Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Admir_Sa
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Admir_Sa » 18 jan 2013, 13:35

zlatniljiljan je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:definitivno premier sere sa ovim ponudama na nba igrace, u zadnje vrijeme sve ih je manje :roll: gledaj samo u pleju šta ih ima, definitivno danas igram igrace u toj kladionici

lutrija je tata svima nasim kladionicama sto se tice nba

još da stave ponudu igraca na internet, a ne dole da se kladim u 2 metra kvadratna kolika je poslovnica :roll:
nema potpisa

Admir_Sa
Kontakt:

Post Postao/la Admir_Sa » 18 jan 2013, 14:48

u ovom pleju ako nisi registrovan i kladiš se preko stranice i kad hoceš da registruješ dobiješ ovaj broj

Detalji tiketa

Broj: 16670E2E4

jel taj broj ja mogu odnijet u poslovnicu da uplatim tiket ili moram sve rucno pisat, ovako sam prije jedno godinu dana odnio i ona mi rece nešto i stilu to samo za registrovane igrace, il ona nije znala da možeš tako uplatit listic :roll:
nema potpisa

Titova-Juga
Kontakt:

Post Postao/la Titova-Juga » 18 jan 2013, 15:06

Admir_Sa je napisao/la:definitivno premier sere sa ovim ponudama na nba igrace, u zadnje vrijeme sve ih je manje :roll: gledaj samo u pleju šta ih ima, definitivno danas igram igrace u toj kladionici

U Derbiju daju onako solidan broj igraca ali jako dosta grijese u (+) i (-) u odnosu na druge kladionice.
Takodjer, BHplay je super jer daju stvarno ogromnu ponudu igraca.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Titova-Juga
Kontakt:

Post Postao/la Titova-Juga » 18 jan 2013, 15:32

Zaboravi da sam ista rekao..

Ne daju vise igrace ni na teletextu. Prvo su skinuli s ponude u poslovnicama, pa su onda skinuli i sa online ponude evo sad nema ni na teletekstu. Nadam se da je privremeno, u protivnom JBG nema vise gonjanja gresaka :D
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

Smrt nacionalizmu !!

dr.van nostrand
Kontakt:

Post Postao/la dr.van nostrand » 18 jan 2013, 15:39

Admir_Sa je napisao/la:u ovom pleju ako nisi registrovan i kladiš se preko stranice i kad hoceš da registruješ dobiješ ovaj broj

Detalji tiketa

Broj: 16670E2E4

jel taj broj ja mogu odnijet u poslovnicu da uplatim tiket ili moram sve rucno pisat, ovako sam prije jedno godinu dana odnio i ona mi rece nešto i stilu to samo za registrovane igrace, il ona nije znala da možeš tako uplatit listic :roll:

Odes registrujes se u poslovnici, dobit ces tamo od njih sifru i reci im svoj username, uplatis koliko hoces na svoj racun i igras iz svoje kuce.
Samo pripazi, u kojoj se poslovnici registr. tu mozes uplacivati i isplacivati.
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

LenBias
Kontakt:

Post Postao/la LenBias » 18 jan 2013, 15:41

slika

:oops:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Admir_Sa
Kontakt:

Post Postao/la Admir_Sa » 18 jan 2013, 15:42

znaci ne mogu odnijet ovu šifru i da mi da tiket, mrsko se meni to registrovat jer kad dam pare na racun onda nemam kontrole što se kladjenja tice. imam u premieru racun al ga samo koristim baš kad žurim i nemam vremena da se kladim ovako
nema potpisa

suicidesquad
Kontakt:

Post Postao/la suicidesquad » 18 jan 2013, 15:42

Zna li neko gdje mogu naći spisak BHplay poslovnica u Mostaru? Da vidim gdje mi je najbliža. Dobru ponudu danas imaju.

dr.van nostrand
Kontakt:

Post Postao/la dr.van nostrand » 18 jan 2013, 15:52

Admir_Sa je napisao/la:znaci ne mogu odnijet ovu šifru i da mi da tiket, mrsko se meni to registrovat jer kad dam pare na racun onda nemam kontrole što se kladjenja tice. imam u premieru racun al ga samo koristim baš kad žurim i nemam vremena da se kladim ovako

Pa stavljaj npr. po 5-10 KM u dva u tri dana po potrebi i kada ti se ponuda svidi.
npr. kao danas :mrgreen:

Kad imas pare, mozes cekati do samog pocetka ut. i uplatiti 8-)
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
silver & black

Titova-Juga
Kontakt:

Post Postao/la Titova-Juga » 18 jan 2013, 15:58

suicidesquad je napisao/la:Zna li neko gdje mogu naći spisak BHplay poslovnica u Mostaru? Da vidim gdje mi je najbliža. Dobru ponudu danas imaju.

