Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la miky_hz » 20 maj 2018, 13:33

Nesto gledam ovaj Sporting i njegovi prebijeni igraci danas igraju finale kupa,na protivnika kvota od 7 pa do 8 u PP. Mozda ganjati iznenadjenje zbog cijele situacije dole :think:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Celtic
Postovi: 3336
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Celtic » 20 maj 2018, 15:44

Ej ljudi treba mi pomoć, ako iko zna, naime imam dobitni listić od jučer od 16 h, sve sam utakmice pogodio, ali odgođena mi je jedna Islandska utakmica, za sutra navačer, bio sam sad u kladionici i ne mogu pare podignuti, piše listić na čekanju, eh sad da li zna neko koliko trebam čekati ili moram sačekati odigravanje utakmice ? U svim drugim kladionicama odmah stae kvotu 1, ali izgleda ne i ovdje. Kladionica je Williams (Wwin)

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la jopaa7 » 20 maj 2018, 15:50

Celtic je napisao/la:Ej ljudi treba mi pomoć, ako iko zna, naime imam dobitni listić od jučer od 16 h, sve sam utakmice pogodio, ali odgođena mi je jedna Islandska utakmica, za sutra navačer, bio sam sad u kladionici i ne mogu pare podignuti, piše listić na čekanju, eh sad da li zna neko koliko trebam čekati ili moram sačekati odigravanje utakmice ? U svim drugim kladionicama odmah stae kvotu 1, ali izgleda ne i ovdje. Kladionica je Williams (Wwin)
B2.1 Nogomet
Za rezultat događaja uvijek se uzima u obzir ishod određen u regularnom vremenu (90 min.), osim u slučaju kada priređivač već u ponudi odredi da za neki događaj vrijedi konačan rezultat.

Nikakva kasnija izmjena ili odluke pojedinaca ili povjerenstva (diskvalifikacije i sl.) ne uzimaju se u obzir.

Ako je događaj otkazan, odgođen ili prije isteka regularnog vremena prekinut i nije počeo u roku 60 sati, oklada je za taj događaj nevažeća i obračunava se tečaj 1,00. Isto vrijedi za sva posebna klađenja vezana izravno za taj događaj: ( prvo poluvrijeme, tko da prvi gol, zbroj golova prvo poluvrijeme, poluvrijeme/kraj, zbroj golova, hendikep, konačni rezultat) i neizravno ako je jedan od sudionika tog događaja dan u ponudi s drugim sudionikom nekog događaja (npr. duel). Ako je događaj iz bilo kojeg razloga počeo ranije nego je to navedeno na kladioničnoj listi, sve oklade nakon stvarnog početka toga bit će nevažeće i obračunava se tečaj 1,00.

Ako je događaj počeo u roku 60 sati, u obzir se uzimaju igrani tečajevi. Rok od 60 sati računa se od vremena početka naznačenog na kladioničnoj listi. Priređivač nije dužan naglasiti neutralni teren i nije dužan uzeti u obzir mjesto odigravanja utakmice. Prilikom formiranja događaja, tj. kao prvog sudionika nije dužan naglasiti domaćina, prema tome zamjena para se ne smatra događaj (npr. Bayern – Stuttgart i ako se utakmica igra u Stuttgartu).

Zamjena para smatra se događaj u kojem jedan od sudionika nedostaje, tj, zamijenjen je drugim parom (npr. u ponudi je Roma – Inter, a igra Roma – Parma i sl.).
Ovo sam nasao pod pravilnikom

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la miky_hz » 20 maj 2018, 20:18

miky_hz je napisao/la:Nesto gledam ovaj Sporting i njegovi prebijeni igraci danas igraju finale kupa,na protivnika kvota od 7 pa do 8 u PP. Mozda ganjati iznenadjenje zbog cijele situacije dole :think:
I eto na kraju ih dobi Aves 2-1 kvota 8 u super ponudi bila.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Admir_Sa » 20 maj 2018, 20:34

Koliko ima istine da su nedavno neki likovi iz Srbije došli vamo i uplatili veće pare na njihovu ligu i uzeli premieru 2miliona. Ovih dana sa dvije strane čujem ovu priču...
nema potpisa

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Sabinho » 20 maj 2018, 21:45

Admir_Sa je napisao/la:Koliko ima istine da su nedavno neki likovi iz Srbije došli vamo i uplatili veće pare na njihovu ligu i uzeli premieru 2miliona. Ovih dana sa dvije strane čujem ovu priču...
Amin.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 20 maj 2018, 22:02

@jopaa hvala ti za trud,da se ja zahvalim kad celtic ne zna da se zahvali!

