Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SemirP » 17 okt 2018, 20:38

Ja cu opalit sistem veceras jedno 10-15 kosarkasa, sve manje cu igrati :lol: :lol:

Avatar
Oikamid
Postovi: 3208
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Oikamid » 17 okt 2018, 21:50

Premier je **** obični, vadi ih to što imaju više poslovnica od džamija. Wwin, Bet-live, SportPlus, Meridian, Lutrija, svi su bolji. Jedino ne znam kakva je situacija sa isplatama, Meridian i Lutrija bi valjda uvijek trebali imati para.

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 17 okt 2018, 22:05

@SemirP prosle godine se pokazalo da se vise isplati igrati manje nego vise a i ove granice kako su postavili vise od 60 posto ce biti manje cini mi se ali jbg lakse bude za pracenje kada igra covjek vise poena :D

@Oikamid brate premier jest smece ali sto kaze na svakom koraku imaju poslovnice pa ih to vadi ali sto se tice isplate premier je najbolji po meni.prije dvije godine u bh lutriji sam dobio 500 KM sutra oko 11 sati kada sam isao po isplati nisu imali para pa su me rekli da dodjem oko 1-2 sati,isto prije dvije godine 300 KM kad sam dobio mora sam sacekat popodne da mi isplate pare :urnebes: :urnebes: :urnebes: u premieru nikad nisam cekao,ni na racunu niti u poslovnici sto se isplate tice.

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la rob do bagro » 17 okt 2018, 22:07

Cuj nema zbroj koseva u prvom poluvremenu u premieru :urnebes:

Ma mrs !
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Isildur1 » 17 okt 2018, 22:10

Jako dobar dan danas, sutra opet borba

slika

slika
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Avatar
Oikamid
Postovi: 3208
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Oikamid » 17 okt 2018, 22:16

kladionicar03 je napisao/la:@SemirP prosle godine se pokazalo da se vise isplati igrati manje nego vise a i ove granice kako su postavili vise od 60 posto ce biti manje cini mi se ali jbg lakse bude za pracenje kada igra covjek vise poena :D

@Oikamid brate premier jest smece ali sto kaze na svakom koraku imaju poslovnice pa ih to vadi ali sto se tice isplate premier je najbolji po meni.prije dvije godine u bh lutriji sam dobio 500 KM sutra oko 11 sati kada sam isao po isplati nisu imali para pa su me rekli da dodjem oko 1-2 sati,isto prije dvije godine 300 KM kad sam dobio mora sam sacekat popodne da mi isplate pare :urnebes: :urnebes: :urnebes: u premieru nikad nisam cekao,ni na racunu niti u poslovnici sto se isplate tice.
U Premieru oko 500 uvijek imaju definitivno, za više se malo čeka, ali bar znaš da će ti sigurno isplatiti. Sportplusu, WWinu i Bet-liveu ne vjerujem previše po tom pitanju. Kome nije mrsko do Lukavice po isplatu bolje kladionice od Meridiana nećete naći. Odlične kvote, odlična ponuda + cashout opcija kao na Bet365. Ne toliko dobra kao tamo, ali bar postoji.

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Isildur1 » 17 okt 2018, 22:19

Oikamid je napisao/la:
kladionicar03 je napisao/la:@SemirP prosle godine se pokazalo da se vise isplati igrati manje nego vise a i ove granice kako su postavili vise od 60 posto ce biti manje cini mi se ali jbg lakse bude za pracenje kada igra covjek vise poena :D

@Oikamid brate premier jest smece ali sto kaze na svakom koraku imaju poslovnice pa ih to vadi ali sto se tice isplate premier je najbolji po meni.prije dvije godine u bh lutriji sam dobio 500 KM sutra oko 11 sati kada sam isao po isplati nisu imali para pa su me rekli da dodjem oko 1-2 sati,isto prije dvije godine 300 KM kad sam dobio mora sam sacekat popodne da mi isplate pare :urnebes: :urnebes: :urnebes: u premieru nikad nisam cekao,ni na racunu niti u poslovnici sto se isplate tice.
U Premieru oko 500 uvijek imaju definitivno, za više se malo čeka, ali bar znaš da će ti sigurno isplatiti. Sportplusu, WWinu i Bet-liveu ne vjerujem previše po tom pitanju. Kome nije mrsko do Lukavice po isplatu bolje kladionice od Meridiana nećete naći. Odlične kvote, odlična ponuda + cashout opcija kao na Bet365. Ne toliko dobra kao tamo, ali bar postoji.
Mislis cashout tipa igram na 10km kvota 2 na keca znaci dobitak je 20, oni vode 1-0, u 75oj minuti mi daju recimo 17. Jel to....
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Avatar
Oikamid
Postovi: 3208
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Oikamid » 17 okt 2018, 22:20

Da.

