Online poker

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,bodi123,gaston,Puma

Kelner69
Kontakt:

PostPostao/la Kelner69 » 06 jan 2018, 08:30

Vidim nema ove teme na forumu pa eto ovdje mozemo pisati svoja iskustva za poker. Gdje igrate,na kojim limitima, moze se napraviti neki turnir izmedju forumasa koji igraju poker. Ili slike neki zanimljivi ruku.
Imaju stranice koje daju besplatan pocetni kapital od 50 dolara,bez obaveze uplate za poker pa zainteresovani neka se jave u pp da ne reklamiramo ovdje.

Lord44
Kontakt:

PostPostao/la Lord44 » 06 jan 2018, 09:49

Igrao do one zabrane uplate od strane nasih banaka.Najvise na PS, probao i wwin, al' tamo su "sudari" nemoguci, jedini poker sajt gdje je moguce da ti limpa citav sto, ti sa bb udaris jako (imas i ruku) I svi uredno plate .Za izluditi... :D
Eno, pred vratima tvojim
ispljuvaše pet sitnih bisera, olovku i pivo.
Potrči, Dario! Olovku i pivo u sobu ponesi,
Ostalo su bajke za drugačiju djecu.

Kelner69
Kontakt:

PostPostao/la Kelner69 » 06 jan 2018, 10:16

Lord44 WroteColonIgrao do one zabrane uplate od strane nasih banaka.Najvise na PS, probao i wwin, al' tamo su "sudari" nemoguci, jedini poker sajt gdje je moguce da ti limpa citav sto, ti sa bb udaris jako (imas i ruku) I svi uredno plate .Za izluditi... :D

Ma Wwin je daleko od ozbiljnog pokera...
To je neki kineski program.
A kako mislis zabrana uplata od strane nasih banaka. Imas skrill?

Lord44
Kontakt:

PostPostao/la Lord44 » 06 jan 2018, 10:45

Kelner69 WroteColon
Lord44 WroteColonIgrao do one zabrane uplate od strane nasih banaka.Najvise na PS, probao i wwin, al' tamo su "sudari" nemoguci, jedini poker sajt gdje je moguce da ti limpa citav sto, ti sa bb udaris jako (imas i ruku) I svi uredno plate .Za izluditi... :D

Imam, cak i na zenu otvorio nalog...Povukao neke pare na zenin skrill, prebacio pare jaranu , on me isplatio...U ovoj godini su jos gori, nista ne daju-uplate-isplate na nase banke.Navodno , kontrolisu finansiranje terorizma, dosta raje bas odustaje od skrilla, stalno neke nove papire traze, od silnih provjera te glava zaboli..
Eno, pred vratima tvojim

Kelner69
Kontakt:

PostPostao/la Kelner69 » 06 jan 2018, 10:52

Lord44 WroteColon
Kelner69 WroteColon

Imam, cak i na zenu otvorio nalog...Povukao neke pare na zenin skrill, prebacio pare jaranu , on me isplatio...U ovoj godini su jos gori, nista ne daju-uplate-isplate na nase banke.Navodno , kontrolisu finansiranje terorizma, dosta raje bas odustaje od skrilla, stalno neke nove papire traze, od silnih provjera te glava zaboli..

Ja sam te provjere odradio sve,znam da je skoro bilo iznova da moras radit. Al moram priznat da i nisam zadnjih par mjeseci povlacio pare sa skrilla pa vjerovatno si bolje upucen. Mada uvijek imas opciju da prebacis na Wwin sa skrilla tako da nece da se ''osuše''... Barem sam ja tako radio.

Lord44
Kontakt:

PostPostao/la Lord44 » 06 jan 2018, 10:54

Nego, vidio neku reklamu za 888 poker, daju isto bonus bez uplate,Opet probao na zenino ime (posto ja vise pojma nemam gdje sve imam racun)DObio odgovor pri registraciji-kao trenutno nedostupno za vassu zemlju ??
Eno, pred vratima tvojim

bvb
Kontakt:

PostPostao/la bvb » 08 jan 2018, 13:48

Lord44 WroteColonjedini poker sajt gdje je moguce da ti limpa citav sto, ti sa bb udaris jako (imas i ruku) I svi uredno plate

:rol: :rol:

MarkoSt
Kontakt:

PostPostao/la MarkoSt » 13 feb 2018, 12:37

Veliki pozdrav svima!

Nisam iz Bosne, ali treba sve cesce da dolazim. Cuo sam za tu zabranu kladjenja. Kakva glupost!

Jel cu ja moci da se kladim iz Bosne i igram poker ili cu moci samo da se kladim lokalno, a na poker da zaboravim?

Harika
Kontakt:

PostPostao/la Harika » 14 feb 2018, 17:16

koje su to stranice sa bonusima?
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač

EmirTM87
Kontakt:

PostPostao/la EmirTM87 » 14 feb 2018, 18:21

MarkoSt WroteColonVeliki pozdrav svima!

Nisam iz Bosne, ali treba sve cesce da dolazim. Cuo sam za tu zabranu kladjenja. Kakva glupost!

Jel cu ja moci da se kladim iz Bosne i igram poker ili cu moci samo da se kladim lokalno, a na poker da zaboravim?

Postoji mogucnost da uplacujes na poker, sad zavisi na kojem igras. Recimo ja igram na poker888 i na pokerstars, na poker888 uplacujem preko entropaya, uzimaju oko 5% provizije. Na pokerstarsu imas tako skrill, neteller..

Harika WroteColonkoje su to stranice sa bonusima?

Registruj se na pokerstrategy.com i preko njih mozes ostvariti bonuse na dosta poker sajtova i bez depozita

MarkoSt
Kontakt:

PostPostao/la MarkoSt » 17 feb 2018, 15:28

EmirTM87 WroteColon
MarkoSt WroteColonVeliki pozdrav svima!

Postoji mogucnost da uplacujes na poker, sad zavisi na kojem igras. Recimo ja igram na poker888 i na pokerstars, na poker888 uplacujem preko entropaya, uzimaju oko 5% provizije. Na pokerstarsu imas tako skrill, neteller..

Hvala na informaciji! Igram na Betway-u.

MarkoSt
Kontakt:

PostPostao/la MarkoSt » 17 feb 2018, 15:31

Harika WroteColonkoje su to stranice sa bonusima?

Daju bonuse za novoregistrovane igrace mnogi.

Ali za nove...

Tipa od 100$ pa i do 10 000 ako si nesto tipa pethiljaditi koji se registrovao, pa tako redom.

MarkoSt
Kontakt:

PostPostao/la MarkoSt » 17 feb 2018, 15:39

http://www.betway.com/poker/?s=bfp44522

Give your bankroll a boost by playing for your share of a staggering €9000 worth of freerolls and other tournaments.
Within six calendar weeks of registration, all new poker players will be invited to join up to six weekly €1000 New Player Freerolls and up to six weekly €500 Added New Player turbo tournaments.
Please allow up to 24 hours before the tournament start time to be invited to each tournament.

Ima i app

http://betway.com/poker/download/applic ... s=bfp44522

U principu svi daju. Sad ko je najpovoljni... krenuli se da se u konkurenciju da privuku igrace, sto je dobro :)

TonLove69

PostPostao/la TonLove69 » 25 apr 2018, 05:08

Natrag na “Kladionica”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.