NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

TravnikBoy
Postovi: 75
Pridružen/a: 07 dec 2013, 23:29
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la TravnikBoy » 25 jul 2014, 20:58

Doveli smo nekoliko igraca,ali vecinom nisu neka zvucna imena,kao ni klubovi(Iskra Bugojno,Rudar Kakanj i sl.)

Nadam se da dolaze bolji dani,neki dan smo osvojili turnir u Vitezu.

Od ovih stranaca samo Adriano ostab,ostali se vratili,otisao Lastro i zbog toga mislim da cemo imati problema u odbrani,ali nadam se da grijesim.

Travnicki
Postovi: 18
Pridružen/a: 09 maj 2014, 17:31
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Travnicki » 26 jul 2014, 16:18

Travnik je dobar kad se pogledaju neki klubovi, zadrzali smo vecinu igraca od prosle polusezone i jos je doslo par pojacanja, ne moraju oni biti zvucna imena ako se dobro pokazu a sve ce se vidjeti danas na prijateljskoj i u prvom kolu sa Slobodom. Znam da sad klub ima potporu Opstine sto je bilo nezamislivo dok nije dosao ovaj predsjednik. Samo da se nastavi pozitiva ova i bit ce Travnik extra. :njanjanja:

Avatar
ASD
Postovi: 26269
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ASD » 26 jul 2014, 20:25

Travnicki je napisao/la:Travnik je dobar kad se pogledaju neki klubovi, zadrzali smo vecinu igraca od prosle polusezone i jos je doslo par pojacanja, ne moraju oni biti zvucna imena ako se dobro pokazu a sve ce se vidjeti danas na prijateljskoj i u prvom kolu sa Slobodom. Znam da sad klub ima potporu Opstine sto je bilo nezamislivo dok nije dosao ovaj predsjednik. Samo da se nastavi pozitiva ova i bit ce Travnik extra. :njanjanja:
U Travniku situacija bolja nego prethodnih sezona, nebi trebalo biti problema oko opstanka.

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3510
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 26 jul 2014, 21:05

Dudić preporodio Travnik :D
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Travnicki
Postovi: 18
Pridružen/a: 09 maj 2014, 17:31
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Travnicki » 29 jul 2014, 16:27

Jos 4 dana i da vidimo kakvo je stanje, po ovim komentarima na forumu, vecina prognozira pobjedu Travnika ili X, Slobodi slabo ko daje prednost, nadam se da cemo poceti sa 3 boda :thumbup:

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la vatreni » 29 jul 2014, 16:34

Travnicki je napisao/la:Jos 4 dana i da vidimo kakvo je stanje, po ovim komentarima na forumu, vecina prognozira pobjedu Travnika ili X, Slobodi slabo ko daje prednost, nadam se da cemo poceti sa 3 boda :thumbup:
Realno,Sloboda je u prednosti.Mada,vi to znate domaćinski odraditi.Bogami i morate,jer mi sve karte bacamo na drugo kolo kada nam gostujete ;)

solar1987
Postovi: 409
Pridružen/a: 26 mar 2014, 14:12
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la solar1987 » 29 jul 2014, 16:46

dolazimo po 3 boda :P
SLANA GARDA PONOS JE GRADA

Avatar
Al pashino
Postovi: 73
Pridružen/a: 10 okt 2008, 17:25
Lokacija: Rajvosa
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Al pashino » 29 jul 2014, 17:18

ima li konkretnih informacija za prijateljske tekme ?
www.facebook.com/pirotehniksarajevo

