Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Believe » 14 jul 2017, 16:04

Znal ko koliko igraju Litva-BiH do 20 godina, košarka, počelo u 15h :rol:
You'll never walk alone.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Bassha » 14 jul 2017, 16:12

Zar to nije sutra ?
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
orbi
Postovi: 520
Pridružen/a: 09 nov 2016, 19:37
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la orbi » 14 jul 2017, 22:02

Yes 2:1 izdržite

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la jopaa7 » 15 jul 2017, 12:57

Dobitni :mrgreen:

Avatar
orbi
Postovi: 520
Pridružen/a: 09 nov 2016, 19:37
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la orbi » 15 jul 2017, 15:50

Ja golova u prijateljskim utakmicama

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16514
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la gaston » 15 jul 2017, 17:43

Pa stvarno, koji vam je qrac ?
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
gonzales
Postovi: 3166
Pridružen/a: 06 feb 2014, 12:45
Lokacija: Jablaničko jezero
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la gonzales » 15 jul 2017, 19:14

Decko iz Šanice..javi se
OTIŠAO SAM DA PRONAĐEM SEBE, AKO DOĐEM PRIJE NEGO ŠTO SE VRATIM, ZADRŽITE ME!

Listic
Postovi: 11
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:50
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Listic » 15 jul 2017, 20:00

Ne igram često, ali kad odigram padnem jednu
slika

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la josipmusa » 15 jul 2017, 20:17

ma bolje ovako,zamisli da si dobio pa te srčka otresla

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la jopaa7 » 15 jul 2017, 22:58

jopaa7 je napisao/la:Dobitni :mrgreen:
Žorž zna znanje :salut:

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la badblueboylivno » 16 jul 2017, 02:34

Čekam proklete Amerikanace over za lovu. Vode 2-0, u deset minuta promaše dva penala. :urnebes: #štasamskrivio
Hayley <3

LAPAZ
Postovi: 172
Pridružen/a: 19 maj 2016, 16:16
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la LAPAZ » 16 jul 2017, 11:59

Zna li neko da li ce se danas igrati utakmica koja je jucer odgodjena O'Higgins- S. Morning?
Volim Zeljeznicar

Avatar
orbi
Postovi: 520
Pridružen/a: 09 nov 2016, 19:37
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la orbi » 16 jul 2017, 12:01

LAPAZ je napisao/la:Zna li neko zna da li ce se danas igrati utakmica koja je jucer odgodjena O'Higgins- S. Morning?
Nema je na programu ali tu slobodna na golove.

LAPAZ
Postovi: 172
Pridružen/a: 19 maj 2016, 16:16
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la LAPAZ » 16 jul 2017, 12:02

Ma igrao sam 3+ golova, i volio bih da bude kvota 1 :D
Volim Zeljeznicar

Avatar
orbi
Postovi: 520
Pridružen/a: 09 nov 2016, 19:37
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la orbi » 16 jul 2017, 12:05

LAPAZ je napisao/la:Ma igrao sam 3+ golova, i volio bih da bude kvota 1 :D
Sve zavisi od kladionice. Biće tu minimum 3+

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 16 jul 2017, 12:08

jopaa7 je napisao/la:
jopaa7 je napisao/la:Dobitni :mrgreen:
Žorž zna znanje :salut:
Zamalo me na smijeh ovaj ne natjera da odigram, no juce sam tanko skroz, samo live odigro srecom rano u 1.setu O10.5 gemova i sreca dodje nekako, finu 3.2 ufati u singl al na 10 u skroz malo, al haj.

Dobro je tipovao, logicno rekao bi, samo sto je taj O22.5 bio fakat zesci public bet, al eto i mene cudi kako nije doslo. 2-3 gola je jako dobra i interesantna oklada, pretpostavljam da je kvota tu 1.65 -1.9 da ima neke isplativosti. Dosta liga se zalomi tacno dugo stoji na 2 gola i (u ovisnosti na live kako gospoji Coates pase dodju informacije dal da se pusta ili ne pusta 3.go) padne taj 3.go, tako da imas raspon fin. Cesto ne moras strijepiti ko na underu da li ce pasti ili ne pasti 3.go, a ne moras ni cekati neke golijade nemoguce od 4+ golova. To treba na Kineze isprobavat kod njih sam vidio sepet tekmi po 1:1 ili 1:2.

Gdja Coates se boji 2 stvari, tekmi gdje je premalo golova i opet gdje je i previse. Ne voli ona da dolaze ni zestoki underasi ni overasi na kasu, tako da U1.5 i O3.5 granice je mnogo bole i gledaju to da nariktaju. To se tacno vidi na live kvotama, kako ih zalome.

Mada to meni opet ulazi u kategoriju egzotike ta oklada, i to treba igrati samo ako je kvota fina. Zaobici neke tamo saban lige gdje po go bude samo jedan na vecini tekmi kao Iran Bugari, Rusi itd.

