Nba,Euroliga,Eurocup...

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la branimir85 » 19 okt 2017, 17:30

Ja sam da se na ovoj temi postavljaju parovi općenito iz košarke,ali ako se većina ne slaže možemo samo Nba
parove postavljati.
Kod tipovanja igrača valjalo bi napisati makar jednu rečenicu zašto bi ga trebali odigrati :) ,posebno za ove manje praćenja natjecanja kao što su Eurocup ili fibina Liga prvaka,ne trebaju se pisati eseji :mrgreen: jer koliko god neko dobro analizirao par, na neke se stvari ne može utjecati kao ozljeda ali još gore blow-out na poluvremenu tekme kao i neke druge stvari,kao jutros Sunsi i Rip city gdje je rani BO odredio da mi Bledsoa ne pređe granicu.
Tipovanje na Nba igrače trebalo bi biti samo u večernjim satima(osim vikenda kad ima rani termina),možda tek od 19h radi informacija tko igra, tko ne ,tko je pod restrikcijom itd

vaša mišljenja?
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la jopaa7 » 19 okt 2017, 17:47

Ne znam kako cu poslije biti s vremenom pa evo za pocetak jedan par koji mi je odmah zapeo za oko od mene.

Chicago/L.Markkanen (14.5) VIŠE @1.85 Germania sport i PSK. Dalje sam vidio na 15.5 sto bi takoder uzeo ako ga vec nema na 14.5
Mladi rookie je vec na Eurobasketu pokazao svoje kvalitete i sigurno ce ove sezone imati jako dobre partije u Chicagu koji je dosta oslabljen kao ekipa. Mladi Finac je na spomenutom Eurobasketu prosjecno biljezio 19.5 poena uz 6 skokova u ukupno 6 odigranih utakmica, a prosjek minuta mu je bio 27.5.
U 5/6 utakmica je bez problema prelazio ovu granicu (23, 17, 27, 24, 22) uz postotak suta 55.8 a postotak trice odlicnih 47%.
Znam da to nema nikakve veze s ovim nadolazecim utakmicama ali nam ipak daje neku sliku o kakvom se igracu radi i da on moze takoder potegnuti jako dobro tricu sto je svakako dobro za over poena.
U zadnje tri predsezonske utakmice Markkanen je zabijao 13, 18 i 4. Ove prve dvije uz dobre postotke suta, a takoder je imao preko 50% tricu.
Veceras njegovi Bullsi igraju bez nekoliko igraca: Nikola Mirotic (face) will miss 4-6 weeks, CHI will suspend Bobby Portis for eight games, Fred Hoiberg confirmed on Tuesday that Kris Dunn's (finger) timetable has been set at 2-4 weeks, Cameron Payne's (foot surgery) timetable has officially been set at 3-4 months, a i Lavine je takoder out.
Od svih igraca za ovaj par su najbitnija prva dvojica koji igraju istu poziciju kao Markkanen i zbog toga vjerujem da ce upravo on imati veliku minutazu veceras. Takoder sam misljenja da ce upravo Markkanen biti jedan od najvecih potrosaca lopti uz Holidaya, a ako nastavi igrati kao na Eurobasketu onda ne sumnjam u njegov over veceras. Lauri Markkanen will be in the starting lineup for Thursday's season opener against Toronto.


Ovo bi trebala biti jedna laksa utakmica za Toronto ali svakako je Markkanen kao over realna opcija obzirom na broj izostanaka i igraca koji igraju njegovu poziciju. Ja bi tu jos probao hendikep 10.5 na Toronto po 1.60 u wwinu
branimir85 je napisao/la:vaša mišljenja?
Sve 5! :thumbup:

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la branimir85 » 19 okt 2017, 20:20

sinoć je bilo 4/5 da vidimo kakve smo sreće včrs iako imamo samo 3 tekme

Toronto-Chicago(+12,5) h1 1,85
ovo bi trebala biti lagana tekma na otvaranju za Toronto,još kad se zna da Bullsima fali Mirotić i Portis radi dobro poznati razloga :mrgreen: te zbog ozljeda nema Lavine;Dunna i Payna,Raptorsi bez ozljeda sa uigranom petorkom protiv petorke Bullsa koja bi protiv lošiji euroligaša imala problema,mislim da je granica hendikepa jako mala i ovo bi trebalo bez problema proći.

