Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: insider,Monolog,Puma,gaston,bodi123

Heller
x 80
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Heller » 08 jan 2013, 15:54

Heller je napisao/la:Hajde Novograd majku vam :evil:

Haj još jedan :mrgreen:
Global War on Autism

AgresivnoDjubre
Kontakt:

Post Postao/la AgresivnoDjubre » 08 jan 2013, 15:57

Juris Novograd juris Vaduz !

:mrgreen:
Cudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a jos cudnije kako nam cesto bas to malo nedostaje.

Cospy89
Kontakt:

Post Postao/la Cospy89 » 08 jan 2013, 16:10

http://www.youtube.com/watch?v=XFygXm5q ... e=youtu.be Evo nacina kako do zarade !!! iz fotelje !!!
La Vechia Signora !!! ForZZA !!!

AgresivnoDjubre
Kontakt:

Post Postao/la AgresivnoDjubre » 08 jan 2013, 16:15

Hvala Zurichu i Vaduzu.
Next : Bayern-Schalke PM3 i Jokerit-Blue Espoo 1

JURISSSSSSSSS
Cudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a jos cudnije kako nam cesto bas to malo nedostaje.

Heller
x 80
Kontakt:

Post Postao/la Heller » 08 jan 2013, 16:17

AgresivnoDjubre je napisao/la:Juris Novograd juris Vaduz !

:mrgreen:

´em im mater :mrgreen:
Global War on Autism

AgresivnoDjubre
Kontakt:

Post Postao/la AgresivnoDjubre » 08 jan 2013, 16:18

Heller je napisao/la: ´em im mater :mrgreen:

Nema veze kolega,ja sam jos u igri,to je isto kao da si i ti. :mrgreen:

SlevinKelevra
Kontakt:

Post Postao/la SlevinKelevra » 08 jan 2013, 16:21

Hass je napisao/la:Sto se tice duplanja,to je vjerovatno i najbolji nacin zarade na kladi...Eh sad,sve zavisi koliko si ti novca sreman uduplati..Meni licno je najvise odgovarala strategija duplanja cenera,tj. cener na kvotu DVA do max dva i pol.Ali nije lahko pogoditi ni tu kvotu..Mozda jeste dva-tri puta zaredom,ali vec cetvrti il peti put sansa da promasis je,po zakonu erovatnoce vrlo velika.. @SelvinKelevra,druze,dplanje je nauka,kao uostalom i citava kladionica,pogotovo,ako su veci ulozi upitanjuy..Postavis sebi cilj,eh danas cu od cenera napravit cvaju il od cvaje feslijui bacis se na ispunjavanje tog cilja..Posto sam prilicno dobar u tenisu,mogu ti reci da j meni najbolje islo duplanje s tim sportom..Eh sad ak te zanima,mogu ti pojasniti kako sam ja to radio,i kako to radim svake godine od februara do novembra.Ak te sta zanima,pitaj slobodno..Pozzz :D

Ma, i ja kontam. Najbolji nacin da se faktor srece svede na minimum, a ja je jednostavno nemam- pogadjanje nekih obicnih listica, ono 100 Km na 2 KM meni jednostavno ne ide.
Ajde, napisi ako ti nije mrsko to sa tenisom!

Hass
Kontakt:

Post Postao/la Hass » 08 jan 2013, 18:19

Ev ovako: Svake sezone,tj.one teniske preskacem prva tri kola na prvom GS-u sezone,Australian Openu,cisto da vidim kako stoje stvari,kod mnogih tenisera..Moje pravilo duplanja je jedan dan-JEDNO duplaje.Kad kazem duplanje,to nemora biti klasicno duplanje s kvotom tacno dva,nego od DVA do max DVA I POL.. Za duplanje kesa biram svaki dan jedan over,under,hendikep il kontrahendikep,i jedan po meni veeeliki zicer.Izbjegajem kladjenje na prvu petorku u muskom tenisu,pogotovo ak se sastaju medjusobno..Najcesca oklada mi je da nadjem dva para,gdje su svi ucesnici prilicno dobri serveri i udarim oba para, vise gemova u prvom setu..Mada cesto znam i opalit singl na neki teniski tip,kad procjenim,da mi je ponudjena kvota na autsajdera vrlo visoka,i to mi sjajno ide..Eh ak te zanima,kako i koliko ulazem mogu ti i to pojasniti..Pitaj slobodno sta ti nije jasno..Pozz :lol:
...Nek nam vrate Elvisa,HASETA,Brus Lija...

ZZtop10
Kontakt:

Post Postao/la ZZtop10 » 08 jan 2013, 19:43

E ne mogu da vjerujem da se i meni jednom posrecilo :D
Prvo Skalica -Zvolen u zadnjim sekundama pada sesti gol , a ja igro vise od 5,5.
Pa onda Istanbul-Wllem ja igro ps1 3:0 za istanbul i u zadnjim sekundama Willem da gol :D

edit: inace sam peh na kladionici strasan do sada bio.
I onda kada više ne bude me ovdje
kad moja duša s ove zemlje negdje ode
zastavu tvoju tamo ponijet ću sa sobom
nigdje bez tebe Željo kunem ti se Bogom!

azTer
Kontakt:

Post Postao/la azTer » 08 jan 2013, 19:49

igram danas samo dva para za koje sam relativno siguran i kaže žena fali još jedan. i ubacim onako iz super ponude malagu 1X. evo gube, sjajno.

