Kladionica: Prijedlozi, sugestije... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

risingforce
Postovi: 1431
Pridružen/a: 26 jul 2012, 12:08
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la risingforce » 09 dec 2016, 19:13

diplomatija je napisao/la:Veceras se sastaju Malaga-Granada pa samo da podsjetim..


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

pa sta predlazes? :lol:

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la zgmiky » 09 dec 2016, 19:15

risingforce je napisao/la:
diplomatija je napisao/la:Veceras se sastaju Malaga-Granada pa samo da podsjetim..


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

pa sta predlazes? :lol:
sudi AA, penal DA

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la zgmiky » 09 dec 2016, 19:17

slavenko-interovski 1-0 61.min

ne vjerujem da će ovako ostati a mislim da će inter izjednačiti pa probajmo:

sljedeći gol inter 5.50
oba daju gol 3.85


debili :roll: :damn:
Zadnja izmjena: zgmiky, dana/u 09 dec 2016, 19:47, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
diplomatija
Postovi: 2153
Pridružen/a: 24 nov 2011, 16:54
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la diplomatija » 09 dec 2016, 19:20

Jedini koji je jos ostao i koji lici starim spanskim sudijama, predlažem sve penale, crvene, žute, prelaze, golove, golove u sumnjivim minutama pri velikim kvotama, pobjedu granade po kvoti 5 i nesto


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la KingJamesMVP » 09 dec 2016, 19:22

Znači over kartona bi trebao doći? To i Olympiacos za double za NBA
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

kakanj84
Postovi: 415
Pridružen/a: 19 nov 2016, 16:49
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la kakanj84 » 09 dec 2016, 21:50

kakanj84 je napisao/la:slika

Ko hoće neka proba DA DOMAĆIN POBJEĐUJE I DAJE MINIMUM DVA GOLA solidna kvota 1.9.
Sretno! :salut:


POKLONI DANAS SPARTA 5+ I OVAJ PAR PETOBA I DJEPU HVALA DOVIDJENJA I PRIJATNO :njanjanja: :opaopa: :salut:
zdravko mamić maminjo institucija balkanska!!!

Mashovd
Postovi: 42
Pridružen/a: 30 okt 2013, 00:49
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Mashovd » 09 dec 2016, 22:36

diplomatija je napisao/la:Jedini koji je jos ostao i koji lici starim spanskim sudijama, predlažem sve penale, crvene, žute, prelaze, golove, golove u sumnjivim minutama pri velikim kvotama, pobjedu granade po kvoti 5 i nesto


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
j... mu m... čoravu...odnio mi 100e :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Hajduk Živi Vječno

Avatar
reeds
Postovi: 1520
Pridružen/a: 25 sep 2012, 22:11
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la reeds » 09 dec 2016, 23:42

evo jedan narodnjak veceras jbg treba probati :D

vucevic 15 under
bradley 22 under igracu ga iako nema thomasa, ali mi je nekako puno, mada bi mogoa biti tacno tu oko te granice ali eto
irving 25 under
howard 15 over
drummond 16 over
harden 30 over
ante 22 over
wiggins 23 over
west 31 over
williams 14 over
porzi 19 over

:D

Avatar
van gall
Postovi: 1525
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:17
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la van gall » 10 dec 2016, 11:02

Hertha-Werder. 1

Hertha u lijepom formi,vracaju se 2 igraca posle kartona za Herthu,medju njima njima i Vedo :)
Werder i ocajnoj formi,tu je jos i svadja pojedini igraca sa trenerom,takodjer izostanci 2-3 vazna igraca sto zbog povreda sto zbog kartona

Takodje probat i golove jer ocekujem da ce Werder bar jedan zabit a primit najmanje 3 :)

Ja cu jos Hsv 1 i Leipziga pikX
Fudbal okuplja dve vrste muškaraca: one koji nemaju devojke i one koji imaju žene.

