Kladionica: Prijedlozi, sugestije... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
ADIER
Postovi: 124
Pridružen/a: 29 mar 2013, 13:59
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la ADIER » 06 apr 2013, 18:06

Nexus je napisao/la:Bet365, mozetel uci na stranicu?
Mozel se uopte otvoriti?

Kod mene nesto ne moze
@ Ne može ni kod mene, vjerovatno popravljaju nešto..

Avatar
Adebayor
Postovi: 695
Pridružen/a: 21 feb 2013, 15:24
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Adebayor » 06 apr 2013, 18:07

Jedan zanimljiv prijedlog:

Srbi i Amerikanci nakon prvog dana igraju 1:1 s SAD-om, s obzirom da Đoković sutra igra s Querrey-om, vjerovatno je 2:1 :D Dakle Srbi moraju uzeti još jedan bod. Isner će vjerovatno dobiti sutra Troickog jer se igra na tvrdoj podlozi (Tipsarevića nema). Dakle, sve parovi odlučuju. Kvote na srbe je 5.80. No takva je kvota s pretpostavkom da će igrati Bozoljac i Zimonjić. No, Srbi bi na teren jako lako mogli izvesti i Novaka. Iako su s druge strane braća Bryan, drugačija bi priča bila ako su na terenu Đoković i Zimonjić, nego ako su na terenu Bozoljac i Zimonjić. S obzirom da u Premier kladionici nude par SAD - Srbija, dakle ne specificiraju tko će igrati, isplati se odigrati na Srbe. Isto tako braća Bryan nisu ono što su nekad bili, nepobjedivi.

Dakle:
SAD - Srbija (parovi) --> 2 @ 5,80

Avatar
Nexus
Postovi: 716
Pridružen/a: 09 dec 2010, 11:29
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Nexus » 06 apr 2013, 18:09

ADIER je napisao/la:
Nexus je napisao/la:Bet365, mozetel uci na stranicu?
Mozel se uopte otvoriti?

Kod mene nesto ne moze
@ Ne može ni kod mene, vjerovatno popravljaju nešto..
Ok, hvala.
Mislio sam da je samo do mene

Avatar
mforce
Postovi: 781
Pridružen/a: 12 avg 2012, 16:00
Lokacija: Kladara
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la mforce » 06 apr 2013, 18:15

Adebayor je napisao/la:Jedan zanimljiv prijedlog:

Srbi i Amerikanci nakon prvog dana igraju 1:1 s SAD-om, s obzirom da Đoković sutra igra s Querrey-om, vjerovatno je 2:1 :D Dakle Srbi moraju uzeti još jedan bod. Isner će vjerovatno dobiti sutra Troickog jer se igra na tvrdoj podlozi (Tipsarevića nema). Dakle, sve parovi odlučuju. Kvote na srbe je 5.80. No takva je kvota s pretpostavkom da će igrati Bozoljac i Zimonjić. No, Srbi bi na teren jako lako mogli izvesti i Novaka. Iako su s druge strane braća Bryan, drugačija bi priča bila ako su na terenu Đoković i Zimonjić, nego ako su na terenu Bozoljac i Zimonjić. S obzirom da u Premier kladionici nude par SAD - Srbija, dakle ne specificiraju tko će igrati, isplati se odigrati na Srbe. Isto tako braća Bryan nisu ono što su nekad bili, nepobjedivi.

Dakle:
SAD - Srbija (parovi) --> 2 @ 5,80
braća Bryan nisu ono što su nekad bili, nepobjedivi. :lol: :lol: jesi ti siguran u ovo sto si napisao ? po njihovoj formi u zadnje vrijeme ja ne bih rekao da nisu ono sto su nekad bili ;) ... 8 poraza u zadnjih 50 meceva na hardu ... :roll:
ne pratim i ne razumijem se pretjerano u tenis, ali po meni igra veliku, ali ne i toliko presudnu ulogu da li je u doublu Djokovic ili Bozoljac ... ako igracu ne pase partner ili ako jednostavno 'ne zna' igrati u doublu, odnosno nije uigran sa istim, dzaba mu sve ... klasican primjer Nestor/Zimonjic dok su igrali zajedno sve zivo poosvajali, a kad su se rastali i uzeli nove partnere qrac zesci ... vidjecemo ...
¡Visca el Barça! ¡Visca Catalunya!

