NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Mirso13
Postovi: 129
Pridružen/a: 31 mar 2018, 10:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Mirso13 » 24 jun 2018, 23:24

Akobogda al dabogda to za krov a bio bi sretan kad bi se to uradilo

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 25 jun 2018, 01:06

Orhan je napisao/la:Anes u kampu Rome
Koji je to,dje igra

Progres
Postovi: 164
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 25 jun 2018, 08:41

JohnDoe je napisao/la:
spiska je napisao/la:Jarane mzoes da pričaš šta hoces mi smo institucija za vas i svakom pogledu a to cemo dokazati i na zelenom terernu kao i prosle sezone samo da te podjetim prije 10tak godina ko prava seljačka čaršija napali ste sudiju, kamermanu nasem razbili kameru navijače kamenovali. A u prosle sezone 0:0 u Tešnju u Gradačcu 2:0 naravno za Zvijezdu! I ove godine necete bolje proci.
Majstore moj, vidim da si upucen u desavanja oko Zvijezde, a pretpostavljam onda da znas sta se desavalo tada u Tesnju i zbog cega je doslo do prekida. Da je ti bilo sve fer i posteno, nista od tog ne bi doslo. Zato mojne ba te price seljacka carsija, ovo ono.
Zvijezda jeste klub sa tradicijom i uvijek ce biti. Mi smo mozda novi sada u ovoj ligi, al prva godina je uvijek najteza. Uspjeli smo je proci, sada samo moze ici na bolje. Pravi ljudi su sada u klubu. Vidi se sve po pojacanjima itd. Ako ce Ogli vama, ok, dobrog igraca ste doveli. I njemu i vama sretno, a vidimo se na zelenom terenu, pa ko kome..
Desavalo se to da niste sportski mogli podnijeti poraz. Igrali ste bolje a Zvijezda iz kontre zabila gol. Druga kontra i igracu lopta ide na glavu da je sprami u praznu mrezu, vas igrac stize u ponom trku i sa obje ruke odnese naseg igraca u gol, kad mu kicmu nije slomio. Sudija normalno svira penal. Razbili sre kameru jer vam nije stimalo da se vidi sta ste radili inace bi cuvali film i pokazali javnosti da ste osteceni

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 25 jun 2018, 10:07

Bogami, ovi se iz uprave ne sale visoke ambicije imaju Dilfa je obevao krov. Ovi su zavrsili zvucna imena bogami mislim da cemo kotirati u gornjem dijelu tabele samo jos da ispotpisuju sa tim ljudima ja im skidam kapu.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 25 jun 2018, 10:23

Vrijeme je da i nama svane jednom...

:opaopa: :opaopa: :opaopa:

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la JohnDoe » 25 jun 2018, 10:29

Progres je napisao/la:
JohnDoe je napisao/la:
spiska je napisao/la:Jarane mzoes da pričaš šta hoces mi smo institucija za vas i svakom pogledu a to cemo dokazati i na zelenom terernu kao i prosle sezone samo da te podjetim prije 10tak godina ko prava seljačka čaršija napali ste sudiju, kamermanu nasem razbili kameru navijače kamenovali. A u prosle sezone 0:0 u Tešnju u Gradačcu 2:0 naravno za Zvijezdu! I ove godine necete bolje proci.
Majstore moj, vidim da si upucen u desavanja oko Zvijezde, a pretpostavljam onda da znas sta se desavalo tada u Tesnju i zbog cega je doslo do prekida. Da je ti bilo sve fer i posteno, nista od tog ne bi doslo. Zato mojne ba te price seljacka carsija, ovo ono.
Zvijezda jeste klub sa tradicijom i uvijek ce biti. Mi smo mozda novi sada u ovoj ligi, al prva godina je uvijek najteza. Uspjeli smo je proci, sada samo moze ici na bolje. Pravi ljudi su sada u klubu. Vidi se sve po pojacanjima itd. Ako ce Ogli vama, ok, dobrog igraca ste doveli. I njemu i vama sretno, a vidimo se na zelenom terenu, pa ko kome..
Desavalo se to da niste sportski mogli podnijeti poraz. Igrali ste bolje a Zvijezda iz kontre zabila gol. Druga kontra i igracu lopta ide na glavu da je sprami u praznu mrezu, vas igrac stize u ponom trku i sa obje ruke odnese naseg igraca u gol, kad mu kicmu nije slomio. Sudija normalno svira penal. Razbili sre kameru jer vam nije stimalo da se vidi sta ste radili inace bi cuvali film i pokazali javnosti da ste osteceni
Osim ako je posteno to da su pojedini igraci dobili pare da igraju pod rucnom i da ste imali pravo "domacinsko" sudjenje u pola Tesnja, onda ok. :crazy:
Al sta je bilo, bilo je, davno je to bilo. Sada su neke nove struje i kod vas i kod nas, pa vidjet cemo sta ce biti dalje.
FGR !

esprit24
Postovi: 5379
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 25 jun 2018, 12:10

Sad prole prica da neki Amerikanac ulazi u klub, onaj sto je njegova kuca povis sradiona ona napucana.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 25 jun 2018, 12:21

On nas vadi... fino su ga upecali :D

Mirso13
Postovi: 129
Pridružen/a: 31 mar 2018, 10:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Mirso13 » 25 jun 2018, 13:36

Brčkalić produžio ugovor :tralala: :tralala:

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 25 jun 2018, 13:48

Dobar je on meni... brz, trudi se daje sto posto na treninzima... ima on jos prostora da napreduje... drago mi je sto je osto...

