Nba,Euroliga,Eurocup...

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la Monolog » 12 nov 2017, 09:28

Monolog je napisao/la:
harden je napisao/la:Sta veceras predlazete?
Cleveland over 111
Towns over 23.5
Aldridge over 23.5
Booker under 23.5
Antetokounmpo over 30.5
Jokić over 19.5
Vučević over 17.5
B. Lopez under 15.5
Washington over 114.5
New Orleans vs Clippers (+6.5) h2
Carroll over 11.5

Sistem 9/11

Nije velika uplata, prosto da se isprate ove utakmice. :D
Volim ovakve padove. :oops: :lol: :roll:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

maid97
Postovi: 192
Pridružen/a: 17 feb 2014, 15:49
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la maid97 » 12 nov 2017, 14:54

Bjelica, stipanovic, doncic over..
Selam alejk imal pive ? :D

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la arelinho » 12 nov 2017, 14:56

Campazzo over
Hanga over
Feldeine over
Gordić over
Nichols over
T.Harris over
Capela over

Avatar
harden
Postovi: 23226
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la harden » 12 nov 2017, 15:09

Monolog je napisao/la:
Monolog je napisao/la:
harden je napisao/la:Sta veceras predlazete?
Cleveland over 111
Towns over 23.5
Aldridge over 23.5
Booker under 23.5
Antetokounmpo over 30.5
Jokić over 19.5
Vučević over 17.5
B. Lopez under 15.5
Washington over 114.5
New Orleans vs Clippers (+6.5) h2
Carroll over 11.5

Sistem 9/11

Nije velika uplata, prosto da se isprate ove utakmice. :D
Volim ovakve padove. :oops: :lol: :roll:
Probrao sam ponesto od ovih tvojih i samo sam Bookera promasio :puke:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
MElloo
Postovi: 13009
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: RE: Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la MElloo » 12 nov 2017, 15:11

arelinho je napisao/la:Campazzo over
Hanga over
Feldeine over
Gordić over
Nichols over
T.Harris over
Capela over
Hocmeol dobit cigane veceras

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la arelinho » 12 nov 2017, 15:41

MElloo je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Campazzo over
Hanga over
Feldeine over
Gordić over
Nichols over
T.Harris over
Capela over
Hocmeol dobit cigane veceras

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Ne smijem to igrati. Postali su mi ogavna ekipa pa tako da se ne bih iznenadio ako bi Real večeras izgubio.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13424
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la QUARTERBACK » 12 nov 2017, 17:54

Premier

Westbrook 22.5 OVER

Zadnje dvije povukli Melo i George, veceras nema Adamsa, dakle nema ni toliko asistencija u opticaju, prosle sezone protiv Dallasa dvije tekme 30+ i jedna 29 poena, plus danas mu je rodjendan i mislim da bi se mogao pocastiti nekom finom cifrom. :D

Waiters 16.5 UNDER

Avery Bradley zaduzen za cuvanje Diona, ovo vise na osjecaj idem posto mislim da ce utakmica biti na malo poena i da u tom slucaju 17p waitersa izgleda puno..

Nowitzki 10.5 UNDER

b2b tekma, od zadnjih 5 utakmica sinoc je imao najvecu minutazu 25 minuta, veceras ne bi trebao toliko igrati sigurno da ce dobiti odmora, tako da jedino nekom ludom serijom na pocetku utakmice moze srusiti ovo al eto za nadat se da nece..

