Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Woohoo23
Postovi: 169
Pridružen/a: 27 dec 2018, 18:42
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Woohoo23 » 14 jan 2019, 09:38

Zasto moderatoru smeta moja tema, 7 koraka do 100e...kome se ne cita nek ne ulazi,nakon mjesec dva bi je obrisao,

Ovo je jedini forum gdje se svoj blog nemoze otvoriti...svašta..

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la jopaa7 » 14 jan 2019, 13:51

Neka mi se javi neko tko se razumije u ovo okretanje bonusa u stranim kladionicama, imam par pitanja :mrgreen:

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SemirP » 14 jan 2019, 14:33

jopaa7 je napisao/la:Neka mi se javi neko tko se razumije u ovo okretanje bonusa u stranim kladionicama, imam par pitanja :mrgreen:
Najbolje ti je da se njima javis, svaka strana kladionica ima support chat ili email ako nista

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13137
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Admir_Sa » 14 jan 2019, 15:18

Koji je link za pratiti ove rukometaše ono play by play
nema potpisa

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13137
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Admir_Sa » 14 jan 2019, 16:15

Odigraš ovog Toleda više, ko zaeban neki igrač dao francuzima i Nijemcima puno golova....i naravno sad ništa, dao prvi go i to je to
nema potpisa

Tornadooo
Postovi: 109
Pridružen/a: 07 dec 2018, 16:59
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Tornadooo » 14 jan 2019, 16:37

:lol: spasavajte me,u debelom sam minusu, dajte koji par da prepisem od vas :lol: ja ni bazen ne mogu pogoditi

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SemirP » 14 jan 2019, 16:48

Ja ne znam da li sam ikad u zivotu pogodio zbroj golova u ovom rukometu, ali znaci uvijek obrnuto i to ni blizu ne budem da pogodim.

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bart » 14 jan 2019, 16:54

ja i rukomet se u šutu nismo sreli i danas lupim ovih par igrača za koje nikad nisam čuo kao npr, chiufa, radivojevic salinsa isl i još malo pa ču i pogodit :rol:
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Stone Island » 14 jan 2019, 17:11

Ja sam uspio odigrati Jallouza, u fiksu me oborio. 22 sekunde igrao.

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Kompromis » 14 jan 2019, 17:14

SemirP je napisao/la:Ja ne znam da li sam ikad u zivotu pogodio zbroj golova u ovom rukometu, ali znaci uvijek obrnuto i to ni blizu ne budem da pogodim.
Ako igras to igraj u wwinu jer oni imaju odlicnu ponudu sa vise margina i kod hendikepa i kod zbroja golova ili koseva.... moj savjet, a a uz to forsiraj skoro uvijek ispod golove na wwinu ali ove najvece margine (istina i kvote su manje, nisu 1,85) i prolazit ces... isto tako i kosarku forsiraj u wwinu te najmanje margine (kvote su od 1,45-1,6) osim ako nisi bas siguran ali to preko, ili dijametralno suprotno one najvece margine ispod... kvote su identicne....

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SemirP » 14 jan 2019, 17:17

Ma sve ja to znam, jos i navuku i kvotama, pogotovo na ovim igracima, kao 1,70 pala kvota sjoj , nikad vise rukomet :lol:

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Willy » 14 jan 2019, 17:24

Kompromis je napisao/la:
SemirP je napisao/la:Ja ne znam da li sam ikad u zivotu pogodio zbroj golova u ovom rukometu, ali znaci uvijek obrnuto i to ni blizu ne budem da pogodim.
Ako igras to igraj u wwinu jer oni imaju odlicnu ponudu sa vise margina i kod hendikepa i kod zbroja golova ili koseva.... moj savjet, a a uz to forsiraj skoro uvijek ispod golove na wwinu ali ove najvece margine (istina i kvote su manje, nisu 1,85) i prolazit ces... isto tako i kosarku forsiraj u wwinu te najmanje margine (kvote su od 1,45-1,6) osim ako nisi bas siguran ali to preko, ili dijametralno suprotno one najvece margine ispod... kvote su identicne....
Što se tiče Wwina i smanjenih kvota sto puta sam odigrao na smanjenu kvotu i promašio. I to što nude raspon od 10 poena u košarci sto puta sam odigrao najmanju kvotu i promašio. Treba igrati ono što poznaješ, što znaš šta igraš. Gledanje u smanjene kvote samo njima ide u korist.

