Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: insider,Monolog,bodi123,gaston,Puma

josipmusa

PostPostao/la josipmusa » 21 feb 2018, 20:08

turok WroteColonŠteta što nema ovde opcija virtualno klađenje bez para. Da se vodi sa bodovima itd. Najbolji tipster da dobije neku nagradu. To je dobra opcija da izbjegnes

to ti je sponzorisano od strane wwin kladionice i onda su oni odlucili da nekima salju pare, nekima ne salju i onda su prestali skroz, ostali raji duzni pare na osnovu cijih parova su vrtili kvote i dizali odnosno spsutali, a reklama im ponosno stoji i na ovom PDF i na cijelom sajtu. krajnji bezobrazluk.

imas par foruma s tim takmicenjima gdje kladionice nagradjuju najbolje u toku mjeseca s tim da trebas bit advokat ili dobar drug sa dminom da dobijes nagradu, inace jednostavno dobijers ban 28 dan da bi neki njegov jaro uletio bez ikakvog objasnjenja iako si proucio sva pravila mogua i nemoguca. uglavnom to ti je koda sjedis u kladionici i pises brojeve za bingo pa se ufatis za glavu jao vidi mogao sam dobit 500 maraka

turok
Kontakt:

PostPostao/la turok » 21 feb 2018, 20:22

josipmusa WroteColon
turok WroteColonŠteta što nema ovde opcija virtualno klađenje bez para. Da se vodi sa bodovima itd. Najbolji tipster da dobije neku nagradu. To je dobra opcija da izbjegnes

to ti je sponzorisano od strane wwin kladionice i onda su oni odlucili da nekima salju pare, nekima ne salju i onda su prestali skroz, ostali raji duzni pare na osnovu cijih parova su vrtili kvote i dizali odnosno spsutali, a reklama im ponosno stoji i na ovom PDF i na cijelom sajtu. krajnji bezobrazluk.

imas par foruma s tim takmicenjima gdje kladionice nagradjuju najbolje u toku mjeseca s tim da trebas bit advokat ili dobar drug sa dminom da dobijes nagradu, inace jednostavno dobijers ban 28 dan da bi neki njegov jaro uletio bez ikakvog objasnjenja iako si proucio sva pravila mogua i nemoguca. uglavnom to ti je koda sjedis u kladionici i pises brojeve za bingo pa se ufatis za glavu jao vidi mogao sam dobit 500 maraka

Koji bezobrazluk..... hvala Bogu nemam posla sa Wwin. Može se to i bez nagrade mislim da možeš izbjeći bar par kola da ne igraš za pare. Budimo realni, ovo sto mi igramo je čista zabava. Ako hoćeš da zaradiš igraj single za jači ulog. Ali klinac odmah doce limit znaju oni kako to treba

kladionicar03
Kontakt:

PostPostao/la kladionicar03 » 21 feb 2018, 20:22

nema sta ove svabe su najjace za obaranje listica :urnebes:

reeds
Kontakt:

PostPostao/la reeds » 21 feb 2018, 20:34

sutra na EL naci pet parova na golove 2+ i na all in, inace cu potrositi sve uzalud :)

samo treba pronaci dobitne :hmmmmm: :hmmmmm:

dajte prijedloge drustvo :mrgreen:

turok
Kontakt:

PostPostao/la turok » 21 feb 2018, 21:12

:tokralju:
reeds WroteColonsutra na EL naci pet parova na golove 2+ i na all in, inace cu potrositi sve uzalud :)

Nemoj ništa ispod 1,[email protected]

Napoli daje @1,40
Lyon daje @1,28

Koliko ulažeš?

Willy
Kontakt:

PostPostao/la Willy » 21 feb 2018, 21:37

reeds WroteColonsutra na EL naci pet parova na golove 2+ i na all in, inace cu potrositi sve uzalud :)

Leipzig - Napoli
Sporting L. - Astana
Villarreal - Lyon

josipmusa

PostPostao/la josipmusa » 21 feb 2018, 21:41

josipmusa WroteColonSingliram Sevilju x prvo pol za sve pare

samo da zaplesem malo :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Lightbringer
Kontakt:

PostPostao/la Lightbringer » 21 feb 2018, 22:50

Jesu realni ovi vulvzi dragog ti boga yebem
_Vehabija zbradom koji se kladi, u većini slučajeva padne na jednom paru aaaajt_

Convicts1988
Kontakt:

PostPostao/la Convicts1988 » 22 feb 2018, 08:03

haris004 WroteColon
Convicts1988 WroteColonMoram vam nešto napisati, nećete se ljutiti ili reći vidi ga ovog pametnjakovića :rol: , ali nešto divno je doći do spoznaje u samom sebi da je kladionica veliko smeće i da je nešto fenomenalno bez nje. Ipak, hvala joj na svim iskustvima, ali nikada više :) :opaopa: :bih:

Koliko dugo traje taj post od kladionice ? Ja sam zadnji put izdržao dva mjeseca, ali ovisnost je ovisnost..

