RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la keno83 » 13 okt 2018, 18:10

RODJENI22 je napisao/la:
keno83 je napisao/la:Pozdrav rodjenima sirom svijeta..
Nadam se da ce se onim statuama Semse Hasica I Ibre Rahimica ispred stadiona, dodati i jedna za ubicu mamojebca Fajica. Covjek nije mozda ni toliko dobar ili odlican igrac, ali tako je legao ovoj ekipi strasno.. zivjeli...
Kako bola nije dobar čovjek igro ligu prvaka[/quote

Ma dobar je jasta je, nego tako se ono kaze, kad se obje strane ovako pogode, em ga oni gadjaju loptama em on to sprovodi kvalitetom i znanjem lagano u mrezu.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 13 okt 2018, 18:17

Sada Orasje i tu moramo uzeti tri boda. Ako to dobijemo ide relativno laksi raspored. Kuci Bosna i Bratstvo a na strani Vitez i komsijski Igman. Svi zajedno uz starca. Ova utakmica nam je najvaznija. Moramo pobjeci do kraja jesenjeg dijela bar 7-8-9 bodova drugom. Idemo Rodjeni uzet 12 bodova u cetri naredne pa gruhnut u Konjic sa dvi tri milje :njanjanja:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 13 okt 2018, 18:38

slika

:tokralju: :tokralju:


Vidi tepiha :tokralju: samo Bilino polje i Grbavica imaju bolji teren ali i to je u nijansama. Koja bombonjera ce da bude stadion Rođeni ubrzo :ljepota:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la keno83 » 13 okt 2018, 20:10

Nije u nijansama nego drasticno bolji. Ono sto je ulozeno u ta dva stadiona vrijedi preko miliona tu su drenazni sistemi skuplji nego cijeli nas teren sa travom, da ne pricamo o nacinu na koji se uzgaja trava koja je kod njih postavljena to su tepisi. Mada je ovo kod nas za nase uslove vrh, mada ce vremenom vjerujem doci vrijeme kad cemo i mi odradit kompletan travnjak

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Stone Island » 13 okt 2018, 21:22

Kamen po kamen- palača.

Idemo dalje, samo da nastavimo u ovakvom ritmu i nema zime. Po koji remi i nije problem. Od danas 4 boda bježimo drugom, hajde da povećamo razliku kroz sljedećih nekoliko kola.

Fajke. :bow:

Rođeni !!!

Avatar
rodjak
Postovi: 2262
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 14 okt 2018, 05:18

harden je napisao/la:Koliko je Fajic zabio golova do sad, sa ovim danas?
13 golova zabio u 10 kola plus 1 gol u kupu.
Kad je potpisivo ugovor upravi je obeco 20 golova za sezonu i uprava je bila zadovoljna sa tim planom.Ako pogledamo da je za proteklu trecinu sezone(30 kola) vec zabio 70% od obecanog onda do kraja sezone(ako ne bude povreda) ce obecano debelo premasiti.

Fajke svaka ti cast,samo meci :clap:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 14 okt 2018, 09:35

Orašje na redu.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

RODJENI22
Postovi: 32
Pridružen/a: 02 okt 2018, 09:32
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RODJENI22 » 14 okt 2018, 09:36

emil02in je napisao/la:Orašje na redu.
Smijem po pare da će sudit cazinski ljepotan

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 14 okt 2018, 09:50

RODJENI22 je napisao/la:
emil02in je napisao/la:Orašje na redu.
Smijem po pare da će sudit cazinski ljepotan
Mogu nam samo popušiti skupa,gazimo redom.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 14 okt 2018, 12:05

keno83 je napisao/la:Nije u nijansama nego drasticno bolji. Ono sto je ulozeno u ta dva stadiona vrijedi preko miliona tu su drenazni sistemi skuplji nego cijeli nas teren sa travom, da ne pricamo o nacinu na koji se uzgaja trava koja je kod njih postavljena to su tepisi. Mada je ovo kod nas za nase uslove vrh, mada ce vremenom vjerujem doci vrijeme kad cemo i mi odradit kompletan travnjak
Dobro u pravu si donekle ali ja govorim o terenu u trenutnom stanju a ne o drenazama. Juce sam prije tekme prosetao malo terenom i to je perverzija. Znaci ko bilijar brato,visina trave idealna a gustoca za ne povjerovat i tvrdim da je poslje ona dva terena koja sam naveo najkvalitetniji u drzavi. Puno utice na to ova nasa klima,dobar sistem navodnjavanja,odrzavanje i najkvalitetnija trava koja je kupljena prije pocetka prvenstva.

U vezi Fajica :tokralju: :tokralju: jest on ubica ali ku.rac bi dao 14 golova da pored sebe nema kolektiv u vidu onih mladih igraca koji ga pitaju loptama. Ne kazem ja nista,jest on klasa iznad ove lige pa mozda i Premijer jer ce od pet sansi zabit tri gola ali uz njegovu zasluga je kolektivna. Ova ekipa je jedno i protiv nje se u ovoj ligi moze igrati samo na bod kao sto su Olimpik i Methalege. Ono da se zabunkeraju i mole boga da fulimo sto stvorimo. Ko se imalo otvori ne gine mu silovanje.


