NK Zvijezda Gradačac

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 12 jun 2018, 16:52

Junace kakav real mi smo za vas barcelona u svim segmentima.u dvije utakmice nam gola niste dali, cime se ti dizes majke ti
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 12 jun 2018, 17:04

crvenobijeli WroteColonJunace kakav real mi smo za vas barcelona u svim segmentima.u dvije utakmice nam gola niste dali, cime se ti dizes majke ti

Za ovaj period koliko se nalazim na ovom forumu samo sam mogao shvatiti koliko si ti ustvari ograničen s mozgom majke mi .. Nije bit kolko smo dali/primili. Nije fazon u rezultatu .. nejse, ne vrijedi ..
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

zmajevac
Kontakt:

PostPostao/la zmajevac » 12 jun 2018, 17:21

crvenobijeli WroteColonRano je on nas napusitio nase dijete.eto kako nam vraca, da je otisao u pl pa al u istu ligu cccc...

Brka se pojam tu nase djete ,sta se podrazumijeva pod pojmom nase dijete.Po mom misljenju nase dijete je ,dijete sa nase opstine koje je poniklo u skoli fudbala,predpionirima,pionirima Zvijezde,a ne sa druge opcine kad dodje u kadete ili juniore.Golman Prljaca je nase dijete.

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 12 jun 2018, 18:01

Mislim da je deva dosao u pionire ako se nevaram, al prosao je kadate i juniore mislim da se podrazumijeva pod nasim dijetom, koliki su debili bili u upravi nisu mogli devi, himzi, nasoj djeci ponudit profi ugovor,....

Mirso13
Kontakt:

PostPostao/la Mirso13 » 12 jun 2018, 18:56

Imal informacija o dolasku igrača dajte imena malo da razbijemo monotomiju pogledajte malo igrače iz okolice Gradačca.

batigol777
Kontakt:

PostPostao/la batigol777 » 12 jun 2018, 19:35

Mirso13 WroteColonImal informacija o dolasku igrača dajte imena malo da razbijemo monotomiju pogledajte malo igrače iz okolice Gradačca.

Ko ce druze dovest igrace? Trener ? Nema ga. Presjednik kluba ? Nema ga. Sportski direktor? Nema ga.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

bezbrige
Kontakt:

PostPostao/la bezbrige » 12 jun 2018, 21:29

batigol777 WroteColon
Mirso13 WroteColonImal informacija o dolasku igrača dajte imena malo da razbijemo monotomiju pogledajte malo igrače iz okolice Gradačca.

Ko ce druze dovest igrace? Trener ? Nema ga. Presjednik kluba ? Nema ga. Sportski direktor? Nema ga.

Dovedi ti igrace ili trenera ako si pametan samo znate tu pisat hajmo malo se pokrenut pametnjakovici

zmaj348
Kontakt:

PostPostao/la zmaj348 » 12 jun 2018, 23:34

Bgm ovo sto citam izgleda da stanje u klubu nije bilo nikad gore...Nacelnik ako misli da sa ovim novcem koji daje za Zvijezdu moze skinuti brigu sa sebe po meni se grdno vara...Prvo on postavlja Sakica u Upravni odbor po meni covjek nema ni viziju a ni pojma kako jedan profesionalni klub treba da izgleda..Drugo,pocesto se znaju pohvaliti kako su dobri sa privrednicima ako je tako onda iskoristi taj svoj utjecaj na Adema i Belle da uloze u klub..Ovo pisem na ovakav nacin zato sto su se na forumu pojavili ocigledno neki njegovi glasnogovornici...Piska i ekipa se ocigledno trude da nesto naprave ali njihov kapacitet je dosta upitan...Stanje je takvo kako jeste i pod hitno treba da se oformi da li radna grupa ili upravni odbor i da se krene u reorganizaciju kluba da se nadje kvalitetan trener koji ce skupiti ekipu za opstanak...Mi sa ovim budzetom mozemo sastaviti soldnu ekipu ali nas problem je podcrtat cu jos jednom vizija koju ja nazalost ne vidim...

batigol777
Kontakt:

PostPostao/la batigol777 » 13 jun 2018, 00:24

bezbrige WroteColon
batigol777 WroteColon

Dovedi ti igrace ili trenera ako si pametan samo znate tu pisat hajmo malo se pokrenut pametnjakovici

Ja nisam strucan za procjenu igraca ili trenera pa se nebi ni petljao gdje mi nije mjesto. Po kojem rezonu ce igrace dovesti radna grupa na lijepe oci ili sto se njima svidjaju sto nemora ni malo da znaci da su to dobri igraci. Da se niko neuvrijedi ali mislim da to nemogu oni raditi jer neznaju. I Valjda se za to treba pobrinuti neko ko ce voditi tu ekipu i odgovarati za rezultat tog rada a mi.nemamo tog nekog.

