Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bodi123 » 14 dec 2016, 14:22

iNFY je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:http://forum.sportsport.ba/viewtopic.ph ... 4#p5497874

Rezultati drugog dana, ubacene jos neke overall statistike u prvi post, te ubaceni i tipovi/failovi dana.
Jel to nisam mogao dva bonus tipa?
Nisi ipak, jbg.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 14 dec 2016, 14:41

Civa je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:Ljudi je li sigurno igrati Nizhny Novgorod keca protiv Cedevite? Kvota je u padu sada oko 1.5 negdje jel to neko fali Cedeviti ili sta?
Cedevita je otputovala u Rusiju bez ranije povrijeđnih Arapovića i Babića, nema Muse i Krušlina. Scotty Hopson nije dobio vizu, ali opet od ovih svih u zadnje vrijeme je jedino bitan Babić, dok je Hopson trenirao sa B ekipom. Tu je i dalje kvalitetna ekipica i svakako, ali i sam Mršić a i komplet ekipa kaže da idu igrati rasterečeno i nisu u zabrinuti zbog daljeg toka takmičenja. A sigurno su drugi ako pobijede Nižnji ili izgube sa manje od 15 razlike, tako da će oni igrati rasterećeno i bez nekog većeg pritiska. :thumbup:
Znaci kecina! Hvala!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la KingJamesMVP » 14 dec 2016, 14:55

Trebala bi tu doći jedinica, po meni ko kuća
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

risingforce
Postovi: 1431
Pridružen/a: 26 jul 2012, 12:08
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la risingforce » 14 dec 2016, 15:04

ima li neko racun u sportplusu, da samo provjeri jel se moze prijaviti, meni nesto nece?

Avatar
mdeebosna
Postovi: 330
Pridružen/a: 06 feb 2015, 23:25
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la mdeebosna » 14 dec 2016, 15:08

Upravo čitam vijest...da je 46 fudbalera iz Svedske prve druge i treće lige pod istragom uefe zbog namještanja utakmica.
Najveći broj dolazi iz Syriansska FF ,AFC United i Landskrona.

Znam da sam ovaj prvi pomenuti klub nekoliko puta skinuo na većim kvotama...bili su standardno sumnjivi :D

Ovo je samo još jedna potvrda da smo mi žrtve ne samo kladionica nego cijelog sportskog svijeta...što i dalje nasjedamo na sva ova dešavanja.

Dakle @Effenberg ne mogu reci da si potpuno u pravu ali ima tu dosta toga sto pogadja tvoje teorije namještanja.
Teško će mo biti korak ispred...jer ne samo da kladionice diktiraju nego i sami igrači.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la KingJamesMVP » 14 dec 2016, 15:09

To je samo sitna riba
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
mdeebosna
Postovi: 330
Pridružen/a: 06 feb 2015, 23:25
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la mdeebosna » 14 dec 2016, 15:11

KingJamesMVP je napisao/la:To je samo sitna riba
Ma da....ali koliko njih moraju biti pošteni da bi mi na kraju svega tipovali tacno...dakle šanse su nam daleko manje nego one kvote koje nam kladionice nude.

Torres_9
Postovi: 13469
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Torres_9 » 14 dec 2016, 15:13

ja imam poruke od marka dok je igrao za werder gdje priznaje i nagovjestava koja ce tekma bit i koji rezultat u bundesligi


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la KingJamesMVP » 14 dec 2016, 15:14

Torres_9 je napisao/la:ja imam poruke od marka dok je igrao za werder gdje priznaje i nagovjestava koja ce tekma bit i koji rezultat u bundesligi


Sent from my iPhone using Tapatalk
eto, sve ti je jasno. A mi se budale živciramo
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Fearless
Postovi: 206
Pridružen/a: 24 jun 2012, 12:41
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Fearless » 14 dec 2016, 15:17

risingforce je napisao/la:ima li neko racun u sportplusu, da samo provjeri jel se moze prijaviti, meni nesto nece?
Ne može ni u mene trenutno, danas je radilo.
You'll Never Walk Alone!!!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 14 dec 2016, 15:35

mdeebosna je napisao/la:Upravo čitam vijest...da je 46 fudbalera iz Svedske prve druge i treće lige pod istragom uefe zbog namještanja utakmica.
Najveći broj dolazi iz Syriansska FF ,AFC United i Landskrona.