Ne traje baš dugo, evo već skoro mjesec dana, al kakav sam bio ovisnik o kladionici nisam mogao ni zamisliti prije da će se ovo desiti :ljepota: Baš sam ponosan na sebe :)
Bitan je onaj osjećaj u meni, da to nije za mene i da nema ni 1% šanse da ja odigram to smeće u svom životu :D :)
Z e n i c a

Bassha

PostPostao/la Bassha » 22 feb 2018, 10:52

Od kad u premieru nije moguce odigrati samo tri igraca na tiketu, i kod njih sad mora 5 parova na tiketu biti
Loading--Bosnianbeast

http://prntscr.com/ivfezx

https://i.imgur.com/VqyJY0j.png

Dloading

mirzatele
Kontakt:

PostPostao/la mirzatele » 22 feb 2018, 11:13

Bassha WroteColonOd kad u premieru nije moguce odigrati samo tri igraca na tiketu, i kod njih sad mora 5 parova na tiketu biti

od danas yebem im majku lopovsku

turok
Kontakt:

PostPostao/la turok » 22 feb 2018, 12:30

10€=100€
10€=1000€
10€=10000€

To ja uvjek igram svaki weekend

Admir_Sa
Kontakt:

PostPostao/la Admir_Sa » 22 feb 2018, 12:34

mirzatele WroteColon
Bassha WroteColonOd kad u premieru nije moguce odigrati samo tri igraca na tiketu, i kod njih sad mora 5 parova na tiketu biti

od danas yebem im majku lopovsku

Pa nisu normalni
nema potpisa

rope777
Kontakt:

PostPostao/la rope777 » 22 feb 2018, 12:43

Još jedan razlog za prelazak na BH play :D
BBB 86'

alex1991
Kontakt:

PostPostao/la alex1991 » 22 feb 2018, 14:16

Sto se tice online kladenja niti jedna kladionica na ovim prostorima se ne moze porediti sa Formulom, testirano iz licnog iskustva. Najvece kvote, bonusi, neogranicen broj parova, najveca ponuda itd.
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name.

Ladies and gentleman Mr. Rafael Nadal

KRAVIZ
Kontakt:

PostPostao/la KRAVIZ » 22 feb 2018, 14:23

nastavite sa 2+, da se nesto polijepo stavi kao ulog

subcoccinela
Kontakt:

PostPostao/la subcoccinela » 22 feb 2018, 14:34

Bassha

PostPostao/la Bassha » 22 feb 2018, 14:42

alex1991 WroteColonSto se tice online kladenja niti jedna kladionica na ovim prostorima se ne moze porediti sa Formulom, testirano iz licnog iskustva. Najvece kvote, bonusi, neogranicen broj parova, najveca ponuda itd.

Nisam siguran ali mislim da u Formuli nemaju kosarkase u ponudi ili ja bar ih nisam nasao.
Za mene licno,koji preferiram kosarkase da igra BH play ima daleko najbolje granice i dosta vise igraca u ponudama za razluku od mnogih kladionica u BiH, odmah poslije njih Wwin.
Loading--Bosnianbeast

http://prntscr.com/ivfezx

https://i.imgur.com/VqyJY0j.png

Dloading

SlevinKelevra
Kontakt:

PostPostao/la SlevinKelevra » 22 feb 2018, 14:47

I ja cu isto uraditi, jer fakat nemam nikakve ideje sta bi se veceras moglo fiksirati, ili nekog favorita pa da se oko njega nesto pokusa napraviti.
Ne bi me iznenadilo kad bi svi parovi bili 2+. Mislim da se to desilo prije nekoliko godina u ovoj fazi, znam da je kvota bila fenomenalna.

alex1991 WroteColonSto se tice online kladenja niti jedna kladionica na ovim prostorima se ne moze porediti sa Formulom, testirano iz licnog iskustva. Najvece kvote, bonusi, neogranicen broj parova, najveca ponuda itd.

Uplacujes i isplacujes u poslovnici?

btw. mozda je ovo samo do mene, ali mislim da se bolje snalazim kad imam manje tih specijalnih opcija i ponuda. Kad odigram ono jednostavno koji fiks i koji zbroj, cak znam i dobiti :mrgreen:

alex1991
Kontakt:

PostPostao/la alex1991 » 22 feb 2018, 15:06

@Basha
Upravu si da nemaju kosarkase, ali npr.kod ponude zbrojeva koseva, imaju mnogo vise granica u ponudi, a ne samo jednu granicu. Ja licno i ne kladim se na kosarku tako da me to sto nema kosarkasa u ponudi i ne pogadja, ali sto se tice ponude fudbala i tenisa tu im Premier nije ni do koljena, plus sto mozes singlirati sve sto pozelis taman to bio tenis koji se igra na nekoj njivi preko spage koja sluzi kao mreza :D, a najveci plus sto mozes kombinovati live kladenje sa dogadajima koji jos nisu poceli.
@ Slevin
Naravno, isti princip sto se tice toga kao u Premieru, samo jos dodatna bolja opcija ne moras pri isplati novca odredjivati u kojoj poslovnici zelis isplatu, nego samo dobijes kod sa kojim odes u bilo koju njihovu poslovnicu. Ja imam online racun i u Premieru, Bh playu, Wwinu i vjeruj da nekad se iznosi znaju razlikovati u + 20 km, pogotovo posto vecinom igram dva pluseve i nabere se mnogo bonusa.
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name.

Ladies and gentleman Mr. Rafael Nadal

Natrag na “Kladionica”

Trenutno korisnika/ca: turok i 5 gostiju.