Nba,Euroliga,Eurocup...

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la branimir85 » 22 okt 2017, 18:57

-24,5+/D.Schroder(ATL) over
iako je granica dosta velika idem s overom zbog toga što je on sada apsolutni vođa ove momčadi i uzima daleko najviše šuteva,iako je primjerak jako mali u prve dvije tekme je na prosjeku od 26,5 koševa,a včrs je idealna prilika da nastavi taj niz jer ide na Russella koji sigurno nije neka obrambena sila

-29,5+/A.Davis(NO) over
nema se ovdje šta reći ,on i Demarcus završavaju većinu napada jer su okruženi većinom polovnjacima ,a ako žele imati bilo kakve šanse za PO na jakom zapadu moraju dobivati ekipe poput LAL,ako bude negdje oko 20-25 šuteva što se očekuje trebalo bi bez problema proći jer ga u LAL nitko ne može zaustaviti

-24,5+/R.Westbrook(OKL) over
iako je b2b utakmica ,gdje je sinoć zabio samo 6 poena i uzeo 11 šuteva ,mislim da će včrs biti ljut i malo manje široke ruke tako da očekujem da više siluje :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la branimir85 » 23 okt 2017, 21:07

nisam u nekoj formi ali idemo dalje ,fin izbor včrs

-10,5+/W.Cauley-Stein(SAC) over
igraju protiv raspali sunsa kojima je odbrana na zadnjem mjestu , i skoro 30 min koliko provodi na terenu je valjda dovoljno da ubaci koji otpadak uz par slobodni bacanja

-24,5+/D.Booker(PHO) over
nema Bledsoe,pa je tako svaki napad njegov :mrgreen: iako i dok je on bio tu kad loptu uzme samo gleda da je šutne

-25,5+/St.Curry(GS) over
iako je jako nezahvalno uzimati nekog iz GSW jer ne znaš tko će natrpavati,ipak idem sa Štefom radi slabijeg ulaska u sezonu čitave momčadi ali i događanja s prošle tekme,očekujem ga nabrijana

-14,5+/K.Middleton(MIL) over
ima mismatch jer hornetsima fale i batum i MKG,a također bi trebao iskoristiti šansu što će odbrana svu pažnju posvetiti Friku koji kad je udvojen sjajno nalazi svoje igrače

-17,5+/E.Gordon(HOU) over
u prve 3 tekme odličan s prosjekom od 22,2 poena,tako da idem s njim dok ga ide a nema i paula i Anderson je upitan koji ispucava dosta trica dok je na terenu nakon pnp s Hardenom,možda još koja lopta više za njega ,u prve 3 tekme je na 17 šuteva
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la jopaa7 » 24 okt 2017, 10:15

branimir85 je napisao/la:
Odlicni parovi, steta Bookera :|

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la josipmusa » 24 okt 2017, 10:20

Mislim da je od svega navedenog najlakše pogodit ABA ligu. Ja sam od 20ak parova do sad promašio samo Knowla iz Zadra jednom i to je to. Ili je samo do mene da mi se tu poklopi

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la josipmusa » 24 okt 2017, 10:27

Moj prijedlog iz El je Norris Cole iz Maccabija. Zasto baš on. Jer mu je granica stavljena na osnovu prvog meča gdje je dao samo 6 poena jer s e navikava još na evropu. U drugoj je na utakmici s malim brojem poena dao 24 od 74 poena ekipe sto je trecina i uzeo je 14 šuteva za 29 minuta na parketu. Granica m je danas samo 12,5 i to se mora iskoristit. Ipak je on NBA šampion i prekaljen igrač i iako lično mislim da je Pierre bolji igrač od Cole-a ovaj će biti vođa ekipe, barem dok se stvari ne iskristališu tako da ću danas njega da odigram. ne zanima me odbrana Oly-a jer je on naučio i protiv puno čvrščih

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la branimir85 » 24 okt 2017, 18:59

jopaa7 je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:
Odlicni parovi, steta Bookera :|
on mi je se činio kao najsigurniji par,što je najgore na 50% šuta je bio
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

mirzatele
Postovi: 11871
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la mirzatele » 24 okt 2017, 19:20

Printezis i Mantzaris su upitni, treba sacekati par minuta do prije pocetka, ako ne budu igrali probati na Maccabi ili Thompsona over

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la branimir85 » 24 okt 2017, 22:03

-14,5+/L.Markkanen(CHI) over
uzimam rookia iako igraju protiv krava a čuvat će ga vjerovatno Crowder koji je dobar obrambeni igrač,očekujem da kavsi ipak budu u lakšem ritmu protiv raspali bullsa kojima fali 5 igrača,i ako se dogodi BO vjerujem da će Markakanen ostati na terenu gdje će imati još više lopti za šutnuti,u prve dvije tekme jako dobar

-16,5+/K.Love(CLE) over
Tristana vjerovatno nema,pa očekujem Love na petici gdje ide na Lopeza kojeg može izvući van reketa i lagano ga kažnjavati.