-22,5+/B.Griffin(LAC) over
prošlu sezonu je završio na 21,6 poena ,a ove godine otišao je Paul tako da očekujem da preuzme palicu i bude glavni igrač Klipa tako da vjerujem da brojke uz još veći USG idu gore,idealna prilika za to je protiv gradskog rivala

-26,5+/R.Westbrook(OKL) under
dolaskom Paula i Carmela očekujem da malo manje forsira :mrgreen: a i protivnik je idealan za laganu tekmu bez puno naprezanja ,kod Kniciksa nema Noah , a i Porzingis je upitan.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2865
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la TMmanija2012 » 19 okt 2017, 23:31

vaša mišljenja?[/quote]
Bravo za temu :thumbup: Ja nocas tipujem DeRozen over ..jednostavno volim njega igrati .. o njemu nema potrbe pisati prvo ime Toronta . Drugi tip je Porzingis over ..prosle godin prosjeke 18,1.. trebao bi Kristaps ici preko granice..plus otisao Melo iz NY.

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la branimir85 » 20 okt 2017, 06:10

branimir85 je napisao/la:sinoć je bilo 4/5 da vidimo kakve smo sreće včrs iako imamo samo 3 tekme

Toronto-Chicago(+12,5) h1 1,85
ovo bi trebala biti lagana tekma na otvaranju za Toronto,još kad se zna da Bullsima fali Mirotić i Portis radi dobro poznati razloga :mrgreen: te zbog ozljeda nema Lavine;Dunna i Payna,Raptorsi bez ozljeda sa uigranom petorkom protiv petorke Bullsa koja bi protiv lošiji euroligaša imala problema,mislim da je granica hendikepa jako mala i ovo bi trebalo bez problema proći.

-22,5+/B.Griffin(LAC) over
prošlu sezonu je završio na 21,6 poena ,a ove godine otišao je Paul tako da očekujem da preuzme palicu i bude glavni igrač Klipa tako da vjerujem da brojke uz još veći USG idu gore,idealna prilika za to je protiv gradskog rivala

-26,5+/R.Westbrook(OKL) under
dolaskom Paula i Carmela očekujem da malo manje forsira :mrgreen: a i protivnik je idealan za laganu tekmu bez puno naprezanja ,kod Kniciksa nema Noah , a i Porzingis je upitan.
:kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la jopaa7 » 20 okt 2017, 07:38

jopaa7 je napisao/la:Ne znam kako cu poslije biti s vremenom pa evo za pocetak jedan par koji mi je odmah zapeo za oko od mene.

Chicago/L.Markkanen (14.5) VIŠE @1.85 Germania sport i PSK. Dalje sam vidio na 15.5 sto bi takoder uzeo ako ga vec nema na 14.5
Mladi rookie je vec na Eurobasketu pokazao svoje kvalitete i sigurno ce ove sezone imati jako dobre partije u Chicagu koji je dosta oslabljen kao ekipa. Mladi Finac je na spomenutom Eurobasketu prosjecno biljezio 19.5 poena uz 6 skokova u ukupno 6 odigranih utakmica, a prosjek minuta mu je bio 27.5.
U 5/6 utakmica je bez problema prelazio ovu granicu (23, 17, 27, 24, 22) uz postotak suta 55.8 a postotak trice odlicnih 47%.
Znam da to nema nikakve veze s ovim nadolazecim utakmicama ali nam ipak daje neku sliku o kakvom se igracu radi i da on moze takoder potegnuti jako dobro tricu sto je svakako dobro za over poena.
U zadnje tri predsezonske utakmice Markkanen je zabijao 13, 18 i 4. Ove prve dvije uz dobre postotke suta, a takoder je imao preko 50% tricu.
Veceras njegovi Bullsi igraju bez nekoliko igraca: Nikola Mirotic (face) will miss 4-6 weeks, CHI will suspend Bobby Portis for eight games, Fred Hoiberg confirmed on Tuesday that Kris Dunn's (finger) timetable has been set at 2-4 weeks, Cameron Payne's (foot surgery) timetable has officially been set at 3-4 months, a i Lavine je takoder out.
Od svih igraca za ovaj par su najbitnija prva dvojica koji igraju istu poziciju kao Markkanen i zbog toga vjerujem da ce upravo on imati veliku minutazu veceras. Takoder sam misljenja da ce upravo Markkanen biti jedan od najvecih potrosaca lopti uz Holidaya, a ako nastavi igrati kao na Eurobasketu onda ne sumnjam u njegov over veceras. Lauri Markkanen will be in the starting lineup for Thursday's season opener against Toronto.


