NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 11 jul 2019, 10:30

Vadi nas Mustafa ako postane ministar financija Tk sto je vrlo izvijesno :opaopa: :opaopa: :opaopa: bar daju i ulazu u Zvijezdu bilo cije pare sta su to privrednici dali?

Sakrili se u misiju rupu neda niko nista...

Podrska upravi i akobogda borba za prvo mjesto...

shevchet
Kontakt:

PostPostao/la shevchet » 11 jul 2019, 10:38

combe80 WroteColonVadi nas Mustafa ako postane ministar financija Tk sto je vrlo izvijesno :opaopa: :opaopa: :opaopa: bar daju i ulazu u Zvijezdu bilo cije pare sta su to privrednici dali?

Sakrili se u misiju rupu neda niko nista...

Podrska upravi i akobogda borba za prvo mjesto...

Ja ne kontam Bgm, kako ti više ne dosadi...
Pa nije niko od privrednika glup, da daje, svoje pare ljudima, koji bi prodali mater svoju rodjenu za pare... Da daješ pare nekome možda da završe u njihovim džepovima ili da oni raspolažu sa tim, kako kome se digne qrac...Jesi li ti sabran, ili nisi dobar inače? Čovječe, pa što reče Čombe, kad vidiš sastav Uprave, sve ti je jasno...Haloooo, nije ovo NK Bosna, NK Biberovo Polje, FK Sloboda Kerep, ovo je ZVIJEZDA, ZVIJEZDA druže, Vardar, Zmaj i ako smo na ovo spali, gasi klub, samo neka lešinari nemaju više koristi dole. Žalosno je na šta smo spali... :puke:
P. S. Mustafa, nas vadi?!? Hahahah, taj lik ima 16 priča i 16 lica...

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 11 jul 2019, 12:08

Ja vam reko,kontaktirajte Mersudina,covjek gotivi radnike,neka bude clan uprave i dajte mu da samo nagradjuje igrace,dogovoris se sa njim neka daje 100km ko dadne gol i 100km golmanu ako ne primi gol,pa cete vidjet kako se ore,bubam 60 golova neka daju u sezoni to je 6000,i golman neka 15 utakmica ne primi gol to je 1500,znaci njega bi Zvijezda kostala nekih 7-8 hiljada za sezonu i to nije puno jer nece dati odma pare vec po malo

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 11 jul 2019, 12:30

Ponovo WroteColonJa vam reko,kontaktirajte Mersudina,covjek gotivi radnike,neka bude clan uprave i dajte mu da samo nagradjuje igrace,dogovoris se sa njim neka daje 100km ko dadne gol i 100km golmanu ako ne primi gol,pa cete vidjet kako se ore,bubam 60 golova neka daju u sezoni to je 6000,i golman neka 15 utakmica ne primi gol to je 1500,znaci njega bi Zvijezda kostala nekih 7-8 hiljada za sezonu i to nije puno jer nece dati odma pare vec po malo

:thumbup:
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 11 jul 2019, 13:20

Pravi se top ekipa vrhunsko krilo se ocekuje danas... treneri dolaze derat ce mo ko nekad...

Glavni trener dva pomocna fizioterapeut, trener golmana

Bice veselo...

Cevap
Kontakt:

PostPostao/la Cevap » 11 jul 2019, 13:28

combe80 WroteColonPravi se top ekipa vrhunsko krilo se ocekuje danas... treneri dolaze derat ce mo ko nekad...

Glavni trener dva pomocna fizioterapeut, trener golmana

Bice veselo...

Šarić produžio ugovor dobro je makar nešto
S.J igrač
To da dolazi trener to vjerujem a da ce doć dva nova pomoćna i trener golmana to ne vjerujem
I u PL kad smo bili tu je bio Klopa pomoćni i Hazim je bio trener golmana ja mislim

zomir
Kontakt:

PostPostao/la zomir » 11 jul 2019, 13:34

Svake godine ista prica, Zvijezda se raspada, prijeti gasenje kluba, Bosna ulazi u visi rang da **** Zvijezdu, radi se po Nurdinom naredjenju itd. i tako vec 5-6 godina unazad carsijske price :puke:. a istina ni blizu te :hmmmm: nije se ni formirala uprava vec je popljuvana od pojedinaca, ko sto napisa piska pustite ih da rade, a kad se uvidi muljanje onda cemo ih prozivat i pljuvat do tad uzivajte. sve igraca sto je valjalo u prosloj sezoni i ostalo je, jedino Novica i Maksimovic al on je bio na posudbi tako da :shhh:

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 11 jul 2019, 13:43

Bravo Zombie ti kazes kako jest. Ljudi rade posao... Cevabdzijo zivi bili pa vidili to je najbolja i najrealnija opcija...

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 11 jul 2019, 14:07

Jazvin salko ???
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Cevap
Kontakt:

PostPostao/la Cevap » 11 jul 2019, 14:14

combe80 WroteColonBravo Zombie ti kazes kako jest. Ljudi rade posao... Cevabdzijo zivi bili pa vidili to je najbolja i najrealnija opcija...