Oladipo 21.5 OVER

Decko je glavni igrac ove godine u Indiani, dosao je na svoje, pokazuje sav svoj raskos u igri, prosjecno daje 23.0p po utakmici ove sezone, znamo svi kakav je Houston na PG poziciji odbrana hajmo reci blago nezainteresovana..

kv. 11.71

sistem 3/4 da se isprati :)
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la arelinho » 12 nov 2017, 20:46

arelinho je napisao/la:
MElloo je napisao/la: Capela over
Hocmeol dobit cigane veceras

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Ne smijem to igrati. Postali su mi ogavna ekipa pa tako da se ne bih iznenadio ako bi Real večeras izgubio.[/quote]

Šta ti ja rekoh za ovu utakmicu. To je solidna grupa igrača koju predvodi najbolji mladi igrač Europe i najdebilniji trener u Europi.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13424
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la QUARTERBACK » 13 nov 2017, 03:34

QUARTERBACK je napisao/la:Premier

Westbrook 22.5 OVER

Zadnje dvije povukli Melo i George, veceras nema Adamsa, dakle nema ni toliko asistencija u opticaju, prosle sezone protiv Dallasa dvije tekme 30+ i jedna 29 poena, plus danas mu je rodjendan i mislim da bi se mogao pocastiti nekom finom cifrom. :D

Waiters 16.5 UNDER

Avery Bradley zaduzen za cuvanje Diona, ovo vise na osjecaj idem posto mislim da ce utakmica biti na malo poena i da u tom slucaju 17p waitersa izgleda puno..

Nowitzki 10.5 UNDER

b2b tekma, od zadnjih 5 utakmica sinoc je imao najvecu minutazu 25 minuta, veceras ne bi trebao toliko igrati sigurno da ce dobiti odmora, tako da jedino nekom ludom serijom na pocetku utakmice moze srusiti ovo al eto za nadat se da nece..

Oladipo 21.5 OVER

Decko je glavni igrac ove godine u Indiani, dosao je na svoje, pokazuje sav svoj raskos u igri, prosjecno daje 23.0p po utakmici ove sezone, znamo svi kakav je Houston na PG poziciji odbrana hajmo reci blago nezainteresovana..

kv. 11.71

sistem 3/4 da se isprati :)
:thumbup:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la LittleCule » 13 nov 2017, 07:44

QUARTERBACK je napisao/la:Premier

Westbrook 22.5 OVER

Zadnje dvije povukli Melo i George, veceras nema Adamsa, dakle nema ni toliko asistencija u opticaju, prosle sezone protiv Dallasa dvije tekme 30+ i jedna 29 poena, plus danas mu je rodjendan i mislim da bi se mogao pocastiti nekom finom cifrom. :D

Waiters 16.5 UNDER

Avery Bradley zaduzen za cuvanje Diona, ovo vise na osjecaj idem posto mislim da ce utakmica biti na malo poena i da u tom slucaju 17p waitersa izgleda puno..

Nowitzki 10.5 UNDER

b2b tekma, od zadnjih 5 utakmica sinoc je imao najvecu minutazu 25 minuta, veceras ne bi trebao toliko igrati sigurno da ce dobiti odmora, tako da jedino nekom ludom serijom na pocetku utakmice moze srusiti ovo al eto za nadat se da nece..

Oladipo 21.5 OVER

Decko je glavni igrac ove godine u Indiani, dosao je na svoje, pokazuje sav svoj raskos u igri, prosjecno daje 23.0p po utakmici ove sezone, znamo svi kakav je Houston na PG poziciji odbrana hajmo reci blago nezainteresovana..

kv. 11.71

sistem 3/4 da se isprati :)
Svaka čast, ispratio sam ih sve osim Waitersa jer nisam stigo :thumbup:
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la jopaa7 » 13 nov 2017, 11:22

23,5/Griffin VIŠE @1.85 Hrvatska Lutrija
Blake je dobro krenuo u sezonu sa dvije utakmice po 29 poena, jednu od 22 (Utah) te jednom od 25 sto su ujedno bile i 4 pobjede Clippersa. Nakon toga slijedi mali pad i u narednih 8 utakmica ima samo 2 overa na ovu granicu, zadnju utakmicu protiv Pelikansa 26 poena i protiv Memphisa 4.11 30 poena.

