Kladionica: Prijedlozi, sugestije... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la SlevinKelevra » 31 okt 2012, 15:33

Pozdrav svima!

Forum odavno citam, a sve do sada nisam ni osjecao neku veliku potrebu za registracijom i ucestvovanjem u raspravama. Medjutim, dodjose i takva vremena te vam se od danas i ja pridruzujem. Na podforumu 'Kladionica' ima svega, od pukog nabrajanja parova i pisanja tiketa do odlicnih tekstova i analiza, ja bih ga ocijenio solidnim.
Razlog moje registracije je jednostavan: ova tema ce mi posluziti kao mjesto vodjenja statistike vlastitog kladjenja po nekom sopstvenom sistemu. Parovi i iznosi uplata ce biti napisani i dostupni svima. Dakle, nikakve dojave, padovi kvota i sl. Samo poznavanje najpopularnijih sportova plus statistika. Krecem sa skromnim budzetom od 20 KM pa cemo vidjeti kako ce se stvari odvijati. Cilj mi je da u odredjenom vremenskom okviru (recimo mjesec dana) napravim solidan profit dostojan studentskog budzeta. Kladionica Premier. Krecem sutra, dakle 01.11.2012.

Do citanja. slika

Avatar
amarosim
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 jun 2012, 10:45
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la amarosim » 31 okt 2012, 15:37

http://espn.go.com/nba/team/depth/_/nam ... il-blazers" onclick="window.open(this.href);return false;
Aldridge 21.5 više
Mislim da postavka ekipe Blazersa dovoljno govori kome ce ici najvise lopti,Lakersi ionako ne igraju pretjerano dobru obranu,bit ce dobra utakmica jer ce se Lakersi htjeti iskupiti za sinocnji poraz...sretno......

Avatar
vecaveca
Postovi: 1145
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:30
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la vecaveca » 31 okt 2012, 15:39

SlevinKelevra je napisao/la:Pozdrav svima!

Forum odavno citam, a sve do sada nisam ni osjecao neku veliku potrebu za registracijom i ucestvovanjem u raspravama. Medjutim, dodjose i takva vremena te vam se od danas i ja pridruzujem. Na podforumu 'Kladionica' ima svega, od pukog nabrajanja parova i pisanja tiketa do odlicnih tekstova i analiza, ja bih ga ocijenio solidnim.
Razlog moje registracije je jednostavan: ova tema ce mi posluziti kao mjesto vodjenja statistike vlastitog kladjenja po nekom sopstvenom sistemu. Parovi i iznosi uplata ce biti napisani i dostupni svima. Dakle, nikakve dojave, padovi kvota i sl. Samo poznavanje najpopularnijih sportova plus statistika. Krecem sa skromnim budzetom od 20 KM pa cemo vidjeti kako ce se stvari odvijati. Cilj mi je da u odredjenom vremenskom okviru (recimo mjesec dana) napravim solidan profit dostojan studentskog budzeta. Kladionica Premier. Krecem sutra, dakle 01.11.2012.

Do citanja. slika
Dobrodosao,puno srece i dobitaka ;) :D

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Cautinho » 31 okt 2012, 15:39

SlevinKelevra je napisao/la:Pozdrav svima!

Forum odavno citam, a sve do sada nisam ni osjecao neku veliku potrebu za registracijom i ucestvovanjem u raspravama. Medjutim, dodjose i takva vremena te vam se od danas i ja pridruzujem. Na podforumu 'Kladionica' ima svega, od pukog nabrajanja parova i pisanja tiketa do odlicnih tekstova i analiza, ja bih ga ocijenio solidnim.
Razlog moje registracije je jednostavan: ova tema ce mi posluziti kao mjesto vodjenja statistike vlastitog kladjenja po nekom sopstvenom sistemu. Parovi i iznosi uplata ce biti napisani i dostupni svima. Dakle, nikakve dojave, padovi kvota i sl. Samo poznavanje najpopularnijih sportova plus statistika. Krecem sa skromnim budzetom od 20 KM pa cemo vidjeti kako ce se stvari odvijati. Cilj mi je da u odredjenom vremenskom okviru (recimo mjesec dana) napravim solidan profit dostojan studentskog budzeta. Kladionica Premier. Krecem sutra, dakle 01.11.2012.