Znam da sam ovaj prvi pomenuti klub nekoliko puta skinuo na većim kvotama...bili su standardno sumnjivi :D

Ovo je samo još jedna potvrda da smo mi žrtve ne samo kladionica nego cijelog sportskog svijeta...što i dalje nasjedamo na sva ova dešavanja.

Dakle @Effenberg ne mogu reci da si potpuno u pravu ali ima tu dosta toga sto pogadja tvoje teorije namještanja.
Teško će mo biti korak ispred...jer ne samo da kladionice diktiraju nego i sami igrači.
Vidi kako ti je to otprilike stari. Ni ti, ni ja, niti iko sa sigurnoscu zna kako oni to namjeste. Ali da namjeste, namjeste to je ocito.
Pa jednom sam gledao neki dokumentarac o Svedskoj i bas neki Svedonja govori kaze ovo je perfektno uredjena zemlja, gdje nema ni trunke nereda i korupcije, osim u fudbalu! :lol: :lol:

Pametnom dosta! Ne mora striktno znaciti da je kako ja preuvelicavam, ali da su pod uticajem nekoga to je sigurno, eh sad ja mislim da ove slabije lige ko Svedska, Svica, Austrija itd. su puno vise pod kontrolom nekih mafijaskih konzorcija, dok su ove jace pod uticajem globalnih kladionica i da moraju odradjivati neke oklade za njih. Ne mora tekma nastimana da bude da neki tim striktno izgubi, dovoljno je reci Bayernu, Barsi ili sta ti ja znam da puste neki go da pokvare neki hendikep ili over / under.

Ove manje ekipe su isto u talu, i one su takodje tu da budu stimulisane da remete favorite, a onda gube hendikepima od slabijih. Dakle ima svakakvih nelogicnosti i samo je pitanje dana kada ce jos vise ovakvih informacija da procuri. :kafa:
Torres_9 je napisao/la:ja imam poruke od marka dok je igrao za werder gdje priznaje i nagovjestava koja ce tekma bit i koji rezultat u bundesligi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Arnautovica? Sta veli? :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Civa » 14 dec 2016, 15:37

Effenberg je napisao/la:
Civa je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:Ljudi je li sigurno igrati Nizhny Novgorod keca protiv Cedevite? Kvota je u padu sada oko 1.5 negdje jel to neko fali Cedeviti ili sta?
Cedevita je otputovala u Rusiju bez ranije povrijeđnih Arapovića i Babića, nema Muse i Krušlina. Scotty Hopson nije dobio vizu, ali opet od ovih svih u zadnje vrijeme je jedino bitan Babić, dok je Hopson trenirao sa B ekipom. Tu je i dalje kvalitetna ekipica i svakako, ali i sam Mršić a i komplet ekipa kaže da idu igrati rasterečeno i nisu u zabrinuti zbog daljeg toka takmičenja. A sigurno su drugi ako pobijede Nižnji ili izgube sa manje od 15 razlike, tako da će oni igrati rasterećeno i bez nekog većeg pritiska. :thumbup:
Znaci kecina! Hvala!
Opet ne mora ništa da znači, u prvom meču ih je Nižnji vodio i po 15 razlike i na kraju Cedevita i okrenula meč i dobila nekih 10-tak razlike. Tako da i danas oprez, možda opet bude kakvih muljaža :crazy:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 14 dec 2016, 15:47

Civa je napisao/la:
Opet ne mora ništa da znači, u prvom meču ih je Nižnji vodio i po 15 razlike i na kraju Cedevita i okrenula meč i dobila nekih 10-tak razlike. Tako da i danas oprez, možda opet bude kakvih muljaža :crazy:
Ti se stari dobro razumijes u kosarku to ti moram priznati. Ali tipovanje je nesto skroz drugo. S obzirom na znanje koje posjedujes i ne pogodis bas toliko, da li sto neke stvari prekontas, ne pojednostavis ili nesto drugo? Ovo je konstruktivna sad kritika, zelim da se popravis, da ne krenem misliti da radis za gdju Coates! :urnebes:

Jbg stari ja vidim ovaj mec mozda i dogovor medju klubovima 2 za 2 i to je to. Kvota ne laze sigurno, ne moze trziste uvijek biti u krivu, mnogi public betovi ipak dodju. Odigram keca pa sta bude, ne znam nije mozda ni pametno uzimati hendikepe kad je kec fin, samo ne znam kako je Novgorodu jel im treba striktno pobjeda.