Jedina što ja znam je na Musali, odnosno u Titovoj vili tamo preko puta onog kafića.

Smrt nacionalizmu !!

suicidesquad
Kontakt:

Post Postao/la suicidesquad » 18 jan 2013, 16:04

I ja samo za nju znam :D Konto da vidim ima li nešto bliže :lol: Svidja mi se njihova ponuda včrs.

Titova-Juga
Kontakt:

Post Postao/la Titova-Juga » 18 jan 2013, 16:08

suicidesquad je napisao/la:I ja samo za nju znam :D Konto da vidim ima li nešto bliže :lol: Svidja mi se njihova ponuda včrs.

U njih je vazda luda ponuda i uvijek najviše izbora košarkaša dadnu, ja ću isto kod njih danas igrati.
Vjerovatno ima, a da ne znamo : D

Smrt nacionalizmu !!

kastel
Kontakt:

Post Postao/la kastel » 18 jan 2013, 16:17

Jedno pitanje,da li neko zna kako se zavrsila ut. Iqueique-Audax Italiano?(prijateljska,trebala biti sinoc odigrana).

EmirSioux89
Kontakt:

Post Postao/la EmirSioux89 » 18 jan 2013, 16:18

kastel je napisao/la:Jedno pitanje,da li neko zna kako se zavrsila ut. Iqueique-Audax Italiano?(prijateljska,trebala biti sinoc odigrana).

0-2 Iqueique dva crvena imo.
Manchester United!

dr.van nostrand
Kontakt:

Post Postao/la dr.van nostrand » 18 jan 2013, 16:20

kastel je napisao/la:Jedno pitanje,da li neko zna kako se zavrsila ut. Iqueique-Audax Italiano?(prijateljska,trebala biti sinoc odigrana).

slika
silver & black

kastel
Kontakt:

Post Postao/la kastel » 18 jan 2013, 16:31

Hvala obojici!

Pupi04
Kontakt:

Post Postao/la Pupi04 » 18 jan 2013, 16:32

Admir_Sa je napisao/la:znaci ne mogu odnijet ovu šifru i da mi da tiket, mrsko se meni to registrovat jer kad dam pare na racun onda nemam kontrole što se kladjenja tice. imam u premieru racun al ga samo koristim baš kad žurim i nemam vremena da se kladim ovako

Mozes,samo sifru napises i odneses,kako za obicni tiket tako i za sistem,puno je lakse i njima i tebi i nema prilike da ti nesto pogrijesi ;)
I ja da bih izbjegao divljanje sa kladjenjem prvo ispunim tikete da ih imam u ruci a uplata na racun do 5 KM,cisto za nesto navacer ako se sve padne(vecinom je tako :mrgreen: ) i za NBA.
...Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato...

Tuzla ne zaboravlja, Tuzla pamti, podsjeća i opominje !

Sohu
Kontakt:

Post Postao/la Sohu » 18 jan 2013, 16:53

Zna li neko zasto stranica od premier kladionice ne radi..ne mozemo mnogi uci na svoj racun :S

diplomatija
Kontakt:

Post Postao/la diplomatija » 18 jan 2013, 17:23

a kako ubacite ove listice dobitne ili zanimljive da i ja nabacam da vidite hah

Titova-Juga
Kontakt:

Post Postao/la Titova-Juga » 18 jan 2013, 17:39

Sohu je napisao/la:Zna li neko zasto stranica od premier kladionice ne radi..ne mozemo mnogi uci na svoj racun :S

Zna im se nerijetko to desiti, nije do tebe i tvog accounta... proradit ce u roku od nekoliko sati.

Smrt nacionalizmu !!

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.