Travnicki
Postovi: 18
Pridružen/a: 09 maj 2014, 17:31
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Travnicki » 29 jul 2014, 20:50

vatreni je napisao/la:
Travnicki je napisao/la:Jos 4 dana i da vidimo kakvo je stanje, po ovim komentarima na forumu, vecina prognozira pobjedu Travnika ili X, Slobodi slabo ko daje prednost, nadam se da cemo poceti sa 3 boda :thumbup:
Realno,Sloboda je u prednosti.Mada,vi to znate domaćinski odraditi.Bogami i morate,jer mi sve karte bacamo na drugo kolo kada nam gostujete ;)
Ma ne moze Sloboda bit u prednosti, prvo i najgore sto je na njima ogroman pritisak i dosta se ocekuje a kakvo im je stanje u klubu daj Boze da se mognu docepat sredine tabele a kamoli sta vise, dok mi nemamo nikakvog pritiska i domaci je teren, plus ovih novalija sto je doslo a solidno su se sad pokazali u zadnjoj prijateljskoj, tako da bi se trebala odmah upisati prva 3 boda ali opet sve je moguce i vidjet ce se.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la staragarda » 29 jul 2014, 21:55

Travnicki je napisao/la:
vatreni je napisao/la:
Travnicki je napisao/la:Jos 4 dana i da vidimo kakvo je stanje, po ovim komentarima na forumu, vecina prognozira pobjedu Travnika ili X, Slobodi slabo ko daje prednost, nadam se da cemo poceti sa 3 boda :thumbup:
Realno,Sloboda je u prednosti.Mada,vi to znate domaćinski odraditi.Bogami i morate,jer mi sve karte bacamo na drugo kolo kada nam gostujete ;)
Ma ne moze Sloboda bit u prednosti, prvo i najgore sto je na njima ogroman pritisak i dosta se ocekuje a kakvo im je stanje u klubu daj Boze da se mognu docepat sredine tabele a kamoli sta vise, dok mi nemamo nikakvog pritiska i domaci je teren, plus ovih novalija sto je doslo a solidno su se sad pokazali u zadnjoj prijateljskoj, tako da bi se trebala odmah upisati prva 3 boda ali opet sve je moguce i vidjet ce se.
kakvo je stanje u klubu posto vidim da si upucen..reko,da nam malo pojasnis ako te ne mrzi :?
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Tuzlak04 » 29 jul 2014, 22:50

Travnicki je napisao/la:
vatreni je napisao/la:
Travnicki je napisao/la:Jos 4 dana i da vidimo kakvo je stanje, po ovim komentarima na forumu, vecina prognozira pobjedu Travnika ili X, Slobodi slabo ko daje prednost, nadam se da cemo poceti sa 3 boda :thumbup:
Realno,Sloboda je u prednosti.Mada,vi to znate domaćinski odraditi.Bogami i morate,jer mi sve karte bacamo na drugo kolo kada nam gostujete ;)
Ma ne moze Sloboda bit u prednosti, prvo i najgore sto je na njima ogroman pritisak i dosta se ocekuje a kakvo im je stanje u klubu daj Boze da se mognu docepat sredine tabele a kamoli sta vise, dok mi nemamo nikakvog pritiska i domaci je teren, plus ovih novalija sto je doslo a solidno su se sad pokazali u zadnjoj prijateljskoj, tako da bi se trebala odmah upisati prva 3 boda ali opet sve je moguce i vidjet ce se.
Jel hljebati.Ajd nam reci nešto što ne znamo. . .

Travnicki
Postovi: 18
Pridružen/a: 09 maj 2014, 17:31
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Travnicki » 30 jul 2014, 10:39

Stanje vam je idealno, nemate marke duga, ne dovodite igrace na probu 7 dana pred pocetak sezone itd.. i nemoj ovdje tusit, imate temu za svoj klub, ja sam napisao svoje misljenje i na to imam pravo kao i svaki od nas i ne pada mi na pamet da se vise pravdam i raspravljam vezano za slobodu..

