Najbolje online kladionice u BiH

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

nyto
Kontakt:

PostPostao/la nyto » 26 avg 2019, 11:06

koje su najbolje online kladionice u BiH?
Da li odredjene kladionice nadoknadjuju uzeti iznos za porez pri uplati?
Obracunavali svaka kladionica porez pri isplati?
Kakva su vasa iskustva?

Cashout

PostPostao/la Cashout » 21 sep 2019, 20:19

nyto WroteColonkoje su najbolje online kladionice u BiH?
Da li odredjene kladionice nadoknadjuju uzeti iznos za porez pri uplati?
Obracunavali svaka kladionica porez pri isplati?
Kakva su vasa iskustva?

Online kladionice u bih, igraj na strane online drug, visestruka dobit.

anonimni
Kontakt:

PostPostao/la anonimni » 21 sep 2019, 22:38

@Cashout
Kako uplacujes (a i isplacujes) sa bet365? Znam da je bila prica kako ce zabraniti kladjenje u stranim kladionicama ali vidim da se moze pristupiti tamo a vidjeh i u temi dobitnih tiketa da tamo igras pa me zanima kako rijesavas to, ako ova zabrana jos uvijek vazi.. hvala na odgovoru u svakom slucaju :)
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

"Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!"-Ivica Osim

edoox
Kontakt:

PostPostao/la edoox » 21 sep 2019, 23:27

Visa Intesa SP banke ..meni radi direkt na sve kladionice(kako uplata tako i isplata), a može i Skrill( gdje ima neki procenat 7-10%). Problem je što naš narod ima račune kod drugih kukurz banaka. (I onda dobiješ ne samo ove restrikcije nego i da tvoja sredstva drže i preko 24 sata kod sebe, tipa slučaj nama u firmi kada puste platu ja dobijem isti dan, kolege 2-3dana kasnije, plus kad se zadesi da je pušteno u petak jaja im se otegnu do ponedeljka/utorka :D)

Cashout

PostPostao/la Cashout » 22 sep 2019, 15:12

anonimni WroteColon@Cashout
Kako uplacujes (a i isplacujes) sa bet365? Znam da je bila prica kako ce zabraniti kladjenje u stranim kladionicama ali vidim da se moze pristupiti tamo a vidjeh i u temi dobitnih tiketa da tamo igras pa me zanima kako rijesavas to, ako ova zabrana jos uvijek vazi.. hvala na odgovoru u svakom slucaju :)

Visa inesina---》skrill bet365, tako uplatim, a isplatu vrsim na skrill sa bet365 pa na wwin uplatim i igram malo pa isplatim, nisam nikad probao isplatit na karticu, probat cu.

Cashout

PostPostao/la Cashout » 22 sep 2019, 15:13

edoox WroteColonVisa Intesa SP banke ..meni radi direkt na sve kladionice(kako uplata tako i isplata), a može i Skrill( gdje ima neki procenat 7-10%). Problem je što naš narod ima račune kod drugih kukurz banaka. (I onda dobiješ ne samo ove restrikcije nego i da tvoja sredstva drže i preko 24 sata kod sebe, tipa slučaj nama u firmi kada puste platu ja dobijem isti dan, kolege 2-3dana kasnije, plus kad se zadesi da je pušteno u petak jaja im se otegnu do ponedeljka/utorka :D)

Isti slucaj kod mene, prvom plata legne.
Znaci na visinu karticu isplatis, ja za uplatu na skrill ukucam oni 14-15 brojeva s kartice i zadnja 3 s poledjine, sta traze za isplatu sa skrilla, ti brojevi kartice ili traze od racuna nesto.