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Kompromis » 14 jan 2019, 17:40

Willy je napisao/la:
Kompromis je napisao/la:
SemirP je napisao/la:Ja ne znam da li sam ikad u zivotu pogodio zbroj golova u ovom rukometu, ali znaci uvijek obrnuto i to ni blizu ne budem da pogodim.
Ako igras to igraj u wwinu jer oni imaju odlicnu ponudu sa vise margina i kod hendikepa i kod zbroja golova ili koseva.... moj savjet, a a uz to forsiraj skoro uvijek ispod golove na wwinu ali ove najvece margine (istina i kvote su manje, nisu 1,85) i prolazit ces... isto tako i kosarku forsiraj u wwinu te najmanje margine (kvote su od 1,45-1,6) osim ako nisi bas siguran ali to preko, ili dijametralno suprotno one najvece margine ispod... kvote su identicne....
Što se tiče Wwina i smanjenih kvota sto puta sam odigrao na smanjenu kvotu i promašio. I to što nude raspon od 10 poena u košarci sto puta sam odigrao najmanju kvotu i promašio. Treba igrati ono što poznaješ, što znaš šta igraš. Gledanje u smanjene kvote samo njima ide u korist.
Normalno da igras ono sto poznajes... glupo je da lupas ono sto prvi put vidis, tipa rumunjske kosarkaske lige i sl (mada braca rumuni skoro svaku idu ispod).... no ja sam govorio iz perspektive onoga sto kladionica nudi za razliku od npr premiera koji ponudi jednu marginu i Bog te veselio.... iako ja npr preferiram premier za fudbal (2+ golovi, preko golovi, tipovi i ostalo).... nema sta lakse je puno pogoditi rukomet golove i kosarku koseve i hendikep na wwinu nego na premieru....

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Willy » 14 jan 2019, 17:45

Jesi li uporedio kvote na broj golova u Premieru i Wwinu? Da Wwin stavi kvote kao što su u Premieru mnogo više bih igrao kod njih. Uporedi na par utakmica pm3 i Da/V. Wwin ima mnogo bogatiju ponudu igara, ali su škrti na kvotama.

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Kelner69 » 14 jan 2019, 17:49

Tornadooo je napisao/la::lol: spasavajte me,u debelom sam minusu, dajte koji par da prepisem od vas :lol: ja ni bazen ne mogu pogoditi
Strlek manje dok jos ima vremena,kvota je 2,10 a 3,50 margina

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 14 jan 2019, 17:57

igrao sam cagliari-atalanta kornera vise,gledam utakmicu i nema mi sta sladje nego kad gledam 3 kornera u minutu,prije desetak minuta isto dva kornera u pola min. :lol:

edit: 8 kornera vec za 27 minuta :mrgreen:

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Willy » 14 jan 2019, 18:20

kladionicar03 je napisao/la:igrao sam cagliari-atalanta kornera vise,gledam utakmicu i nema mi sta sladje nego kad gledam 3 kornera u minutu,prije desetak minuta isto dva kornera u pola min. :lol:

edit: 8 kornera vec za 27 minuta :mrgreen:
Šta misliš hoće li Atalanta pobjediti?

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13137
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Admir_Sa » 14 jan 2019, 18:23

Stone Island je napisao/la:Ja sam uspio odigrati Jallouza, u fiksu me oborio. 22 sekunde igrao.
A daj :roll:
nema potpisa

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 14 jan 2019, 18:47

Willy je napisao/la:
kladionicar03 je napisao/la:igrao sam cagliari-atalanta kornera vise,gledam utakmicu i nema mi sta sladje nego kad gledam 3 kornera u minutu,prije desetak minuta isto dva kornera u pola min. :lol:

edit: 8 kornera vec za 27 minuta :mrgreen:
Šta misliš hoće li Atalanta pobjediti?
ja ne igram kup utakmice zato sto nije ista motivacija kao u ligi.ako si gledao prvo pol. otvorena bila utakmica,iako je atalanta malo bolje sve je otvoreno ovdje.

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Willy » 14 jan 2019, 19:07

kladionicar03 je napisao/la:
Willy je napisao/la:
kladionicar03 je napisao/la:igrao sam cagliari-atalanta kornera vise,gledam utakmicu i nema mi sta sladje nego kad gledam 3 kornera u minutu,prije desetak minuta isto dva kornera u pola min. :lol:

edit: 8 kornera vec za 27 minuta :mrgreen:
Šta misliš hoće li Atalanta pobjediti?
ja ne igram kup utakmice zato sto nije ista motivacija kao u ligi.ako si gledao prvo pol. otvorena bila utakmica,iako je atalanta malo bolje sve je otvoreno ovdje.
Nisam gledao, zato sam i pitao. Gledam košarku FMP - Budućnost.

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.