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la slobodnjak » 30 jul 2014, 11:43

Realno uprava Travnika je uradila možda i dobru stvar.Odlučila se da zadrži kostur od prošle sezone i uspjela ,sa izuzetkom Nevena Laštre,ali je to nadoknadila sa dosta igrača iz nižih liga.Sad Laštro je odličan bio ,i pitanje koliko se on može nadoknaditi,ali ima Travnik igrače za tu poziciju.Do sada je Travnik uvjek birao dobre anonimne igrače u prošlim sezonama.Ja za razliku od ostalih vidim da Travnik možda uz Široki jedini ima uigranu ekipu na početku sezone,i to ekipu koja i nije tako loše igrala proljeće.Nisu nešto igrali pripremne utakmice,ali Sloboda je prava mjera da se vidi gdje je ekipa zapravo.
U Subotu dosta raje na Piroti,dosta Tuzlaka ,Sloboda ima ekipu koja je sigurno željna dokazivanja,imaju taj pozitivan naboj ušli su u ligu i sigurno će ginuti.Ja se nadam da bi iskustvo igrača Travnika u igranju ove lige i naravno Pirota ,koja je uvjek vjetar u ledja mogli donjeti prvu pobjedu.Biće interesantno i treba doći podržati ekipu na startu,koji nam je već sezonama problem.Pokriveni smo mislim dovoljno za ovu ligu na svim pozicijama i po svemu sudeći ove sezone nebi trebali biti u donjem djelu tabele.
Nadam se odličnoj atmosferi u subotu i pobjedi Travnika .Pa vidjećemo...

Travnicki
Postovi: 18
Pridružen/a: 09 maj 2014, 17:31
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Travnicki » 31 jul 2014, 13:33

Još 2 dana :)

Novopridošli igrači su:
- Kovač Sanel i Duraković Armin - NK “Iskra” Bugojno
- Burazor Bojan - “Jedinstvo” Bihać
- Zajmović Dženan – “Lokomotiva” Zagreb
- Musić Semir - “Zvijezda Gradačac”
- Mahović Armin – “Rudar” Kakanj
- Jašarević Irfan - FK “Vitez”
- Smajić Irhan – “Olimpic” Sarajevo
- Jusufbašić Sabahudin - “Sloboda” Tuzla
- Karajbić Fikret – “Krivaja” Zavidovići
- Ćivić Muharem – “Taborsko” Češka

TravnikBoy
Postovi: 75
Pridružen/a: 07 dec 2013, 23:29
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la TravnikBoy » 31 jul 2014, 14:02

http://nktravnik.ba/novosti/klub/322-pr ... 14-15.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:thumbup: :thumbup: :clap:

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 2096
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la DrustveniParazit » 31 jul 2014, 14:14

Dobri vam ovi novi dresovi. :clap:
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la staragarda » 31 jul 2014, 18:26

Travnicki je napisao/la:Stanje vam je idealno, nemate marke duga, ne dovodite igrace na probu 7 dana pred pocetak sezone itd.. i nemoj ovdje tusit, imate temu za svoj klub, ja sam napisao svoje misljenje i na to imam pravo kao i svaki od nas i ne pada mi na pamet da se vise pravdam i raspravljam vezano za slobodu..
pa niko tebi nije rekao da nemas pravo da izneses misljenje.....problem je zasto pises o necemu o cemu veze nemas...znaci,lazes...a ko laze taj i krade....cuj da ne tusimo ovdje..koga :? ...tebe i ovog jos jednog sto pisu ovdje :? :roll: ....pitali smo te odakle ti info za stanje u klubu posto se blizi tekma izmedzu nas...forum je ovo..opusti se malo,rodzace :D
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

TravnikBoy
Postovi: 75
Pridružen/a: 07 dec 2013, 23:29
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la TravnikBoy » 02 avg 2014, 20:03

Sramota!

Sa ovakvom igrom 100% zasluzujemo ispasti.
Nigdje nikakvog truda i volje,mozda nekoliko igraca. .
Dva crvena,mozda cak i prelagano dosudjena,al' sta je tu je,pobjedu nismo zasluzili.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31113
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Chinaglia » 02 avg 2014, 20:25

kakvi smo mi bili, liči l' to na nešto? kako nam djeluje odbrana?

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 02 avg 2014, 20:46

Sad sam kući došo. Tanki smo skroz. Nisam ni vidio da su se nešto pretrgali. Navijali smo barem cijelu utakmicu. Uprkos svemu opet ću bit na svakoj utakmici. NAPRED TRAVNIK

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.