P.S. Ibro i Gonzo runda 124546346236757247! :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la jopaa7 » 16 jul 2017, 12:19

Effenberg je napisao/la:
Ma komedija :lol:

Pogodi 1/10 ili tako nesto al ko ga yebe, svaki dan se upada u keš :mrgreen: Evo sad je u tri dana pogodio dvaput sto je mislim cak i rekord. Najjaci je ovaj njegov smijeh, a rekao ako onaj stavlja formulu gdje ovaj prica "dobrodosli u novi tip dana bla bla" mogu onda i ja ovog gdje se bar uz budalu mozes nasmijati :D

Ovo raspon golova 2-3 bude dosta cesto oko 1.8 - 1.9 pa cak i 2.10 kao npr danas Brondby i Midtjylland.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 16 jul 2017, 12:26

jopaa7 je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:
Ma komedija :lol:

Pogodi 1/10 ili tako nesto al ko ga yebe, svaki dan se upada u keš :mrgreen: Evo sad je u tri dana pogodio dvaput sto je mislim cak i rekord. Najjaci je ovaj njegov smijeh, a rekao ako onaj stavlja formulu gdje ovaj prica "dobrodosli u novi tip dana bla bla" mogu onda i ja ovog gdje se bar uz budalu mozes nasmijati :D
Postavi ga malo cesce, ali obavezno ispod dole stavi neki "disclaimer" da mu ljudi ne shvataju preozbiljno tipove i da je vise dobar saldzija nego tipster.
Malo za zayebanciju, a malo jer je i dobro znati ovako da kazem gdje ce neki naivni prosjecni ulagac skrhati pare i da se odigra i kontra toga.

Ne znam al ja juce kad sam ga slusao sam posao jedino Malmo prepisati tu sam bio ubjedjen i sam, oni I Norceping su divljacke ekipe koje ne treba nikad na tip vec na golove. Kad malo smire s tim golovima preci pa ih tipovati, vidio si juce 3:1 ---> 3:3. Za koga: Za Coates! Protiv koga: Protiv kladionicara! :rol: :rol:

Rijeku i Dinama ne bi igrao nikad po onakvim kvotama pobjede i ne volim to trpat, ako necu hendi stavit zaobicu, a golove isto nikad ne trpam na nase lige balkanske. Ili under ili 1 ako je jak domacin ili na kvalitetan tim kad gostuje. Tako se nekako vodim.

Bice interesantno sad krenulo dosta liga vidim, Danci, Bugari, Rumuni, Hrvati, kad li ce ovi nizi Englezi da se igra live u 80oj kod 0:1 over 3.5 na 25+ kvote? :urnebes:

Nijel ti mrsko baciti neki rezime datuma i sedmica kad krecu jos neke lige, meni mrsko trazit fakat.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la jopaa7 » 16 jul 2017, 12:32

Effenberg je napisao/la:Postavi ga malo cesce, ali obavezno ispod dole stavi neki "disclaimer" da mu ljudi ne shvataju preozbiljno tipove i da je vise dobar saldzija nego tipster.
Malo za zayebanciju, a malo jer je i dobro znati ovako da kazem gdje ce neki naivni prosjecni ulagac skrhati pare i da se odigra i kontra toga.
Ma normala nista to ozbiljno nije al eto malo smijeha i zajebancije, gledaj samo smijeha tu. Kaze jucer je opet popadalo sve i u smijeh :urnebes:

Aj pogledam kad rucam taman prije Cilkana :thumbup:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 16 jul 2017, 12:38

jopaa7 je napisao/la: Ma normala nista to ozbiljno nije al eto malo smijeha i zajebancije, gledaj samo smijeha tu. Kaze jucer je opet popadalo sve i u smijeh :urnebes:

Aj pogledam kad rucam taman prije Cilkana :thumbup:
Ok hvala ako ne zaboravis.

Ma ovog boli rinaka, ili ima para ko Saban Saulic ili ne ulaze previse, vidi se da je opusten! :urnebes:

Interesantno je to, on u toj opustenciji nekad neki tip lagodnije odtipuje i mi sto analiziramo i sve pratimo kazemo jbt pa bilo logicno, vidi budala zna a ja ne stavi na tiket. Interesantan fenomen, ali ovakvi tipovi ce bar pola tipova imat public betove neke!

Kao sto sam prije govorio public bet per se i ne mora biti losa oklada jer vrlo je izvjesno da ce doci, no belaj je sto ga svi odigraju pred mec kad je lupam 1.4 kvota a ne ufate ga dok se jagmilo na 1.65 - 1.80. Nije problem padat, problem je na kakvu se kvotu pada.

P.S. Sad mu gledam prethodne videe, kaze Kesolovilo :urnebes: :urnebes: Nadal - KachKanov hehehehehe umro sam od smijeha! :rol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.