Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Isildur1 » 19 sep 2018, 12:13

:kralj:
turok je napisao/la:E to je problem našeg foruma. Moje teme ste utulili da moze effe I gonzo pisati smeće. Zato je ovde kvalitet otišao u made in China
Ma forum je ****, skini discord napravim nam grupu i tamo pisemo, ova dvojica nek te ne neeviraju, ojebine, kad je effe sta predlozio ilo pogodio, samo lupa. Kozojebac jedan
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la turok » 19 sep 2018, 12:19

Isildur1 je napisao/la::kralj:
turok je napisao/la:E to je problem našeg foruma. Moje teme ste utulili da moze effe I gonzo pisati smeće. Zato je ovde kvalitet otišao u made in China
Ma forum je ****, skini discord napravim nam grupu i tamo pisemo, ova dvojica nek te ne neeviraju, ojebine, kad je effe sta predlozio ilo pogodio, samo lupa. Kozojebac jedan
Kad pomislio koja raja prije bila. Sa 10min 4 stranica se pišu sada nula. Nema budale savladale pdf

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la dvokorak » 19 sep 2018, 13:01

Zbog cega ste se vas dvojica uhvatili Effa? Pa kao vi blagovremeno postavljate prijedloge, od kojih bismo imali koristi? Licno sam nekoliko puta pisao sa Wffenbergom putem PP, covjek mi je u vecini situacija davao dobre prijedloge. Pa ti @Ibrakadabra covjece prvi bahnes ovdje sa nekakvim minijaturnim fotografijama gdje nit vidis parove nit uplatu nit koji K... Bahnes na temu „Duplanje“ bubas dok kao ne pogodis. Mojne mi sad sa pricom dolaziti kako si ti obrtao i uzimao na kladari. Bubas drugar, bubas! I daj covjece opismeni se! Sramota da covjek tvojih godina ne vlada „Muttersprache“.
Svako dobro.
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la dvokorak » 19 sep 2018, 13:05

@Willy Imas li kakav prijedlog za ovaj Championship veceras?
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
SpeedyGonzales
Postovi: 121
Pridružen/a: 05 apr 2018, 17:52
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SpeedyGonzales » 19 sep 2018, 13:28

Isildur1 je napisao/la::kralj:
turok je napisao/la:E to je problem našeg foruma. Moje teme ste utulili da moze effe I gonzo pisati smeće. Zato je ovde kvalitet otišao u made in China
Ma forum je ****, skini discord napravim nam grupu i tamo pisemo, ova dvojica nek te ne neeviraju, ojebine, kad je effe sta predlozio ilo pogodio, samo lupa. Kozojebac jedan
Zlatni dani ovog pdf su prošli Ibraga moj, nisi ni bio tada ovdje. Sa tvojim dolaskom i još par likova ljudi su se povukli. Valjda ćeš to jednog dana da shvatiš. Da tvoje teme vrijede ne bi ih moderatori brisali, jbg...
Otišao sam da pronađem sebe, ako dođem prije nego što se vratim, zadržite me!

Avatar
SpeedyGonzales
Postovi: 121
Pridružen/a: 05 apr 2018, 17:52
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SpeedyGonzales » 19 sep 2018, 13:39

Ibrice

Ukucaj u pretragu na pdf kladionica: "brzi", "bravo brzi", "svaka čast brzi" itd...pa vidi da li sam i kako sam tipovao, lično ja. Zato šuti bolje ti je.
Otišao sam da pronađem sebe, ako dođem prije nego što se vratim, zadržite me!

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la turok » 19 sep 2018, 13:40

dvokorak je napisao/la:Zbog cega ste se vas dvojica uhvatili Effa? Pa kao vi blagovremeno postavljate prijedloge, od kojih bismo imali koristi? Licno sam nekoliko puta pisao sa Wffenbergom putem PP, covjek mi je u vecini situacija davao dobre prijedloge. Pa ti @Ibrakadabra covjece prvi bahnes ovdje sa nekakvim minijaturnim fotografijama gdje nit vidis parove nit uplatu nit koji K... Bahnes na temu „Duplanje“ bubas dok kao ne pogodis. Mojne mi sad sa pricom dolaziti kako si ti obrtao i uzimao na kladari. Bubas drugar, bubas! I daj covjece opismeni se! Sramota da covjek tvojih godina ne vlada „Muttersprache“.
Svako dobro.
Eto druže ja ću se povući pa da vidimo hoce li bolje biti. Ja nikog ne diram dok mene neko ne spominje. Možda si kod effe prosio pa zato na njegovoj strani. Ja imam 3 matenrog jezika. U Bosni sam najmanje ali je tvoj obraz nekoga stim ucijenivati. Svaka čast. Ja se povlačim

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la dvokorak » 19 sep 2018, 14:55

