Nba,Euroliga,Eurocup...

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la LittleCule » 14 nov 2017, 19:54

Euroliga:

T. Robinson (10.5) +
Thomas D. (12.5) +
Shved (20.5) -
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
Lightbringer
Postovi: 148
Pridružen/a: 10 nov 2017, 13:22
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la Lightbringer » 14 nov 2017, 22:41

arelinho je napisao/la:
Lightbringer je napisao/la:šta igramo večeras?
Jao digrao na 5 KM

D.Thomas over
Ledo over
McCallum Jr. over
Beabouis over
ispratio McCallum Jr. over
Beabouis over , hvala buraz :thumbup: pogođeno, još boston i Capela i eto feslije :salut:

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la QUARTERBACK » 17 nov 2017, 00:22

Durant 26.5 over
Irving 23.5 over
Phoenix - Houston 228.5 over

kv. 6.01

Iskreno, prateci gostujucu formu GSW ove sezone, a samim tim i Currya i Duranta kao glavnih igraca kao logicno rijesenje se nametao Curry over jer je dosta bolji od Duranta na gostovanjima koji je ove sezone samo u prvoj utakmici protiv Memphisa prebacio ovu granicu, al et opet sam se odlucio za Kevina koji ima sigurno najlaksi matchup veceras iako je Boston u overallu najbolja odbrambena ekipa lige.. Svakako ovaj tip ima value ukoliko ne dodje do BO..

Kyrieu s druge strane sigurno ne ponestaje motivacije veceras, i dok je u Cavsima igrao i pored Jamesa u ekipi skoro uvijek je prebacivao svoje granice protiv GSWa, cuvat ce ga Klay koji je sigurno dobar defanzivac ali dobro tek je pocetak sezone, za nadat se da nece to biti odbrana na Irvingu na nivou playoff utakmice.. u svakom slucaju ovih 13 pobjeda u nizu koje Boston ima veceras je na velikom testu da se opravda dobrom partijom, pa eto za nadat se od najboljeg da vuce svoju ekipu koliko moze u ovoj utakmici..

Ovim dvjema ekipama odbrana stran pojam, Phoenixu pogotovo tamo je zivo rasulo, posljednjih 4-5 utakmica ogroman broj poena, pa za nadat se da tako i veceras bude, zadnje 4 je Houston sam ubacivao 120+ koseva..
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la QUARTERBACK » 17 nov 2017, 13:47

QUARTERBACK je napisao/la:Durant 26.5 over
Irving 23.5 over
Phoenix - Houston 228.5 over

kv. 6.01

Iskreno, prateci gostujucu formu GSW ove sezone, a samim tim i Currya i Duranta kao glavnih igraca kao logicno rijesenje se nametao Curry over jer je dosta bolji od Duranta na gostovanjima koji je ove sezone samo u prvoj utakmici protiv Memphisa prebacio ovu granicu, al et opet sam se odlucio za Kevina koji ima sigurno najlaksi matchup veceras iako je Boston u overallu najbolja odbrambena ekipa lige.. Svakako ovaj tip ima value ukoliko ne dodje do BO..

Kyrieu s druge strane sigurno ne ponestaje motivacije veceras, i dok je u Cavsima igrao i pored Jamesa u ekipi skoro uvijek je prebacivao svoje granice protiv GSWa, cuvat ce ga Klay koji je sigurno dobar defanzivac ali dobro tek je pocetak sezone, za nadat se da nece to biti odbrana na Irvingu na nivou playoff utakmice.. u svakom slucaju ovih 13 pobjeda u nizu koje Boston ima veceras je na velikom testu da se opravda dobrom partijom, pa eto za nadat se od najboljeg da vuce svoju ekipu koliko moze u ovoj utakmici..

Ovim dvjema ekipama odbrana stran pojam, Phoenixu pogotovo tamo je zivo rasulo, posljednjih 4-5 utakmica ogroman broj poena, pa za nadat se da tako i veceras bude, zadnje 4 je Houston sam ubacivao 120+ koseva..
katastrofa, ova dvojica no koment, samo houston proso uredno
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Lightbringer
Postovi: 148
Pridružen/a: 10 nov 2017, 13:22
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la Lightbringer » 17 nov 2017, 23:13

Braderz, neke prognoze za večeras, šta bi se moglo odigrati da se napuni račun ?