Orasje? Ekipa koja ce sigurno krenuti otvoreno jer ne vidim razlog da bunkeraju kuci. Mozda ce biti i premirani od ovih jazavaca sto se sluze svim i svacim ali boli nas racku. Znamo nasu snagu koja je jaca i od njihovih premija i od sudija. Jest daleko ali bit ce i sila raje iz Mostara. Ovo prvenstvo kad se zavrsi ce biti nas ponos jer cemo se posteno vratiti. Dobrom igrom i zalaganjem protiv svih,protiv sudija,protiv onih koji kao na pijaci kupuju utakmice. Ne damo nas ponos i Velez nece biti nicija kurava. Nase zajednistvo rusi sve barijere,dumanske i vanjske i unutrasnje,onih u crnom i onih na bijelom. Koji ce ponos biti kad se posteno vratimo u Premijer ligu. Jedva cekam zvizduk kraja one tekme koja ce biti i teoretski. Nadam se negdje 26-27 kolo. Moze i 28 :mrgreen:

MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la keno83 » 14 okt 2018, 16:18

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
keno83 je napisao/la:Nije u nijansama nego drasticno bolji. Ono sto je ulozeno u ta dva stadiona vrijedi preko miliona tu su drenazni sistemi skuplji nego cijeli nas teren sa travom, da ne pricamo o nacinu na koji se uzgaja trava koja je kod njih postavljena to su tepisi. Mada je ovo kod nas za nase uslove vrh, mada ce vremenom vjerujem doci vrijeme kad cemo i mi odradit kompletan travnjak
Dobro u pravu si donekle ali ja govorim o terenu u trenutnom stanju a ne o drenazama. Juce sam prije tekme prosetao malo terenom i to je perverzija. Znaci ko bilijar brato,visina trave idealna a gustoca za ne povjerovat i tvrdim da je poslje ona dva terena koja sam naveo najkvalitetniji u drzavi. Puno utice na to ova nasa klima,dobar sistem navodnjavanja,odrzavanje i najkvalitetnija trava koja je kupljena prije pocetka prvenstva.

U vezi Fajica :tokralju: :tokralju: jest on ubica ali ku.rac bi dao 14 golova da pored sebe nema kolektiv u vidu onih mladih igraca koji ga pitaju loptama. Ne kazem ja nista,jest on klasa iznad ove lige pa mozda i Premijer jer ce od pet sansi zabit tri gola ali uz njegovu zasluga je kolektivna. Ova ekipa je jedno i protiv nje se u ovoj ligi moze igrati samo na bod kao sto su Olimpik i Methalege. Ono da se zabunkeraju i mole boga da fulimo sto stvorimo. Ko se imalo otvori ne gine mu silovanje.


Orasje? Ekipa koja ce sigurno krenuti otvoreno jer ne vidim razlog da bunkeraju kuci. Mozda ce biti i premirani od ovih jazavaca sto se sluze svim i svacim ali boli nas racku. Znamo nasu snagu koja je jaca i od njihovih premija i od sudija. Jest daleko ali bit ce i sila raje iz Mostara. Ovo prvenstvo kad se zavrsi ce biti nas ponos jer cemo se posteno vratiti. Dobrom igrom i zalaganjem protiv svih,protiv sudija,protiv onih koji kao na pijaci kupuju utakmice. Ne damo nas ponos i Velez nece biti nicija kurava. Nase zajednistvo rusi sve barijere,dumanske i vanjske i unutrasnje,onih u crnom i onih na bijelom. Koji ce ponos biti kad se posteno vratimo u Premijer ligu. Jedva cekam zvizduk kraja one tekme koja ce biti i teoretski. Nadam se negdje 26-27 kolo. Moze i 28 :mrgreen:

MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA
Slazem se teren je vrhunski.
Mislim da nam i stadion ako se napravi sve sta se planira, moze biti i najljepsi u drzavi, sto bi za mene bilo kao da mi je neko dao 5 titula, jer nakon svega sto smo prosli imati ovakav stadion i sve ovako poslozeno, ma ko se tome mogao nadati, plus sada na ovoj veceri se uzelo jos 200 000km, jos par puta tako i eto mogucnosti da se podje radit jos jedna tribina ili da se dedara pokrije

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la keno83 » 14 okt 2018, 16:19

