Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la RollsRoyce » 18 sep 2018, 14:19

Ljudi, pazite se nije Napoli, Napoli iz prošlih sezona, mislim dobri su, ali će biti zadovoljni i sa 0-1.

Zvezda nije naivna, izbacili su jednog RB Salzburga koji je prošle godine u EL izbacio nekoliko fantastičnih ekipa, jednu čak i ranga Napolija Borrusiju Dortmund, tako da oprezno sa trpanjem velikog novca, Zvezda je motivisana, nimalo naivna ekipa, ovdje je možda najbolje igrati manje od 3.5 gola.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Oikamid » 18 sep 2018, 14:34

Zvezda ni sama ne zna kako je prošla taj Salzburg, hajde kući su bili više nego solidni, ali ono u gostima je bio kriminal. Napoli ne igra dobro, ali 2.60 na hendikep? Pa i na Atalantu je protiv Sarajeva bio 2.10 pa smo vidjeli šta se desilo. Apsolutni value kako god završilo.

Uostalom, Dinamo je u Ligi prvaka uvijek imao dosta bolju ekipu nego Zvezda sada pa je uvijek bio natrpan. Čuda su moguća doduše, fudbal više nije kao prije, svi nešto kopaju, ali ja ovo moram pokušati iskoristiti.

Osim toga uzimam i Tottenham na drugom, 2.90 je više nego solidno, pogotovo zbog svega što je Inter pokazao na početku ove sezone.

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bart » 18 sep 2018, 15:49

RollsRoyce je napisao/la:Ljudi, pazite se nije Napoli, Napoli iz prošlih sezona, mislim dobri su, ali će biti zadovoljni i sa 0-1.

Zvezda nije naivna, izbacili su jednog RB Salzburga koji je prošle godine u EL izbacio nekoliko fantastičnih ekipa, jednu čak i ranga Napolija Borrusiju Dortmund, tako da oprezno sa trpanjem velikog novca, Zvezda je motivisana, nimalo naivna ekipa, ovdje je možda najbolje igrati manje od 3.5 gola.
jbg svašta je moguče ali ipak vjerujem da je Napoli i iskusnijii kvaliteteniji a dosta puta smo vidjeli da neka ekipa u ligi prvaka djeluje bolje nego u domačem prvenstvu gdje svi znaju kako dišu. Sigurno da če bit zvezda nabrijana al pitanje je koliko če im to "nabrijavanje" pomoč. daleko od toga da je zvezda kanta za nabijanje u ovoj grupi ali ko kiksne protiv zvezde kao objektivno najslabijeg tima u ovoj grupi onda su mu male šanse za knockout fazu.
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

Avatar
miky_hz
Postovi: 23121
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la miky_hz » 18 sep 2018, 16:10

Oikamid je napisao/la:
Osim toga uzimam i Tottenham na drugom, 2.90 je više nego solidno, pogotovo zbog svega što je Inter pokazao na početku ove sezone.

Golman Hugo Lloris neće biti na golu Tottenhama ni na San Siru, a protiv Intera u kombinaciji neće biti ni Dele Allija ni Mousse Sissokoa.

Na današnjoj press konfereciji je Pochettino otkrio da u Milano uopšte nisu doputovali Toby Alderweireld i Kieran Trippier, te da se radi o "tehničkoj odluci".



Ja sam vise za neki 1x na ovoj tekmi..Ako zele dalje ovu tekmu svakako nesmiju izgubiti.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la RollsRoyce » 18 sep 2018, 17:12

bart je napisao/la:
RollsRoyce je napisao/la:Ljudi, pazite se nije Napoli, Napoli iz prošlih sezona, mislim dobri su, ali će biti zadovoljni i sa 0-1.

Zvezda nije naivna, izbacili su jednog RB Salzburga koji je prošle godine u EL izbacio nekoliko fantastičnih ekipa, jednu čak i ranga Napolija Borrusiju Dortmund, tako da oprezno sa trpanjem velikog novca, Zvezda je motivisana, nimalo naivna ekipa, ovdje je možda najbolje igrati manje od 3.5 gola.
jbg svašta je moguče ali ipak vjerujem da je Napoli i iskusnijii kvaliteteniji a dosta puta smo vidjeli da neka ekipa u ligi prvaka djeluje bolje nego u domačem prvenstvu gdje svi znaju kako dišu. Sigurno da če bit zvezda nabrijana al pitanje je koliko če im to "nabrijavanje" pomoč. daleko od toga da je zvezda kanta za nabijanje u ovoj grupi ali ko kiksne protiv zvezde kao objektivno najslabijeg tima u ovoj grupi onda su mu male šanse za knockout fazu.
Ma ja sam izbjegao.
Igrao sam inter 1, lokomotiv manje od 2.5 i atletico manje od 2.5 na 10 eura 7.7 kvotu, sastavljam jos jedan narodni poslije :D

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la turok » 18 sep 2018, 20:38

nece te vjerovati. pogodio sam inter vs tottenham u drugom oba daju 3,00 :)

Avatar
Oikamid
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Oikamid » 18 sep 2018, 20:46

Nemoj psovati kažu, nemoj

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la turok » 18 sep 2018, 22:32

Ovaj Sutton je **** od ekipe 0:4 gube

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 18 sep 2018, 22:59

eto tek veceras vidim da ancelotti trenira napoli,dobro je da znam da ove godine izbjegnem se kladit na napoli,najodvratniji trener na svijetu.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Oikamid » 18 sep 2018, 23:00

Šta ćeš, dvije prečke, skidanje s linije, a na sve to je Napoli svakako jadan. Gledao sam ih protiv Sampdorije i Fiorentine, djelovali su loše, al' opet bi morali dobiti ove bar 1-0.