Avatar
Celtic
Postovi: 3336
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Celtic » 20 maj 2018, 22:07

kladionicar03 je napisao/la:@jopaa hvala ti za trud,da se ja zahvalim kad celtic ne zna da se zahvali!
Hvala i od mene, nisam bio tu, a gledam evo Lazio, i ona mi isto kaže, izgleda moram čekati pošto se igra sutra utakmica u 7 evo, konačni završetak i rezultat, tako mi i treba, član sam Premiera i uvijek igram tamo, ali eto jučer prolazio na brzinu odigrao i ovako eto možda ne dobijem ništa :D

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la jopaa7 » 20 maj 2018, 22:34

Celtic je napisao/la:
kladionicar03 je napisao/la:@jopaa hvala ti za trud,da se ja zahvalim kad celtic ne zna da se zahvali!
Hvala i od mene, nisam bio tu, a gledam evo Lazio, i ona mi isto kaže, izgleda moram čekati pošto se igra sutra utakmica u 7 evo, konačni završetak i rezultat, tako mi i treba, član sam Premiera i uvijek igram tamo, ali eto jučer prolazio na brzinu odigrao i ovako eto možda ne dobijem ništa :D
Nema na cemu :mrgreen:

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Sabinho » 22 maj 2018, 00:44

Sad gledam sudija svirao penal za Le Havre jer ga je igrac odgurnuo u 16m. :lol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

stulic89
Postovi: 1593
Pridružen/a: 01 jun 2015, 16:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la stulic89 » 26 maj 2018, 20:34

ima li nade za nas... :D

slika
Da sam vjernik, imao bih samo jednu molitvu: Boze, ukini Republiku Srpsku. Ne dozvoli da barbarstvo, zlocin i etnicko ciscenje ostanu trajno nagradjeni.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la miky_hz » 26 maj 2018, 21:31

Gdje su ti kartoni Srbineee
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la turok » 27 maj 2018, 11:41

Jel ima neki drugi forum? Gdje ovaj narod

Avatar
SpeedyGonzales
Postovi: 121
Pridružen/a: 05 apr 2018, 17:52
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SpeedyGonzales » 28 maj 2018, 20:45

Pa normalno da ima, vidiš da smo se prebacili.

Imaš pozdrave of Šemse :mrgreen:

Otišao sam da pronađem sebe, ako dođem prije nego što se vratim, zadržite me!

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 29 maj 2018, 03:11

za 3 minuta 3 faula klaya thompsona **** ti srecu :oops:

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la dvokorak » 29 maj 2018, 16:24

turok je napisao/la:Jel ima neki drugi forum? Gdje ovaj narod
Ramadan, Ibrakadabra :mrgreen:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
Citizen-X
Postovi: 6339
Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Citizen-X » 29 maj 2018, 22:53

pozdravljam propalitete sa PDFa glabaonica :D
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 30 maj 2018, 00:06

Sad ce svijetsko prvenstvo tako da ce se aktivirat forum malo vise a i prolazi Ramazan jos malo :D

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 30 maj 2018, 20:26

Istra-Varazdin jel su to opet prelaz pripremili hrvati :urnebes: :urnebes: 15 godina se vec kladim,nisam vidio vece prelaze kao u hrvatskoj ligi :crazy: :crazy: :crazy:

Avatar
Oikamid
Postovi: 3210
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Oikamid » 30 maj 2018, 20:36

slika

Žao mi što ne stavih bar 30 eura. Mada možda baš sad ispehiram sve. :mrgreen:

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.