Zna li iko koliko Fajic prima mjesecno i kakve su nam sada plate kod ovih jacih prvotimaca, ide li to na gore

mujoisuljo
Postovi: 1003
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mujoisuljo » 14 okt 2018, 16:53

keno83 je napisao/la:Zna li iko koliko Fajic prima mjesecno i kakve su nam sada plate kod ovih jacih prvotimaca, ide li to na gore
Nekoliko igrača iz Premier lige ima jača primanja od njega, samo nekoliko.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
rodjak
Postovi: 2262
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 14 okt 2018, 17:17

keno83 je napisao/la:Zna li iko koliko Fajic prima mjesecno i kakve su nam sada plate kod ovih jacih prvotimaca, ide li to na gore
poslovna tajna ali Velez mu je dao puno bolje financijske uslove nego sto je Zeljo,jer su ga oni mislili dovesti kod sebe.Davo mu je Velez tu negdje iste uslove ko i Zeljo ali je tada on reko ako su isti uslovi onda je bolje igrati PL,pa su mu onda nasi podebljali lovu za otprilike 25% Ibro mu je predocio plan sta se sve planira,i onda je on pristao , sve je sredjeno brzo .Isplacuje svaku marku koja je u njega ulozena,samo da ga povrede mimoidju.
FORZA VELEZ
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Asimetric » 14 okt 2018, 20:23

Konačno pobjeda na domaćem terenu i opet patnja prvo pouvrijeme, Behram je ubjedljivo naš najbolji igrač i nevjerovatno je koliko će nam faliti u sredini terena ali šta je tu je ne ide nam u prilog ni ovo pravilo o tri igrača ispod 21 godine u prvoj postavi.
Na kraju pobjeda od 5-0 možda malo i previsoka s obzirom da nismo imali neku igru u prvom poluvremenu ali dobro je da je pročepilo na domaćem terenu.
Posjeta odlična blizu 2000 navijača a igramo sa zadnjim timom na tabeli mogu samo zamisliti kakva će posjeta biti u Premijer ligi kad nam dođe neki jači tim, tribine će biti premale pa zato neka uprava počinje razmišljati o novoj tribini :)
Krov dobro napreduje, samo me interesuje kad možemo očekivati reflektore i šta je još u planu do početka Premijer lige jer će i dobra infrastruktura sigurno privući još više gledatelja.

RODJENI22
Postovi: 32
Pridružen/a: 02 okt 2018, 09:32
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RODJENI22 » 14 okt 2018, 21:45

Takvi derbi navijači ne moraju ni dolaziti što se mene tiče.

Volim i u PL vidit 2500 onih koji su tu bili kad je najteže nego Nikšiće i potrčke od takvih da se nabere 5000

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Asimetric » 14 okt 2018, 23:17

RODJENI22 je napisao/la:Takvi derbi navijači ne moraju ni dolaziti što se mene tiče.

Volim i u PL vidit 2500 onih koji su tu bili kad je najteže nego Nikšiće i potrčke od takvih da se nabere 5000
Opet čitaš između redova kakvi derbi navijači, ja ih nigdje ne spominjem, ja sam napisao da nam je prosjek posjete veoma dobar i da u slučaju da igramo Premijer ligu da će nam trebati veći stadion, razumijem da postoje derbi navijači i ali i oni navijači koji dolaze nakon nekoliko dobrih rezultata toga će uvijek biti evo npr. da dobijemo Orašje siguran sam da bi na narednoj domaćoj bilo 3000- 3.500 ljudi jednostavno tako razmišljaju vode se prema rezultatima i to je svugdje tako na Balkanu ali ako uporediš posjetu u onoj sezoni kad smo ispali iz Premijer lige prosjek je bio 500 ljudi na stadionu a ovo sada je već ozbiljan napredak i trebamo težiti da bude još bolje ali opet ponavaljam posjetu će uvijek određivati rezultati što ne bi trebao biti slučaj ali tako je kako je.

mujoisuljo
Postovi: 1003
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mujoisuljo » 15 okt 2018, 08:22

Asimetric je napisao/la:Konačno pobjeda na domaćem terenu i opet patnja prvo pouvrijeme, Behram je ubjedljivo naš najbolji igrač i nevjerovatno je koliko će nam faliti u sredini terena ali šta je tu je ne ide nam u prilog ni ovo pravilo o tri igrača ispod 21 godine u prvoj postavi.
Na kraju pobjeda od 5-0 možda malo i previsoka s obzirom da nismo imali neku igru u prvom poluvremenu ali dobro je da je pročepilo na domaćem terenu.
Posjeta odlična blizu 2000 navijača a igramo sa zadnjim timom na tabeli mogu samo zamisliti kakva će posjeta biti u Premijer ligi kad nam dođe neki jači tim, tribine će biti premale pa zato neka uprava počinje razmišljati o novoj tribini :)
Krov dobro napreduje, samo me interesuje kad možemo očekivati reflektore i šta je još u planu do početka Premijer lige jer će i dobra infrastruktura sigurno privući još više gledatelja.
Što se patnje tiče, naš očiti problem je psihička barijera tj pritisak moranja da dobiješ.Čim damo prvi gol, igramo tri puta bolje.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 19 okt 2018, 22:00

UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 20 okt 2018, 13:08

PODIGNI ŠAKU ZAPJEVAJ GLASNO NAPRIJED NAPRIJED ROĐENI


[video][/video]


IDEMO DANAS POGINUT ZA PETOKRAKU I DONIJET TRI BODA U MOSTAR
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.