Clippersi su u losoj seriji i imaju 5 poraza za redom a veceras im dolazi Philadelphia gdje ja ocekujem jednu egal utakmicu do samog kraja. Phila je kompletna (osim Fultza) a Clippersima ce i dalje faliti Gallinari, Beverley i Teodosic i upravo ovdje ocekujem od Griffina da pokusa Clippersima donijeti pobjedu nakon 5 poraza za redom. Veceras ce puno toga ovisiti upravo o Griffinu jer osim njega ne vidim igraca koji bi im tu pobjedu mogao i donijeti. Eventualno Williams ako bude imao opet kakvu ludu noc sa 30+ poena pa mu se pridruzi ili mozda Rivers.
Granica na poene je 218.5 i stvarno mozemo ocekivati jednu efikasnu utakmicu jer Phila prosjecno prima 110 a Clippersi 105 dok obje ekipe prosjecno zabijaju 108 poena.
Griffin prosjecno igra po 35 minuta a zadnje dvije i nesto vise, 40 i 38 gdje je u toj zadnjoj protiv Pelikansa uzeo cak 27 suteva, 9-27 iz igre ali je na kraju ipak imao 26 poena.

Danilo Gallinari (strained left glute) will not play vs. the Sixers on Monday.
Patrick Beverley (sore right knee) will not play vs. the 76ers on Monday.

Beverley, Gallinari, Teodosic all out Monday

14.5/Kuzma VIŠE @1.85 supersport
Kuzma je jedan od boljih rookija ove sezone i lako moguca kradja ovogodisnjeg drafta. Igrac koji me odusevljava jos tamo od Summer League i uzitak ga je gledati.
Njegov prosjek poena iznosi 15 a prosli mjesec je prosjecno igrao 28 minuta i biljezio prosjecno 14 poena po susretu uz 10-11 suteva. U ovom mjesecu igra 10 minuta vise, prosjek minuta mu je 36 i zabija 16.7 poena uz 13 uzetih suteva sa 50% realizacijom. U odsustvu Nancea je dobio startno mjesto sto znaci extra minute, poneki sut vise i gotovo 3 poena vise po utakmici. Zadnjih pet utakmica zabija: 21, 13, 10, 13, 21 i 22.

Lakersi veceras igraju protiv Phoenixa i ovdje se ocekuje stvarno jako puno poena, granica je cak 227.5 a vec su igrali jednom ove sezone i bilo je 132-130 za Lakerse sto je 262 poena! Inace kad pogledamo njihovih zadnjih 5 medusobnih utakmica prosjek poena iznosi 238.
Kuzma je tad igrao "samo" 28 minuta i zabio 15 poena uz sut iz igre 6-7. Kako je zadnjih nekoliko utakmica starter i igra preko 35 minuta i da igraju dvije ekipe koje ne misle na obranu, vjerujem da je sasvim realno ocekivati Kuzmu u overu.
Lakersi u zadnje tri utakmicu nisu presli 95 poena a Kuzma je zabijao 21, 13 i 10 sto je dobro obzirom na broj poena koji su postigli, a tu proslu je uzeo 17 suteva. Ako nekome mogu zabiti preko 110-115 poena to je sigurno ekipa Phoenixa a Kuzma mi se ovdje najvise svidja.

Larry Nance Jr. (hand) is expected to miss 4-6 weeks.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13424
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la QUARTERBACK » 13 nov 2017, 12:23

LittleCule je napisao/la:
Svaka čast, ispratio sam ih sve osim Waitersa jer nisam stigo :thumbup:
i bolje ti je, sacuvo si sebi zivaca, lik je isforsiro maximalno, 7 minuta do kraja imao 16p i onda ofulo 6-7 suteva u nizu srecom i ostao ispod hahah

za danas ovako na brzinu Nurkic 15.5 over, Aaron Gordon 18.5 under, i vidjet cu jos dal Lovea ili Jamesa over protiv NYK, poslije cu ako stignem analizu kakvu napisat
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la LittleCule » 13 nov 2017, 12:39

