NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 24 feb 2018, 19:14

https://sportsport.ba/fudbal/sabic-kako ... ega/269138
Da ne bude da sam samo ja nezadovoljan. Jos covjek izmedu redaka nabode da su 4 igraca koja smo mi htjeli zavrsila u Olimpiku. Zamisli a ja konto uvijek ce izmedu nas i drugih klubova izabrati nas. Tako bar ovdje kod nas na forumu kazu.
Nadi iz uprave trebaju kakvom dobrom hodzi otic.
3-4 igraca koja su vec zavrsili bili su ih naguzila. I tri utakmice pripremne se nisu odigrale koje su vec bile dogovorene. Hej od 6, 3 znaci pola. Pa i ostali nadu terene i igraju. Znaci samo odži.

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 24 feb 2018, 19:49

Koji dio od ''nema para'' ti nije jasan ? Normalno da niko nije zadovoljan pa ni ovi u upravi koji su sigurno sve pokusali da se to ostvari ali sta sad trebamo past u depresiju , bice ono sto ce bit, da ti je ko ponudio pred pocetak sezone da budes prvi na jesen reko bi mu da je budala, a sad se bunimo jer ne mozemo ic na pripreme ko Sloga, ko ce nama ugodit xD
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 24 feb 2018, 20:02

Izaci cemo mi iz ovoga jaci. Nasi su trenirali na losim terenima a takvi nas ocekuju na svim livadama sirom federacije.. Uzet ce momci 6 bodova u prva dva kola i onda lagano
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HPCompaq » 24 feb 2018, 22:27

astra1922 je napisao/la:Izaci cemo mi iz ovoga jaci. Nasi su trenirali na losim terenima a takvi nas ocekuju na svim livadama sirom federacije.. Uzet ce momci 6 bodova u prva dva kola i onda lagano
Slažem se džaba skupe pripreme, kad onda dođes na ove naše livade.Zvijezda bi trebala profitirati iz ove cijele priče.Sretno :bih:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

dugalija
Postovi: 12
Pridružen/a: 19 jun 2017, 16:39
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la dugalija » 25 feb 2018, 13:04

ljudi ostala je jos sedmica do prvenstva,hajde da u subotu napunimo banju i da se spremimo za simin han

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sloboda72 » 25 feb 2018, 17:35

astra1922 je napisao/la:Izaci cemo mi iz ovoga jaci. Nasi su trenirali na losim terenima a takvi nas ocekuju na svim livadama sirom federacije.. Uzet ce momci 6 bodova u prva dva kola i onda lagano
Nisi realan.Razmišljajte o 1. kolu.Može se lako omaći. U Tuzli vi nemate šta tražiti.Čista - 1 -

slika
Ja volim FK Tuzla City

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 25 feb 2018, 17:56

sloboda72 je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:Izaci cemo mi iz ovoga jaci. Nasi su trenirali na losim terenima a takvi nas ocekuju na svim livadama sirom federacije.. Uzet ce momci 6 bodova u prva dva kola i onda lagano
Nisi realan.Razmišljajte o 1. kolu.Može se lako omaći. U Tuzli vi nemate šta tražiti.Čista - 1 -

slika
Necemo u tz nista ni trazit nego u siminom hanu :beba:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 25 feb 2018, 18:03

sloboda72 je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:Izaci cemo mi iz ovoga jaci. Nasi su trenirali na losim terenima a takvi nas ocekuju na svim livadama sirom federacije.. Uzet ce momci 6 bodova u prva dva kola i onda lagano
Nisi realan.Razmišljajte o 1. kolu.Može se lako omaći. U Tuzli vi nemate šta tražiti.Čista - 1 -

slika
U Tz? Vidjet ćemo , lopta je okrugla. Polahko druze ne zuri.
P.S. ti bijaše onaj otpadnik što mjenja dresove kako azmir svira? :tralala:
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sloboda72 » 25 feb 2018, 18:36

Nah1d je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:Izaci cemo mi iz ovoga jaci. Nasi su trenirali na losim terenima a takvi nas ocekuju na svim livadama sirom federacije.. Uzet ce momci 6 bodova u prva dva kola i onda lagano
Nisi realan.Razmišljajte o 1. kolu.Može se lako omaći. U Tuzli vi nemate šta tražiti.Čista - 1 -

slika
U Tz? Vidjet ćemo , lopta je okrugla. Polahko druze ne zuri.
P.S. ti bijaše onaj otpadnik što mjenja dresove kako azmir svira? :tralala:
- Znaš li da je tata dovodio Čivića u Slogu,molio kumio da ga prime.Niste vi još klub ,svako radi po svom.
Nećete pobiiediti Igman lahko,dobri su ,vrlo dobri.
Ja volim FK Tuzla City