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 13 jun 2018, 09:25

Ljudi moji vidim da sam glavna tema moram da se oglasim citavo vrijeme neko spominje kapacitete ista ta priča o kpaacitetu je dosla do nacelnika pa kad smo mu prezentirali model o funkcionisanju kluba odrziv i na duze staze i izvodljiv on je reko svaka čast dobra ideja i podržat cemo ga. Necemo ovdje po forumu o kakvoj se ideji radi, da vam isto kazem pregovara se sa igracima ali igrace necemo objavljivati niti potpisivati do skupštine na skupštini će biti odabrano novo rukovodstvo nama je načelnik dao zeleno svijetlo da pripremimo roster igrača koji bi eventualno pojačali Zvijezdu i tri kandidata za trenera gdje bi na skupštini odredili zajedno ko ce to biti. Prema tome radi se samo se ne priča na sva usta najbitnije je da smo oko 20 firmi novih blizu potpisa ugovora sa Zvijezdom što je ohrabrujuce u svemu tome. Vasim ovdje pocjenjivanjima i pametovanjima vjerujte da necete pomoci Zvijezdi, ukljucite se animirajte ljude pričajte fine stvari a one manje fine ostavite iza nas jer sezona je završena. Čim se rukovodstvo izabere kluba ici ce se na potpisivanje ugovora i sklapanje ekipe napominjem da sve poteze koje smo odradili smo upoznali i načelnika i njegove pomoćnike.

PS. Ne podcjenjujte ovu ekipu koja je se uzela vrelog krompira nego ako mislis da mozes pomoci prikljuci se.

batigol777
Kontakt:

PostPostao/la batigol777 » 13 jun 2018, 09:48

Samo da budem jasan, nemam ja protiv radne grupe cak naprotiv, ali zar nebi trebali strucni ljudi dovesti igrace na kraju krajeva neko ko ce odgovarati za te igrace.Valjda i jest razlika to sto treba vidjeti strucnjak laik nemoze. Sta nacelnik zna o fudbalu ? Njemu je svejedno bas ga zaboli za zvijezdom i igracima da je drugacije bar bi nekad doso pa pogledao utakmicu a da nije pred izbore.
To s firmama je extra i daj Boze da uspije i to su stvari koje radna grupa moze da odradi i treba da radi.

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 13 jun 2018, 10:12

Ti igrači ce biti predlozeni sa kojima obavimo razgovore, i završni poso ce da odradi trener i uprava koja bude izabrana, ali vjeruj da sto se tiče lige radna grupa je u malom prstu ima lako je bubati imena ako nismo u mogucnosti da pričamo o nekim astronomskim ciframa sto svaki drugi igrac trazi.

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 13 jun 2018, 10:50

Kad je skupstina, mi smo ostali bet citavog tima.a kakav je tim bio da se otimaju klubovi za njih, mi.moramo imat 1 ili2. Vruhunska igraca koji moze napravit prevagu na terenu.imas napadaca dobrog u tekstilcu. Dok vi pregovarate drugi potpisuju.....nema vremena ta 40 dana pocinje prvenstvo..m

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 13 jun 2018, 10:57

Skupstina je za mjesec skoro... bice veselo nazalost ove sezone...

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 13 jun 2018, 11:47

crvenobijeli WroteColonKad je skupstina, mi smo ostali bet citavog tima.a kakav je tim bio da se otimaju klubovi za njih, mi.moramo imat 1 ili2. Vruhunska igraca koji moze napravit prevagu na terenu.imas napadaca dobrog u tekstilcu. Dok vi pregovarate drugi potpisuju.....nema vremena ta 40 dana pocinje prvenstvo..m

Daj ime od tog napadača da ga danas zovem, a skupština je 19.tog utorak sljedeci, a bit ce zanimljivo :D

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 13 jun 2018, 12:19

spiska WroteColon
crvenobijeli WroteColonKad je skupstina, mi smo ostali bet citavog tima.a kakav je tim bio da se otimaju klubovi za njih, mi.moramo imat 1 ili2. Vruhunska igraca koji moze napravit prevagu na terenu.imas napadaca dobrog u tekstilcu. Dok vi pregovarate drugi potpisuju.....nema vremena ta 40 dana pocinje prvenstvo..m

Daj ime od tog napadača da ga danas zovem, a skupština je 19.tog utorak sljedeci, a bit ce zanimljivo :D

Poslo u inbox

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 13 jun 2018, 16:30

spiska WroteColon

Imate i u Olimpiku napadača jednog, sredit cu vam ja broj :)
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

Mirso13
Kontakt:

PostPostao/la Mirso13 » 13 jun 2018, 18:33

Susaković ili Perić iz Tekstilca 100% a iz Olimpika Kovač Fahrudin.

thegodfather
Kontakt:

PostPostao/la thegodfather » 13 jun 2018, 19:19

crvenobijeli WroteColonJunace kakav real mi smo za vas barcelona u svim segmentima.u dvije utakmice nam gola niste dali, cime se ti dizes majke ti

Pita za tebe Oglecevac, koliko mu nudis da dođe kod vas? :urnebes: Prati stranicu Nk TOŠK Tešanj samo :urnebes: ti si jedan od nas :lolno:

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 13 jun 2018, 21:06

Jel ko gledao danas juniorski mec izmedju Zvijezde i Gradine, kakvi su utisci, ima li kvalitetnih omladinaca?

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: plavobijeliii i 6 gostiju.