Btw očekivao sam da Premier vrati uslov na tri košarkaša, ali pošto su **** definitivno prestajem ulaziti tamo iako je generalno najlakše sve. Cirkus.

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Isildur1 » 17 okt 2018, 22:20

Nisam igrao na bet365 zanima me jeli ta opcija postoji samo kad je jedan par u toku, jer bi trebao neki super program da racuna vjerovatnucu i daje isplatu na dva o vise parova u toku...
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Avatar
Oikamid
Postovi: 3208
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Oikamid » 17 okt 2018, 22:23

Bet365 ima u svakom trenutku opciju. Jednostavno smanje/povećaju početnu kvotu i ponude isplatu. Meridian malo sporije updatea i najlakše je koristiti opciju na fudbalu jer nije previše dinamičan.

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Isildur1 » 17 okt 2018, 22:27

Ispade da je jedina prednost wwina dobar i jednostavan lobby, s tim sto imaju ove promocoje cesto sad, sutra opet...
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Avatar
Oikamid
Postovi: 3208
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Oikamid » 17 okt 2018, 22:31

Lutrija da ima bolju stranicu bila bi najbolja kladara i pored poreza. Ovako mrka kapa

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Bassha » 17 okt 2018, 22:32

Za mene je Bhplay najbolja kladionica sto se tice kosarkasa
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 17 okt 2018, 22:52

nisam znao da ima cashout opcija u bilo kojoj kladionicu u BIH,to je bas dobar plus za meridian.BhPlay nema svugdje bassha,premier je okupirao svaki kvart :D btw hvala ti za spanoulisa,igrao sam ga preko 10,5 da bi iskombinovao s nba kosarkasima i proslo :thumbup:

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la PaskalHens » 17 okt 2018, 23:01

Oikamid je napisao/la:Lutrija da ima bolju stranicu bila bi najbolja kladara i pored poreza. Ovako mrka kapa
Napravili su aplikaciju, definitivno broj jedan postaju meni bar.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3208
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Oikamid » 17 okt 2018, 23:06

Probat ću pa bumo videli :mrgreen:

BHPlay ne znam ni gdje ima, kod mene u naselju četiri kladionice, ali njih nema. Ima čak i nekakav Hattrick :

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Isildur1 » 17 okt 2018, 23:14

PaskalHens je napisao/la:
Oikamid je napisao/la:Lutrija da ima bolju stranicu bila bi najbolja kladara i pored poreza. Ovako mrka kapa
Napravili su aplikaciju, definitivno broj jedan postaju meni bar.
Kod njih igrao davno, dok su bili oni i betshop u tz, zasto je lutrija dobra, kvote, ili pouzdanost jer su najcisci cini mi se...
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SemirP » 17 okt 2018, 23:42

Bassha je napisao/la:Za mene je Bhplay najbolja kladionica sto se tice kosarkasa
Jer uopste ne azuriraju ponudu navecer, ostane sve isto sto se tice kosarkasa :lol: :lol:
Ali zatvorilo se dosta njihovih poslovnica, propali ljudi :D

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SemirP » 17 okt 2018, 23:46

Isildur1 je napisao/la:
PaskalHens je napisao/la:
Oikamid je napisao/la:Lutrija da ima bolju stranicu bila bi najbolja kladara i pored poreza. Ovako mrka kapa
Napravili su aplikaciju, definitivno broj jedan postaju meni bar.
Kod njih igrao davno, dok su bili oni i betshop u tz, zasto je lutrija dobra, kvote, ili pouzdanost jer su najcisci cini mi se...

Sto se tice ponude svih sportova, wwin je najbolji, medjutim ja moram svaki put slati mail da me isplate, po sat vremena cekam, a da ne govorim isplata u kladionici, moras cekati dok oni nesto odobre, pa tamo pa vamo, zato je tu premier ubjedljivo najbolji, odmah azuriraju rezultate jos su i uveli su ovaj transfer da mozes bez placanja poreza da igras .

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la dvokorak » 17 okt 2018, 23:47

Cekam samo jos Atl. Venezuela - Trujillanos 2.5+ za 600km i utakmica zbog kise prekinuta. Ima li neko iskustva sa ovakvim stvarima? Koliko bi dugo moglo potrajati ovo? Ili ipak da izvrsim prijevremenu isplatu?

slika
Zadnja izmjena: dvokorak, dana/u 18 okt 2018, 00:09, ukupno mijenjano 1 put.
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.