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 25 feb 2018, 18:42

sloboda72 je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:Izaci cemo mi iz ovoga jaci. Nasi su trenirali na losim terenima a takvi nas ocekuju na svim livadama sirom federacije.. Uzet ce momci 6 bodova u prva dva kola i onda lagano
Nisi realan.Razmišljajte o 1. kolu.Može se lako omaći. U Tuzli vi nemate šta tražiti.Čista - 1 -

slika
Nemas ti pojma, pricas lovacke price nemas ni puske ni kera...to sto se muvas oko zvijezde da pokusas neki nemir da uvedes nece ti uspijet jedino sto ti dnevnica nece propast...
Dosta ti bolje ide lijepit naslovne po forumu...
:wave
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 25 feb 2018, 19:03

sloboda72 je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:Izaci cemo mi iz ovoga jaci. Nasi su trenirali na losim terenima a takvi nas ocekuju na svim livadama sirom federacije.. Uzet ce momci 6 bodova u prva dva kola i onda lagano
Nisi realan.Razmišljajte o 1. kolu.Može se lako omaći. U Tuzli vi nemate šta tražiti.Čista - 1 -

slika
Mi ce mo klosaru biti klub i za 10 godina. I da nas je Civic napustio. Isto kosto smo ostali klub i bez tog ljudstva ciju si sliku zakacio.
A Hancic kada Sisoje napusti ce ostat obicna seoska krntija i setati od prve do druge kantonalne.
A budi siguran da ce napustit na prvi ozbiljniji mig Slobode i Imamovica.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sloboda72 » 25 feb 2018, 19:28

- Daj molim te čovječe uozbilji se.Kakva dnevnica kakvi bakrači.Meni je žao bilo kad niste ušli a uđe Metalleghe.Vidio sam šta vam sudija radi dole u Ćapljini.Ružno je i ono kontra Bosne jesenas kad ste davali golove a ljudi sjedili .Sportsko rivalstvo nije rat.Lani ste opstali u ligi i mašallah.Valja smoć snage i prokletih para da se spremiš ponovo za ulazak u PL.Imate tradicju , dali ste finih igrača ,da ste Bogdom složni.Pa pokrit tribine pa reflektore postaviti.Nećete valjda u PL ko Gradina neke godine,da noge vide puta.Naravno ljudski je želiti, težiti boriti se .Ali u ovoj Bosanskoj "kaljuži"postavljati imperative.....Ili, "uzimamo 6 bodova u prva dva kola"?????
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 25 feb 2018, 19:55

Gledam malo roster igraca na fb, jel onaj Hajrovic potpisao za Zvijezdu, nisam ga vidio na spisku?

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 25 feb 2018, 20:06

Po vama iz siminog hana vec je liga završena vi ste ustvari bili prvaci i na jesenskom dijelu Zvijezda se ne takmici istupila iz lige, e moji momci zvijezda se pita ko ulazi i to ce do kraja ostati vi nas uz posteno sudenje ne mozete pobjedit to ti garantujem, ako pobjedite pošteno prvi cu vam čestitati, a taj isti ninkovic je mnoge momke upropastio je komplet moju generaciju, nas par je kaznio a to mogu potvrditi momci koji su isli na pripreme Veca, matic i stara klapa hodao od lokala do lokala sa časom jegera i to doslo do uprave oni ga naribali u tadasnje vrijeme i on suspenduje mene i jos par momaka posalje nas na posudbu u lokalne klubove a on obicna pijanica, ta je strucnjak jest ali j ei pijanac.

I te priče da je nudio civic u slogu jeste i klub da ga otac nudi, druze moj civic ima mjesta gdje god hoce, drugo kad ste tako dobri sto ste trazili Sabica i kad smo mi propali klub sto Saba nije napustio Zvijezdu??