Do citanja. slika
Dobrodošao,i sretno do cilja :D
Keep walking.

Avatar
Emir ZENICA
Postovi: 5372
Pridružen/a: 27 jul 2011, 19:26
Lokacija: paz' lijevo, eno ga desno
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Emir ZENICA » 31 okt 2012, 15:39

Za sutra igram

Genoa-Roma X/X

@ SlevinKelevra

Sretno 8-)
Volim te Celik ! ! !

"Njega vole samo njegovi navijaci. Ostalima nije ni simpatican, naprotiv mrze ga i to najvise zahvaljujuci bas onima koji ga vole!"

bob
Postovi: 4419
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la bob » 31 okt 2012, 15:52

danas mozda probati roma oba daju koliko sam upratio nemaju problema sa postizanjem golova al imaju dosta sa odbranom te bi tu mogla parma lako zabiti , standard u gostima protiv genka over 2,5 standard ove sezone u vecini utakmica primio bar jedan go al je i zabio , od posljednja 4 duela jednom nije islo over , kalmar over isto sa dananjim protivnikom vecinom ide u over ...

ibra_barca
Postovi: 194
Pridružen/a: 05 avg 2009, 22:46
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la ibra_barca » 31 okt 2012, 15:53

molim vas da ne brisete ovaj post, ako moze neko da mi u pm objasni kako se kladi preko premiera, preko interneta, uplatio sam 20 za pocetak, al neznam stvarno kako listic ispuniti, nisam se na netu nikad kladio, hvala svima unaprijed... :oops:
...rob do bagro...

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12577
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la dr.van nostrand » 31 okt 2012, 16:00

double:

Hajduk-Split under 1,70
Gotovo uvijek njihovi susreti zavrsavaju u underu, sa malo golova.
Zadnji susret u underu, sada za vikend.
Ocekivati danas nesto drugacije, tesko, ponovo se ocekuje tvrda ut. sa malo golova.
Obje ekipe imaju problema sa realizacijom, Split na gostovanjima slab i neuvjerljiv ali protiv Hajduka uvijek jako nalozen i borben.
Krizanac kod gostiju se vraca u ekipu, sa nime u timu odbrana je znatno i cvrsca, ipak njegov nastup jos nije potvrdjen.
28.10.12, RNK Split - Hajduk Split 0 : 1
29.07.12, Hajduk Split - RNK Split 1 : 0

10.03.12, Hajduk Split - RNK Split 0 : 0
28.08.11, RNK Split - Hajduk Split 1 : 1

12.03.11, Hajduk Split - RNK Split 3 : 1
29.08.10, RNK Split - Hajduk Split 1 : 1


Leuven-KV Mechelen 3+ 1,60

Njihovi susreti u prosloj sezoni:

21.04.12, Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen 4 : 2
14.04.12, KV Mechelen - Oud-Heverlee Leuven 2 : 1

26.12.11, KV Mechelen - Oud-Heverlee Leuven 2 : 2
20.08.11, Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen 1 : 2

Na njihovim medjusobnim ut. prosjecno pada 3,7 golova.
Leuven zabio 28 golova u 12 kola, Mechelen 21 gol.
Obje ekipe i primaju golove...ne pridaju mnogo paznje igri u defanzivi, u dobroj su formi, Leuven ima 4 pobjede u nizu, Mechelen dvije pobjede (i sve su bile utakmice u overu).
Ovdje vidim nekoliko golova na utakmici.
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

bob
Postovi: 4419
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la bob » 31 okt 2012, 16:01

ibra_barca je napisao/la:molim vas da ne brisete ovaj post, ako moze neko da mi u pm objasni kako se kladi preko premiera, preko interneta, uplatio sam 20 za pocetak, al neznam stvarno kako listic ispuniti, nisam se na netu nikad kladio, hvala svima unaprijed... :oops:
logujes se na stranicu i odes na ponudu i fino pritisnes parove koje hoces da igras i na desnoj strani ti pise izrada listice gdje ce ti se pojaviti svi parovi koje si igrao zatim ispod ti pise s uplati gdje odredjujes visinu uloga i ispod odmah spremi i to je to bar koliko se sjecam ...