Ovo bi trebala biti jedna laksa utakmica za Toronto ali svakako je Markkanen kao over realna opcija obzirom na broj izostanaka i igraca koji igraju njegovu poziciju. Ja bi tu jos probao hendikep 10.5 na Toronto po 1.60 u wwinu

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la bvb » 20 okt 2017, 10:38

@branimir i @jopaa, bravo za tipove i analize.

To se cijeni. :mrgreen:

Avatar
MElloo
Postovi: 13009
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: RE: Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la MElloo » 20 okt 2017, 10:50

bvb je napisao/la:@branimir i @jopaa, bravo za tipove i analize.

To se cijeni. :mrgreen:
Neko sa strane bi reko njih dvojica vrhunski kockari

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: RE: Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la bvb » 20 okt 2017, 15:05

MElloo je napisao/la:
bvb je napisao/la:@branimir i @jopaa, bravo za tipove i analize.

To se cijeni. :mrgreen:
Neko sa strane bi reko njih dvojica vrhunski kockari

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Sto mislis da nisu? :mrgreen:

Od tebe ocekujem tipove za evropska takmicenja. :D

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19228
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la bodi123 » 20 okt 2017, 16:13

branimire :salut:

i večeras nadji 4-5 parova :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: RE: Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la branimir85 » 20 okt 2017, 16:25

MElloo je napisao/la:
bvb je napisao/la:@branimir i @jopaa, bravo za tipove i analize.

To se cijeni. :mrgreen:
Neko sa strane bi reko njih dvojica vrhunski kockari

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
treba preživjeti zimu :mrgreen: daj baci kojeg košarkaša iz Eurolige nisam nijednu momčad pogledao ove nove sezone a znam da je bilo dosta promijena u rosterima .
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
camparinho
Postovi: 1310
Pridružen/a: 25 okt 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la camparinho » 20 okt 2017, 16:37

Nedovic 10.5+
Po mom misljenju glavni igrac unicaje koja je solidna ekipica bez ijednog hajmo reci superstara je dozivila poraz u prvom kolu i gledat ce to da isprave, prvi igrac koji samim tim pada na pamet je Nemanja, koji je proslo kolo ubacio 8 poena uz 0/7 za 3 poena dok po meni Oly nema ni u pola jaku odnranu ko prethodnih par godina te da bi on vrlo lako mogao preci granicu

E.McCollum 17.5+
Brat C.J McColluma iz Portlanda, Eric je glavna zvijezda Efesa koji je za vikend urnisao Fenerbahce i on je bio glavni akter sa 29 poena, suta odlicno za 3 poena kao i slobodna, plus uzima puno suteva meni je ovomozda najsigurniji par veceras.

E.Green 16.5+
Glavna zvijezda Valencie, koja je ove godine jos bolja nego prosle doveli su Greena iz Olympiacosa gdje je on bio tako tako igrac, nista specijalno na prvu ali ovdje je procvijetao, proslo kolo je ubacio 22 poena Khimkiu uz odlican sut za 2 6/7 i katastrofalan za 3 1/7 plus je 6/7 bio sa slobodnih a njih i inace gadja odlicno, dokazao je da moze biti glavna zvijezda bilo kojeg tima i da je spreman da pokaze jos vise.
Clutch city be safe rage hard!

Civa
Postovi: 2977
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la Civa » 20 okt 2017, 17:02

Slažem se sa prošlim kolegom oko MCColluma. Moja još 3 para su

Oli-Unicaja 143,5 under
Ko ima veće margine nek ganja under. Ovo je po meni jedna tvrda utakmica slična onoj iz prošlog kola. Svi već znamo kako Oli igra domaće utakmice, a i Unicaja je taktička ekipa koja se voli prilagoditi protivniku i ganjati se u rezultat.

B.Dubljević 11.5 under
Dublja je loše počeo u sezoni, smanjena mu je minutaža ne igra na nekom nivou za sada, tu je došao Pleiss i dobro se nameče sa pikom i Grinom. Također ide i na jakog Dunstona pa pitanje je da li će moći jednom od snažnijih Eurocentara da parira,a i ovaj trener iz Efesa nije levat da Dunstona pusti na Pleissa kad već ima Štimca tu.

