Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Willy » 15 sep 2018, 16:30

Bassha je napisao/la:slika
Šta znači 1xBet?

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bart » 15 sep 2018, 17:03

Willy je napisao/la:
Bassha je napisao/la:slika
Šta znači 1xBet?
moraš najmanje jednom obrnut bonus
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Willy » 15 sep 2018, 17:07

Hvala bart. :thumbup:

Avatar
SPY
Postovi: 4821
Pridružen/a: 05 nov 2010, 21:54
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SPY » 15 sep 2018, 21:27

Još real mrtvi :facepalm:

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la turok » 15 sep 2018, 21:34

Danas mi falio gol od middlesbourgh za 650 Eura. Nevjerovatno koji Peh

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bart » 15 sep 2018, 21:53

turok je napisao/la:Danas mi falio gol od middlesbourgh za 650 Eura. Nevjerovatno koji Peh
što nisi igro under
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

stulic89
Postovi: 1593
Pridružen/a: 01 jun 2015, 16:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la stulic89 » 15 sep 2018, 21:54

Frosione i bilbao kartoni, moze li kako...
Da sam vjernik, imao bih samo jednu molitvu: Boze, ukini Republiku Srpsku. Ne dozvoli da barbarstvo, zlocin i etnicko ciscenje ostanu trajno nagradjeni.

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la turok » 15 sep 2018, 22:27

bart je napisao/la:
turok je napisao/la:Danas mi falio gol od middlesbourgh za 650 Eura. Nevjerovatno koji Peh
što nisi igro under
Gledao sam highlights trebalo je da bude 2:2

stulic89
Postovi: 1593
Pridružen/a: 01 jun 2015, 16:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la stulic89 » 15 sep 2018, 22:27

stulic89 je napisao/la:Frosione i bilbao kartoni, moze li kako...
Frosione-sampdoria, osta na 4 kartona. Mater im. Za 530kerma. Fuj.
Da sam vjernik, imao bih samo jednu molitvu: Boze, ukini Republiku Srpsku. Ne dozvoli da barbarstvo, zlocin i etnicko ciscenje ostanu trajno nagradjeni.

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Isildur1 » 15 sep 2018, 22:44

Jedno pitanje za sve, ovaj wwin bonus vazi samo za wwin.ba ne za wwin.com koji koristim, pa sam napravio racun sad, pretpostavljam da su uslovi isti 1,45kv 5 parova, pa cu se igrat malo. Smije se imat racun na oba.
Dobro ce mi doc da odvojim novac, na wwin.com cu samo poker igrat a ovamo kladit se, porez ima al da je dobitaka lako cemo za porez...

Ako ima neko za poker stejking zainteresovan, neka se javi na pm, grupa ljudi je voljna angazovat 3 igraca da igraju poker. Daju bankroll, profit ide pola pola, rb 60-40 za igraca..
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 15 sep 2018, 22:44

znaci samo na Valenciu sam pao za 300 KM,cekao bih Gremio-Parana 1 a vodi gremio 2-0,zao mi sto sam pogodio onih 8 parova ostali,kad ti dodje jedna kretenska ekipa i srusi sve :oops: :oops:

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la turok » 15 sep 2018, 22:49

kladionicar03 je napisao/la:znaci samo na Valenciu sam pao za 300 KM,cekao bih Gremio-Parana 1 a vodi gremio 2-0,zao mi sto sam pogodio onih 8 parova ostali,kad ti dodje jedna kretenska ekipa i srusi sve :oops: :oops:
Ma španci su gadi.... Nisu oni vrijedni te favoritske Kvote.

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 15 sep 2018, 22:56

ma vidim nemaju pobjedu jos,kontam lijepa prilika za prvu pobjedu,igraju kuci a i kvota je 1.70 bila,primamljiva kvota,ali kad sam gledao utakmicu nije mi ni cudo sto nemaju jos uvijek pobjedu,znaci bas je lose igrao Valencia,inace iz spanske lige sam imao njih i barcelonu,real i a.madrid sam izbjegao bio ali puno je mina ibro,jednu preskocis na drugu gazis :roll: :roll:

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la turok » 15 sep 2018, 23:01

kladionicar03 je napisao/la:ma vidim nemaju pobjedu jos,kontam lijepa prilika za prvu pobjedu,igraju kuci a i kvota je 1.70 bila,primamljiva kvota,ali kad sam gledao utakmicu nije mi ni cudo sto nemaju jos uvijek pobjedu,znaci bas je lose igrao Valencia,inace iz spanske lige sam imao njih i barcelonu,real i a.madrid sam izbjegao bio ali puno je mina ibro,jednu preskocis na drugu gazis :roll: :roll:
Ma jedino Barcelona sto je odigrala. Kod Španaca moraš dobro paziti. Atletico je morao danas pobijediti i ništa... Ovi underdog stane sa 10 igrača pozadi i čekaju na Konter. I nije čudo sta su uradili od fudbala sa parama. Atletico vrijedi 850 milliona a eibar 49 milliona. Valencia je uvjek bila ekipa kao Inter... Najlakše partije predaju. Čuj Parma izdigla inter :)

