG-a, to znaci da ce biti tu dosta prostora za Harrisa koji je ove sezone na prosjeku 14,1 pa ne vidim zasto ne bi ponovio i veceras makar svoj prosjek. Americki bookmakeri kazu da ce veceras biti 207 poena i 2 poena razlike za Jutu sto je dovoljno za mene da izaberem ovaj par.

Sretno ko isprati.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la Wandelanoite » 29 nov 2017, 17:31

Sinoc skor 2-1 Markkanen s ocajnim sutem me oborio, ali nastavljam i veceras ponovo sa 3 tipa.

Detroit/T.Harris (17.5) VISE

Prvi tip za veceras je Tobias Harris iz Detroita OVER. Harris je ove sezone u dosta dobroj formi postize 19,5 poena po mecu, ima dobru minutazu, prva je napadacka opcija samim tim i u vecini slucajeva uzima najvise suteva. Veceras Detroit ocekuje must-win utakmica protiv Phoenixa i americki bookmakeri prognoziraju laganu pobjedu sa 11 razlike uz solidan broj poena na mecu 215. Phoenix igra brzu kosarku koju prati losa odbrana koja je cak 28. u ligi, a u toj losoj odbrani upravo sa pozicije PF-a primaju najvise poena cak 25,4 na mecu i upravo s te pozicije dopustaju najvise suteva. Mislim da je ovdje promassena granica barem za 2 poena i ocekujem da Harris ovo lagano rijesi.

Charlotte/D.Howard (14.5) MANJE

Moj drugi tip je Dwight Howard manje od 14,5. Prije svega ocekuje nas jedna dosta dobra utakmica izmedju Toronta i Charlottea. Ekipe koje su po brzini i defanzivi dosta slicne, s tim da je Toronto bolja napadacka ekipa. Ono sto treba napomenuti jeste da su obje ekipe prave domacinske i zato se moram sloziti sa prognozama Amerikanaca koji kazu da ce biti 7 razlike za Toronto i 205 poena na mecu. Howard veceras ima tezak match-up, jer s druge strane parketa dolazi Jonas Valanciunas. Statisticki Toronto odlicno brani poziciju centra i prima samo 18,5 poena po mecu. 3. su u ligi po tom parametru i mislim da je Hornetsima pametnije da ostali malo vise povuku ukoliko zele nesto napraviti, a imaju itekako dobrih scorera.

Indiana/M.Turner (13.5) VISE

Indiana veceras ide Rocketsima i mislim da ni oni ne vjeruju sami u sebe, a kamoli neko drugi. Veliki problem je Victor Oladipo koji vjerovatno nece igrati tako da sve nade Pacersi polazu u Bogdanovica i Turnera. Mylesa uzimam iz vise razloga to je mala margina, statistika i ocekivanja. Amerikanci veceras ocekuju upravo ono sto i ja jedan lagan mec s puno poena i pobjedu Rocketsa, njihovi bookmakeri kazu da ce Houston veceras dobiti sa 12 razlike i da ce biti 222 poena sto je dobar broj. Statisticki Houston najlosije brani poziciju centra (primaju 22,1 poen) i najvise dopustaju suteva upravo s te pozicije. Turner je igrac koji i kad je Oladipo tu uzme 10+ suteva i odigra 30+ minuta, ove sezone je na 13,9 poena po mecu i ne vidim zasto veceras u jednoj laganoj utakmici na veliki broj poena ne bi ubacio barem 14, s obzirom da ce biti mozda i jedini nacin da Pacersi nesto naprave u ovom mecu.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la Wandelanoite » 30 nov 2017, 19:19

Ponovo sinoc 2-1 skor, zadnja 2 dana na skoru sam od 4-6 i veceras idu 3 tipa i nadam se 100% prolazak.

Portland/J.Nurkić (15.5) VISE

Moj prvi tip za veceras je Nurkic OVER. Veceras nas ocekuje odlicna i izjednacena utakmica u Moda Centru. Nurka uzimam iz vise razloga, prije svega forma koja je u uzlaznoj putanji, na zadnje 3 utakmice daje u prosjeku 19,3 poena i ne vidim zasto i veceras nas ne bi pocastio dobrom partijom. Statisticki Bucksi lose brane poziciju centra primaju u prosjeku 22,5 poena po mecu, ali i dopustaju puno suteva s te pozicije sto jei olaksavajuca okolnost za Nurka. Nurkic ce sigurno odigrati 30+ minuta i ispucati jedno petnaestak suteva, s obzirom na tezinu meca, on, Dame i CJ ce morati povuci ukoliko zele da nastave seriju pobjeda.

L.A. Clippers/L.Williams (19.5) VISE

Vecerasnji PUBLIC BET i po mnogima najsigurniji tip veceri Lou Williams OVER. Naravno tu je mnogo razloga sto gotovo citava planeta trpa na Williamsa. Prvi je sigurno bolnica u Klipersima (veceras su OUT Gallo, Griffin, Beverley, Teodosic) i Lou je za mene jedina prava napadacka opcija trenutno u Klipersima. Drugi razlog je promasena granica koja je trebala biti barem na 22,5 iz razloga jer na zadnjih 10 meceva Lou postize 22,3 poena, dok je na zadnja 2 meca u prosjeku na tacno 30 poena. Treci razlog je Jutina defanziva koja je odlicna, ali jedini problem predstavlja pozicija SG s koje primaju 23,9 poena po mecu. Cetvrti razlog je Amerikanci navode izjednacena utakmica, gdje ce ukoliko Klipersi zele pobjedu morati povuci upravo Lou.