Avatar
ADIER
Postovi: 124
Pridružen/a: 29 mar 2013, 13:59
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la ADIER » 06 apr 2013, 18:24

Pozdrav svima =)

#Idemo probati ovaj rukomet u 18:30h i 18:45h.

slika


@Sretno !

Avatar
Adebayor
Postovi: 695
Pridružen/a: 21 feb 2013, 15:24
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Adebayor » 06 apr 2013, 18:30

mforce je napisao/la:braća Bryan nisu ono što su nekad bili, nepobjedivi. :lol: :lol: jesi ti siguran u ovo sto si napisao ? po njihovoj formi u zadnje vrijeme ja ne bih rekao da nisu ono sto su nekad bili ;) ... 8 poraza u zadnjih 50 meceva na hardu ... :roll:
ne pratim i ne razumijem se pretjerano u tenis, ali po meni igra veliku, ali ne i toliko presudnu ulogu da li je u doublu Djokovic ili Bozoljac ... ako igracu ne pase partner ili ako jednostavno 'ne zna' igrati u doublu, odnosno nije uigran sa istim, dzaba mu sve ... klasican primjer Nestor/Zimonjic dok su igrali zajedno sve zivo poosvajali, a kad su se rastali i uzeli nove partnere qrac zesci ... vidjecemo ...
Naravno, da se razumimo, braća Bryan su veliki favoriti u ovom meču, bez obzira tko je s druge strane.

Što se tiče ovoga "nisu ono što su nekad bili, nepobjedivi", u posljednjih nekoliko mjeseci gubili su mečeve koji nisu "trebali" izgubit, npr. Butorac/Petzschner, Hanley/Marray, Melo/Soares, Hewitt/Matosević. Nedavno, u Miami izgubili u prvom kolu od neloših Youzhny/Mirny, a prije toga u IW su tri meča igrali TB trećeg seta.

Oni i dalje jesu najbolji, ali po ovom koefu se isplati igrati na Zimonjića (jako dobrog double igrača) i eventualno ako zaigra Đoković.

Ovo nije što bi se reklo "sigurica" nego ganjanje duhova, ali ipak s nekom osnovom.

Avatar
semih23
Postovi: 113
Pridružen/a: 15 mar 2013, 15:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la semih23 » 06 apr 2013, 18:39

semih23 je napisao/la:Rudar - Široki 1 2.60
Ako želite da zarađujete na kladionici, onda se tamo i zaposlite !

BigBang
Postovi: 351
Pridružen/a: 05 feb 2013, 17:59
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la BigBang » 06 apr 2013, 19:12

BigBang je napisao/la:Huta-Galung -Mertl 1 1,55 Premier

Ne treba analiza dolazi kec ko kuca :) (nadam se)
Ona voegele prosla jucer, znao sam da je nezgodna
Danas bi mogla i Jelenu dobit
Lagano

BigBang
Postovi: 351
Pridružen/a: 05 feb 2013, 17:59
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la BigBang » 06 apr 2013, 19:14

BigBang je napisao/la:@vecaveca i @amarosim

Sta mislite na ovo KOLIN-NIMBURK H2 (+11,5) nasao sam na netu neku analizu al opet vi ste mi nekako pouzdaniji
40 razlike al nisam ispratio jer sam cekao savjet doticnih ;)

Matador
Postovi: 509
Pridružen/a: 25 mar 2012, 11:17
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Matador » 06 apr 2013, 19:58

Jedan za danas i sutra :

Bayern prosao
Arsenal go prosao
Real prosao
Juventus prosao
Barca 1
Liverpool 1
Tottenham go
Chelsea 1
Newcastle go


Ulog 10 , dobitak 102 km


Jedan za veceras :

Caja Laboral - Valladolid manje od 162.5
Montpellier daje go
Luousville 1
Michigan 1


Ulog 10 , dobitak 42 km

Avatar
bevanda4
Postovi: 3054
Pridružen/a: 04 feb 2013, 01:40
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la bevanda4 » 06 apr 2013, 20:14

bevanda4 je napisao/la: još ću navijački dodat hrvatsku rukomet više od 26 golova.. Mislim da su u stanju, teško da mogu ponovit onako lošu utakmicu kao pred dvije večeri kad su na poluvrijeme išli sa samo 7 golova u branci mađara... A mogao bi proć i hendikep od 3,5 na hrvate.. Tražit će osvetu, pred svojim tribinama.. Kvalitetniji su i u stanju riješit to sa najmanje 5 razlike. A nije loša ni kvota na 2,20 da će vori zabit manje od 2,5 gola.. Prosjek mu je 2-3 po utakmici.. Ako danas prorade krila na čelu sa horvatom, mislim da vori neće dobijat previše lopti, a i ako dobije, čvrsti su mađari, bit će posla na crti.

