NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 05 okt 2018, 20:59

A sto se tice Bela teska je njihova marka. Firma u kojoj radim se 2 puta opekla od njih. Gradili smo im neke objekte i gazda je rekao nikad vise. Pogodis s njima posao i onda ti dodju u pola posla i obore cijenu. I nismo mi jedini, nasankali su oni dosta ljudi, ako hocete da se naslusate toga nadjete nekog ko radi u komercijali, imace sta da vam kaze.

Ako su oni u opticaju tu se trazi debela korist. Npr. sponzorisu klubu daju neke mizerne pare cisto da klub funkcionise, ali da dobiju stadion. Pa recimo na prostoru gdje je trenutno teretana da se otvori market jer na tom podrucju nema nigdje veceg marketa i plus imace veliki parking. A takodjer kad je utakmica sto ne bi kupio nesto da grickas. Daj Boze da grijesim al meni je tesko povjerovat u njihovu dobru namjeru.

Tako da klub treba da ima strategiju kakve sponzore zeli, sta je krajnji cilj i da se dobro ugovorima zastiti da se proslost ne bi ponovila. Sponzori su dobro dosli ali moraju se znat pravila ponasanja.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 05 okt 2018, 21:28

Ma kakve bele nema od toga ništa, a dodati jos jedno ime na zvijezda po meni nije ništa strašno, nas ko god kupi u narednom periodu to ce traziti.
Znal neko ima li zvijezda ikakvih para od restorana i teretane
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 05 okt 2018, 22:12

Srdjan vulic.zna li ko sta o njemu..a mislim da nemaju kirije ni aut ni teretana.zvijezda duguje restoranu neke pare za hranu pa tako prebijalju a teretanu koriste nasi igraci ja mislim za kiriju...m
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 05 okt 2018, 23:54

Srdjan Vulic 20 godina prosao skolu fudbala Zrinjskog bio na pozajmici u Capljini prosle godine gdje nam je dao i go u zadnjem kolu kad smo igrali dole 2-2 pokriva sve pozicije u veznom redu nadati se da moze odigrat bolje od Sabanovica a jos spada i u igrace do 21 godine.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 06 okt 2018, 14:23

Zvijezda ima mjesecni priliv od kirije teretane i restorana stim da restoran ima kvitanje duga do 2023 godine ako se ne varam mada i oni daju odredjeni mjesecni iznos za vid kirije (struje) Zvijezdi tako da se mogu dva igrača platit od toga, i usput restoran OUT hrani 2 igrača već treća godina zaredom.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 06 okt 2018, 17:26

Zvijezda bolja sigurno nego prosle sezone, puno vise opcija se ima i puno razlicitih vrsta napada se koristi.
Aferim Miletu na ovoj djeci sto ih ubacuje, mislim da ce se njegov rad vidjeti i nakon odlaska iz kluba.

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 06 okt 2018, 18:07

Šarić još jednom pokazao da je igračina svaka čast momku kakav prodor pa gol

Progres
Postovi: 165
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 06 okt 2018, 20:45

Cevap je napisao/la:Šarić još jednom pokazao da je igračina svaka čast momku kakav prodor pa gol
Nekoliko njegovih odlicnih prodora. Cini mi se da je i prvi gol postignut nakon njegovog prodora

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 06 okt 2018, 21:08

Svaka cast momcima na novoj pobjedi,sada imaju malo vise dana da se odmore do Visokog gdje treba ici na nova 3 boda,falit ce nam pecelj a vraca se jusufbasic.

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 06 okt 2018, 21:37

Progres je napisao/la:
Cevap je napisao/la:Šarić još jednom pokazao da je igračina svaka čast momku kakav prodor pa gol
Nekoliko njegovih odlicnih prodora. Cini mi se da je i prvi gol postignut nakon njegovog prodora
U pravu si,prosao je trojicu ako se ne varam,a drugi je sam zavrsio,po meni igrac utakmice danas :tokralju: ,ponudit mu ugovor do kraja karijere haha,njega ako puste olako nek se poubijaju svi u upravi,Cvija je za njega pocetnik pionir,naravno pohvale i za ostatak tima,7 dana 3 tekme 3 pobjede bez primljenog gola kapa do poda svima

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 06 okt 2018, 21:52

Ponovo je napisao/la:
Progres je napisao/la:
Cevap je napisao/la:Šarić još jednom pokazao da je igračina svaka čast momku kakav prodor pa gol
Nekoliko njegovih odlicnih prodora. Cini mi se da je i prvi gol postignut nakon njegovog prodora
U pravu si,prosao je trojicu ako se ne varam,a drugi je sam zavrsio,po meni igrac utakmice danas :tokralju: ,ponudit mu ugovor do kraja karijere haha,njega ako puste olako nek se poubijaju svi u upravi,Cvija je za njega pocetnik pionir,naravno pohvale i za ostatak tima,7 dana 3 tekme 3 pobjede bez primljenog gola kapa do poda svima
I ja mislim da je Cvija za njega pionir svakako nakon onog proslavljenog gola protiv nas mi je pao u očima.Vidi se da je talenat sad se dobro treba potruditi da se zadržio ne samo on već i ostali da nebude se sakupljat 20 dana pred prvenstvo.Najviše mi se sviđa kod njega njegovi prodori i brzina.Mislim da ne bi trebalo biti problema protiv Bosne jer su dosta mladi i zadnji su na tabeli.Ali ništa ne prepuštati slučaju idemo po pobjedu.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 13 okt 2018, 04:20

Zasto smo kaznjeni 3 utakmice po 500 km?
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 13 okt 2018, 16:32

Mogli bi kiksat ovu utakmicu...steta
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 13 okt 2018, 17:07

lose posve.. ne smije se od najlosije ekipe lige izgubiti a imas igraca vise 40 minuta,od ove ekipe cemo se ocigledno jos svasta nagledati :crazy:

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 13 okt 2018, 17:21

Ja se iskreno nadam da se nece ponovit greske od prosle sezone....samo posteno
Zadnja izmjena: Orhan, dana/u 13 okt 2018, 19:06, ukupno mijenjano 1 put.
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 13 okt 2018, 17:57

Vidjet cemo ako nastavimo gubit od zadnjih ekipa znaci da se ponavlja prosla sezona,sada da li je ovo los dan ili sta vec vidjet cemo

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 14 okt 2018, 07:58

Izgubili smo utakmicu koju smo morali dobiti, imali smo sve uslove da pobijedimo, dobro sudenje korektan domacinsko dobar teren ali losa igra nasih, po meni slaba postavka trenera lose izmjene i nezainteresovanost nasih igraca su donijeli ovaj poraz. Protiv capljine nam fali 3 do 4 igrača iz prve postave, bice tesko ali treba ekipu dici i probati nastaviti niz kod kuce. Poslije mostara ovo je jos jedna blamaza koja se morala izbjeći
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 14 okt 2018, 20:24

Imam neki predosjecaj da ce nam Capljina prva odnijet bodove iz Gradacca,volio bi da grijesim jer poslije Capljine idemo u Bihac gdje se tesko bodovi donose kuci

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 15 okt 2018, 09:21

Ma kakva Capljina to je lagano dva razlike za nas.
U nas je mlada ekipa i oscilacije u igri i rezultatima mogu bit drasticne. Glavu gore ide dernjava protiv Capljine.

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 19 okt 2018, 09:19

Pozdrav znali neko kako je završio sastanak uprava igrači jer su ljudi iz uprave blokirali plate zbog loše igre u Visokom.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.