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la jopaa7 » 17 nov 2017, 23:21

Lightbringer je napisao/la:Braderz, neke prognoze za večeras, šta bi se moglo odigrati da se napuni račun ?
Ja odigrao da kladionici napunim racun kao zadnjih 2 mjeseca :lol:

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la A_d_0 » 17 nov 2017, 23:22

Ne pisem prijedloge a redovno igram pa odlucih da podijelim neka 3 prijedloga sa vama:

1. Hood 18,5- vise Premier kladionica. Nema Goberta, nema ni Rubia 99%. Public bet je Favors a ja biram Hooda koji ce vjeurjem imati bar 15 suteva na ovom mecu. Licno ga vidim na 22+.

2. Whiteside 13,5 - vise Premier kladionica. Ide na Gortata medjutim po meni granica promasena za barem 2 poena. Dragic se ne bi trebao naigrati protiv Walla i imace sa njim dosta problema i u defanzivi, ostaju Waiters i Whiteside a ja se odlucujem za Whitesidea jer mislim da moze na makar 15 poena veceras preko Gortata koji i nije bas Gobert.

3. Dirk Nowitzki 9,5- vise Premier kladionica. Jeste star i sve to al sam misljenja da moze na 10 izaci pa makar. Jednostavno na granici od 9 poena ja ga moram odigrati.

Bonus parovi: Sasit cu jedan double clevlend i washington pobjede kvota 2 na malo jaci ulog, te mi je zanimljiv i Bogdan Bogdanovic na granici od 8,5 poena, vjerovatno cu ga ugurati na neki od listica.

Sretno nam svima, i nemojte mi mater sutra psovat ako sve fulim.

Avatar
Lightbringer
Postovi: 148
Pridružen/a: 10 nov 2017, 13:22
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la Lightbringer » 17 nov 2017, 23:24

jopaa7 je napisao/la:
Lightbringer je napisao/la:Braderz, neke prognoze za večeras, šta bi se moglo odigrati da se napuni račun ?
Ja odigrao da kladionici napunim racun kao zadnjih 2 mjeseca :lol:
sad kontam što meni ženska uvijek govori 'Hvala' kad uplaćujem sebi na račun :hmmmmm: čuj seb'

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la A_d_0 » 18 nov 2017, 02:08

A_d_0 je napisao/la:Ne pisem prijedloge a redovno igram pa odlucih da podijelim neka 3 prijedloga sa vama:

1. Hood 18,5- vise Premier kladionica. Nema Goberta, nema ni Rubia 99%. Public bet je Favors a ja biram Hooda koji ce vjeurjem imati bar 15 suteva na ovom mecu. Licno ga vidim na 22+.

2. Whiteside 13,5 - vise Premier kladionica. Ide na Gortata medjutim po meni granica promasena za barem 2 poena. Dragic se ne bi trebao naigrati protiv Walla i imace sa njim dosta problema i u defanzivi, ostaju Waiters i Whiteside a ja se odlucujem za Whitesidea jer mislim da moze na makar 15 poena veceras preko Gortata koji i nije bas Gobert.

3. Dirk Nowitzki 9,5- vise Premier kladionica. Jeste star i sve to al sam misljenja da moze na 10 izaci pa makar. Jednostavno na granici od 9 poena ja ga moram odigrati.

Bonus parovi: Sasit cu jedan double clevlend i washington pobjede kvota 2 na malo jaci ulog, te mi je zanimljiv i Bogdan Bogdanovic na granici od 8,5 poena, vjerovatno cu ga ugurati na neki od listica.

Sretno nam svima, i nemojte mi mater sutra psovat ako sve fulim.
Ide ko halva nema sta. Washington gubi 20 razlike, Hood igra ko qrac. Super.

