Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 15 mar 2017, 00:05

stulic89 je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:
stulic89 je napisao/la:blackubrn golom u 95-oj minuti mi izbi 500km... e jebote...
Mamu yebli. Morali pustati bar bod Blackburnu. Vidis vode jednom puste go, odmah povedu opet al kad ne smijes pobjediti kad imaju instrukcije ko kome pusta bodove jbg tako je to. Zato Englezi navaljaju sve tekme haman od kola u isti termin. Ne mozes se nikad graditi da ti ostane zadnji tip a nikad ne znas kakva ce sr.anja i koliko golova ko kome napustati u 90+. I kazu najpostenija liga! :rol: :rol: :rol: :rol:

ima logike sto kazes. jos gledam, super ponuda, reko bice neki nered. i povedose u 86-oj minuti, kontam posteno je, pobjeda fulhama, al vraga.
ne mogu nigdje da nadjem ovaj gol blackurna u 94 minuti, zivo me interesuje kako je to ispalo.

ovako nesto slicno mi je milan uradio za 900 kerma prosle godine, kuci 2:2 s nekim.

edit: na drugom tiket bi cekao sad noleta za 350...
Da nije Verona kuci? Sjecam se bas dobro da je 2:2 bilo isti razvoj situacije po 2 puta vode i za 2:2 prave penal. Al se tata sjetio te tekme u drugom dijelu sezone kad su u Veroni igrali. Vidim ja Milan vodi a ne zeli da pobjedi. Stoji. I sta cu slobodni za Veronu a u Admiralu stoji kvota na kecu 20. Do aparata letim ha izadje tiket onaj pogadja. Sjecam se ko juce da je bilo.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

vedoz
Postovi: 1335
Pridružen/a: 25 jun 2014, 23:16
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la vedoz » 15 mar 2017, 00:06

Willy je napisao/la:Hajde Venus živni malo.
Lako za Venus, može li Zverev šta uradit? :mrgreen:

stulic89
Postovi: 1593
Pridružen/a: 01 jun 2015, 16:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la stulic89 » 15 mar 2017, 00:12

Da nije Verona kuci? Sjecam se bas dobro da je 2:2 bilo isti razvoj situacije po 2 puta vode i za 2:2 prave penal. Al se tata sjetio te tekme u drugom dijelu sezone kad su u Veroni igrali. Vidim ja Milan vodi a ne zeli da pobjedi. Stoji. I sta cu slobodni za Veronu a u Admiralu stoji kvota na kecu 20. Do aparata letim ha izadje tiket onaj pogadja. Sjecam se ko juce da je bilo.[/quote]

mislim da je milan kuci igrao, e sad da li je s veronom ili s nekim drugim (uglavnom je upitanju neki lijevi klub), nisam siguran. glup gol totalno, znaci gledam snimak bezveze mu daje loptu, ovaj nece da skoci, pusta ga i pada gol. trebao bih potraziti. samo znam da je 2:2 zavrsilo i izbilo pare...

edit: koliko me sjecanje sluzi to je ta utakmica, samo sam se zajebao godinu, 2015 je bila. ili grijesim, opet ne znam tacno, ne mogu tvrditi 100%.
Da sam vjernik, imao bih samo jednu molitvu: Boze, ukini Republiku Srpsku. Ne dozvoli da barbarstvo, zlocin i etnicko ciscenje ostanu trajno nagradjeni.

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la 4040deuce » 15 mar 2017, 00:20

Effenberg je napisao/la:
Willy je napisao/la:Hajde Venus živni malo.
Sahrani je matorka u drugom setu. Ja sam juce isao na Safarovu cisto radi talenta i sto je dobra igracica, ali zaboravio jednu stvar a to je da su se ovdje nayebali u IW majki i njoj i Sereni jer izbjegavaju ovaj turnir i ova sad iz inata i sto joj je zadnja sezona, i zato me i ne cudi da joj je juce pustala Lucie. A ova kineskinja joj ne mora ni pustiti, bolja je i uzima ovo u 3em matorka. Sreca pa mi predade Bascinsky dao joj +5.5 gemova ali satrala bi je Pliskova, ja za neki fini osrednji dobitak cekam jos Kyrgiosa budaletinu! :D Mislim da je bolji od Zvereva.
4040deuce je napisao/la:Effenberg nemoj ovo shvatiti osobno,ali ova tema bez tebe je puno ljepse mjesto. Nevjerojatno pretjerujes.
Jest jest, vjerujem ti. Pogotovo kad dodjete ovdje psovati ko kocijasi zeljeti nekakve gadosti da se dese sportistima koji vas obore itd.
Ja se bar ponasam ko gospodin i ne psujem i imam svoje misljenje dzentlmenski i demokratski. Nisam saban ko ovi sto hraljaju. A vala i ne pisem puno u zadnje vrijeme, vidim tema je mrtva, znate da je ozivite i ucinite interesantnom! :clap: :clap: :clap:

