Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la NadalRafa » 22 mar 2019, 00:14

kladionicar03 je napisao/la:e jbm ti nesrecu,jutros odigram jedan rekreativni listic uz kafu,27 kvota ukupno,i zove me drug da mu pomognem oko stana nesto,hajd kontam uplatit cu kasnije preko racuna kad dodjem kuci,jos bolje bez poreza i tek malo prije stignem kuci,papir mi ostao u dzepu i provjerim rezultate kad proslo listic :oops: :oops:
I ja sam tako jednom sjecam se nedjelja bila,ja slab s parama skroz. Uzmem ponudu iz Formule tad kladare i napucam jedno 6-7 parova. Sjecam se da je bio Videoton na listicu,onaj Victor Estrella teniser,jaka kvota bila oko 2,40 ,i jos par fudbala.Zadnji fudbal se cekao u 21h Marseille-St.Ettiene. kvota bila oko 60,ja ono kladionicarski ispod napisao 3km da cu na toliko uplatit. I debil glupi kontam ma dje ce proc nema sanse zao mi 3km bilo ko levat zadnji a danas mi nije 50 zao bacit. i pratio tako bezveze sve lako proslo osim Estrelle bio se patio al je proso i on.Navecer Marsej 2-0 20 minuta. Popizdio tad ,180 km dobitak. Zato treba po osjecaju,kad ispunis uplati **** ga.

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 22 mar 2019, 01:35

stulic89 je napisao/la:
kladionicar03 je napisao/la:e jbm ti nesrecu,jutros odigram jedan rekreativni listic uz kafu,27 kvota ukupno,i zove me drug da mu pomognem oko stana nesto,hajd kontam uplatit cu kasnije preko racuna kad dodjem kuci,jos bolje bez poreza i tek malo prije stignem kuci,papir mi ostao u dzepu i provjerim rezultate kad proslo listic :oops: :oops:
Neki dan se isto desilo, mislim da sam pisao o tome. Valjao ti je jaran sto te zvao za stan :shock:
I sutra mu obavezno se ponudi sam da pomognes, nemoj da te mora zvati. :D
Ne zelim da mislis da te zajebajem, ali sta ces, desava se to svakome. Ja sam jos gori ispao, imao pare na racunu, ali cekao jutro da vidim kvote. Doduse, i ti si pare imao.

@bambus, pusti levata, nek pise o dojavama i trazi raju da mu pare daju za njih

@nebeskasila96, zao mi je zbog tvog tiketa, i ja sam bio ubijedjen u hendikep hrvatske, samo djubrad su to velika, a ionako su raspadnuti sad, promjene velike, dok se to ustima.
isao sam ja do kladionice da uplatim taj listic,ali kad sam vidio covjeka sa 23761432 papira u ruci,kontam ko ce cekat toliko :lol: a volim imat jedan listic u dzepu kada odigram uz kafu jbg navika :lol:
predobar mi drug,halal mu bilo 100 KM(do 100KM sam htio uplatit),nije bila nafaka sta ces :) znam tvoj slucaj i meni se desilo isto prosle godine mislim kad sam u petak navecer sastavio listic za subotu i zaboravio uplatit sutra dan jer tada nisam imao na racunu nista pa je proslo 480 KM dobitak na 5 KM uplate,kad sam vidio da je sve pozelenio pozizio sam bio :D

