Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la samirr » 29 apr 2019, 21:01

Galatasaray...
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Goretzka » 30 apr 2019, 15:31

Zna li neko kako aktivirat ovaj bonus na wwinu? (al sto krace moguce jer mi se ni tamo nije dalo citat ono objasnjenje veliko i one uslove). Hvala.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5211
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la LjumanM95 » 30 apr 2019, 15:34

Goretzka je napisao/la:Zna li neko kako aktivirat ovaj bonus na wwinu? (al sto krace moguce jer mi se ni tamo nije dalo citat ono objasnjenje veliko i one uslove). Hvala.
Minimalno 3 utakmice minimalne kvote 1,3, s tim da ukupna kvota ne smije biti manja od 2,5. I kad ispuniš te uslove uplatom aktiviraš 25% bonusa, znači na marku uplate aktiviraš 0,25.

Nevjerovatna glupost yebo im novi bonus mater. Ne možeš bona od ciganštura uzet. :lol:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Goretzka » 30 apr 2019, 15:36

LjumanM95 je napisao/la:
Goretzka je napisao/la:Zna li neko kako aktivirat ovaj bonus na wwinu? (al sto krace moguce jer mi se ni tamo nije dalo citat ono objasnjenje veliko i one uslove). Hvala.
Minimalno 3 utakmice minimalne kvote 1,3, s tim da ukupna kvota ne smije biti manja od 2,5. I kad ispuniš te uslove uplatom aktiviraš 25% bonusa, znači na marku uplate aktiviraš 0,25.

Nevjerovatna glupost yebo im novi bonus mater. Ne možeš bona od ciganštura uzet. :lol:
Hvala drug :thumbup: Joj komplikacija hahah uzass, necu vala ni igrati tamo. Al i premier mi je smjesan, sad ima vise dnevnih dobitaka, igram svaki dan tikete, stavljam i na svoj i na ocev racun al dzaba. Brojevi cak nisu ni blizu mom clanskom :rol:

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5211
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la LjumanM95 » 30 apr 2019, 15:39

Ma nema šanse biti izvučen na Premieru, ali opet je dobro što su povećali broj igrača koje nagrađuju. Makar se sad možemo nadat. :lol:

A ovi iz Wwina me sve više odbijaju, planiram od sad na lutriji igrati. Znaju i oni dati bonus nerijetko, a samo jednom ga potrebno obrnut bez ograničenja kvotom.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

canales
Postovi: 104
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:57
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la canales » 30 apr 2019, 16:59

Kad bi one koji su dobili jack pot izbacili iz daljeg izvlacenja,barem na jednu godinu bilo mi neke sanse,kod mene drug do sada 4 puta dobio ja niti jednom lol

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la haris004 » 30 apr 2019, 18:26

Da li se može poništit zahtjev za isplatom na wwinu jednom kad je odobren ?

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Goretzka » 30 apr 2019, 18:45

Hahah i kod mene tacno jaran izvucen tri puta i to dok su vece nagrade bile. Mene nikad nista :(

Ma mislim da su ti bonusi samo navlakusa evo gledam na uplati od marku aktiviram 20 feninga samo bonusa, sranje zivo.

@haris004 moze naravno ako je zahtjev na cekanju. ako pise tamo odobreno onda moras podici novac.

Avatar
Adebayor
Postovi: 695
Pridružen/a: 21 feb 2013, 15:24
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Adebayor » 30 apr 2019, 18:52

haris004 je napisao/la:Da li se može poništit zahtjev za isplatom na wwinu jednom kad je odobren ?
Posalji im mail, ponistit ce ga

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SemirP » 30 apr 2019, 18:59

Mozda ste vec pisali o ovome ali ne mogu da nadjem,moze li se uplacivati preko kartice npr na bet365 il je to i dalje zabranjeno?

Avatar
JDSuns
Postovi: 162
Pridružen/a: 07 dec 2014, 22:57
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la JDSuns » 30 apr 2019, 19:33

SemirP je napisao/la:Mozda ste vec pisali o ovome ali ne mogu da nadjem,moze li se uplacivati preko kartice npr na bet365 il je to i dalje zabranjeno?
Ne bi me cudilo da je zabranjeno. Znam da ne moze putem paypala.

Nego za druge korisnike imal neko da moze uplatiti preko skrilla na wwin racun ja cu da uzvratim na bankovni racun.

Banka mi ne da direktno na wwin iz nekog razlgoa, a skrilla nemam.