Toliko, pozdrav!
hrvatska over 26,5 - 30
hrvatska (h-3,5) - 4
vori under 2,5 - 4 (zabio 2 gola u zadnjih 5 min -.-)


dobro sam pretpostavljao da će krila proradit.. Horvat sa 8 i Ninčević sa 5 golova razbili mađare.. Al jbg, stigao i Vori utrpat kojega sa crte. Idemo dalje, bravo Hrvatska!
U desetom selu živi Antuntun!

Arslan
Postovi: 58
Pridružen/a: 27 jun 2010, 01:13
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Arslan » 06 apr 2013, 20:39

slika

Uploaded with ImageShack.us
:ugeek:

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Willy » 06 apr 2013, 21:08

Adebayor je napisao/la:Jedan zanimljiv prijedlog:

Srbi i Amerikanci nakon prvog dana igraju 1:1 s SAD-om, s obzirom da Đoković sutra igra s Querrey-om, vjerovatno je 2:1 :D Dakle Srbi moraju uzeti još jedan bod. Isner će vjerovatno dobiti sutra Troickog jer se igra na tvrdoj podlozi (Tipsarevića nema). Dakle, sve parovi odlučuju. Kvote na srbe je 5.80. No takva je kvota s pretpostavkom da će igrati Bozoljac i Zimonjić. No, Srbi bi na teren jako lako mogli izvesti i Novaka. Iako su s druge strane braća Bryan, drugačija bi priča bila ako su na terenu Đoković i Zimonjić, nego ako su na terenu Bozoljac i Zimonjić. S obzirom da u Premier kladionici nude par SAD - Srbija, dakle ne specificiraju tko će igrati, isplati se odigrati na Srbe. Isto tako braća Bryan nisu ono što su nekad bili, nepobjedivi.

Dakle:
SAD - Srbija (parovi) --> 2 @ 5,80
Za Srbiju igraju Zimonjić i Bozoljac.

beastich
Postovi: 5
Pridružen/a: 17 feb 2012, 23:19
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la beastich » 06 apr 2013, 21:50

slika

Uploaded with ImageShack.us

mozel ovo proci, ovaj brooklyn da preko 15 razlike dobije?

Avatar
bevanda4
Postovi: 3054
Pridružen/a: 04 feb 2013, 01:40
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la bevanda4 » 06 apr 2013, 22:07

giessen izgubio 15 razlike.. rekli ste da je vama većini granica 13,5 i 14,5 za manji hendikep.. Pa se nadam da ste uplatili. ;)
U desetom selu živi Antuntun!

Avatar
Invincibles
Postovi: 601
Pridružen/a: 27 mar 2012, 21:06
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Invincibles » 06 apr 2013, 22:08

beastich je napisao/la:slika

Uploaded with ImageShack.us

mozel ovo proci, ovaj brooklyn da preko 15 razlike dobije?
**** nam je westerlo obojici mater :cry:
__VICTORIA CONCORDIA CRESCIT__

Avatar
asunsao
Postovi: 1683
Pridružen/a: 19 jul 2012, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la asunsao » 06 apr 2013, 22:20

Zasto je ovolika kvota na Resende protiv Fluminensea ?
FK Željezničar !!!
Boston Celtics !!!