Mirso13
Postovi: 129
Pridružen/a: 31 mar 2018, 10:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Mirso13 » 25 jun 2018, 14:02

Lik gine za loptu

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 25 jun 2018, 14:44

Zna li se gdje je Minel Doljancic,otisao iz Veleza al niko nije objavljivao da je nasao drugi klub,mislim da bi nam pasao i to dobro

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 25 jun 2018, 16:45

Za imena @spiska ako moze pp

Svaka čast Prljači i Brčkaliću, oni su ostali vijerni i svakako da imamo 2 kapitena. Ne treba to zaboravit uz Himzu naravno.
Ma ja znam poslje ovih kritika po forumu i gradu da će ovi poginut da budemo pri vrhu. Znaju da NKZ donosi puno glasova. Vjerujem da su se razbacali da nađu sponzora. Ali ako će to biti kratrotrajno bez dugoročnog plana, bez politike proizvodnje igrača, težnji ka akademiji, bolje da ne ulaze sponzori u klub. Znamo šta su nam bivsi sponzori uradili tj.koliko su izvukli novca iz kluba. Ako već ima zainteresovanih pokušati sjesti razraditi sistemski plan. I naravno onaj ko je sponzor i ko daje pare on je BABO i njegova je zadnja. Znam ja mentalitet naš, svi bi tuđum q... slamu da mlate. I pokusati BRENDIRATI KLUB. Zatvara se teretana na stadionu, eto prostora za neki shop, sadržaj šta već.


Čekaj da mi to sve vidimo, dok ne vidim postavljane krova, sponzora i pojačanja za mene je sve to političko skupljanje poena.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Zvijezda1986
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2017, 21:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zvijezda1986 » 25 jun 2018, 17:13

I ja sam prije desetak dana cuo da ce taj neki nas "amerikanac" bit sponzor al nisam vjerovao a vidim da jos neko spominje ga neznam ko je taj a pricaju da ima covjek paru pa valjda bude kakve nafake a nema od akademije nista mora se zato sve imat od trenera dobrih od ulaganja u terene itd od cega ce to zvijezda jedino da Fadil ffinansira iz svojih firmi a mogao bi koliko ih ima od Gradačca Srebrenika Sarajeva oprosti fadile

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 25 jun 2018, 17:34

Kod nas je uvijek od euforije do razocarenja i obratno. Ko sto ovaj gore navede moglo se i pretpostavit da ce sad svim silsma pokusat sastavit sto bolju ekipu u inat svima nama. Samo velik je faktor ko ce biti i trener.
Mozel neko imena igraca u pp sem Oglecevca i Jusufbasica posto se za njih zna vec duze vrijeme da su u uzoj konkurenciji za dolazak.

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 25 jun 2018, 17:53

Zvijezda1986 je napisao/la:I ja sam prije desetak dana cuo da ce taj neki nas "amerikanac" bit sponzor al nisam vjerovao a vidim da jos neko spominje ga neznam ko je taj a pricaju da ima covjek paru pa valjda bude kakve nafake a nema od akademije nista mora se zato sve imat od trenera dobrih od ulaganja u terene itd od cega ce to zvijezda jedino da Fadil ffinansira iz svojih firmi a mogao bi koliko ih ima od Gradačca Srebrenika Sarajeva oprosti fadile
Sistemski, dugorocnim ulaganjem i vizijom se sve postize. Ne moze se nista preko noci.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 25 jun 2018, 18:03

Evo Kenan Saric novi igrac pocelo je idu bolji dani u Zvijezdi...

refik122
Postovi: 31
Pridružen/a: 06 maj 2018, 23:30
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la refik122 » 25 jun 2018, 18:07

Znal neko nesto vise o ovom Saricu kako vec?

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 25 jun 2018, 18:29

Treba se napravit jaka ekipa u 1.polusezoni, obecati krov, investitora titulu. Jer ako se u 1.polusezoni ne skupi dobar rezervoar bodova onda nema trgovine u 2. a ni para. Znaju to sad šakići, novalici i ekipa, naučili su se u prehodnoj sezoni. Nisu oni ludi. Ocekujte brutalna pojačanja, a u 2.polusezoni ide zarada, povrat novca, otkazi i česta ručanja. Heheh tako funkcionisu i orasljeeee i graschanica i kakanj itd .


Kenan Saric 97. iz Visokog. Ko je iduci? Da pogodimo neko iz Orasja ili Gračanice tamo su igraci naucili kad treba ne šutat na gol a kad treba pobjedit.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Zvijezda1986
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2017, 21:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zvijezda1986 » 25 jun 2018, 19:00

Eno Ramiz Maks proziva pisku da je 80hiljada pokro zvijezdu da je himzu u stoke City odvesti pa nije :D

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.