ibra_barca
Postovi: 194
Pridružen/a: 05 avg 2009, 22:46
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la ibra_barca » 31 okt 2012, 16:06

bob je napisao/la:
ibra_barca je napisao/la:molim vas da ne brisete ovaj post, ako moze neko da mi u pm objasni kako se kladi preko premiera, preko interneta, uplatio sam 20 za pocetak, al neznam stvarno kako listic ispuniti, nisam se na netu nikad kladio, hvala svima unaprijed... :oops:
logujes se na stranicu i odes na ponudu i fino pritisnes parove koje hoces da igras i na desnoj strani ti pise izrada listice gdje ce ti se pojaviti svi parovi koje si igrao zatim ispod ti pise s uplati gdje odredjujes visinu uloga i ispod odmah spremi i to je to bar koliko se sjecam ...

vidio sam, evo nasao na onom pomoc, sad fercera, hvala puno
...rob do bagro...

Avatar
BeastZE
Postovi: 337
Pridružen/a: 18 jan 2012, 14:16
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la BeastZE » 31 okt 2012, 16:10

Real Jean-Atl.Madrid 2 @ 1,50
Raonic-Chardy 1 @ 1,50
Chelsea-Man.utd (P.S) 1 @ 1,50
Kalmar-Norrkoping (P.S) 1 @ 1,50
RM/Austrija-BiH (+2,5) h2 @ 1,85
Chicago-Sacramento 1X @ 1,23
Juventus-Bologna 1 @ 1,25

Koef: 14,40 / Uplata:2,40 / Dobitak:34,56
❶❾❽❽

bob
Postovi: 4419
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la bob » 31 okt 2012, 16:20

jel moze ovaj atletiko gledam na wwinu su ga stavili u super ponudi da nije navlakusa :lol: :lol:

ibra_barca
Postovi: 194
Pridružen/a: 05 avg 2009, 22:46
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la ibra_barca » 31 okt 2012, 16:42

bob je napisao/la:jel moze ovaj atletiko gledam na wwinu su ga stavili u super ponudi da nije navlakusa :lol: :lol:

ja koliko sam vidio igrace drugi tim, bez falca-a i jos par standardnih igraca, ma to su vecinom mine u super ponudi, ja to gledam izbjeci koliko god mogu... ;)
...rob do bagro...

Avatar
soxx
Postovi: 13585
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la soxx » 31 okt 2012, 16:45

Danas bingo bacilo 40 KM pa na ruletu 10 KM dobio..

Valjda ce i listici krenuti

Chelsea - United hendikep 1 3,95
Atalanta - Napoli 2 2,15
Parma - Roma 2 2,35
Kvota 19,96 Ulog 2 KM =39,92
____

PSG - Marseille oba daju gol i vise od 2,5 golova DA 2,25
Norwich - Tottenham 1 3,75
Udinese - Catania 1 1,9
Kvota 16,03 Ulog 2KM = 32,06


Podebljanih se najvise bojim za fulat

Avatar
edoox
Postovi: 1593
Pridružen/a: 04 feb 2009, 12:30
Lokacija: Jajce/Sarajevo
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la edoox » 31 okt 2012, 17:08

edoox je napisao/la:
Citizen-X je napisao/la:ispadoh ja u pravu da je Zverev jedan parmak u 3. setu je imao 4:1 i izgubio mec - samo se neckam je l bio bas parmak il je prod'o za 4.50 KV
cudan je Misha totalno, al me ispostova..dok čarobnjaci nisu..jos kad procitah ovo tvoje za 4/4, bas mi krivo.

