NK Zvijezda Gradačac

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 11 mar 2018, 20:21

Kao i igmana protiv nas, al naaasa igra neobecava puno, ako se zatvorimo kao igman mozda nesto i napravimo...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 11 mar 2018, 22:03

Ponovo pocinjete prepucavanje preko faceboka sa Hancicima sto nikako ne valja. Radili ste to one godine protiv Radnickog kada nismo uspjeli uci i znate kako je zavrsilo.
Treba stvari sagledat realno. Na sav glas urlamo kako je Sloga losa. Bas smo mi juce nesto vise pokazali.
Oni u 96 u gostima za bod mi kuci u 93 za tri.
A sad jedna bitna cinjenica njima je danas falilo 5 igraca od kojih ce 4 najvjerovatnije u prvu postavu.
A nama juce nedostajao samo primarius. Znaci mi nesto puno bolje od onog juce nemamo.
Trebamo spustit loptu i nadat se cudu i danas sreca pomazi. Jer sami smo sebi krivi. Pripreme smo katastrofalno odradili, prelazni rok takode. Mjesta koja su skripala nisu adekvatno popunjena. Nismo uspjeli iskoristiti poziciju na tabeli da se napravi veca euforija, da se ukluce sponzori itd.

ludiloo
Kontakt:

PostPostao/la ludiloo » 11 mar 2018, 22:37

combe WroteColonPonovo pocinjete prepucavanje preko faceboka sa Hancicima sto nikako ne valja. Radili ste to one godine protiv Radnickog kada nismo uspjeli uci i znate kako je zavrsilo.
Treba stvari sagledat realno. Na sav glas urlamo kako je Sloga losa. Bas smo mi juce nesto vise pokazali.
Oni u 96 u gostima za bod mi kuci u 93 za tri.
A sad jedna bitna cinjenica njima je danas falilo 5 igraca od kojih ce 4 najvjerovatnije u prvu postavu.
A nama juce nedostajao samo primarius. Znaci mi nesto puno bolje od onog juce nemamo.
Trebamo spustit loptu i nadat se cudu i danas sreca pomazi. Jer sami smo sebi krivi. Pripreme smo katastrofalno odradili, prelazni rok takode. Mjesta koja su skripala nisu adekvatno popunjena. Nismo uspjeli iskoristiti poziciju na tabeli da se napravi veca euforija, da se ukluce sponzori itd.

Jucerasnja utakmica nije nikakav pokazatelj. Los dan samljet cemo plave

esprit24
Kontakt:

PostPostao/la esprit24 » 11 mar 2018, 23:22

Bojim se otimacine u Simin Hanu, trebao bi biti prenos na City tv jer je derbi sezone. Druga stvar Zvijezda ako dobije prvenstvo je rijeseno a cisto sumnjam da se to dopada melecima iz saveza. Sve u svemu sve ce biti malo jasnije posle delegiranja, moja zelja je Elvis Mujic sudija sa premier lige :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 12 mar 2018, 00:07

esprit24 WroteColonBojim se otimacine u Simin Hanu, trebao bi biti prenos na City tv jer je derbi sezone. Druga stvar Zvijezda ako dobije prvenstvo je rijeseno a cisto sumnjam da se to dopada melecima iz saveza. Sve u svemu sve ce biti malo jasnije posle delegiranja, moja zelja je Elvis Mujic sudija sa premier lige :kafa:

Ma prenos tu ne znaci nista. Imali smo prenos i u Capljini pa nam yebase sve.

Ovako ce samo vise ljudi svjedocit otimacini, vise ce se hampe dici, a poslije toga opet ko da se nista nije desilo.
#NKZ
#MUFC
ЯΣD OR DΣΔD

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 12 mar 2018, 07:52

Combe naporan si idi navijaj za Slogu kakvih 5 igrača ja bil u jajcu igraju gore od Zvijezse 10 puta subotnja Zvojezsa 5 klasa bolja drugo i ako nas pobjede a neće nije riješeno prvenstvo ne znam kako možeš biti takav zvaljo pa ništa ti Novalja shvati da momci igraju srecem i ne pobjeđuje uvijek lova jučer kad ih je ekipa djece Metalleghe pritiska pa ne znaju jesul posli ili došli!!!

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 12 mar 2018, 08:18

Ona igra zvijezde neobecava puno.al ajmozda samo los dan.hocel bit organizovan prevoz...

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 12 mar 2018, 08:25

spiska WroteColonCombe naporan si idi navijaj za Slogu kakvih 5 igrača ja bil u jajcu igraju gore od Zvijezse 10 puta subotnja Zvojezsa 5 klasa bolja drugo i ako nas pobjede a neće nije riješeno prvenstvo ne znam kako možeš biti takav zvaljo pa ništa ti Novalja shvati da momci igraju srecem i ne pobjeđuje uvijek lova jučer kad ih je ekipa djece Metalleghe pritiska pa ne znaju jesul posli ili došli!!!