Avatar
Lightbringer
Postovi: 148
Pridružen/a: 10 nov 2017, 13:22
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la Lightbringer » 18 nov 2017, 02:49

A_d_0 je napisao/la:
A_d_0 je napisao/la:Ne pisem prijedloge a redovno igram pa odlucih da podijelim neka 3 prijedloga sa vama:

1. Hood 18,5- vise Premier kladionica. Nema Goberta, nema ni Rubia 99%. Public bet je Favors a ja biram Hooda koji ce vjeurjem imati bar 15 suteva na ovom mecu. Licno ga vidim na 22+.

2. Whiteside 13,5 - vise Premier kladionica. Ide na Gortata medjutim po meni granica promasena za barem 2 poena. Dragic se ne bi trebao naigrati protiv Walla i imace sa njim dosta problema i u defanzivi, ostaju Waiters i Whiteside a ja se odlucujem za Whitesidea jer mislim da moze na makar 15 poena veceras preko Gortata koji i nije bas Gobert.

3. Dirk Nowitzki 9,5- vise Premier kladionica. Jeste star i sve to al sam misljenja da moze na 10 izaci pa makar. Jednostavno na granici od 9 poena ja ga moram odigrati.

Bonus parovi: Sasit cu jedan double clevlend i washington pobjede kvota 2 na malo jaci ulog, te mi je zanimljiv i Bogdan Bogdanovic na granici od 8,5 poena, vjerovatno cu ga ugurati na neki od listica.

Sretno nam svima, i nemojte mi mater sutra psovat ako sve fulim.
Ide ko halva nema sta. Washington gubi 20 razlike, Hood igra ko qrac. Super.
hahahha. kud ja ovo pratim, odo spavat yebo evo, na tiketima padam ko da je ujfaluši uletio ume

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la A_d_0 » 18 nov 2017, 14:14

I na kraju sjeba Hood ostao na 17, dolje Bogdanovic nije more s broda mogao pogoditi, a ove ekipne pobjede ne bih komentarisao. Veceras ce bit bolje jer gore bit ne moze.

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la A_d_0 » 18 nov 2017, 23:46

Treba se i veceras probat, u istrajnosti je uspjeh, ne treba odustajati. :lol: :lol:

1. Saric 10,5 - vise Premier, mislim da ce biti utakmica na dosta poena, granica na poene je 232, Embiid ce imati tezak posao, Saric po mom misljenju moze lahko na 11+ poena. U zadnje tri ligaske protiv GSW-a ima 14, 25 i 21 poen. Plus po meni.

2. Curry 23,5- vise Premier, nikad manja granica na njega, i ja ga jednostavno moram uzeti na ovoj margini. Igrac koji moze sasut 30 svakome.

3. Tatum 12,5- vise Premier, Boston protiv Atlante. Atlanta je jedna od najslabijih ekipa lige, smatram da nece biti potrebno forsiranje Irvinga za laganu pobjedu pa cu traziti over kod Tatuma. Izmedju Tatuma i Browna biram Tatuma. Cisto osjecaj.

Zanimljivi su mi jos Favors manje (15,5), L. Williams vise (18,5), W.Matthews vise (11,5), Z. Randolph vise (12,5), te Nurkic vise (14,5). Spojit cu jos pobjede Bostona, Houstona i GSW na jedan treble kvota 2.46 na malo jacu uplatu.

Sretno svima.

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la A_d_0 » 19 nov 2017, 14:12

A_d_0 je napisao/la:Treba se i veceras probat, u istrajnosti je uspjeh, ne treba odustajati. :lol: :lol:

1. Saric 10,5 - vise Premier, mislim da ce biti utakmica na dosta poena, granica na poene je 232, Embiid ce imati tezak posao, Saric po mom misljenju moze lahko na 11+ poena. U zadnje tri ligaske protiv GSW-a ima 14, 25 i 21 poen. Plus po meni.

2. Curry 23,5- vise Premier, nikad manja granica na njega, i ja ga jednostavno moram uzeti na ovoj margini. Igrac koji moze sasut 30 svakome.

3. Tatum 12,5- vise Premier, Boston protiv Atlante. Atlanta je jedna od najslabijih ekipa lige, smatram da nece biti potrebno forsiranje Irvinga za laganu pobjedu pa cu traziti over kod Tatuma. Izmedju Tatuma i Browna biram Tatuma. Cisto osjecaj.