Danas mi je interesantan V.Hanescu protiv Simona. Simon jeste kvalitetniji, al nije sekunde dobar u glavu. Nesto kontam pritsak domace publike, dovoljna je jedna lopta i taj se ne vraća u meč. Kvota 4,8 vrijedi oprobati.
Doduse, cijeli ovaj turnir u Parizu mi "smrdi".Igra se za 1000 atp bodova, dvorana (u boljoj dvorani se igra Sarajevo Indoors :D) čudna, publika preblizu, cuju se i kad disu..pa zbog svega toga očekujem mnogo iznenadjenja.
Nole OUT
Gasquet OUT

ne bi me čudilo da danas ispadnu i Murray i Del Potro..sljedece sedmice počinje London zavrsni masters.
Probat u sistemu konta njih.

ibra_barca
Postovi: 194
Pridružen/a: 05 avg 2009, 22:46
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la ibra_barca » 31 okt 2012, 17:18

celzi 1
rusija 2
roma oba daju go


kvota 8 i nesto...
...rob do bagro...

Avatar
kmecalica
Postovi: 127
Pridružen/a: 18 okt 2012, 14:15
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la kmecalica » 31 okt 2012, 17:59

To Llodra kralju, samo prcaj :mrgreen:
Ovo samo da budem siguran....na jednom listicu sam odigrao Llodra-Isner -1,5 opklada 1 jesam li dobio ako llodra pobjedi ?

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Evolution87 » 31 okt 2012, 18:06

Austrija - BiH 2 kv. 3.5 Sta mislite?
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

ibra_barca
Postovi: 194
Pridružen/a: 05 avg 2009, 22:46
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la ibra_barca » 31 okt 2012, 18:22

zna li ko kakvu stranicu gdje imaju analize parova, ko neigra, povrijedjeni, kartoni, itd...
...rob do bagro...

Avatar
dijabola
Postovi: 1088
Pridružen/a: 20 maj 2011, 23:07
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la dijabola » 31 okt 2012, 18:24

Popravni od sinoć.
Dubl:
New Orleans - San Antonio 2 @ 1.40
Eric Gordon je upitan za večeras, a i ako bude igro neće biti na 100%. S njim i bez njega Hornetsi su 2 različite ekipe. Startaće rookie Austin Rivers, koji ima fiziku ali ne i glavu, bar ne zasad. Gosti se po izjavama čine nabrijani na početak sezone, ekipa je uglavnom ista kao i prošle. Spursi su uvijek Spursi, bez obzira da li igrao Eric Gordon ili ne...za protivnike, naravno.

Detroit - Houston over 190,5 @ 1.70
Ja kako gledam Rocketsi će ove sezone morati igrati na puno poena. Na vanjskim pozicijama startaju 3 ofanzivno orijentirana igrača, nema izrazitog stopera. A reket pak drže Terence Jones (dobra fizika, ali ipak rookie), Marcus Morris (sophmore, stretch četvorka) te na centru Omer Asik (odličan skakač, čisto sumnjam da može sam čuvati reket). S obzirom da su na bekovima Lin i Harden kao odlični šuteri i razigravači (naročito ovaj drugi), trebali bi biti u stanju zabijati cijelu noć, ali zato Harden mora čuvati Stuckey-a pa bi ovaj vrlo lako mogao konstantno praviti probleme. Pistonsi se trude u odbrani, ali im fali talenta na toj strani parketa (Prince je prestar, Drummond premlad), Singler nema fizikalije, puno rookie-a na rosteru...). U napadu uvijek mogu zavrtiti nešto preko Monroe-a, imaju dosta dobrih šutera, a tu je i već pomenuti povoljan match-up koji će Stuckey imati. Valjda su ovo razlozi zašto kvota i jest u padu.

Kvota: 2.38
Kolumna: http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?f=35&t=6347

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.