-21,5+/D.Russell(BRO) over
dvije momčadi koje ne mare baš za odbranu,još orlandu nema startnog playa Paytona

-25,5+/K.Irving(BOS) over
u prve 3 tekme nije baš bio na svojoj razini s lošim procentima šuta,ipak včrs protiv Sessionsa očekujem da procijepa i ide preko 30+

-28,5+/A.Davis(NO) over
iako me je neku večer oborio gdje je na ulazu u 4.č imao mislim 24 poena ,opet idem s njim jer
jednostavno sigurno će imati velik broj uzeti šuteva i gdje če uvijek imati missmatch
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la josipmusa » 25 okt 2017, 10:31

Beaubois je moj današnji tip po granici 10,5. S obzirom da je najkvalitetniji bek i rasni strijelac očekujem da on ovo vrlo lako prebaci s obzirom na run and gun koji Priđoni izgleda će ove sezone igrati, ima šut, ima ulaz, slobodna nepogrešiv. Ljepota je gledati njegov šut i po ovako niskoj granici ga ja moram uzeti. Sretno ako ko isprati

1/1

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la jopaa7 » 27 okt 2017, 15:11

E.Gordon (20.5) više 1.85
Gordon u 5 odigranih utakmica prosjecno biljezi 24.6 poena i u 4 utakmice je prelazio ovu granicu (29, 27, 25 i 24). Uz Hardena je glavni strijelac Houstona i proslu utakmicu je odigrao cak 40 minuta. Veceras Houston igra protiv Charlotte i ponovo ce biti bez Paula i Arize a tu upravo Gordon puno dobija.

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la Kelner69 » 29 okt 2017, 15:39

Desmond Washington 14,5 +
Sjajni Dorel Wright je napustio Igose nakon fenomenalnih igara i ponovo sve ili bar vecina posla pada na ledja Washingtona. Ponovo cemo gledati njegovih 20+ lopti ii cak uz prosjecan postotak suta ovo bi moralo ici preko.

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la branimir85 » 30 okt 2017, 21:22

-24,5+/D.DeRozan(TOR) over
igraju bez JV i Ibake još više lopti za prvu opciju raptorsa

-27,5+/D.Cousins(NO) over
u sjajno je formi ,a oni koji su gledali NOP znaju da je to ekipa sa 2 i pol igrača iako će Davis igrati včrs idem s demarcusom koji ide na Vučevića koji je defanzivno teška rupa

-13,5+/T.Hardaway(NY) over
zadnju tekmu je procijepao, tako i včrs imat će dovoljno lopti da pređe ovu granicu protiv ekipe koja ne igra baš odbranu, u prosjeku uzima skoro 14 lopti po susretu
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2173
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la BenjooJutub » 01 nov 2017, 14:40

Imal šta za večeras?

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la Monolog » 01 nov 2017, 15:26

D. Jordan over 10.5

Clippersi igraju kontra Dallasa koji koristi Noela nekih 20-ak minuta po meču. Navodim njega kao primjer, jer je on "defense first" centar. Jordan si ne zna iskreirati šut, ali tu su ofanzivni skokovi nakon kojih obično zakucava (nekad uz faul, mada slobodna bacanja njemu i ne znače baš nešto :mrgreen: ). Sigurno da od Griffina prijeti najveća opasnost, al' Dallas bi ove sezone mogao primati dosta poena sa pozicije centra (već sada primaju skoro 20 poena po meču). Jordan je prošle sezone 3x prelazio ovu granicu protiv Dallasa, a i večeras ga vidim na nekih 14-15 poena. Clippersi su negdje na sredini po broju posjeda po meču (oko 100). Dallas je tu pri samom dnu. Jordan živi od lakih poena, a vjerujem da će mu Beverley i Griffin namjestiti barem 5-6 zicera (Galo i tatin sin ipak uvijek gledaju koš pa tek onda saigrača). :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la branimir85 » 01 nov 2017, 18:09