Ostao ili otisao, sve ostaje isto @Ibrakadabra. Svi smo ovdje manje-vise zbog dangube i zabave. Ali konstantno pisati kako je forum odron i kako je nekad bilo bolje, pa to svi znamo. Citam forum 5+ godina i sve to vrijeme sam ovdje vise zbog kako vi kazete Zeitvertreib-a a ne da se ovdje ja kao oparim. Mojne ljude prozivati samo, daj eto poguraj temu i na duzi period postavljaj analize i prijedloge. Iscupaj i spasi forum, @Ibra. :D
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la turok » 19 sep 2018, 15:15

dvokorak je napisao/la:Ostao ili otisao, sve ostaje isto @Ibrakadabra. Svi smo ovdje manje-vise zbog dangube i zabave. Ali konstantno pisati kako je forum odron i kako je nekad bilo bolje, pa to svi znamo. Citam forum 5+ godina i sve to vrijeme sam ovdje vise zbog kako vi kazete Zeitvertreib-a a ne da se ovdje ja kao oparim. Mojne ljude prozivati samo, daj eto poguraj temu i na duzi period postavljaj analize i prijedloge. Iscupaj i spasi forum, @Ibra. :D
Ja ovaj pdf čitam isto 5+ I znam vrlo dobro kako i sta. Bio sam raspoložen da sponsorisem temu zajednički Listić I da se podjeli. Ali je to tipično, svi su bolje znali i pametovati ja odustao i ništa se ne uradi. Otići u Bosni i pokaži narodu kako da doce do nečega što imaju oko se da iskoriste. Vidjećeš da su svi profesori od jednom i da sve bolje znaju. Odmakni se i pusti ih samu da odrade i neće biti uspjeha. To je Balkan

Avatar
Zeus01
Postovi: 126
Pridružen/a: 10 avg 2017, 19:46
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Zeus01 » 19 sep 2018, 16:19

ibro zboris kao politicar
+4367761343386 okreni moj broj ti zivote moj

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Willy » 19 sep 2018, 16:20

dvokorak je napisao/la:@Willy Imas li kakav prijedlog za ovaj Championship veceras?
Sheffield Utd 1

Rijetko igram tu ligu, pogotovo ne igram one niže engleske. Tamo svak svakog pobjeđuje.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23105
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la miky_hz » 19 sep 2018, 22:00

Je.bes ga jako dobro kolo u ova dva dana LP da nebi onog Napolia sinoc svasta se moglo nafatati .Ne racunam ovaj City i 1.20
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la branimir85 » 19 sep 2018, 22:42

real -roma gol bilo tko :pray:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la AA23 » 19 sep 2018, 22:53

Yebem ti mrtvi Plzen, nayebem vam se matere one retardirane, čekam vas za **** 50 maraka i primite gol u zadnjoj minuti, mater li vam yebem retardiranu..

Još okinem Šahtar i Hoff da ce biti iks cisti, ovi vode 2-0 i na kraju me oborise, mater li vam yebem posred supka.

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 19 sep 2018, 23:07

padam na city kornere vise od 9,5 za 100 KM,na poluvremenu sastavim jedan uzivo listic i tu padam na city vise od 3.5 golova za 84 KM,napuhani tim s arapskim kapitalom da Bog da ne bi vidjeli drugi krug :evil: :evil: (jos zaokruzio sam bio kornere na poluvremenu misleci da ce glat proci s obzirom da su gubili 2-0 kuci :facepalm: )

Avatar
samirr
Postovi: 8858
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la samirr » 19 sep 2018, 23:13

slika

hajde prevari ga sa mnom to zelis isto k'o i ja.......
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bart » 20 sep 2018, 13:28

samirr je napisao/la:slika

hajde prevari ga sa mnom to zelis isto k'o i ja.......
haj nek bar neko uzme malo love kladionicama
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1538
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la crvenocrni » 20 sep 2018, 17:33

Zna li neko postoji li opcija prijevremene isplate u wwinu. Npr. prodjes pola sedmicnog pa da ponude kao u premieru?
Hvala unaprijed...

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bart » 20 sep 2018, 18:39

crvenocrni je napisao/la:Zna li neko postoji li opcija prijevremene isplate u wwinu. Npr. prodjes pola sedmicnog pa da ponude kao u premieru?
Hvala unaprijed...
pošalji poruku korisničkoj podršci wwin-a i oni če ti reč
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 20 sep 2018, 18:44

crvenocrni je napisao/la:Zna li neko postoji li opcija prijevremene isplate u wwinu. Npr. prodjes pola sedmicnog pa da ponude kao u premieru?
Hvala unaprijed...
ima naravno,u wwin kad prodjes i jedan par nude prijevremenu isplatu,pise ti iznad listica odmah koliko je prijevremena isplata.

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.