SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la SemirP » 02 jan 2019, 19:37

Ja se samo nadam da je ovaj bonus u Mozzartu na sporstko kladjenje a ne na kazino i ostale gluposti

Avatar
MrMagnificent
Postovi: 51
Pridružen/a: 26 jul 2017, 21:11

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la MrMagnificent » 03 jan 2019, 12:32

.
Zadnja izmjena: MrMagnificent, dana/u 02 apr 2019, 01:13, ukupno mijenjano 1 put.

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la SemirP » 03 jan 2019, 12:48

MrMagnificent je napisao/la:Hoce li se ova tabela restartovati i da pocnemo napokon postavljati parove za naredni krug jer i dalje stoje procenti od proslog mjeseca
Tabela se nece resetovati, nego ce se voditi u posljednjih 30 dana tj ti samo nastavljaj stavljati tipove, na kaju mjeseca ce se sve fino izracunati.
Mada po meni bi bilo bolje da se tabele resetuju, cisto da vidim gdje sam sta sam :lol: :lol:
admin je napisao/la:
Vidim stoje ova dva moja hokeja od 26.12, uglavnom Vasteraas - AIK Stockholm je bio X, a Orebro - Rogle nije bio, pa et ubacite rezultate da ne stoje ta dva para bezveze.

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la SemirP » 03 jan 2019, 13:16

Sad vidim zasto Diablo nije htio da se mijenja :lol: :lol:

"Dobili ste bonus za besplatno klađenje!
Uputstvo i uslovi korištenja bonusa su sljedeći:
Primili ste 3 vaučera u iznosu od 5 KM. Svaki dan možete iskoristiti samo jedan vaučer, a prvi vaučer je potrebno iskoristiti najkasnije kroz 7 dana od danas.

Nakon što iskoristite prvi vaučer, ostale vaučere morate iskoristiti svaki naredni dan kako slijede.
Ukoliko preskočite koji dan, vaučer od tog dana više nećete moći koristiti. Ukoliko prvi vaučer ne iskoristite u roku od 7 dana, izgubićete mogućnost uplate navedenih vaučera."

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la Policeman » 03 jan 2019, 15:52

Nije zbog toga objasnio sam vec adminu oko cega je rijec ali nebitno je vise a i otkud ja znam kako ide koristenje bonusa u Mozzartu kad uopste ne igram u njemu

Ono sto je bitno je da si ti bar dobio bonus a ja... :mrgreen:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la SemirP » 03 jan 2019, 17:10

Policeman je napisao/la:Nije zbog toga objasnio sam vec adminu oko cega je rijec ali nebitno je vise a i otkud ja znam kako ide koristenje bonusa u Mozzartu kad uopste ne igram u njemu

Ono sto je bitno je da si ti bar dobio bonus a ja... :mrgreen:
Ma nisam ni ja dobio,nego ovo nasao kao objasnjenje kako koristiti bonus :D

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la admin » 04 jan 2019, 12:36

Tabele sada pokazuju stanje za zadnjih 30 dana...
Stanje na kraju 31.1. će biti relevatno što znači da ono što odigrate 1. u mjesecu koji ima 31 dan ne ulazi ni u kakvu matematiku za nagrade.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la Policeman » 04 jan 2019, 13:20

Sve je to ok i fino ali kad je dodjela vec osvojenih nagrada jer nekako gubim polako motiv za dalje postavljanje parova
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la admin » 04 jan 2019, 13:25

Policeman je napisao/la:Sve je to ok i fino ali kad je dodjela vec osvojenih nagrada jer nekako gubim polako motiv za dalje postavljanje parova
Javljeni su nalozi dobitnika.

Vjerujem da će biti ubrzo.

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la bart » 04 jan 2019, 15:22

Policeman je napisao/la:Sve je to ok i fino ali kad je dodjela vec osvojenih nagrada jer nekako gubim polako motiv za dalje postavljanje parova
sa wwin-a bonuse isplačuju obično sredinom mjeseca, barem je tako bilo u zadnjih par mjeseci
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la 123456 » 05 jan 2019, 10:35

Ako je neko zainteresovan za ligu neka se javi na pp.Sve o SportSport.ba ligi mozete procitati ovdje: viewforum.php?f=52
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la Policeman » 05 jan 2019, 12:30

Jucer sam postavio nekoliko parova i ni jedan mi nije uracunat i priznat :think:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
JDSuns
Postovi: 162
Pridružen/a: 07 dec 2014, 22:57
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la JDSuns » 05 jan 2019, 12:51

Policeman je napisao/la:Jucer sam postavio nekoliko parova i ni jedan mi nije uracunat i priznat :think:
Procitaj pravila i vidjet ces da se parovi najcesce odobravaju oko 9 i 17, tako da gledaj da shodno tome postavljas tipove.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la Policeman » 05 jan 2019, 13:02