-14,5+/D.Gallinari(LAC) over
granica je postavljena malo iznad njegova prosjeka ove godine u Klipama,lik koji samo gleda kako šutnuti ,uzima u prosjeku 14 šuteva po tekmi,iako su mu procenti šuta jako pali radi toga što kad je s griifinom na parketu igra trojku,ali što sam vidio ima dosta otvoreni šuteva jer Blake često udvajaju ,vrijeme je da procijepa
-24,5+/D.DeRozan(TOR) over
mind range ubojica :mrgreen: Ibaka i JV su za včrs upitni,a ako budu igrali jednostavno Derozan će uzeti dovoljan broj šuteva a i odličan je iznuđivač FT-a,ima i missmatch protiv mladog Harrisa a denverova odbrana je dosta propusna
-22,5+/D.Schroder(ATL over
glavni igrač ali i glavna napadačka opcija,uzima čak 20+ šuteva po tekmi a igraju protiv File koja igra dosta brzu košarku i za koš više
-15,5+/A.Gordon(ORL) over
igra sjajno u prvi par tekmi i na prosjeku je na 21 poenu,jednostavnoga moram uzeti a Grizliji više nisu G&G ekipa koja igra sporu košarku

-Boston- 104,5+ over
iako su na prosjeku od 101.6 poena u prvi sedam utakmica igraju protiv trenutno najlošije momčadi u Nba koja prima točno 104,4 poena po utakmici
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la bvb » 01 nov 2017, 20:38

Ja cu ovako veceras, na neki srednji ulog. A mozda i izbacim ovaj zadnji.

Charlotte - Milwaukee 1 @1.63

Charlotte tradicionalno dobro igra kod kuce, a izgleda da se i Howard dobro uklopio u ekipu. Dobili su zadnje dvije utakmice, kod kuce Orlanda (koji nije los ove sezone i imao je omjer 5-2 prije te utakmice i pobjede protiv jakih ekipa), a zatim Memphisa u gostima. Milwaukeeju je veceras b2b utakmica, a sinoc su 'pregazeni' od OKC-a na domacem terenu. Milwaukee je kuci dobio Charlotta 103-94 prije 10 dana, kada su postigli zadnjih 9 poena na mecu. Kemba i Dwight su zajedno imali 23 poena, dok je Kemba sam u zadnje 3 utakmice davao vise od 23, a i cijela ekipa igra bolje nakon tog poraza.

Philadelphia - Atlanta 1 @1.28
Iako nije bas dobra ideja igrati na pobjede u NBA s ovakvim kvotama, mislim da ce Philadelphia veceras lagano pobijediti jednu od najlosijih ekipa lige - Atlantu. Atlanta je porazena u zadnjih pet utakmica, cak i od losih Brooklyna i Chicaga, i tesko da ce veceras biti drugacije protiv Phile koja igra dobro.

Boston - Sacramento 1 @1.10

Zicer, Sacramento je mozda i najlosija ekipa trenutno, porazeni su u svakoj od zadnjih pet utakmica, dok je Boston dobio svih pet. Ovdje nije lose probati neki hendikep, tesko da Sacramento moze izgubiti s manje od 10 razlike.

Utah - Portland U197.50 @1.45

Utah u samo jednoj utakmici ove sezone prebacila ovu granicu (202 vs Denver), igraju isto kao i prethodne godine - tvrdo, a Portland ima sve vise i vise utakmica s malim brojem poena (naprimjer, 184 poena u zadnjoj utakmici, protiv Toronta).

Avatar
camparinho
Postovi: 1310
Pridružen/a: 25 okt 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la camparinho » 02 nov 2017, 06:23

uzeo sam under na utah jordana i dodao sredera butlera i hendi na houston za fine parice


bravo za dobre parove pogurali ste me jer ja nisam bio pametan nije mi se dalo razmisljat pretjerano
Clutch city be safe rage hard!

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la bvb » 02 nov 2017, 09:44

bvb je napisao/la:
Ja cu ovako veceras, na neki srednji ulog. A mozda i izbacim ovaj zadnji.

Charlotte - Milwaukee 1 @1.63

Charlotte tradicionalno dobro igra kod kuce, a izgleda da se i Howard dobro uklopio u ekipu. Dobili su zadnje dvije utakmice, kod kuce Orlanda (koji nije los ove sezone i imao je omjer 5-2 prije te utakmice i pobjede protiv jakih ekipa), a zatim Memphisa u gostima. Milwaukeeju je veceras b2b utakmica, a sinoc su 'pregazeni' od OKC-a na domacem terenu. Milwaukee je kuci dobio Charlotta 103-94 prije 10 dana, kada su postigli zadnjih 9 poena na mecu. Kemba i Dwight su zajedno imali 23 poena, dok je Kemba sam u zadnje 3 utakmice davao vise od 23, a i cijela ekipa igra bolje nakon tog poraza.

Philadelphia - Atlanta 1 @1.28
Iako nije bas dobra ideja igrati na pobjede u NBA s ovakvim kvotama, mislim da ce Philadelphia veceras lagano pobijediti jednu od najlosijih ekipa lige - Atlantu. Atlanta je porazena u zadnjih pet utakmica, cak i od losih Brooklyna i Chicaga, i tesko da ce veceras biti drugacije protiv Phile koja igra dobro.