Barca 80,5 over
Barca je najveće pojačanje dobila u vidu trenera, dok je najveći gubitak Zvezde odlazak Radonjića. Barsa igra na velikom levelu od samog početka, u prošlom kolu su razbili i sasuli im 98 poena, tako da mislim da i protiv za sada ove defanzivno slabe Zvezde mogli bar do 82-3 koša jer igračkog potencijala imaju za takve stvari. Nadat se samo dobrom šutu :)

Gud Lak :salut:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la arelinho » 20 okt 2017, 17:13

M. Bjelica 10,5+

Milko je jedan od tri najstarija igrača u ekipo Zvezde za ovu sezonu. Prošle sezone je bio igrač sa klupe koji da neki manji svoj doprinos i svi budu zadovoljni. Ove sezone se dosta očekuje od njega jer je igrač iz prve petorke. Prošlo kolo je igrao 30 minuta i za to vrijeme je dao 18 poena. Večeras igraju protiv Barselone na domaćem terenu i ako se od nekoga očekuje iz Zvezde da pruži dobru partiju to se od njega očekuje.

Heurtel 10,5+

On će večeras ići na Rochestia koji nije neki defanzivac jer više voli igrati napad pa zanemari odbranu. Pošto očekujem dosta poena od strane Barselone večeras jer nema više Radonje u Zvezdi mislim da će i on lako prebaciti ovu granicu. Mislim da se treba desiti baš neko veliko čudo da on ne prebaci ovu granicu. Očekujem da za par kola mu granica bude bar 14,5.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la Bassha » 20 okt 2017, 17:54

Indiana-Portland (-3,5) h2 1.85
Portland je na startu sezone razbio Phonix bez neke pretjerane muke. CJ se vraca nakon suspenzije. Indiana me nije nesto pretjerano impresionirala protiv Netsa. Portland bi ovo trebao lagano dobiti.
Turner je upitan za mec tako da bi ovo...
Ako Turner ne bude igrao onda ce Sabonis igrati centra, pa bi na Juku trebalo stavljati :D

-17,5+/E.McCollum vise

Nema se ovdje puno pisati, Errick dosta forsira i sut ga na pocetku sezone odlicno sluzi.


-22,5+/D.Russell vise

Russell je glavni igrac Netsa. Dosta ce lopta biti u njegovim rukama, jer nema Lina. U prvoj tekmi je bez neke muke dao 30p (12/22).
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la jopaa7 » 20 okt 2017, 18:05

Jucer dobra noc, idemo i veceras pokusati.

22,5/D.Russell(BRO) VIŠE @1.85 premier kladionca
D'Angelo je definitivno glavni igrac Brooklyna i igrac koji ima sve ovlasti u ekipi, pa cak i da ispali 25 suteva ako je to potrebno. Proslu utakmicu je zabio 30 poena uz sut iz igre 12-22, 4-8 trice. Lopez je otisao u Lakerse a D'Angelo u Brooklyn i osim njega sad nema nitko tko bi mogao trositi toliko lopti pa vjerujem da ce i veceras biti nekakvo silovanje s njegove strane.
Veliki plus ovom paru je sto je Lin out za cijenu sezonu jer se ozlijedio na prosloj utakmici pa ce tako D'Angelo imati vjerojatno koju minutu i koji sut vise nego inace. U velikoj vecini kladionica je vec na 24.5 sto je nekako luda granica ali obzirom na njegovu proslu partiju i na to da nema Lina, ovo povecanje granice je sasvim razumljivo.
Woj: Jeremy Lin (knee) ruled out for season
13,5/R.Rubio(UTA) MANJE @1.85 supersport kladionica
Na ovu granicu ga jednostavno moram probati. Takoder u nekim kladionicama je na 11.5 pa mi se ovo cini nekako visoka granica za njega. Rubio nije igrac koji ce uzimati po 15 suteva svaku utakmicu i koji ce zabijao 15-20 po utakmici, on je vise onaj pravi playmaker koji ce davati po 10ak asistencija i zadovoljan. Kroz cijelu karijeru je na prosjeku od nekih 10ak poena sto je opet razlog zasto sam se odlucio za ovaj par.
Proslu utakmicu je imao 9 poena i 10 asistencija uz sut iz igre 3-9, a tako nesto ocekujem i veceras i definitivno ga ne vidim na 14 poena. S druge strane ga ceka Teague koji je okej defanzivac i vjerujem da ce Rubio imati nesto tezi posao da predje ovu granicu.
Zadnja izmjena: jopaa7, dana/u 21 okt 2017, 19:45, ukupno mijenjano 1 put.

mirzatele
Postovi: 11871
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la mirzatele » 20 okt 2017, 18:37

Teague 14.5 manje - bet live
Nurkic 14.5 više - bet live

Minnesota večeras protiv jute, vjerovatno utakmica ispod 200 poena. Teague igra u prvoj petorci sa Butlerom, KATom, Wigginsom i sigurno se od njega ne očekuje da daje po 15-20 poena, nego da razigrava i igra dobru odbranu. U prvoj utakmici protiv spursa je dao 11 poena.