Denver/N.Jokić (16.5) VISE

Posljednji par za veceras je Jokic OVER. Denver ocekuje jedna lagana i must-win utakmica protiv Bullsa koji su ove sezone ocajni. Ja uzimam Jokica iz razloga sto ocekujem da ovo prebaci do poluvremena. U zadnjih 7 dana je malo podigao formu i ubacuje 17,5 poena po mecu, a vecerasnji mec je odlicna prilika da se to jos malo popravi. Chicago igra brzu kosarku, sa katastrofalnom defanzivom i sigurno ce Nuggetsi gledati da to iskoriste da ih sto vise napune. S pozicije centra Bullsi primaju 21,7 poena u prosjeku i s te pozicije dopustaju najvise suteva. Mislim da je ovo zicer i da ce Jokic ovo i sa jednim losim procentom prebaciti.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la jopaa7 » 04 dec 2017, 17:46

M.Turner (13.5) VIŠE @1.85
Turner je u dobroj formi i zadnja cetiri meca prelazi ovu granicu. Zabijao je 17, 15, 18 i 19 sto je za nekoliko poena vise od danasnje granice.
Indiana docekuje New Yorka koji je druga najlosija ekipa po branjenju centra, a vec su se sastali jednom ove sezone i Turner im je zabio 15 uz sut 5-8 i 4-4 slobodna bacanja. Kanter je dobar u napadu ali mu obrana šteka i svi ih pune.
Sinoc Vucevic 34, Olynyk neku noc 18 a Adebayo 4-5 sut.
Na zadnjih 4-5 meceva prosjecno uzima nekih 11 suteva uz 3 slobodna pa se samo nadam da ce veceras moci doci do suta od Oladipa koji cesto zna forsirati. Ako opet uputi nekih 10-12 suteva vjerujem da bi mogao prebaciti ovo. Takoder Turner zna ubosti poneku trojku i prosjecno zabija jednu po utakmici.
K.A.Towns (20.5) MANJE @1.85
Minnesota ide u goste Memphisu koji je tradicionalno jak pod kosem jer tamo imaju Marca Gasola i malo tko se naigra pored njega. KAT je sinoc ostao u underu protiv D'A Jordana iako nije imao toliko los pocetak utakmice ali je ostao na 15 poena.
Prosle sezone je igrao dva meca protiv Gasola i imao 17 i 21 poen ali je u tom susretu imao sut 9-20 uz dvije trice. Minnesota ove sezone ima jako dobru petorku i tesko je procjeniti tko bi mogao otici na 20+, cesto to znaju biti i trojica/cetvorica iz ekipe i uzevsi u obzir vecerasnji matchup, onda ga igram under. Ima tu jos Wiggins i Butler koji mogu povuci, a i sinoc je igrao protiv Clippersa pa im je ovo B2B tekma.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la jopaa7 » 05 dec 2017, 08:14

jopaa7 je napisao/la:M.Turner (13.5) VIŠE @1.85
Turner je u dobroj formi i zadnja cetiri meca prelazi ovu granicu. Zabijao je 17, 15, 18 i 19 sto je za nekoliko poena vise od danasnje granice.
Indiana docekuje New Yorka koji je druga najlosija ekipa po branjenju centra, a vec su se sastali jednom ove sezone i Turner im je zabio 15 uz sut 5-8 i 4-4 slobodna bacanja. Kanter je dobar u napadu ali mu obrana šteka i svi ih pune.
Sinoc Vucevic 34, Olynyk neku noc 18 a Adebayo 4-5 sut.
Na zadnjih 4-5 meceva prosjecno uzima nekih 11 suteva uz 3 slobodna pa se samo nadam da ce veceras moci doci do suta od Oladipa koji cesto zna forsirati. Ako opet uputi nekih 10-12 suteva vjerujem da bi mogao prebaciti ovo. Takoder Turner zna ubosti poneku trojku i prosjecno zabija jednu po utakmici.
K.A.Towns (20.5) MANJE @1.85
Minnesota ide u goste Memphisu koji je tradicionalno jak pod kosem jer tamo imaju Marca Gasola i malo tko se naigra pored njega. KAT je sinoc ostao u underu protiv D'A Jordana iako nije imao toliko los pocetak utakmice ali je ostao na 15 poena.
Prosle sezone je igrao dva meca protiv Gasola i imao 17 i 21 poen ali je u tom susretu imao sut 9-20 uz dvije trice. Minnesota ove sezone ima jako dobru petorku i tesko je procjeniti tko bi mogao otici na 20+, cesto to znaju biti i trojica/cetvorica iz ekipe i uzevsi u obzir vecerasnji matchup, onda ga igram under. Ima tu jos Wiggins i Butler koji mogu povuci, a i sinoc je igrao protiv Clippersa pa im je ovo B2B tekma.
Na prvoj utakmici BO i Turner imao 12 poena za 25 minuta. U jednom trenutku je bilo i 30 razlike za Indianu, steta. Na drugoj Towns ostao debelo ispod granice i imao 12 poena.
Steta jer bilo je finih parova sinoc
slika

Odgovori

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.