Kelner69
Kontakt:

PostPostao/la Kelner69 » 03 okt 2019, 23:41

Sportplus RS definitivno za domace. Wwin propao ko kur.ac

diplomatija
Kontakt:

PostPostao/la diplomatija » 09 okt 2019, 18:21

edoox WroteColonVisa Intesa SP banke ..meni radi direkt na sve kladionice(kako uplata tako i isplata), a može i Skrill( gdje ima neki procenat 7-10%). Problem je što naš narod ima račune kod drugih kukurz banaka. (I onda dobiješ ne samo ove restrikcije nego i da tvoja sredstva drže i preko 24 sata kod sebe, tipa slučaj nama u firmi kada puste platu ja dobijem isti dan, kolege 2-3dana kasnije, plus kad se zadesi da je pušteno u petak jaja im se otegnu do ponedeljka/utorka :D)

stvarno je li to istina da direkt sa kartice mozes uplatiti i isplatiti na bet365, nemoj molim te da djaba vadim karticu ako ides preko skrilla i netellera?

turok
Kontakt:

PostPostao/la turok » 09 okt 2019, 19:06

diplomatija WroteColon

stvarno je li to istina da direkt sa kartice mozes uplatiti i isplatiti na bet365, nemoj molim te da djaba vadim karticu ako ides preko skrilla i netellera?

Da minimum 5eura preko Visa

diplomatija
Kontakt:

PostPostao/la diplomatija » 09 okt 2019, 19:43

turok WroteColon
diplomatija WroteColon

hvala lijepo, gdje sam sprcao zadnje dvije godine, **** se sa paysafeom i ko ce mi uplatiti, turok cujem ima neka grupa, forum, mogu li uci tu

turok
Kontakt:

PostPostao/la turok » 09 okt 2019, 20:33

Visa Intesa SP banke ..meni radi direkt na sve kladionice(kako uplata tako i isplata), a može i Skrill( gdje ima neki procenat 7-10%). Problem je što naš narod ima račune kod drugih kukurz banaka. (I onda dobiješ ne samo ove restrikcije nego i da tvoja sredstva drže i preko 24 sata kod sebe, tipa slučaj nama u firmi kada puste platu ja dobijem isti dan, kolege 2-3dana kasnije, plus kad se zadesi da je pušteno u petak jaja im se otegnu do ponedeljka/utorka :D)[/quote]
stvarno je li to istina da direkt sa kartice mozes uplatiti i isplatiti na bet365, nemoj molim te da djaba vadim karticu ako ides preko skrilla i netellera?[/quote]

Da minimum 5eura preko Visa[/quote]
hvala lijepo, gdje sam sprcao zadnje dvije godine, **** se sa paysafeom i ko ce mi uplatiti, turok cujem ima neka grupa, forum, mogu li uci tu[/quote]

Nema druže ja htjeo napraviti ali neće niko. Odakle si?

diplomatija
Kontakt:

PostPostao/la diplomatija » 09 okt 2019, 21:00

Sarajevo, ja imam svoj sistem igre ali ne zelim bas da bude javan, a treba mi pomagaca za analizu jer zbog obaveza, posla, porodice ne mogu stici sve pregledati, pa bi nekoliko ljudi trebalo u petak sjesti i pregledati npr. jednu ligu

BenjooJutub
Kontakt:

PostPostao/la BenjooJutub » 09 okt 2019, 21:14

diplomatija WroteColonSarajevo, ja imam svoj sistem igre ali ne zelim bas da bude javan, a treba mi pomagaca za analizu jer zbog obaveza, posla, porodice ne mogu stici sve pregledati, pa bi nekoliko ljudi trebalo u petak sjesti i pregledati npr. jednu ligu

Registruj se na Svijet Kladjenja forumu, ima odličnih tipsera i ljudi koji su spremni pomoći :)
Crna lista za kladioničare: Wolfsburg, Salzburg, Atletico Madrid, Manchester United, Celta Vigo.

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 09 okt 2019, 23:20

turok WroteColon
diplomatija WroteColon

Da, ako ti je kartica povezana na devizni račun. Ja uplaćujem sa više kartica, ali isplata ide samo na Visa karticu koja je povezana sa deviznim računom za internacionalne transakcije.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

edoox
Kontakt:

PostPostao/la edoox » 13 okt 2019, 09:28

@diplomatija istina je. Ja direktno uplacujem na William Hill and 1XBet i direktno ispalcujem. Obicni mi je tekuci racun u domacoj valuti. Radilo je i na bet365 ali kod njih sam zatvorio racun tako da nemam friske info po pitanju njih.

Natrag na “Kladionica”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.