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 25 feb 2018, 20:37

spiska je napisao/la:Po vama iz siminog hana vec je liga završena vi ste ustvari bili prvaci i na jesenskom dijelu Zvijezda se ne takmici istupila iz lige, e moji momci zvijezda se pita ko ulazi i to ce do kraja ostati vi nas uz posteno sudenje ne mozete pobjedit to ti garantujem, ako pobjedite pošteno prvi cu vam čestitati, a taj isti ninkovic je mnoge momke upropastio je komplet moju generaciju, nas par je kaznio a to mogu potvrditi momci koji su isli na pripreme Veca, matic i stara klapa hodao od lokala do lokala sa časom jegera i to doslo do uprave oni ga naribali u tadasnje vrijeme i on suspenduje mene i jos par momaka posalje nas na posudbu u lokalne klubove a on obicna pijanica, ta je strucnjak jest ali j ei pijanac.

I te priče da je nudio civic u slogu jeste i klub da ga otac nudi, druze moj civic ima mjesta gdje god hoce, drugo kad ste tako dobri sto ste trazili Sabica i kad smo mi propali klub sto Saba nije napustio Zvijezdu??
Pisko moj dobri, valjalo je pobijedit Slavena i one amatere gastrabajtere, Bog se pito odakle su i gdje igraju.... sad su velesila ;)

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 25 feb 2018, 22:06

Pa jel bila danas ta generalka protiv Zvijezde 09, niko nista ne pise ?
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 25 feb 2018, 22:47

Nije bila odgodjena je pretpostavljam radi zaledjenog terena jer danas je bio minus, a i mozda je i bolje da ne rizikujemo povrede pred vrlo vazan mec.

dugalija
Postovi: 12
Pridružen/a: 19 jun 2017, 16:39
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la dugalija » 26 feb 2018, 13:09

Ljudi hocel se igrat u subotu ili ce odgodit posto vidim snijeg ne prestaje da pada

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 feb 2018, 13:38

90 % da se odgadja
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sloboda72 » 26 feb 2018, 20:23

spiska je napisao/la:Po vama iz siminog hana vec je liga završena vi ste ustvari bili prvaci i na jesenskom dijelu Zvijezda se ne takmici istupila iz lige, e moji momci zvijezda se pita ko ulazi i to ce do kraja ostati vi nas uz posteno sudenje ne mozete pobjedit to ti garantujem, ako pobjedite pošteno prvi cu vam čestitati, a taj isti ninkovic je mnoge momke upropastio je komplet moju generaciju, nas par je kaznio a to mogu potvrditi momci koji su isli na pripreme Veca, matic i stara klapa hodao od lokala do lokala sa časom jegera i to doslo do uprave oni ga naribali u tadasnje vrijeme i on suspenduje mene i jos par momaka posalje nas na posudbu u lokalne klubove a on obicna pijanica, ta je strucnjak jest ali j ei pijanac.

I te priče da je nudio civic u slogu jeste i klub da ga otac nudi, druze moj civic ima mjesta gdje god hoce, drugo kad ste tako dobri sto ste trazili Sabica i kad smo mi propali klub sto Saba nije napustio Zvijezdu??
- Potpisujem da će liga biti takva da će se tek poslije 90 minuta zadnjeg kola znati ko ispada iz 1.FL. a ko ulazi u PL.BIH.
Ovo o tvojim "garancijama" zaista je nepotrebno komentarisati.Slogin stadion nije pustara on je pun konstantno.Vama koji imate tradiciju ,vjerovatno ime FK Sloga uljeva optimizam ,jer psihološki ga vidite kao kantonalca.FK Krupa nije postojala kad je Borac osvojio Kup Maršala Tita a sad "neka" Krupa "maklja" Borca.Ono ,"ko je ta Sloga da prostiš".Ja dopuštam da vi budete optimisti ,zašto ne.Ali eksplicite tvrditi da Zvijezda u "prva dva kola imati 6. bodova ,evo sad da "Sloga ne može pobijediti Zvijezdu".Nastavite tako sa samouvjerenošću.To će samo dati još veću snagu i motivaciju igračima Sloge. Vi ste kao generacija imali "nesreću" što je Zvijezda ušla u PL kada ste stasali za seniore.nije to samo Ratko ,nego i sva čaršija kriva što se ne vjeruje da se može pružiti šansa igraču od 18-19 godina.Još ako je iz O.P.Zvijezde, "ma kakvi". "Nama trebaju iskusni igrači a ne sad da rizikujemo". - to je ta teorija.Drago mi je da je Prljača konačno dokazao da je pravi golman.A bio je i prije i to davno ,samo....
Kad je Šabić već spomenut,e tu se ne bih složio.Zeničani ga ne žele vidjeti u Čeliku.Vuče Šabić dosta repova iz Zenice.
Ja volim FK Tuzla City

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.