Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: insider,Monolog,Puma,gaston,bodi123

Sheyi
x 5
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Sheyi » 06 jan 2013, 22:38

Zajebace Madrid do kraja..

dva puta ove sezone u ovom terminu, Nedjelja, u gostima je prolazilo sa 1:0, hoce li i treci put :D
Backspace United

dr.van nostrand
Kontakt:

Post Postao/la dr.van nostrand » 06 jan 2013, 22:45

Sheyi je napisao/la:Zajebace Madrid do kraja..

:mrgreen:
Treba mi X, valjda ostaneslika
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Zeman
Kontakt:

Post Postao/la Zeman » 06 jan 2013, 23:12

Igrao sam Fiorentina-Pescara F2. U objašnjenju piše da F2 znači favorit pobjeđuje 2 ili više razlike. A šta ako je za mene Pescara bila favorit?
NAPRIJED NARODE!

Heller
x 66
Kontakt:

Post Postao/la Heller » 06 jan 2013, 23:17

Zeman je napisao/la:Igrao sam Fiorentina-Pescara F2. U objašnjenju piše da F2 znači favorit pobjeđuje 2 ili više razlike. A šta ako je za mene Pescara bila favorit?

Zna se ko je favorit, onaj s manjom kvotom, nemoj tu pitagoru glumit :mrgreen: :mrgreen:
Global War on Autism

Zeman
Kontakt:

Post Postao/la Zeman » 06 jan 2013, 23:23

Heller je napisao/la:
Zeman je napisao/la:Igrao sam Fiorentina-Pescara F2. U objašnjenju piše da F2 znači favorit pobjeđuje 2 ili više razlike. A šta ako je za mene Pescara bila favorit?

Zna se ko je favorit, onaj s manjom kvotom, nemoj tu pitagoru glumit :mrgreen: :mrgreen:

Pa neće meni kladionica određivati ko je favorit :roll: Našao sam rupu u pravilima i ima da ih tužim! :mrgreen:
NAPRIJED NARODE!

10DelPiero
Kontakt:

Post Postao/la 10DelPiero » 06 jan 2013, 23:25

Zeman je napisao/la:
Heller je napisao/la:

Pa neće meni kladionica određivati ko je favorit :roll: Našao sam rupu u pravilima i ima da ih tužim! :mrgreen:

U potpunosti podrzavam :lol: :lol:
Alessandro Del Piero !

36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Heller
x 66
Kontakt:

Post Postao/la Heller » 06 jan 2013, 23:30

Mislim da je uglavnom definisano da je Favorit onaj sa nižom kvotom, but go girl ;) ;)
Global War on Autism

el-fighter
Kontakt:

Post Postao/la el-fighter » 07 jan 2013, 00:55

Ovih dana nesto stvarno nije u dure sa kladionicom. Jucer na 3 listica po jedan par. Prvo Malaga zijani od Deportiva, a ja stavio X2. Nesto kasnije pogodim Boston, NY, Brooklyn, Rondo vise i Williams dao 15 koseva a meni trebalo 18. Na trecem listicu sve same sigurice i naravno ulog all in. Pratio NBA do poluvremena i sve super islo. Dallas vodi preko 10 razlike, San Antonio istio tako, Denver vodi, tamo neki tenis pogodjen i ostaje jos Murray. Jutros se probudim i imam sta vidjeti :( :o mrtvi Dallas zavrsio 89:89 sa Hornetsima. Kad se tad nisam rokno, necu nikad.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

soxx
x 5
Kontakt:

Post Postao/la soxx » 07 jan 2013, 01:04

el-fighter je napisao/la:Ovih dana nesto stvarno nije u dure sa kladionicom. Jucer na 3 listica po jedan par. Prvo Malaga zijani od Deportiva, a ja stavio X2. Nesto kasnije pogodim Boston, NY, Brooklyn, Rondo vise i Williams dao 15 koseva a meni trebalo 18. Na trecem listicu sve same sigurice i naravno ulog all in. Pratio NBA do poluvremena i sve super islo. Dallas vodi preko 10 razlike, San Antonio istio tako, Denver vodi, tamo neki tenis pogodjen i ostaje jos Murray. Jutros se probudim i imam sta vidjeti :( :o mrtvi Dallas zavrsio 89:89 sa Hornetsima. Kad se tad nisam rokno, necu nikad.

pa i ja fulo malagu samo, igrao cistu dvicu a na drugom fulo wadea, zabio 22 trebo 23 na trecem fulo pobjedu broklynaa igrali nerijeseno...
Chelsea Blues!
#PAPEOUT

Cospy89
Kontakt:

Post Postao/la Cospy89 » 07 jan 2013, 11:52

Pronasao nacin kako da iz svoje fotelje zaradjivate pare dnevno potrebno 2.30 minuta vaseg vremena i da dovedete prijtelje 10 njih i zarada vam se utrostrucuje ,,inbox
La Vechia Signora !!! ForZZA !!!

el-fighter
Kontakt:

Post Postao/la el-fighter » 07 jan 2013, 12:09

soxx je napisao/la:
el-fighter je napisao/la:Ovih dana nesto stvarno nije u dure sa kladionicom. Jucer na 3 listica po jedan par. Prvo Malaga zijani od Deportiva, a ja stavio X2. Nesto kasnije pogodim Boston, NY, Brooklyn, Rondo vise i Williams dao 15 koseva a meni trebalo 18. Na trecem listicu sve same sigurice i naravno ulog all in. Pratio NBA do poluvremena i sve super islo. Dallas vodi preko 10 razlike, San Antonio istio tako, Denver vodi, tamo neki tenis pogodjen i ostaje jos Murray. Jutros se probudim i imam sta vidjeti :( :o mrtvi Dallas zavrsio 89:89 sa Hornetsima. Kad se tad nisam rokno, necu nikad.

pa i ja fulo malagu samo, igrao cistu dvicu a na drugom fulo wadea, zabio 22 trebo 23 na trecem fulo pobjedu broklynaa igrali nerijeseno...