BAYERN MUNCHEN

Nisam tu da pametujem ali svako pametan zna da je Bayern najbolji klub na svijetu !

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Civa » 10 dec 2016, 11:12

Parovi za sistema:
Real M- Deportivo Oba tima daju gol 1,8
Zidane je rekao da će danas odmarati Benzemu, Ronalda i Modrića. Real naravno da svakome može dati gol, ali kad postignu određeni broj golova, opuste se i tada prime gol. Tako da u zadnjih 10 mečeva samo jednom nisu primili go, što se tiče Deportiva na strani oni u zadnjih pet susreta nisu dali gol Barceloni i Betisu u ostalim su dali bar jedan go.

Leicester- Man.City Oba daju gol 1,6, 1x 2,2
Leicester nije ni sjenka ekipa od prošle sezone, ali kod kuće su onako regularni imaju omjer 3-3-1, dok Citi na strani igra bolje nego kod kuće. Ono što je zanimljivo da i jedni i drugi igraju na puno golova ove sezone, još danas Sitiju fale Otamendi, Kompani i Fernandinjo, pričilno osakačena odbrana da tako kažem, a još fali i Aguero glavni napadač. Zbogg toga mislim da bi ipak Leicester mogao držati egal utakmicu, jer i City na strani se u nekim mečevima izvukao, a samo protiv T'thama nije došao ps1.

Touluse - Lorient 1/2
Tuluz ove sezone igra jako dobro kod kuće i imaju omjer 5-0-2, dok Lorient je katastrofa na strani. Ono što je zanimljivo, da je u zadnjh 5 susreta ove momčadi čak 3x došla upravo ova igra 1/2. I kao da ekipe imaju neki dogovor, ali u sistemu se možda ispali i probati.

Nantes - Caen Tip 2 3,8
I ove dvije ekipe kao da imaju neku suradnju između sebe. Prvo su igrali 6 za 6, sada čini mi se da je to 3 za 3. Iako po tom nekom rasporedu trebala bi danas doći keca na Nantes, vodeći se nekom logikom da su prije dva kola Guingamp-Nice isto ovako imali i trebala je da dođe keca, ipak je došla tada dvica i danas mislim da bi Caen mogao doći do pobjede zbog bolje kvote i veće zarade, a kad se Nantes bude vadio, da će mu ovi bodovi u drugom dijelu jako dobro doći.

Crvena Zvezda- Radnički x2 2,9
Zvezda jeste prva i ne smije da kiksa pogotovo pred svojim navijačima jer Partizan i Vojvodina prijete, ali ono što je vidljivo da je forma Zvezde kriminalna. Puno je tu golova iz prekida, na ubacak, još ako se uzmu u obzir izostanci i da gosti će igrati na brze kontre, svakako da vrijedi probati bolje nego se živcirati zbog kvote 1,3.
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
van gall
Postovi: 1525
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:17
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la van gall » 10 dec 2016, 11:25

Civa je napisao/la:Parovi za sistema:
Real M- Deportivo Oba tima daju gol 1,8
Zidane je rekao da će danas odmarati Benzemu, Ronalda i Modrića. Real naravno da svakome može dati gol, ali kad postignu određeni broj golova, opuste se i tada prime gol. Tako da u zadnjih 10 mečeva samo jednom nisu primili go, što se tiče Deportiva na strani oni u zadnjih pet susreta nisu dali gol Barceloni i Betisu u ostalim su dali bar jedan go.

Leicester- Man.City Oba daju gol 1,6, 1x 2,2
Leicester nije ni sjenka ekipa od prošle sezone, ali kod kuće su onako regularni imaju omjer 3-3-1, dok Citi na strani igra bolje nego kod kuće. Ono što je zanimljivo da i jedni i drugi igraju na puno golova ove sezone, još danas Sitiju fale Otamendi, Kompani i Fernandinjo, pričilno osakačena odbrana da tako kažem, a još fali i Aguero glavni napadač. Zbogg toga mislim da bi ipak Leicester mogao držati egal utakmicu, jer i City na strani se u nekim mečevima izvukao, a samo protiv T'thama nije došao ps1.