Ja znam dva trenera koja su se spominjala da jedino oni zajedno rade i vode sa sobom svoje ljude

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 11 jul 2019, 14:16

Salkanaga dolazi ako to nije extra znak uz Saru i nato napadaca ima da deremo ko sanske koze

Iako se činilo da za ovaj tim dolaze teški dani, sve je izvjesnije da će Zvijezda i u narednoj sezoni konkurisati za sami vrh tabele, čemu u prilog idu i pojačanja.

Nakon što su stigli Eldin Fačić, Anis Devedžić i Armin Jazvin, dogovor je postignut i sa dojučerašnjim fudbalerom Čapljine Salkom Jazvinom koji je već na putu za Gradačac.

Jazvin je dobro poznato ime na prvoligaškim terenima, gdje je odigrao više od 80 utakmica, a kroz karijeru pored Čapljine igrao je još za Zrinjski, Tuzla City i Čelik.

desetkamarakane
Kontakt:

PostPostao/la desetkamarakane » 11 jul 2019, 14:31

Pohvalio bi ljude koji su odradili posao i rade i dalje bili u klubu li ne, zadrzali okosnicu ekipe, potpisali sa mladim Gradačac juniorima njih 6 imamo 3 povratnika iz gradacca sto su ponikli znaci vraceni, udovolje o svim fudbalerima iz gradacca sto konkurisu za prvi tim, u upravi ima tri do četiri bivsa fudbalera kluba, ima i mladih ljudi, pojacanja po misljenju dobra, niko nije doveden da se ne zna imenom i prezimenom u BiH fudbalu, nek ih zdravlje sluzi, ocekujem jos tri extra extra pojacanja, legenda kluba postavljen na mjesto predstavnika ekipe, radna grupa sa piskom, sadanom i ostalim novcano i selektiranjem ugovaranjem igraca odradila groo posla, ako bude Lose, kriminal ovo ono stav je da se clanovi uprave nece bavit time jos manje ucestvovati, sport pa ko koga, a ako tko misli da moze bolje neka se javi ima mjesta za sve, ovo je tek pocetak neceg, nemojte odmah pripremat zemlju za ukopa, iako prije 20 dana kako rekose da smo vec nisane podigli, valjda bude bolje nek se trude iako mozda nekad i ne znaju, borit ce se mislim na sve u klubu, barem bi trebali

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 11 jul 2019, 14:39

Tako je Edo iduce godine i mene u tu fotelju uvali... ko MASKOTU bar

Kafanica laganica.... ti si kao mlada ptica....

fender13
Kontakt:

PostPostao/la fender13 » 11 jul 2019, 15:44

Salko ma bravooo :bow: :bow:

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 11 jul 2019, 17:29

Salko ako ostane duze od polusezone ja go kroz carsiju hodam. Lik je dobar igrac ali 5 klubova za nepune 3 g. je promjenio.
Edo nafali upravni odbor ko da se Fadil vratio a ne sve goli ku rac od ljudi uz par izuzetaka. Privrednika i sto ima u svojim firmama ne mogu plate podjelit a kamo li sta klubu da donesu.
Trener mora doc neki teletabis. Jer koji bi normalan pustio da mu sastavis cjelu ekipu a on da odgovara za rezultat. Ako neko uopste od njega i trazi neki rezultat sem da bude tu, posjeduje licencu i odradi sto mu se kaze.

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 11 jul 2019, 19:19

............aljkanovic..........
Antic.......devedzic.......jazvin.........djekic
.......................arnautovic................

Salko..................faca...................saric
..........................?..................
U 21 saric,devedzic,djekic. I aljkanovic

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 11 jul 2019, 19:30

crvenobijeli WroteColon............aljkanovic..........

Nadam se da cemo igrati sa dva napadaca,a mi jos ni jednog nemamo,ne pamtim kada smo zadnji put igrali sa dva napadaca,svi nesto forsiraju igru sa jednim napadacem

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 11 jul 2019, 19:41

Ponovo WroteColon
crvenobijeli WroteColon............aljkanovic..........

Nadam se da cemo igrati sa dva napadaca,a mi jos ni jednog nemamo,ne pamtim kada smo zadnji put igrali sa dva napadaca,svi nesto forsiraju igru sa jednim napadacem

Salko moze igrat i spica u formaciji sa 2 spica...

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 11 jul 2019, 20:54

Borba za premijer ligu pa vi vidite...

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 11 jul 2019, 22:13

combe80 WroteColonBorba za premijer ligu pa vi vidite...

Ne napada se prmijer liga tek tako,ja im ne bi vjerovao i kada bi rekli da napadaju premijer ligu sve do 30-og kola,jer su izradili dvije godine za redom,ovo za sada ne izgleda lose naspram prosle dvije godine,pola uprave mi se svidja pola ne,ali neka necu ih pljuvati dok ne krene prvenstvo,nadam se da cemo trenera dobiti sutra,vrijeme ode treba nam trener

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.