To sto kazes ne mora nista da znaci to stoji uvijek! Ne mora znaciti ni da ce sutra sunce izaci na istoku, moze sa sjevera izaci ako kakav meteor krhne u zemlju. Ako se kladimo valja nam stisnuti muda i odabrati najbolju opciju! To je to. A nema ih puno uvijek su samo dvije, hoce ili nece. Dakle jednostavno! :thumbup:

Sto reko ovaj pajdo moj jednom prije kad smo pokera igrali, ceka zadnju kartu (river) i treba mu samo cetvorka da napravi skalu,(4 karte od 52, sansa 10%) i kaze 50-50 je, ili ce doci ili nece! :rol: :rol:

Kocka je cudo!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Civa » 14 dec 2016, 15:56

Effenberg i Novgorod je već prošao jer MZT u toj grupi zadnji sa svim porazima, tako da to ne mora da te brine oko prolaza. Ja mislim eto da je kvota padala zbog tih izjava iz tabora Cedevite da idu opušteno hahu, a i Cedevita će se čuvat jer imaju u nedjelju jako opasnu utakmicu u Podgorici protiv Budućnosti, pa su to stručnjaci upratili i zato pada. Napisao sam tamo isto za još jedan par po meni malo kritične kvote Valencia- Lokomotiv Kubanj.

A kume ne znam, pao u formi, i ja bi volio da se popravim eto tamo u ovoj ligi NBA 0/3 mi učinak :oops: , aprošle sedmice NBA imao jedno vrijeme 11/14. Nadat se da kreću bolji dani počevši sa sutrašnjom Euroligom. :thumbup:

A najviše me zeza što forsiram taj over i kad odigram under(Rice) zezne momački po foruma :cry: .

Sretno danas sa parovima :salut:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la KingJamesMVP » 14 dec 2016, 16:00

Možda ovaj Novgorod over može proći
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 14 dec 2016, 16:02

Civa je napisao/la:Effenberg i Novgorod je već prošao jer MZT u toj grupi zadnji sa svim porazima, tako da to ne mora da te brine oko prolaza. Ja mislim eto da je kvota padala zbog tih izjava iz tabora Cedevite da idu opušteno hahu, a i Cedevita će se čuvat jer imaju u nedjelju jako opasnu utakmicu u Podgorici protiv Budućnosti, pa su to stručnjaci upratili i zato pada. Napisao sam tamo isto za još jedan par po meni malo kritične kvote Valencia- Lokomotiv Kubanj.

A kume ne znam, pao u formi, i ja bi volio da se popravim eto tamo u ovoj ligi NBA 0/3 mi učinak :oops: , aprošle sedmice NBA imao jedno vrijeme 11/14. Nadat se da kreću bolji dani počevši sa sutrašnjom Euroligom. :thumbup:

A najviše me zeza što forsiram taj over i kad odigram under(Rice) zezne momački po foruma :cry: .

Sretno danas sa parovima :salut:
Ma popravice se to pajdo aBd, i ja lose nekad tipujem, treba biti istrajan i ne izgubiti prospekt iz glave i ne inatiti se, mi nekad hocemo na silu da tipujemo nesto sto je tesko a vamo 16 drugih meceva gdje je bilo lako pogoditi nesto drugo. Ne treba tu previse ni gledati s te strane koji bi igrac mogao prebaciti. To isto ko da kladionica da ti granicu i pita te samo hoce li je prebaciti i imas opciju samo za DA i nista vise! Nije tako. Treba pratiti granicu.