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 16 sep 2018, 00:02

turok je napisao/la:
kladionicar03 je napisao/la:ma vidim nemaju pobjedu jos,kontam lijepa prilika za prvu pobjedu,igraju kuci a i kvota je 1.70 bila,primamljiva kvota,ali kad sam gledao utakmicu nije mi ni cudo sto nemaju jos uvijek pobjedu,znaci bas je lose igrao Valencia,inace iz spanske lige sam imao njih i barcelonu,real i a.madrid sam izbjegao bio ali puno je mina ibro,jednu preskocis na drugu gazis :roll: :roll:
Ma jedino Barcelona sto je odigrala. Kod Španaca moraš dobro paziti. Atletico je morao danas pobijediti i ništa... Ovi underdog stane sa 10 igrača pozadi i čekaju na Konter. I nije čudo sta su uradili od fudbala sa parama. Atletico vrijedi 850 milliona a eibar 49 milliona. Valencia je uvjek bila ekipa kao Inter... Najlakše partije predaju. Čuj Parma izdigla inter :)
meni je njemacka liga najgora za kladjenje a ovo ostalo manje vise,i hrvatska liga isto,znaci njemacku i hrvatsku ligu odmah preskocim.atletiko je nesto lose ove godine,nisam smio njima igrat nakon 4-0 poraza od celta viga,vidi se da im nesto ne stima u ekipi,real madrid bez ronalda je slabiji,ma da i barcelona se jedva izvukla danas protiv sociedada,kakve su sanse propustili igraci sociedada trebao si vidjet :urnebes: :urnebes: Spominjes inter,kakav inter ibro dragi,samo ime ostalo kod njih nista vise,danas 1.30 kvotu kad sam na inter vidio smijesno mi bilo,samo sam preskocio,u italiji na inter i lazio no bet.u spaniji na sevillu no bet,cijela njemacka i hrvatska liga no bet,tako ja radim i manje se nerviram :D

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la turok » 16 sep 2018, 00:41

kladionicar03 je napisao/la:
turok je napisao/la:
kladionicar03 je napisao/la:ma vidim nemaju pobjedu jos,kontam lijepa prilika za prvu pobjedu,igraju kuci a i kvota je 1.70 bila,primamljiva kvota,ali kad sam gledao utakmicu nije mi ni cudo sto nemaju jos uvijek pobjedu,znaci bas je lose igrao Valencia,inace iz spanske lige sam imao njih i barcelonu,real i a.madrid sam izbjegao bio ali puno je mina ibro,jednu preskocis na drugu gazis :roll: :roll:
Ma jedino Barcelona sto je odigrala. Kod Španaca moraš dobro paziti. Atletico je morao danas pobijediti i ništa... Ovi underdog stane sa 10 igrača pozadi i čekaju na Konter. I nije čudo sta su uradili od fudbala sa parama. Atletico vrijedi 850 milliona a eibar 49 milliona. Valencia je uvjek bila ekipa kao Inter... Najlakše partije predaju. Čuj Parma izdigla inter :)
meni je njemacka liga najgora za kladjenje a ovo ostalo manje vise,i hrvatska liga isto,znaci njemacku i hrvatsku ligu odmah preskocim.atletiko je nesto lose ove godine,nisam smio njima igrat nakon 4-0 poraza od celta viga,vidi se da im nesto ne stima u ekipi,real madrid bez ronalda je slabiji,ma da i barcelona se jedva izvukla danas protiv sociedada,kakve su sanse propustili igraci sociedada trebao si vidjet :urnebes: :urnebes: Spominjes inter,kakav inter ibro dragi,samo ime ostalo kod njih nista vise,danas 1.30 kvotu kad sam na inter vidio smijesno mi bilo,samo sam preskocio,u italiji na inter i lazio no bet.u spaniji na sevillu no bet,cijela njemacka i hrvatska liga no bet,tako ja radim i manje se nerviram :D
Da si igrao inter oba daju pao bi na interu :D ime sto kazes. Njemacka liga tije isto precijenjena. pogledaj Hoffenheim protiv dusseldorfa. Ma totalno lose. kakva je to ekipa koja da gol i odma primi .... problem su kvote koje nas uplase. Moras minimum imati 3 Tiketa na dan ako se nesta nadas dobiti!

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la turok » 16 sep 2018, 14:36

Sljedeći kiks favorita. Chievo je mogao na kraju da pobijedi

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bvb » 16 sep 2018, 15:37

E moj ibro, ko jos igra te pobjede po 1.20. :crazy:

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la turok » 16 sep 2018, 15:40

:nedam:
bvb je napisao/la:E moj ibro, ko jos igra te pobjede po 1.20. :crazy:
Ja ne

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bart » 16 sep 2018, 17:01

o **** ti juventus, igro 1/1 :puke: :puke:
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.