SlevinKelevra
Kontakt:

Post Postao/la SlevinKelevra » 08 jan 2013, 19:52

Hass je napisao/la:Ev ovako: Svake sezone,tj.one teniske preskacem prva tri kola na prvom GS-u sezone,Australian Openu,cisto da vidim kako stoje stvari,kod mnogih tenisera..Moje pravilo duplanja je jedan dan-JEDNO duplaje.Kad kazem duplanje,to nemora biti klasicno duplanje s kvotom tacno dva,nego od DVA do max DVA I POL.. Za duplanje kesa biram svaki dan jedan over,under,hendikep il kontrahendikep,i jedan po meni veeeliki zicer.Izbjegajem kladjenje na prvu petorku u muskom tenisu,pogotovo ak se sastaju medjusobno..Najcesca oklada mi je da nadjem dva para,gdje su svi ucesnici prilicno dobri serveri i udarim oba para, vise gemova u prvom setu..Mada cesto znam i opalit singl na neki teniski tip,kad procjenim,da mi je ponudjena kvota na autsajdera vrlo visoka,i to mi sjajno ide..Eh ak te zanima,kako i koliko ulazem mogu ti i to pojasniti..Pitaj slobodno sta ti nije jasno..Pozz :lol:

Nije losa taktika. Potrebno ti je naravno dobro poznavanje tenisera i malo srece naravno. Ajde napisi do kraja, pa cu i ja koju recenicu. ;)

Admir_Sa
Kontakt:

Post Postao/la Admir_Sa » 08 jan 2013, 20:04

cesto mi se desi ono odigram tikete i dodjem ovde i cim vidim isti par koji je i kod mene automatski je pad. ev stavim ove budejovice, vidim neko isto njih igrao i lagani pad. inace divim se ljudima koji koliko toliko pogadjaju hokej na pobjede, ja na prste jedne ruke mogu prebrojat koliko sam ih do sada pogodio
nema potpisa

anonimni
Kontakt:

Post Postao/la anonimni » 08 jan 2013, 20:19

što se ovog hokeja tiče, isti sam, zato se ja i ne kladim na hokej ;)
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

"Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!"-Ivica Osim

Kapiten Blue Traina

Admir_Sa
Kontakt:

Post Postao/la Admir_Sa » 08 jan 2013, 20:21

ma ja samo igram na golove overe i nekad ovako kp1 il kp2 i redovno padam. ev pogodio odense i nitru na golove, ebe me hamburg ebeni over, kp1 liberec koji naravno gubi i malaga 1 isto gubi
nema potpisa

anonimni
Kontakt:

Post Postao/la anonimni » 08 jan 2013, 20:23

ja ni toga ne mogu, imam traume od tog ranijeg perioda kad sam igr'o taj hokej i redovno ful'o, pa neću da se vraćam u taj period :mrgreen: (čak ni sa specijalnim igrama)
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

"Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!"-Ivica Osim

Kapiten Blue Traina

Admir_Sa
Kontakt:

Post Postao/la Admir_Sa » 08 jan 2013, 21:06

Admir_Sa je napisao/la:ma ja samo igram na golove overe i nekad ovako kp1 il kp2 i redovno padam. ev pogodio odense i nitru na golove, ebe me hamburg ebeni over, kp1 liberec koji naravno gubi i malaga 1 isto gubi

ebem li im pomajke usta!

ev malaga okrenula, a život dajem da ce proci over na hamburgu (3-0 je nakon 2/3). samo da ti bude gore ovo ce sve proci

fuuuujjjjjjjjjjjjjjj
nema potpisa

Goodison
Kontakt:

Post Postao/la Goodison » 08 jan 2013, 21:06

U vezi hokeja...

Nema goreg sporta za kladioničare. Igram nekad ali 1x ili x2 na favorita jer pristojne kvote budu na dvoznacima i to ako baš nešto mi sitno treba da dignem ukupnu kvotu.
1922 & 1878

'' Everton are bigger club than Liverpool. Everywhere you go on Merseyside you bump into Everton supporters. ''
Ex- Liverpool player Graeme Souness.

RŠD VELEŽ MOSTAR !!!

Evolution87
Kontakt:

Post Postao/la Evolution87 » 08 jan 2013, 21:22

Hajdeee Leytoneee. Treba mi 3+ a 66 minut 0:0 :roll:
Sabrina na dick then out

Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Heller
x 80
Kontakt:

Post Postao/la Heller » 08 jan 2013, 21:54

Haj Aston vila **** vam pleme
Global War on Autism

arelinho
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

Post Postao/la arelinho » 08 jan 2013, 22:14

Heller je napisao/la:Haj Aston vila **** vam pleme

pridruzujem se cestitkama

Odgovori

Natrag na “Kladionica”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.