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la josipmusa2 » 30 apr 2019, 19:52

JDSuns je napisao/la:
SemirP je napisao/la:Mozda ste vec pisali o ovome ali ne mogu da nadjem,moze li se uplacivati preko kartice npr na bet365 il je to i dalje zabranjeno?
Ne bi me cudilo da je zabranjeno. Znam da ne moze putem paypala.

Nego za druge korisnike imal neko da moze uplatiti preko skrilla na wwin racun ja cu da uzvratim na bankovni racun.

Banka mi ne da direktno na wwin iz nekog razlgoa, a skrilla nemam.
napravi skrill,možeš vrtiti do 500 evra mjesečno i bez verifikacije, a sama verifikacija te košta 2 marke za izvod iz banke

Avatar
JDSuns
Postovi: 162
Pridružen/a: 07 dec 2014, 22:57
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la JDSuns » 30 apr 2019, 19:58

josipmusa2 je napisao/la:
JDSuns je napisao/la:
SemirP je napisao/la:Mozda ste vec pisali o ovome ali ne mogu da nadjem,moze li se uplacivati preko kartice npr na bet365 il je to i dalje zabranjeno?
Ne bi me cudilo da je zabranjeno. Znam da ne moze putem paypala.

Nego za druge korisnike imal neko da moze uplatiti preko skrilla na wwin racun ja cu da uzvratim na bankovni racun.

Banka mi ne da direktno na wwin iz nekog razlgoa, a skrilla nemam.
napravi skrill,možeš vrtiti do 500 evra mjesečno i bez verifikacije, a sama verifikacija te košta 2 marke za izvod iz banke
A navodno se moraju moraju praviti 2 racuna pa mi se da ne to samo radi jednom, ali hvala svakako :D

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la josipmusa2 » 30 apr 2019, 20:01

istina, ali drugog načina nema : ) ne brani banka, brani zakon koji favorizuje smradove iz lutrije tako da je online kladjenje zabranjeno zakonom, yebes Sjevernu Koreju :D

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la turok » 30 apr 2019, 22:42

Newport vs Oldham 1 gol za 180e

Avatar
Oikamid
Postovi: 3210
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Oikamid » 30 apr 2019, 22:49

Na Skrill iz Bosne ne može ako je gambling money

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SlevinKelevra » 30 apr 2019, 23:07

Ma cijeli taj njihov koncept nagradjivanja igraca uopste nema smisla, nije ga puno popravilo ni ovo povecavanje broja dobitnika. Hladno ljudi izvuku nekoliko brojeva i to je to. Pogledaj samo kako druge ozbiljne kladionice imaju neke bonuse, promocije, nagradjivanje redovnih igraca itd... Ove boli qurac. Donedavno je neko teoretski, neko sa prvom ulozenom markom mogao dobiti 200-250 na onom mrtvom izvlacenju, a recimo neki redovan igrac, koji samo kod njih igra moze samo po majicu :rol: A furaju se da su najozbiljniji....

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 01 maj 2019, 00:08

ma ovo je jad i bijeda fakat kad gledamo one strane kladionice,ovi bonusi su bas smijesne,o premieru da ne govorim,oni nikad nemaju te bonuse,njih samo vadi to sto imaju najvise poslovnica,nista vise.nijedna domaca kladionica nije svijetstkim standardima ali sta je tu je.

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Goretzka » 01 maj 2019, 01:51

Wwin je ono jedno vrijeme imao gotivan bonus 50% kar ga je bilo potrebno samo jednom obrnut. Ja sam jednom kad je Evropska liga bila uplatio cvaju i dali mi bonus cenera. Cvaju nisam dirao a od bonusa sam igrao 5 tiketa po 2km. Normalno da su bili oni uslovi kvota 1.30 i 5 parova. Skinem tiket isplata 60km lagano dignem i cao.
A ovo sad veze s vezom nema cuj aktiviras 25% :lol:
Premier je najlosiji po tom i po kvotama definitivno al ih izvlaci sto ih ima najvise i sto se najvise igraju cuke i bingo tu.

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la josipmusa2 » 01 maj 2019, 08:44

Non gambling money postane gambling kad se jednom prevuce kroz drugi skrill račun. Naparaviš 2 računa i pošalješ sam sebi, ili nekom kome vjerujete. Što se premiera tiče više tamo ne igram, uplate nikad ispod cenera, najčešče do 50 a nikad bonusa vidit, lik tiket live odigro na sto kvotu s markom izvukoše ga. Wwin je smeće, na bonuse kenjaju, uzimaju procente na uplatu, pa jbt to nema nigdje, čuj uzme ti 8 -9 posto samo na uplatu na račun

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.