Zanimljivi su mi jos Favors manje (15,5), L. Williams vise (18,5), W.Matthews vise (11,5), Z. Randolph vise (12,5), te Nurkic vise (14,5). Spojit cu jos pobjede Bostona, Houstona i GSW na jedan treble kvota 2.46 na malo jacu uplatu.

Sretno svima.
Dobra noc. Favors i Nurkic na narodnom listicu od 8 igraca povalili. Zadovoljan.

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la LittleCule » 19 nov 2017, 20:12

B.Beal (24.5) - over
D. DeRozan (24.5) - over
V. Oladipo (21.5) - over
H. Whiteside (16.5) - over
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la A_d_0 » 19 nov 2017, 21:10

Sinoc noc odlicna, veceras trazit novi selamet.

1. O. Porter, 14,5- vise Premier, nema Walla, public bet je Beal koji je u mnogim kladionicama na margini od 27 poena (Premier 23,5) a na toj ga ja ne bi dirao, pa biram Portera. Dobra utakmica se ocekuje dosta poena, nadam se laganih 15+ za Portera.

2. K.Thompson,22,5 - vise Premier, granica skocila za 3 poena radi izostanka Duranta al smatram da je ovo lahko premostivo za sutera kakav je Kyle. Svakako da se ocekuje BO medjutim, Kyle ovo moze preci za 3 cetvrtine bez problema.

3. Bojan Bogdanovic, 14,5 - manje Premier, Miami odlicno brani poziciju SF-a, dozvoljavaju 16 ppg sa te pozicije. Nezahvalno je tricasa igrati manje jer ako ga krene ti padas, medjutim, smatram da ce ostati Bogdanovic ispod a da ce Oladipo imati simultanku.

Zanimljivih parova jos ima: Beal 23,5 vise, B. Lopez 15,5 vise, Jokic 16,5 vise,D. Caroll 13,5 vise, Wiggins 19,5 vise, Bradley 17,5 manje. Jos jedan double sastavljen od pobjeda timova: Toronto 1 i Denver 2 kvota 2,33.

Sretno svima.

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la A_d_0 » 20 nov 2017, 01:04

Bogdanovica nisam mogao ufatit over na granicama 11/12, na 14 lagano ide 20+. Porter na misice Kyle solidan al **** Bogdan strahovito.

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la LittleCule » 20 nov 2017, 20:59

Ima li za večeras kakvih prijedloga?
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la branimir85 » 20 nov 2017, 21:07

LittleCule je napisao/la:Ima li za večeras kakvih prijedloga?
odigrao sam gordona,hooda i griffina over
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la A_d_0 » 20 nov 2017, 21:29

Mene vuce Oladipo over, James over, Hood over i Fournier over. Kasnije cu nesto malo dublje analizirati da vidim hoce li biti kakvih izostanaka.

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Nba,Euroliga,Eurocup...

Post Postao/la A_d_0 » 20 nov 2017, 23:07

Sinoc treble zajebo Bogdanovic, donji parovi peh za pehom al bice bolje.

1. K. Walker 22,5- manje Premier, ovog covjeka ja ne mogu pogoditi nema sanse. Smatram da je ovo velika granica za njega, Teague mu ne odgovara nikako i rijetko kada protiv njega dodje i do 20 poena. Za mene pik veceri.

2. D. Shroder 21,5- manje Premier, Atlanta vjerovatno najslabija ekipa lige, igraju protiv Spursa o kojim ne treba trositi rijeci. Smatram da bi mogao biti BO a i Shroder nema bas neki kvalitet da moze sasuti 22+ poena Spursima.

3. B. Griffin 23,5- vise Premier, Blake igra losije u zadnje vrijeme i mislim da je veceras prava noc da potegne. Na startu sezone cesto je imao 25+ partije i veceras ocekujem jednu takvu.

Ostali parovi: H. Barnes (18,5 vise), D. Cousins (26,5 vise), Westbrook (22,5 vise), Oladipo (21,5 vise), Greek Freak (27,5 vise).
Vezem triple pobjede timova : Boston, Clevlend i Denver. Ukupna kvota 3,65.

Odgovori

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.