QUARTERBACK je napisao/la:
LittleCule je napisao/la:
Svaka čast, ispratio sam ih sve osim Waitersa jer nisam stigo :thumbup:
i bolje ti je, sacuvo si sebi zivaca, lik je isforsiro maximalno, 7 minuta do kraja imao 16p i onda ofulo 6-7 suteva u nizu srecom i ostao ispod hahah

za danas ovako na brzinu Nurkic 15.5 over, Aaron Gordon 18.5 under, i vidjet cu jos dal Lovea ili Jamesa over protiv NYK, poslije cu ako stignem analizu kakvu napisat
Haha vidim da je bilo blizu da padne haha, ispratim :thumbup:
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
SPY
Postovi: 4821
Pridružen/a: 05 nov 2010, 21:54
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la SPY » 13 nov 2017, 12:49

slika

slika

Po meni danas dva najjaca pika su Nurkic i Favors. Nurkic iz razloga sto denver igra run&gun košarku, odbrana na minimalnom nivou prošli susret ove dvije ekipe završio na 33 poena nek bude upola raspoložen danas nama dobro. Jednostavno jači je od Jokića pod košem i tu mu je prednost. Sumnjam da će jokić igrat neku jaku i agresivnu odbranu jer bi mogao samo bezveze pokupit faulove a on je realno najbolji igrač denvera i bez njega su ima duplo manje šanse za pobjedu. Favors iz razloga sto nema goberta i trebao bi uzet više šuteva nego inače što se vidjelo u prošlom susretu. Generalno ima fine brojke protiv minesote i to jos dok je igrao i hayward i gobert. Mislim da je granica promašena barem za 3 poena. Njih sam odigrao double i na trećem sam dodao Bookera. Bog i batina u Sunsima, večeras igraju protiv LAL gdje se predviđa oko 230 poena :crazy: Zadnji susret završio sa 260 :lol: :lol: Boker postigao 25 ali tad je igrao i Bledso što večeras nije slučaj. Jedino da isciglari opasno može ostat ispod ove granice. :salut:

btw. Odigrano u BH Lutriji :salut:

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la josipmusa » 13 nov 2017, 16:16

Ja ću Nurkića hladno obići jer se nesto s trenerom kacio pa je upitno, sta kako i koju rolu ce dobiti veceras

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13424
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la QUARTERBACK » 13 nov 2017, 21:51

LittleCule je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:
LittleCule je napisao/la:
Svaka čast, ispratio sam ih sve osim Waitersa jer nisam stigo :thumbup:
i bolje ti je, sacuvo si sebi zivaca, lik je isforsiro maximalno, 7 minuta do kraja imao 16p i onda ofulo 6-7 suteva u nizu srecom i ostao ispod hahah

za danas ovako na brzinu Nurkic 15.5 over, Aaron Gordon 18.5 under, i vidjet cu jos dal Lovea ili Jamesa over protiv NYK, poslije cu ako stignem analizu kakvu napisat
Haha vidim da je bilo blizu da padne haha, ispratim :thumbup:
nekakav seminarski radim vazdan, nemam vremena napisat analize, usao samo na brzinu da postavim sta sam igrao, doduse parove igrate na vlastitu odgovornost :lol:

A.Gordon 18.5 UNDER
Nurkic 15.5 OVER
Lakersi - Phoenix 227.5 OVER

kv.6.01

to mi je hajmo reci glavni a na ovom sa slabijim ulogom gurnuo ovo

Love 19.5 OVER
Porza 29.5 OVER
TJ Warren 18.5 OVER
Hood 17.5 UNDER

kv.11.71
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la LittleCule » 13 nov 2017, 21:53

@QUARTERBACK Pratim :thumbup:
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13424
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la QUARTERBACK » 14 nov 2017, 11:30

kakva suterska noc lakersa phoenixa i lovea :facepalm:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Lightbringer
Postovi: 148
Pridružen/a: 10 nov 2017, 13:22
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la Lightbringer » 14 nov 2017, 19:38

šta igramo večeras?

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la arelinho » 14 nov 2017, 19:49

Lightbringer je napisao/la:šta igramo večeras?
Jao digrao na 5 KM

D.Thomas over
Ledo over
McCallum Jr. over
Beabouis over

Odgovori

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.