Molim samo Boga da se vrati Ibro tata, to su ozbiljni kladionicari, a ne ovo kokosarenje, dodje covjek pao za 7 km i place ko godina.
Prvo i prvo,shvatio si to osobno,a nisi trebao. Drugo,ja ne psujem,niti se ponasam seljacki. Trece,davno si presao granicu dobrog ukusa sa ovom pricom o namjestanju svakog sportskog dogadjaja koji se na kugli zemaljskoj odvija u tom trenutku. Cetvrto,novci su relevantna stvar,nekome tih 7 km predstavlja mnogo,budi zadovoljan sto tebi ne predstavlja. Peto,poceo si se rugati sportu,kao jednoj lijepoj stvari,sa tom pricom da je sve namjesteno. Ja cu prvi reci naravno da postoje namjesteni i dogovoreni mecevi,ali ti si to sveo bukvalno na nivo da su sportaši ustvari glumci koji izlaze na teren samo da glume da igraju,a ustvari radi sto im kladionice ili tko li vec drugi govori. To je smijesno tvrditi. Ako zaista tako mislis,zapitaj se malo.. :)

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Harika » 15 mar 2017, 00:23

Chardy majku ti ****
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 15 mar 2017, 00:26

@stulic da 2015e na jesen u Milanu igrali u Veroni 2016 na proljece i onda Verona ispada nakon toga.

@4040 deuce dobro ok ako ti tako mislis. Ali ja svakako pisem manje u zadnje vrijeme, tako da ne vidim sta je problem sad onda u pm? I ne pisem da je svaki mec namjesten to ti imas stereotip o meni pa kad god vidis neki post a sa strane pise Effenberg odmah pomislis to.
Zadnja izmjena: Effenberg, dana/u 15 mar 2017, 00:29, ukupno mijenjano 1 put.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
bugojanac1234
Postovi: 1217
Pridružen/a: 15 sep 2015, 19:43
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bugojanac1234 » 15 mar 2017, 00:26

ma pusti efe tog retarda skutorskog. salje meni redovno ljubavne poruke u pwt. treba gledat ko ti govori a ne sta ti govori

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Harika » 15 mar 2017, 00:28

Nece me valjda chardy **** na kraji samo za kesh ...
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la 4040deuce » 15 mar 2017, 00:29

bugojanac1234 je napisao/la:ma pusti efe tog retarda skutorskog. salje meni redovno ljubavne poruke u pwt. treba gledat ko ti govori a ne sta ti govori
Evo ti primjera jednog seljaka,kojem psovke cine glavninu vokabulara Effenberg :) Manjak inteligencije obavezno nadoknadjuje velikom kolicinom seljakluka.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 15 mar 2017, 00:33

4040deuce je napisao/la:
bugojanac1234 je napisao/la:ma pusti efe tog retarda skutorskog. salje meni redovno ljubavne poruke u pwt. treba gledat ko ti govori a ne sta ti govori
Evo ti primjera jednog seljaka,kojem psovke cine glavninu vokabulara Effenberg :) Manjak inteligencije obavezno nadoknadjuje velikom kolicinom seljakluka.
Hajde vala dosta i tvog laprdanja. Ovaj covjek bar da dosta prijedloga. Tebe ovdje rijetko i da vidim a i od tih 300 tinjak komentara ostavio si bar 200 na kritikovanje mene! :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Zayebimo sad ove bumerang pricice tamo amo, mozemo se raspravljati 100 godina nista se promjenit nece.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
gonzales
Postovi: 3166
Pridružen/a: 06 feb 2014, 12:45
Lokacija: Jablaničko jezero
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la gonzales » 15 mar 2017, 00:35

Eto moderatora :problem:
OTIŠAO SAM DA PRONAĐEM SEBE, AKO DOĐEM PRIJE NEGO ŠTO SE VRATIM, ZADRŽITE ME!

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la 4040deuce » 15 mar 2017, 00:35

Effenberg je napisao/la:
4040deuce je napisao/la:
bugojanac1234 je napisao/la:ma pusti efe tog retarda skutorskog. salje meni redovno ljubavne poruke u pwt. treba gledat ko ti govori a ne sta ti govori
Evo ti primjera jednog seljaka,kojem psovke cine glavninu vokabulara Effenberg :) Manjak inteligencije obavezno nadoknadjuje velikom kolicinom seljakluka.
Hajde vala dosta i tvog laprdanja. Ovaj covjek bar da dosta prijedloga. Tebe ovdje rijetko i da vidim a i od tih 300 tinjak komentara ostavio si bar 200 na kritikovanje mene! :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Zayebimo sad ove bumerang pricice tamo amo, mozemo se raspravljati 100 godina nista se promjenit nece.
Rijetko me vidis tu bas radi ovakvih likova.. Ne kritikujem ja tebe,samo ti govorim svoje misljenje o tome sto pises. Adio.