Touluse - Lorient 1/2
Tuluz ove sezone igra jako dobro kod kuće i imaju omjer 5-0-2, dok Lorient je katastrofa na strani. Ono što je zanimljivo, da je u zadnjh 5 susreta ove momčadi čak 3x došla upravo ova igra 1/2. I kao da ekipe imaju neki dogovor, ali u sistemu se možda ispali i probati.

Nantes - Caen Tip 2 3,8
I ove dvije ekipe kao da imaju neku suradnju između sebe. Prvo su igrali 6 za 6, sada čini mi se da je to 3 za 3. Iako po tom nekom rasporedu trebala bi danas doći keca na Nantes, vodeći se nekom logikom da su prije dva kola Guingamp-Nice isto ovako imali i trebala je da dođe keca, ipak je došla tada dvica i danas mislim da bi Caen mogao doći do pobjede zbog bolje kvote i veće zarade, a kad se Nantes bude vadio, da će mu ovi bodovi u drugom dijelu jako dobro doći.

Crvena Zvezda- Radnički x2 2,9
Zvezda jeste prva i ne smije da kiksa pogotovo pred svojim navijačima jer Partizan i Vojvodina prijete, ali ono što je vidljivo da je forma Zvezde kriminalna. Puno je tu golova iz prekida, na ubacak, još ako se uzmu u obzir izostanci i da gosti će igrati na brze kontre, svakako da vrijedi probati bolje nego se živcirati zbog kvote 1,3.
Pajdo dobra analiza parova,ja bi ti predlozio na manji ulog ovo igraj bez sistema,moglo bi doc,ja cu samo izmjenit City da oba ne daju go,ostalo sve mi se svidja :)
Fudbal okuplja dve vrste muškaraca: one koji nemaju devojke i one koji imaju žene.

BAYERN MUNCHEN

Nisam tu da pametujem ali svako pametan zna da je Bayern najbolji klub na svijetu !

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Monolog » 10 dec 2016, 12:19

Swansea - Sunderland oba tima daju gol (1.65)

Pisao sam na onoj temi obrazloženje. Obje ekipe imaju lošu defanzivu (posebno Swansea), ali "uvale" barem jedan gol po meču. Defoe vedri i oblači u Sunderlandu, te da nema njega - vjerujem da ne bi zabili dva gola ove sezone. :mrgreen: Ekipa Swanseaja je zabila Arsenalu, Cityju, Evertonu, Manchesteru, Leicesteru, Stokeu, ne vidim zašto ne bi danas zabili jednom Sunderlandu. S druge strane, Sunderland zabija gol čak i kad su unaprijed otpisani. Nisu ove sezone pogodili na Anfieldu, ali su zabili Arsenalu, Leicesteru, Bournemouthu... Posljednja tri meča ovih protivnika su donijela ovu opkladu (2:4, 1:1, 1:1), vjerujem da će danas nastaviti u tom ritmu.

Myles Turner over 14.5 (1.85)

Dallasu je za 30 minuta ubacio 18 poena. Ove sezone je na prosjeku od skoro 15 poena (dakle, mora biti na svom prosjeku da bi prošla opklada), a Indiana igra protiv Portlanda koji ima užasnih problema u defanzivi. Užasnih. Posebno se to odnosi na visoke igrače. Turner je ove sezone već išao preko ove granice protiv Portlanda, kada je za 31 minutu zabio 19 poena i uhvatio 10 skokova.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Willy » 10 dec 2016, 12:48

slika

Avatar
JFH9
Postovi: 2647
Pridružen/a: 08 jul 2014, 16:28
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la JFH9 » 10 dec 2016, 12:55

Iheanacho daje gol @2,13
Danas nema Aguera i mladi Nigerijac ce siguro zapoceti utakmicu. On je u Premier Ligi jedan od boljih kad se gleda gol/minute na terenu.
"Najbolji sinovi Krajine, mi danas pišemo historiju Bosne"