Brooklyn je pobijedio, da nisi mozda igrao Dallas?
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

soxx
x 5
Kontakt:

Post Postao/la soxx » 07 jan 2013, 13:04

el-fighter je napisao/la:
soxx je napisao/la:

Brooklyn je pobijedio, da nisi mozda igrao Dallas?
pobjedio na produzetke ;) washingtona
Chelsea Blues!
#PAPEOUT

AgresivnoDjubre
Kontakt:

Post Postao/la AgresivnoDjubre » 07 jan 2013, 13:26

Napokon.To Dragicu ljubim te. :mrgreen:
Cudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a jos cudnije kako nam cesto bas to malo nedostaje.

merdo21
Kontakt:

Post Postao/la merdo21 » 07 jan 2013, 14:41

Koje su dobre online kladionice,ako neko zna nek napise,da im je ponuda stvarno dobra :D

I da se ugrabi kakav bonus ako ima,na prvu uplatu i sl :D
Iskuliraj. Ne nerviraj se. Voli. Miri se. Prastaj. Osecaj. Placi. Smej se. Grli. Ljubi. Setaj po kisi. Gledaj u nebo. Pevaj. Skaci. Divljaj. Upoznaj ljude. Govori cao i onome koga ne znas. Radi bilo sta. Sve sto ti padne na pamet. Zivot je jedan.

Viper
Kontakt:

Post Postao/la Viper » 07 jan 2013, 14:45

merdo21 je napisao/la:Koje su dobre online kladionice,ako neko zna nek napise,da im je ponuda stvarno dobra :D

I da se ugrabi kakav bonus ako ima,na prvu uplatu i sl :D

bet365 po meni najjaca :)
SAMO ČELIK !

SlevinKelevra
Kontakt:

Post Postao/la SlevinKelevra » 07 jan 2013, 18:28

Jel ima neko racun na ovom Tipicu? Jel to normala online klada ili je povezana sa nekom nasom kladom?

anonimni
Kontakt:

Post Postao/la anonimni » 07 jan 2013, 18:34

povezani su s Millenniumom, valjda preko njih možeš uplatiti i isplatiti...

imaš na stranici Millenniuma dio o klađenju preko interneta gdje spominju Tipico kao mjesto gdje se možeš kladiti preko njih
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

"Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!"-Ivica Osim

Kapiten Blue Traina

AgresivnoDjubre
Kontakt:

Post Postao/la AgresivnoDjubre » 07 jan 2013, 18:57

Zar taj Milenium jos postoji jbt :mrgreen:
Cudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a jos cudnije kako nam cesto bas to malo nedostaje.

10DelPiero
Kontakt:

Post Postao/la 10DelPiero » 07 jan 2013, 18:59

SlevinKelevra je napisao/la:Jel ima neko racun na ovom Tipicu? Jel to normala online klada ili je povezana sa nekom nasom kladom?

Ma jeste sa Milleniumom ali je njemacka kladionica cini mi se.

btw. imam ja racun i sto se tice kvota bolja je a nema ogranicenja tipa minimalan broj parova i slicne gluposti.
Alessandro Del Piero !

36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

merdo21
Kontakt:

Post Postao/la merdo21 » 07 jan 2013, 19:21

Moze pomoc,dobio sam neki bonus na William Hill kladionici,tacnije na pokeru,i prebacio sam te pare i odigrao tiket i dobio,i naravno htjeo da se isplatim,i odbili su mi zahtjev za isplatu i poslali mi ovaj e-mail :?

Hi *,

We have declined your withdrawal request, because you did not comply with our condition for players who received the 10.00 USD Poker Strategy Bonus. This includes accumulating a minimum 10 USD for tournament fees and poker rake combined. Note that the withdrawal amount was credited back to your account.

Once you have completed the requirement, you can resubmit your withdrawal request and it will be processed as soon as possible.

We apologize for any misunderstanding and thank you for respecting the mutual interests of fair gaming.

With regards,

eto ako bi neko mogao pomoci i reci mi sta da uradim da bi se isplatio ? Hvala unaprijed :D
Iskuliraj. Ne nerviraj se. Voli. Miri se. Prastaj. Osecaj. Placi. Smej se. Grli. Ljubi. Setaj po kisi. Gledaj u nebo. Pevaj. Skaci. Divljaj. Upoznaj ljude. Govori cao i onome koga ne znas. Radi bilo sta. Sve sto ti padne na pamet. Zivot je jedan.

Odgovori

Natrag na “Kladionica”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.