U premieru je granica 10.5


Nurkic je u prvoj utakmici dao 11 poena za 23 minute.I Igrao je manje zbog blowouta, i imao 2/7 iz igre. Večeras očekujem 30+ minuta i da prebaci granicu lagano

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la Wandelanoite » 20 okt 2017, 18:40

- P. Ribas 8.5 VISE

Prije svega promasena granica bar za 3 poena. Ribas je igrac koji ce igrati sigurno 25+ minuta i uzeti 10-tak suteva od cega 5,6 trojki sigurno. Ribas je dobar igrac i vraca se nakon povrede i ima soldine brojke ove sezone. Ocekujem ga na 10,11 poena kao i proslu utakmicu.

- R. McCallum 8,5 VISE

McCallum je bio jedan od najpotentnijih igraca NBA D-league i po meni uz Pierre Jacksona najbolji, tako da njegov kvalitet je sigurno za marginu od bar 3,4 poena vise. U prvoj utakmici ostao na 6 poena gdje ga nije sluzio sut. Veceras sigurno uzima preko 10 suteva sto ce biti nadam se dovoljno da predje ovu smijesnu marginu.

- B. Dunston 11,5 VISE

I ovo je za mene promasena granica, Dunston je poslije McColluma i Ledo-a najbolji igrac Efesa sto je pokazao i u prvoj utakmici protiv Reala. Najveca prednost je to sto je Valencia defanzivni odron na centarskoj poziciji i Dunston veceras moze lagano na 14,15 poena.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la branimir85 » 20 okt 2017, 22:50

-22,5+/D.Booker(PHO) - over
savršena prilika da opere ljagu s prve tekme gdje je na poluvremenu tekma bila završena,idealan protivnik za nabijanje statistike još kad se zna da u LAL nema KCP jedinog ozbiljnog obrambenog igrača,očekujem brdo koševa s obje strane ,Booker včrs ide 40+ :kafa:

-17,5+/V.Oladipo(IND)- over
Indiana se pretvorila u run and gun ekipu,gdje on i Collison carine loptu i napucavaju se,još nema včrs glavnog centra Turnera ,tako još jedna prilika da uzme koji šut više a protivnik je idealan ,iako se CJ vraća včrs Portlandovo backourt je poznat po tome da im odbrana nije jača strana

-14,5+/A.Gordon(ORL)- over
iako sam na prvu mislio odigrati na Orlando čistu 2,ipak sam se odlučio za Gordona,jer oni su mi totalno čudna momčad,gledao sam ih prošle godine masu puta dok mi nisu ogadili košarku :mrgreen: uzeo sam gordona jer mi se čini da polako postaje glavni igrač Magica iako nije neki šuter, ali na brzinu i tranziciju protiv ne baš kvalitetni Netsa očekujem da pređe ovu marginu

-17,5+/J.Butler(MIN)-over
uzeo sam ga jer je najmanja margina na njemu od trojke ,čuvar bi mu trebao biti Ingles koja apsolutno ga ne može zaustaviti a još ako se zna da je Butler odličan iznuđivač slobodni bacanja idealna prilika da u tvrdoj i s puno prekrašaja tekmi ide preko

-15,5+/W.Cauley-Stein(SAC)-over
ok margina ide na Dirka koji igra na petici,koji u najboljim danima nije bio bog zna kakav odbrambeni igrač

-24,5+/D.Cousins(NO)-under
problem će biti kad Kerr stavi small ball petorku ,jednostavno Rođe ne može to ispratiti pa očekujem da Davis više igra kao petica dok Rođo odmara a osim njih dvojici ne vidim ozbiljnog igrača,vrlo moguć BO


edit;Gordon pod upitnikom,tek sada vidio onda ga preskočite
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la jopaa7 » 21 okt 2017, 23:36

Mislim da veceras vrijedi probati hendikep OKC 10.5 po 3.30. Nekako nije toliko ogroman hendikep a vjerujem da je vrijedno rizika.

Za Utah ne igra Hood i slabiji su nego prosle sezone a OKC ima Westbrooka, PG-a i Mela koji su proslu zabili 70ak poena skupa i mislim da ce dobiti veceras jer su kvalitetnija ekipa. Takoder igraci Jazza su sinoc imali tesku utakmicu protiv Minnesote dok je OKC odmarala ali tek je pocetak sezone pa mozda ne igra neku veliku ulogu.
Rodney Hood (calf) has been ruled out for Saturday against the Thunder.

OKC 2 1.55
-10.5 3.30

Odgovori

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.