Avatar
ado899
Postovi: 819
Pridružen/a: 11 dec 2012, 12:10
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la ado899 » 10 dec 2016, 13:20

Arsenal 1
Dortmund 3+
Hajduk 2

Kvota 3.30

Malo duplanje uplata 20KM

Ako prodje prodje :D
"Nogomet je moj život, moja strast. Teško mi je nogomet doživljavati kao posao, ne vidim ga tako i nikada neću reći da se bavim nogometom. Naravno, postoje plaća, ugovor, ali nogomet nikada neću definirati kao posao" Thierry Henry

kakanj84
Postovi: 415
Pridružen/a: 19 nov 2016, 16:49
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la kakanj84 » 10 dec 2016, 13:43

Fylde 3+
Arsenal 1
Ronaldo daje go
Birčević 10+
bh play kladionica
Na cenera PETOBA dobitak :njanjanja:
sretno ko isprati :salut:
zdravko mamić maminjo institucija balkanska!!!

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la 96BadBoy » 10 dec 2016, 13:48

Wormatia-Saarbrucken
1 (3.22)
1&2+ (4.10)
1&3+ (5.30)

Koblenz-Nottingen
2 (4.45)
2&2+ (5.34)
S obzirom na poziciju na tabeli i gol razliku Nottingena cisto sumnjam da mogu do pobjede,ali ja cu probat na sistemu pa sta bude.
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Lillard » 10 dec 2016, 13:51

kakanj84 je napisao/la:Fylde 3+
Arsenal 1
Ronaldo daje go
Birčević 10+
bh play kladionica
Na cenera PETOBA dobitak :njanjanja:
sretno ko isprati :salut:
Ronaldo odmara večeras :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5211
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la LjumanM95 » 10 dec 2016, 14:05

Usti nad Labem - Ceske Budejovice 5+ @1,43

Domaćini među ekipama koje primile najviše golova, ali isto tako i dosta daju golova. Budejovice sa druge strane nisu u zadnje dvije utakmice bile efikasne kao UNL, ali su vodeća ekipa lige koja svakome može utrpati tri ili više golova, sa najviše postignutih golova. Tradicionalno, na susretima između ove dvije ekipe bude golijada, nerijetko su znali i 10+ golova zabijati, a od zadnjih deset susreta samo dva nisu išla 5+. Prilično izgledan tip, Češka druga liga je općenito odlična za igra na 5+/6+, pa čak i veće margine.

Fribourg - Zug 5+ @1,43

Zug drugoplasirana ekipa lige, u odličnoj formi. U deset posljednjih mečeva, pobijeđivali su u devet, a na samo jednoj tekmi nisu zabili više od dva gola. Fribourg zalijepljen za donji dio tabele, očajna forma, primaju vrlo veliki broj golova. Sve što je rečeno za Čehe, vrijedi i za Švicarce - igraju izuzetno otvoreno, napadački i za gol više - u kladioničarskom žargonu "ubili se za over". :D

Sa srećom svima.
Zadnja izmjena: LjumanM95, dana/u 10 dec 2016, 14:15, ukupno mijenjano 2 puta.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Raonffa » 10 dec 2016, 14:15

Ingolstadt - RB Leipzig 1x @1,93, 1 @4,63

Imam neki osjećaj da bi RB danas mogao kiksati, vidim fali im par igrača, a nekako mislim da im je vrijeme da jednu utakmicu ne dobiju. Ingolstadt jeste zadnji na tabeli, al' u principu nijedna ih ekipa nije razvalila ni igrom a rezultatom pogotovo ne. Vrijedi istaći da su ove sezone kući uspjeli otkinuti dva boda Dortmundu i Wolfsburgu (koji u suštini i nije neko mjerilo).

Ko igra sisteme neka proba, ovako relativno luđački tip i nije za obični list :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.