Prvo naci igraca koji te interesuje ili par fudbalski nebitno, koji ima neku napadacku/defanzivnu formu, onda pogledati da li granice odgovaraju tvojim sansama koje procjenis i skontati jel kvota value ili nije i samo tako ici, nista dalje ne razmisljati, ako je kvota 1.6 a mislis sigurna a nema vrijednost obidji, hebi je sto ce doci kad se ne isplati dugorocno. U tome je bit. Treba imati neki algoritam svoj kad se tipuje i to treba profesionalno raditi. Jer kazu tipovanje je kockanje i sreca, nije ako dobro razradis. Normalno da je sreca kad se nalupa svasta nesto. Vjerujte mi ljudi koji profesionalno se klade boli ih glava kad idu spavati od kontanja.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Civa » 14 dec 2016, 16:11

Effenberg je napisao/la:
Civa je napisao/la:Effenberg i Novgorod je već prošao jer MZT u toj grupi zadnji sa svim porazima, tako da to ne mora da te brine oko prolaza. Ja mislim eto da je kvota padala zbog tih izjava iz tabora Cedevite da idu opušteno hahu, a i Cedevita će se čuvat jer imaju u nedjelju jako opasnu utakmicu u Podgorici protiv Budućnosti, pa su to stručnjaci upratili i zato pada. Napisao sam tamo isto za još jedan par po meni malo kritične kvote Valencia- Lokomotiv Kubanj.

A kume ne znam, pao u formi, i ja bi volio da se popravim eto tamo u ovoj ligi NBA 0/3 mi učinak :oops: , aprošle sedmice NBA imao jedno vrijeme 11/14. Nadat se da kreću bolji dani počevši sa sutrašnjom Euroligom. :thumbup:

A najviše me zeza što forsiram taj over i kad odigram under(Rice) zezne momački po foruma :cry: .

Sretno danas sa parovima :salut:
Ma popravice se to pajdo aBd, i ja lose nekad tipujem, treba biti istrajan i ne izgubiti prospekt iz glave i ne inatiti se, mi nekad hocemo na silu da tipujemo nesto sto je tesko a vamo 16 drugih meceva gdje je bilo lako pogoditi nesto drugo. Ne treba tu previse ni gledati s te strane koji bi igrac mogao prebaciti. To isto ko da kladionica da ti granicu i pita te samo hoce li je prebaciti i imas opciju samo za DA i nista vise! Nije tako. Treba pratiti granicu.

Prvo naci igraca koji te interesuje ili par fudbalski nebitno, koji ima neku napadacku/defanzivnu formu, onda pogledati da li granice odgovaraju tvojim sansama koje procjenis i skontati jel kvota value ili nije i samo tako ici, nista dalje ne razmisljati, ako je kvota 1.6 a mislis sigurna a nema vrijednost obidji, hebi je sto ce doci kad se ne isplati dugorocno. U tome je bit. Treba imati neki algoritam svoj kad se tipuje i to treba profesionalno raditi. Jer kazu tipovanje je kockanje i sreca, nije ako dobro razradis. Normalno da je sreca kad se nalupa svasta nesto. Vjerujte mi ljudi koji profesionalno se klade boli ih glava kad idu spavati od kontanja.
Ma imam ja i svojih statistika što pratim za Euroligu, kako igrač igra kod kuće, kako na strani i negdje do 5-6 kola sam svaki vikend jedan tiket ubadao, ali evo sad neće da pročepi i nema šanse. Pao u formi ko Vardi :lol: .
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la delinjo » 14 dec 2016, 16:54

Sta se desava sa premierom.. Nema u ponudi utakmica Orlando - Klipersi a zato imaju igraci da se odigraju s te utakmice :lol:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
iNFY
Postovi: 713
Pridružen/a: 14 feb 2016, 18:08
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la iNFY » 14 dec 2016, 17:02

delinjo je napisao/la:Sta se desava sa premierom.. Nema u ponudi utakmica Orlando - Klipersi a zato imaju igraci da se odigraju s te utakmice :lol:
Nema ni memfis mater im

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la krmpotich » 14 dec 2016, 17:21

Ne igram na WWIN- u sisteme nikako i evo hocu da odigram sa 3 jaka fiksa, sistem 3/5 a isplata bude 6 eura? Zna li neko stase ovdje treba raditi?

slika

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.