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 22 mar 2019, 01:38

NadalRafa je napisao/la:
kladionicar03 je napisao/la:e jbm ti nesrecu,jutros odigram jedan rekreativni listic uz kafu,27 kvota ukupno,i zove me drug da mu pomognem oko stana nesto,hajd kontam uplatit cu kasnije preko racuna kad dodjem kuci,jos bolje bez poreza i tek malo prije stignem kuci,papir mi ostao u dzepu i provjerim rezultate kad proslo listic :oops: :oops:
I ja sam tako jednom sjecam se nedjelja bila,ja slab s parama skroz. Uzmem ponudu iz Formule tad kladare i napucam jedno 6-7 parova. Sjecam se da je bio Videoton na listicu,onaj Victor Estrella teniser,jaka kvota bila oko 2,40 ,i jos par fudbala.Zadnji fudbal se cekao u 21h Marseille-St.Ettiene. kvota bila oko 60,ja ono kladionicarski ispod napisao 3km da cu na toliko uplatit. I debil glupi kontam ma dje ce proc nema sanse zao mi 3km bilo ko levat zadnji a danas mi nije 50 zao bacit. i pratio tako bezveze sve lako proslo osim Estrelle bio se patio al je proso i on.Navecer Marsej 2-0 20 minuta. Popizdio tad ,180 km dobitak. Zato treba po osjecaju,kad ispunis uplati **** ga.
hoce to tako,kad ne uplatis prolazi,a kada zuris stic da uplatis padas na prvom paru :lol: :lol:

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 22 mar 2019, 01:47

preksinoc bojan bogdanovic vise od 19.5 on 19,sinoc hardaway vise od 15.5 on 14 jos nije igrao u zadnjoj cetvrtini nikako 200KM su mi izbili ova dvojica debila zadnje dvije noci,zadnje vrijeme mi bas ide u k... ovaj nba.

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la NadalRafa » 22 mar 2019, 01:54

Jack je napisao/la:
bvb je napisao/la:
NadalRafa je napisao/la: Kerove je na veci ulog najbolje igrat tri najvece umjesto na 6 na cenera. Zatim te kvote poredaka od 10-15 km ganjat troduplo, tj po tri marke. One srednje kvote su smrt. Npr ganjas poredak od 45 km, baci ti isto neki srednji al ne tvoj. Dobro je igrat i najmanju kvotu na keru sa prvom ili drugom, kad udje velika dobro ti kad udje manja vratis svoje. Al dzaba, nafaka je cudo nema tu pravila nekih.
Zezam se ja malo, ali hocu reci da je nemoguce biti dobar. Mada, moze se odigrat pametnije nego sto vecina igra i ne juriti automatski najvece dobitke. A ove 'nove kerove' u Premieru ne moze bog pogodit, tu si donji kako god. :D
Pa eto ja sam bio dobar na njima stoju
Poenta je ne lupati 10-15 maraka po trci. Logično je da tako ne možeš biti dobar
Vece su sanse da dobijes kad tako lupas,al nema tu pravila nekih il te hoce il te nece. Znalo mi se desit da sa cenerom napravim 200 a i da tih 200 izgubim za dva sata. Kad u kladari igram. Online je malo zeznuto al sve u svemu nije losa igra ko ima da ulaze. Pogotovo jer odma znas na cemu si.Onako tiket ybt pratim citav dan dodjem do zadnje,padnem na njoj,pa sta covjek da kaze. :puke:

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la LEO10 » 22 mar 2019, 18:59

Yebem ti pleme japansko raspalo.

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Willy » 22 mar 2019, 19:43

Bugari izjednačili iz penala. Faul bio metar van šesnaesterca. :lol:

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Admir_Sa » 22 mar 2019, 21:33

Eno jala brat dobio jackpot na premieru :) al ozbiljno kako je moguće onakva imena, a kad se registruješ daješ ličnu, kuca ti matični i sve to?
nema potpisa

Avatar
Celtic
Postovi: 3336
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Celtic » 22 mar 2019, 21:36

Admir_Sa je napisao/la:Eno jala brat dobio jackpot na premieru :) al ozbiljno kako je moguće onakva imena, a kad se registruješ daješ ličnu, kuca ti matični i sve to?
Preko Interneta ja mislim kad se registruješ ili aplikacije :D

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Admir_Sa » 22 mar 2019, 21:43

Celtic je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:Eno jala brat dobio jackpot na premieru :) al ozbiljno kako je moguće onakva imena, a kad se registruješ daješ ličnu, kuca ti matični i sve to?
Preko Interneta ja mislim kad se registruješ ili aplikacije :D