Avatar
bevanda4
Postovi: 3054
Pridružen/a: 04 feb 2013, 01:40
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la bevanda4 » 06 apr 2013, 22:35

za sutra ujutro sam uzeo od snookera:

c. zhe - s. baird 2 @1,80

(baird me prosli mjesec odusevio svojom igrom na welsh openu. Prva 3 kola hladno izbacio brecela, goulda i učinio "whitewash" (4-0) greenu.. Da bi mu dobru seriju zaustavio Milkins, u četvrtfinalu ako se ne varam. Za ovog momka protiv kojeg sutra igra, iskreno, nikad nisam cuo.. Mislim da baird prolazi sutra, ipak su kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo - najprestižniji turnir godine. Pomamili su me i sa ovom kvotom od 1,80. U stranim kladionama je 1,70)




Od ostalih ću pokušat:

advani (1,60) - igrač koji me također ugodno iznenadio na spomenutom welsh openu.. Inače poznati šampion u biljaru, tamo osvojio sve što se moglo i odlučio se popeti jednu stepenicu više i okušat u snookeru.. Po imenima koje je izbacio na prošlom turniru, zaključujem da mu jako dobro ide (lines, ebdon, murphy, dott..) da bi ga u 5. meču zaustavio Trump (trenutni broj 1)... Da igra protiv nekog drugog, vjerojatno bi ganjao Swaila koji je u odličnoj formi zadnjih dana.. Ali pošto mu je protivnik Pankaj Advani, odlučio sam da se ne isplati riskirat!

poomjaeng (1,30) - neću puno filozofirat. Dovoljno je pogledat statistiku obojice igrača, a vi sami zaključite isplati li se :) ---> http://www.****/utakmica/h8b3g ... er;overall




i za kraj dva "mini iznenađenja"

bedford (2,40) - ne mogu ostat ravnodušan i ne pokušat čovjeka koji je prije par mjeseci redom riješio: advanija,linesa,greena i velikog kena dohertya)

astley (2,60) - kao i swail, odlično mu ide zadnjih par dana, šteta je ne pokušat.. Protivnik mu nije u nekoj formi i mislim da može to iskoristit ako nastavi sa dobrim partijama!


------ Nadam se da će nešto od ovoga biti prolazno, ipak su kvalifikacije i tek dolaze pravi mečevi. Neke parove sam odigrao na osjećaj, neke zbog statistike. Čisto da znate da ništa nije sigurno za veliki ulog jer za nijednog igrača nije utrošeno više od 2 min "proučavanja". Ako se ipak odlučite ispratiti, nek nam je sa srećom!

8-)
Zadnja izmjena: bevanda4, dana/u 06 apr 2013, 22:36, ukupno mijenjano 1 put.
U desetom selu živi Antuntun!

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12578
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la dr.van nostrand » 06 apr 2013, 22:36

asunsao je napisao/la:Zasto je ovolika kvota na Resende protiv Fluminensea ?

Hm i mene cudi :mrgreen:
Valjda sto je skoro sve odluceno u njihovoj grupi, obje ekipe su jako blizu 1/2 finalu ;)
Opet kvota 6.00 na domacina kojem pobjeda sigurno donosi plasman je bas velika.
Gosti su cak donekle i oslabljeni, ne igraju:
Wellington Silva, Diguinho, Marcos Junior, Wellington Nem i Thiago Neves.
Vjerovatno ce biti golova, evo h2h,
slika

mada oviliki koef na domacina treba uzeti, pa sta bude.
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Willy » 06 apr 2013, 22:44

Adebayor je napisao/la:Jedan zanimljiv prijedlog:

Srbi i Amerikanci nakon prvog dana igraju 1:1 s SAD-om, s obzirom da Đoković sutra igra s Querrey-om, vjerovatno je 2:1 :D Dakle Srbi moraju uzeti još jedan bod. Isner će vjerovatno dobiti sutra Troickog jer se igra na tvrdoj podlozi (Tipsarevića nema). Dakle, sve parovi odlučuju. Kvote na srbe je 5.80. No takva je kvota s pretpostavkom da će igrati Bozoljac i Zimonjić. No, Srbi bi na teren jako lako mogli izvesti i Novaka. Iako su s druge strane braća Bryan, drugačija bi priča bila ako su na terenu Đoković i Zimonjić, nego ako su na terenu Bozoljac i Zimonjić. S obzirom da u Premier kladionici nude par SAD - Srbija, dakle ne specificiraju tko će igrati, isplati se odigrati na Srbe. Isto tako braća Bryan nisu ono što su nekad bili, nepobjedivi.

Dakle:
SAD - Srbija (parovi) --> 2 @ 5,80
SAD - Srbija 0:2 :mrgreen:

Još jedan set majstore. ;)

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.