Avatar
bugojanac1234
Postovi: 1217
Pridružen/a: 15 sep 2015, 19:43
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bugojanac1234 » 15 mar 2017, 00:37

gonzales je napisao/la:Eto moderatora :problem:

da nije onaj isti moderator koji je poceo takmicenje nba tako sto ce darovati svoj bonus prvom ispod liste a zavrsio tako sto su ostali igrat samo moderatori i njima bliski :D

svaka vast bodiju i gastonu. sto je najjace kad ih vidim na nba temi i njihove prostakluke zanima me dal njih iko kontrolise.

elem ocekujem sad jos jedan ban pa da zavrsim s ovim retardiraniim forumom sa kojeg su svi normalni vec odleprsali

stulic89
Postovi: 1593
Pridružen/a: 01 jun 2015, 16:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la stulic89 » 15 mar 2017, 00:38

ljudi, hajde da ostavimo ove medjusobne rasprave i da ih zavrsimo. nema vajde od ovoga, da probamo biti malo konsturktivni.
sta cemo za bh kup sutra? ima li ko kakvih informacija?
Da sam vjernik, imao bih samo jednu molitvu: Boze, ukini Republiku Srpsku. Ne dozvoli da barbarstvo, zlocin i etnicko ciscenje ostanu trajno nagradjeni.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 15 mar 2017, 00:40

4040deuce je napisao/la: Rijetko me vidis tu bas radi ovakvih likova.. Ne kritikujem ja tebe,samo ti govorim svoje misljenje o tome sto pises. Adio.
Ma lave moj i ne shvatam to kao neku kritiku no frx! :thumbup: Ja sam lik diplomata, mogu ja sa svakim, nego onako interesantno mi kako dodjete umjesto da date neke prijedloge ili misljenja itd. itd. utrosite toliko svog vremena i postova na citiranje mene. Nisam ja ni Ivo Andric ni Krleza da me se toliko citira. :D

Evo Venus lagano, hajde sad proaustralski Grkonjo budaletino dovrsavaj tog balavca rusko-prosvapskog! :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la TheTruth34 » 15 mar 2017, 00:41

Zeljo kec ko neboder

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using Tapatalk

Avatar
gonzales
Postovi: 3166
Pridružen/a: 06 feb 2014, 12:45
Lokacija: Jablaničko jezero
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la gonzales » 15 mar 2017, 00:41

bugojanac1234 je napisao/la:
gonzales je napisao/la:Eto moderatora :problem:

da nije onaj isti moderator koji je poceo takmicenje nba tako sto ce darovati svoj bonus prvom ispod liste a zavrsio tako sto su ostali igrat samo moderatori i njima bliski :D

svaka vast bodiju i gastonu. sto je najjace kad ih vidim na nba temi i njihove prostakluke zanima me dal njih iko kontrolise.

elem ocekujem sad jos jedan ban pa da zavrsim s ovim retardiraniim forumom sa kojeg su svi normalni vec odleprsali
Vjeruj mi da uopste ne pratim to takmicenenje i desavanja tamo. Bezveze je i odmah ns startu sam odustao.

A ovo ja da se situacija malo smiri :mrgreen:
OTIŠAO SAM DA PRONAĐEM SEBE, AKO DOĐEM PRIJE NEGO ŠTO SE VRATIM, ZADRŽITE ME!

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bvb » 15 mar 2017, 00:44

Effenberg je napisao/la:@stulic da 2015e na jesen u Milanu igrali u Veroni 2016 na proljece i onda Verona ispada nakon toga.
@Effe kralju, izdominir'o si s ova tri posta na prethodnoj stranici, znaci ko god danas da je nesto pao namjesteno je. :urnebes:
Salim se, samo pisi buraz, ko zna filtrirati postove sigurno mu ne smeta, samo nek je manje kukanja za sitnice, psovanja, i sl. Tema se skoro ugasila, slabo sta zanimljivo se ima za procitati (ja prvi nemam nista zanimljivo :D), tvoji postovi su medju rijetkim koji nesto vrijede.

Malo je falilo da stavim 100E na Juve U2.5 (ili U3.5) i tvoj danasnji prijedlog - prolaz Seville, mada je na Sevillu dosta mala kvota bila. Sreca, nisam, lijepo je i kad se preskoci ovako. Daj nam nesto NBA za veceras da vidimo kakav si, cini mi se da je u zadnje vrijeme sve teze i teze pogoditi, a sve je vise i vise cudnih utakmica. :D

stulic89
Postovi: 1593
Pridružen/a: 01 jun 2015, 16:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la stulic89 » 15 mar 2017, 00:45

TheTruth34 je napisao/la:Zeljo kec ko neboder

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using Tapatalk
je li mogu sarajevo i mladost u 1x otici? nesto mi je to za oko zapelo, ne treba im, a isplatilo bi se odigrati to.

siroki brijeg-zrinjski mora biti neki dogovor, samo je pitanje kakav je... :D :D :D
Da sam vjernik, imao bih samo jednu molitvu: Boze, ukini Republiku Srpsku. Ne dozvoli da barbarstvo, zlocin i etnicko ciscenje ostanu trajno nagradjeni.

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la branimir85 » 15 mar 2017, 00:46

kad odigraš Irvinga više,on odličan a na poluvremenu BO :facepalm: :facepalm:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.