Cirkus majke mi
nema potpisa

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Jack » 22 mar 2019, 21:44

Yebem li vam majku Holandsku kurvensku prodali bi mater

Čuj prvo 3:0 i sad gube 3:4
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bart » 22 mar 2019, 21:49

ja od ovih holandjana jedino odigram ovaj Volendam - Cambuur oba gol i naravno samo taj meč nije bilo oba gol :hmmmmm:
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

stulic89
Postovi: 1593
Pridružen/a: 01 jun 2015, 16:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la stulic89 » 22 mar 2019, 21:58

Island jos go, engleska dva kartona i portugal 2+... portugal mi kritican totalno...
Da sam vjernik, imao bih samo jednu molitvu: Boze, ukini Republiku Srpsku. Ne dozvoli da barbarstvo, zlocin i etnicko ciscenje ostanu trajno nagradjeni.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la miky_hz » 22 mar 2019, 22:44

Admir_Sa je napisao/la:Eno jala brat dobio jackpot na premieru :) al ozbiljno kako je moguće onakva imena, a kad se registruješ daješ ličnu, kuca ti matični i sve to?
Mozes se mozda registrovati nekom "srecom"ali pare podici neces dok ne dokazes da si Jala Brat :urnebes:

slika
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bart » 22 mar 2019, 22:51

miky_hz je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:Eno jala brat dobio jackpot na premieru :) al ozbiljno kako je moguće onakva imena, a kad se registruješ daješ ličnu, kuca ti matični i sve to?
Mozes se mozda registrovati nekom "srecom"ali pare podici neces dok ne dokazes da si Jala Brat :urnebes:

slika
izbio si čoeku pare iz džepa
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bart » 22 mar 2019, 23:10

jel neko bolje upučen u ovo klađenje na lutriji bih što ima za sutra i za utorak,ovo nešto " lutrijinih 8" ja ako sam dobro shvatio svaki tiket na kojem bude meč bih - armenija če bit dobitni, odnosno svakitip koji se promaši računa če se kao kvota1 a one dobitne če pomnnožit i isplatit dobitak koliko bude ukupno.
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bambus » 22 mar 2019, 23:13

Ne mogu vjerovat da se ljudi zanimaju sa takvim stvarima,ono kad ja nisam neces ni ti.Cuj dok se ne dokaze.Pa nema se sta dokazivat ima racun i kladi se ocigledno na njemu. :puke: :puke:
!

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la NadalRafa » 23 mar 2019, 00:01

Jack je napisao/la:Yebem li vam majku Holandsku kurvensku prodali bi mater

Čuj prvo 3:0 i sad gube 3:4
hahah havarija,ja imao keca na jednom al pao sam i na Portugalu doduse.Nevjerovatno,to samo kladara moze. :D

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SemirP » 23 mar 2019, 12:20

https://sportsport.ba/magazin/super-akc ... ama/311312

Ali Wwin dominira ovim bonusima, svaka im cast
Maksimalni iznos bonusa 500KM, plus jos bonus se dobija na svaku uplatu( 50%), i plus do 01.04 :thumbup: :thumbup:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bodi123 » 23 mar 2019, 12:56

SemirP je napisao/la:https://sportsport.ba/magazin/super-akc ... ama/311312

Ali Wwin dominira ovim bonusima, svaka im cast
Maksimalni iznos bonusa 500KM, plus jos bonus se dobija na svaku uplatu( 50%), i plus do 01.04 :thumbup: :thumbup:
Jasta dominiraju

Pogledaj malo bolje koji su uslovi da taj bonus uopste aktiviras u aktivni s kojim se može igrati, a da ne pričam o uslovima da ga koristis kad ga aktiviras

Samo navlače naivne ljude da uplaćuju, nisu djaba stavili 250 eura maksimalno

Za one koji nisu u toku, u sustini mogu ti dat milion ovog bonusa, ali ti moras uplatiti 4 miliona svoje love na min. 3 para sa min. kvotom 1.30 da bi dobio ovih milion bonusa s kojim ces moci igrati, smijesno
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.