Boston - Sacramento 1 @1.10

Zicer, Sacramento je mozda i najlosija ekipa trenutno, porazeni su u svakoj od zadnjih pet utakmica, dok je Boston dobio svih pet. Ovdje nije lose probati neki hendikep, tesko da Sacramento moze izgubiti s manje od 10 razlike.

Utah - Portland U197.50 @1.45

Utah u samo jednoj utakmici ove sezone prebacila ovu granicu (202 vs Denver), igraju isto kao i prethodne godine - tvrdo, a Portland ima sve vise i vise utakmica s malim brojem poena (naprimjer, 184 poena u zadnjoj utakmici, protiv Toronta).
slika


Utah 188 bez produzetaka, sreca izbacio sam ih. :D

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la Monolog » 02 nov 2017, 15:45

Monolog je napisao/la:D. Jordan over 10.5
Clippersi igraju kontra Dallasa koji koristi Noela nekih 20-ak minuta po meču. Navodim njega kao primjer, jer je on "defense first" centar. Jordan si ne zna iskreirati šut, ali tu su ofanzivni skokovi nakon kojih obično zakucava (nekad uz faul, mada slobodna bacanja njemu i ne znače baš nešto :mrgreen: ). Sigurno da od Griffina prijeti najveća opasnost, al' Dallas bi ove sezone mogao primati dosta poena sa pozicije centra (već sada primaju skoro 20 poena po meču). Jordan je prošle sezone 3x prelazio ovu granicu protiv Dallasa, a i večeras ga vidim na nekih 14-15 poena. Clippersi su negdje na sredini po broju posjeda po meču (oko 100). Dallas je tu pri samom dnu. Jordan živi od lakih poena, a vjerujem da će mu Beverley i Griffin namjestiti barem 5-6 zicera (Galo i tatin sin ipak uvijek gledaju koš pa tek onda saigrača). :mrgreen:
D. Green over 9.5 (GSW)

Naglasih da ne biste pomislili kako igram na Greena iz Mamuza. :mrgreen: Prošle sezone im je u prosjeku ubacivao 11 poena. Ove igra, barem skorerski, nešto slabije. Doduše, kao i cijela ekipa Warriorsa. Spursi slabije brane poziciju centra (primaju skoro 18 poena u prosjeku), a Green će, kad Kerr bude forsirao small-ball, upravo najviše vremena provesti na petici. Naložen je, a interesantno je da u gostima uzima skoro duplo više šuteva u prosjeku. Vidim ga večeras na nekih barem 12 poena. Spursi su i dalje bez najboljeg defanzivca Kawhija, što je bitno naglasiti, jer on preuzima sve i svakoga i u stanju je perfektno braniti pozicije 1-4.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la arelinho » 03 nov 2017, 22:39

Monolog je napisao/la:
Monolog je napisao/la:D. Jordan over 10.5
Clippersi igraju kontra Dallasa koji koristi Noela nekih 20-ak minuta po meču. Navodim njega kao primjer, jer je on "defense first" centar. Jordan si ne zna iskreirati šut, ali tu su ofanzivni skokovi nakon kojih obično zakucava (nekad uz faul, mada slobodna bacanja njemu i ne znače baš nešto :mrgreen: ). Sigurno da od Griffina prijeti najveća opasnost, al' Dallas bi ove sezone mogao primati dosta poena sa pozicije centra (već sada primaju skoro 20 poena po meču). Jordan je prošle sezone 3x prelazio ovu granicu protiv Dallasa, a i večeras ga vidim na nekih 14-15 poena. Clippersi su negdje na sredini po broju posjeda po meču (oko 100). Dallas je tu pri samom dnu. Jordan živi od lakih poena, a vjerujem da će mu Beverley i Griffin namjestiti barem 5-6 zicera (Galo i tatin sin ipak uvijek gledaju koš pa tek onda saigrača). :mrgreen:
D. Green over 9.5 (GSW)

Naglasih da ne biste pomislili kako igram na Greena iz Mamuza. :mrgreen: Prošle sezone im je u prosjeku ubacivao 11 poena. Ove igra, barem skorerski, nešto slabije. Doduše, kao i cijela ekipa Warriorsa. Spursi slabije brane poziciju centra (primaju skoro 18 poena u prosjeku), a Green će, kad Kerr bude forsirao small-ball, upravo najviše vremena provesti na petici. Naložen je, a interesantno je da u gostima uzima skoro duplo više šuteva u prosjeku. Vidim ga večeras na nekih barem 12 poena. Spursi su i dalje bez najboljeg defanzivca Kawhija, što je bitno naglasiti, jer on preuzima sve i svakoga i u stanju je perfektno braniti pozicije 1-4.
Oba puta prepisao i oba puta došlo. Imaš li šta za večeras?

Odgovori

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.