Čudan je fudbal u zadnje vrijeme :mrgreen:

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 18 sep 2018, 23:05

Oikamid je napisao/la:Šta ćeš, dvije prečke, skidanje s linije, a na sve to je Napoli svakako jadan. Gledao sam ih protiv Sampdorije i Fiorentine, djelovali su loše, al' opet bi morali dobiti ove bar 1-0.

Čudan je fudbal u zadnje vrijeme :mrgreen:
nije napoli kao prethodne sezone apsolutno,to sam primjetio po rezultatima bio ali nisam znao iskreno da ovaj balon od trenera njih trenira :mrgreen:

dobro rezultati su realni bili ali uvijek mora jedan favorit da kiksa cudo :crazy: :crazy:

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la turok » 18 sep 2018, 23:17

Kad je Napoli kladionicare ispoštovao?
Uvjek sranje ekipa sa ancelottiom još gora. Fiorentina isto nikad na moj tiket

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 18 sep 2018, 23:26

Ko nije igro Galatu Wigana i Leedsa nema sta da prica o kladionici.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Isildur1 » 19 sep 2018, 00:50

Effenberg je napisao/la:Ko nije igro Galatu Wigana i Leedsa nema sta da prica o kladionici.
Klasicna seljacina, general poslije bitke...ili onako lupa...
Ili je stvarno igro ta tri para pa sad pametuje,

Znaci skinete tiket 3-5 parova, i onda dodjite na forum i kazite ko nije igro te parove nema pojma...

Effe ba GLUP SI NE PROVALJUJ SE VISE....
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Isildur1 » 19 sep 2018, 01:21

Napravim danas racun na wwin-ba.com radi bonusa da uzmem, igram dugo na wwin.com poker i kladionicu ali ovaj bonus samo moze na uplatu u kladionici a na wwin.com idu voucheri samo.

I uplatim ti ja 40km, bonus cu reko sutra igrat vec tekme pocele pa u 60min gurnem od ovih 40km 20km na napoli preko 2kv...padnem.

Sta sad lezi spavaj igraj sutra, ne,, crv neda mira idemo se vadit, nesto bezze na tenisu dole gore i na 22 dodjem i all inn na dvije tekme za minut pocinju, jedan gol najmanje u prvom poluvremenu.

slika

slika

slika

Dobijem, ali pogledajte kad su golovi pali, hihihi, vide srece nego pameti, penal za gosta u brazilu lik dade ja psujem znam da je na drugoj tekmi 0-0 i minut dva do kraja, ja na sportstream365.com a komentator govori goooooooooooollll....
Neka jednom zadnje minute i igracima idu u prilog vecinom idu uz kladionicu....
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 19 sep 2018, 04:10

Isildur1 je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:Ko nije igro Galatu Wigana i Leedsa nema sta da prica o kladionici.
Klasicna seljacina, general poslije bitke...ili onako lupa...
Ili je stvarno igro ta tri para pa sad pametuje,

Znaci skinete tiket 3-5 parova, i onda dodjite na forum i kazite ko nije igro te parove nema pojma...

Effe ba GLUP SI NE PROVALJUJ SE VISE....
Haj ti pajdo skini tiket od 20 maraka i idi kupi sebi bonton danas! :rol: A svom pajdi Ibragi novu mistriju, stara mu se ofucala. :lol: Odigraj jos 5-6 tiketa s jedno 20-30 parova oba daju. :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Isildur1 » 19 sep 2018, 07:37

Effenberg je napisao/la:
Isildur1 je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:Ko nije igro Galatu Wigana i Leedsa nema sta da prica o kladionici.
Klasicna seljacina, general poslije bitke...ili onako lupa...
Ili je stvarno igro ta tri para pa sad pametuje,

Znaci skinete tiket 3-5 parova, i onda dodjite na forum i kazite ko nije igro te parove nema pojma...

Effe ba GLUP SI NE PROVALJUJ SE VISE....
Haj ti pajdo skini tiket od 20 maraka i idi kupi sebi bonton danas! :rol: A svom pajdi Ibragi novu mistriju, stara mu se ofucala. :lol: Odigraj jos 5-6 tiketa s jedno 20-30 parova oba daju. :D
Konjino glupa, nemas nista za rec jer si realno preglup, pa diras u porodicu...dok ti neko noge ne polomi otpadu ljudski...
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 19 sep 2018, 08:28

Ja glup s parama a ti pametan hodas bez gaca! :lol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
SpeedyGonzales
Postovi: 121
Pridružen/a: 05 apr 2018, 17:52
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SpeedyGonzales » 19 sep 2018, 08:48

turok je napisao/la:nece te vjerovati. pogodio sam inter vs tottenham u drugom oba daju 3,00 :)
Pitaj me jel me briga :lol:

Uvijek si imao dobru njušku, bravo :mrgreen:
Otišao sam da pronađem sebe, ako dođem prije nego što se vratim, zadržite me!

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la turok » 19 sep 2018, 11:47

E to je problem našeg foruma. Moje teme ste utulili da moze effe I gonzo pisati smeće. Zato je ovde kvalitet otišao u made in China

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.