JDSuns je napisao/la:
Policeman je napisao/la:Jucer sam postavio nekoliko parova i ni jedan mi nije uracunat i priznat :think:
Procitaj pravila i vidjet ces da se parovi najcesce odobravaju oko 9 i 17, tako da gledaj da shodno tome postavljas tipove.
Postavio sam parove jucer oko 13:00 a pocetak utakmica bio oko 20:00

Mozda je neka greska bila posto je ovo bilo prvi put da mi parovi nisu postavljeni
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
JDSuns
Postovi: 162
Pridružen/a: 07 dec 2014, 22:57
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la JDSuns » 05 jan 2019, 13:49

Policeman je napisao/la:
JDSuns je napisao/la:
Policeman je napisao/la:Jucer sam postavio nekoliko parova i ni jedan mi nije uracunat i priznat :think:
Procitaj pravila i vidjet ces da se parovi najcesce odobravaju oko 9 i 17, tako da gledaj da shodno tome postavljas tipove.
Postavio sam parove jucer oko 13:00 a pocetak utakmica bio oko 20:00

Mozda je neka greska bila posto je ovo bilo prvi put da mi parovi nisu postavljeni
Pa dobro može biti, meni je prošli mjesec par pogrešno uračunat ali je kasnije ispravljeno. Trude se momci koliko mogu, treba imati i strpljenja :D

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la SemirP » 05 jan 2019, 17:00

A je li stvarno vama toliki problem resetovati sve na pocetku mjeseca, je li ima neki tehnicki problem ili slicno, ovako nista se ne zna, ko je dobar i slicno, i kako ce neko znati od koga da prepise, posto vam je ideja ovoga da ostali korisnici mogu vidjeti tipove i odigrati.
Broj 2, nit mogu vidjeti sta sam igrao (npr od pocetka tog mjeseca), nit mogu vidjeti ostale sta su igrali, nigdje nema arhive.

Meni iskreno je mrsko sad objavljivati tipove(ne znam ni otprilike koliko sam parova pao, niti igrao), nekako mi sve ovo razbacano, makar ako mozete pocnite resetovati na pocetku mjeseca rezultate, izgledat ce ljepse a i mislim da i ostale zanimaju ove stvari sto sam naveo gore.

Ajde malo i vi ostali se ukljucite, recite neke prijedloge kako i sta dalje, jer ovo ima finu podlogu da postane puno vece.

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la RafaGarros9 » 05 jan 2019, 17:15

SemirP je napisao/la:A je li stvarno vama toliki problem resetovati sve na pocetku mjeseca, je li ima neki tehnicki problem ili slicno, ovako nista se ne zna, ko je dobar i slicno, i kako ce neko znati od koga da prepise, posto vam je ideja ovoga da ostali korisnici mogu vidjeti tipove i odigrati.
Broj 2, nit mogu vidjeti sta sam igrao (npr od pocetka tog mjeseca), nit mogu vidjeti ostale sta su igrali, nigdje nema arhive.

Meni iskreno je mrsko sad objavljivati tipove(ne znam ni otprilike koliko sam parova pao, niti igrao), nekako mi sve ovo razbacano, makar ako mozete pocnite resetovati na pocetku mjeseca rezultate, izgledat ce ljepse a i mislim da i ostale zanimaju ove stvari sto sam naveo gore.

Ajde malo i vi ostali se ukljucite, recite neke prijedloge kako i sta dalje, jer ovo ima finu podlogu da postane puno vece.
I ja se slazem sa resetovanjem tabele radi boljeg uvida u tipove i procenat pogodjenih parova ili da se napravi nova tabela sa obracunom svakog sljedeceg mjeseca a ona da ostane za obracun ukupnog procenta...

Ali sve je to u neku ruku manje bitno ako nisu nagradjeni oni sto su dobili nagrade za prosli mjesec,pa se pitam zasto igrati ovaj...

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la SemirP » 05 jan 2019, 18:05

RafaGarros9 je napisao/la:I ja se slazem sa resetovanjem tabele radi boljeg uvida u tipove i procenat pogodjenih parova ili da se napravi nova tabela sa obracunom svakog sljedeceg mjeseca a ona da ostane za obracun ukupnog procenta...

Ali sve je to u neku ruku manje bitno ako nisu nagradjeni oni sto su dobili nagrade za prosli mjesec,pa se pitam zasto igrati ovaj...
Ma ko kaze to, ja poslao danas mail mozzartu, i evo ljudi mi odmah uplatiti, tako da Diablo i tebi savjetujem da se javis wwinu.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la Policeman » 05 jan 2019, 22:48

Bit ce valjda u naredna 2 dana treba vjerovati adminu
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la admin » 06 jan 2019, 14:39

Nekad je bas nemoguce ispuniti sve zelje i zeljice.

Moze se resetovati tabela, nije problem. I onda ce lrvih deset dana biti prazna, jer u obzir dolaze samo korisnici koji su odigrali preko 30 parova. Ako stavis sve, onda tabela ne pokazuje stvarno stanje...

Sto se mene tice, svejedno je. Poenta je da ce rezultat na kraju mjeseca u oba slucaja biti isti.

Odgovori

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.