Spiska ne seri kuce veci zvaljo od tebe. Akp je subotnja bolja zasto si im u subotu yebavao sve i govorio crveni hajd da vidim ko ce veceras od vas izaci u carsiju. Zasto ako si bio zadovoljan igrom?
I opet ser es a bio si juce u Jajcu i znas da nisu igrali Kostic, Efendic, Stjepanovic, Bosnjak. Hrelju necemo racunati. A kod nas su igrali svi sem primariusa.

esprit24
Kontakt:

PostPostao/la esprit24 » 12 mar 2018, 09:35

Mene sloga podsjeca na ekipu sa PES-a. Saberes sebi najbolje igrace i gazis sve redom, samo sto je ovo realnost al ne igrica. Za ozbiljan fudbal potrebna je uigranost a oni je nemaju. Igraci su klase al na bajnim terenim orve lige ne mogu doci do izrazaja :lol:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 12 mar 2018, 19:45

Ja nisam zadovoljan igro nasih ali isto tako ovi su gori od nas tri puta bez idejni, kakvi bolan igrači sta je to Efendic, kostic svejedno nece igrati protiv nas njima je jucer falio od bitnih igrača Bosnjak i niko vise nemoj bezveze laprdati... Ja jesam galamio i govorio da vidim ko ce izaci u grad jer nisam bio zadovoljan zalaganjem ali smo dobili sto je najbitnije.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 12 mar 2018, 20:43

esprit24 WroteColonMene sloga podsjeca na ekipu sa PES-a. Saberes sebi najbolje igrace i gazis sve redom, samo sto je ovo realnost al ne igrica. Za ozbiljan fudbal potrebna je uigranost a oni je nemaju. Igraci su klase al na bajnim terenim orve lige ne mogu doci do izrazaja :lol:

Znaci master liga druye, skines sebi hack dovedes Ronaldinha i Adriana u Patagoniu :rol:
#NKZ
#MUFC
ЯΣD OR DΣΔD

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 13 mar 2018, 15:06

Sloga dozvolila samo 100 navijaca gostujucih, kao iz sigurnosnih razloga ne mogu dopustiti vise.

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 13 mar 2018, 15:13

Sta ce klosari dozvolit. Dosta ce svijeta svakako uc koji ne budu dosli organizovano. U svakom slucaju ce nas bit vise nego njih.
Boji se Sisoje jer ova utakmica njima puno vise znaci nego nama. Oni ako bi kojim slucajem izgubili mogu svirat ku rcu.

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 13 mar 2018, 15:13

Tako je combe malo pozitive...

HPCompaq
Kontakt:

PostPostao/la HPCompaq » 13 mar 2018, 15:47

Vjerovatno će biti slično kao što smo mi u kupu protiv njih.Parking za navijače na pijaci kod Simin Hana,a odatle dalje pješke,ima nekih 10 ak minuta do stadiona.Jer sve oko stadiona, je potijesno.Primjera radi navodim,zamislite da imate stadion u Svircu gore,eto kako je usko sve oko stadiona,kuće i slično.
Forza Freedom

SISTEM TE LAŽE ! !

HPCompaq
Kontakt:

PostPostao/la HPCompaq » 13 mar 2018, 16:51

Zaboravih napisati, to se odnosi na one najvatrenije navijače sa obilježjima.Svako ostali će moći ući kao obični građanin,bez obilježja i to je to.Bujrum u Tuzlu,dobrodošli.Imam dosta prijatelja iz Gradačca, i po kontaktu sa njima čini mi se da će biti veliki broj simpatizera iz Gradačca,što je svakako dobro za sve.

PS: Sve one klasične događaje sa stadiona,psovke i slično,nemojte generalizovati posle sa Tuzlom.Pravi Tuzlaci navijaju za Slobodu,ne za SH.

Pozdrav :bih:
Forza Freedom

SISTEM TE LAŽE ! !

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 13 mar 2018, 19:44

HPCompaq WroteColonZaboravih napisati, to se odnosi na one najvatrenije navijače sa obilježjima.Svako ostali će moći ući kao obični građanin,bez obilježja i to je to.Bujrum u Tuzlu,dobrodošli.Imam dosta prijatelja iz Gradačca, i po kontaktu sa njima čini mi se da će biti veliki broj simpatizera iz Gradačca,što je svakako dobro za sve.

PS: Sve one klasične događaje sa stadiona,psovke i slično,nemojte generalizovati posle sa Tuzlom.Pravi Tuzlaci navijaju za Slobodu,ne za SH.

Pozdrav :bih:

:salut: :salut:
#NKZ
#MUFC
ЯΣD OR DΣΔD

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 13 mar 2018, 21:25

Hocel guzina bit spreman za slogu...dali ce ko prenosit utakmicu.pricalo se da bi tk mogla prenosit..

HPCompaq
Kontakt:

PostPostao/la HPCompaq » 13 mar 2018, 21:56

crvenobijeli WroteColonHocel guzina bit spreman za slogu...dali ce ko prenosit utakmicu.pricalo se da bi tk mogla prenosit..

Ja sam od nekog čuo da će biti prenos na CityTV. Mostarska ona televizija. :salut:
Forza Freedom

SISTEM TE LAŽE ! !

Kapetan
Kontakt:

PostPostao/la Kapetan » 13 mar 2018, 22:28

HPCompaq WroteColon
crvenobijeli WroteColonHocel guzina bit spreman za slogu...dali ce ko prenosit utakmicu.pricalo se da bi tk mogla prenosit..

Ja sam od nekog čuo da će biti prenos na CityTV. Mostarska ona televizija. :salut:

Ma kakav city tv svi na tribinu. A vala ni tebi ne bi bilo lose, ulaz besplatan a marka i po gradski do S.H. iz Tuzle.

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: lile i 6 gostiju.