NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 21 jun 2021, 00:07

Eto napisao piska svoje, napisao combe svoje. I kad saberes sve vise je dobrog uradjeno za klub nego loseg. A tek je prva sezona.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Azdaja21
Postovi: 56
Pridružen/a: 15 maj 2021, 21:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Azdaja21 » 21 jun 2021, 00:21

:clap:
Bhfanatic8989 je napisao/la:
20 jun 2021, 23:26
Ne znam sta se bezveze raspravljate,cinjenica je da se u prvoj polusezoni osvojilo vise bodova vec u drugoj, sto znaci da nekog posebnog rezultata nije bilo...lahko si mogao biti i 3. ali isto tako i 10.,spiska moras priznati da je ekipa bila prenatrpana i preskupa, moras priznati i da igracima nije isplaceno 2 plate🙄🙄,moras priznati da se klub nikad nece stabilizovati dok neki malo jaci(financijski jaci) ljudi ne preuzmu klub sto vi u ovom trenutku niste...a ti combe moras priznati da oni ovo sve rade srcem i bez marke primanja,moras priznati da su potpisali taj reprogram a sad je drugi problem sto su pustili menadzercice u klub i sto su neprofesionalni u ovome sto rade al ja im ne zamjerim jer sve ovo rade bez ikakvih primanja...al na kraju krajeva niko vas nije tjerao da preuzmete klub, zvijezde je bilo i bit ce je, samo nastojite da je sto manje sramotite dok ste vi na celu, a sramotite je time sto ne isplacujete ono sto ste dogovorili sa igracima, vlasnicima stanova i vlasnicima restorana u kojima se igraci hrane, sramotite je vasim ispadima na utakmicama i sa jos puno drugih stvari al ko smo mi da pricamo o tome kad mi nismo kako spiska kaze na istom levelu...🤭🤭
:clap: :salut: :clap: :salut: :clap: :salut:
Potpisujem prijatelju!!!

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 21 jun 2021, 06:36

Ja tebe combe nemogu nikako svatit tebe i tebi slične treba ba ignorisat. Piska kralju radi svoj poso pusti ove debile nek pišu jer oni to samo i znaju.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 21 jun 2021, 06:45

Klub je prijatelju bio u haosu, ali vjerujte ovakvim radom ćemo za godinu dvije biti stabilan prvoligaš bez duga, ovaj lik je bolestan sjedi samnom i nama pije kafe i ovdje lijeci frustracije pa čovjek nije wc-a vanjskog napravio u životu a sve zna. Vidjet će za par dana kad donesem izvod iz banke od NK Zvijezda Gradacac računa k na njemu sredstva od grada i puštene Plate sa njega ima da začepi jednom za sva vremena, ti si našao mene pljuješ druže od ONK prve blokade kada niko nije htjeo ONK biti presjednik jer je mućka javio sam sw ja da pomognem klubu i još x stvari nikada nisam klubu okrecao ledja, tebi druže niko nije ok, ako sam ja jedini problem ako imate ljude koji će bolje raditi evo vam klub nije problem napisi ovdje imena ja ću ih predložiti na skupštini. Sto se magu ne predstaviš 10 godina pljuješ ljude niko ti ne valja.



I zaboravi napisati hvala Bogu samo u Zvijezdi kasni Plata i imaju dugovi, nigdje vise. Ili možda drugi klubovi ne pljuju svoj klub kao sto naši ljudi pljuju nas.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 21 jun 2021, 08:25

spiska je napisao/la:
21 jun 2021, 06:45
Ili možda drugi ne pljuju svoj klub kao sto naši ljudi pljuju nas.
To je to. Ljudi su jednostavno zlobni, ljubomorni. Evo da se vratim par mjeseci unazad i nadjem postove kako su se doticni "prsili" s tim sto je gradonacelnik smanjio sredstva, u fazonu "Haha jest vas syebo edis, nece da daje pare klosarima". A onda s druge strane imas Velez, s cim su se sve borili a navijaci uvijek bili iza njih, evo ih danas igraju evropu. S cime se Celik bori, ratuju sa gradonacelnikom a hiljade navijaca iza njih podrzava ih. I oni ce nazad u PL prije nas.
Samo nasi levati sjede i cekaju neki kiks, cekaju da neko postavi nogu da padnete i smiju se.
Kako mozete zahtijevat rezultate i premijer ligu kad sami znate da to trenutno nije moguce. Nama je sredina tabele ili borba za opstanak dok se klub ne stabilizuje, svidjalo vam se to ili ne. a vi ako ste toliko uvjereni da Zvijezda moze u PL, onda bujrum, povedite nas
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 22 jun 2021, 16:22

Bravo za ovaj potpis :salut:

Manolo22
Postovi: 70
Pridružen/a: 18 feb 2021, 17:10
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Manolo22 » 22 jun 2021, 16:23

Direktore, pusti ljubomorne duse, samo nastavi ovako, pa jos i jace, kako sam cuo uskoro dolazi jedno mega pojacanje! Nadam se da nije laz, a kad se objavi, ocekujem da svi ovi dusmani ljube noge direktoru!

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 22 jun 2021, 16:48

ASD je napisao/la:
22 jun 2021, 16:22
Bravo za ovaj potpis :salut:
Jesi li gledao juniorsko finale Tuzla sitija i celika, jeli Husic oteo Celiku juniorsku pl

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 22 jun 2021, 16:52

zmajevac je napisao/la:
22 jun 2021, 16:48
ASD je napisao/la:
22 jun 2021, 16:22
Bravo za ovaj potpis :salut:
Jesi li gledao juniorsko finale Tuzla sitija i celika, jeli Husic oteo Celiku juniorsku pl
Nisam nažalost.

Ma ko će ga znati. Ali je Tuzla City ispala i prema vama i prema drugim klubovima nekorektna jer nije obezbijedila prenos meča.
Vi ste njima obezbijedili, isto im je Tomislav učinio prošle godine. Nisu uzvratili.

Još nešto.
Ova generacija Zvijezdinih juniora je odlična kad se uzme u obzir da su 2 igrača (Sinanović i Mustafagić) igrali za prvaka države, Bristrić i Omerović za viceprvaka države.
Ti će dječaci svojim transferima sigurno u vidu naknada donijeti veoma dobre pare Zvijezdi.

Bhfanatic8989
Postovi: 74
Pridružen/a: 28 apr 2021, 05:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bhfanatic8989 » 22 jun 2021, 16:58

Manolo22 je napisao/la:
22 jun 2021, 16:23
Direktore, pusti ljubomorne duse, samo nastavi ovako, pa jos i jace, kako sam cuo uskoro dolazi jedno mega pojacanje! Nadam se da nije laz, a kad se objavi, ocekujem da svi ovi dusmani ljube noge direktoru!
Mislis na stopera Hukaru ili nekog drugog?

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 22 jun 2021, 17:30

Uvali nam Macan jos jednog svog igraca, blago nama. Postali smo menadzerska prčija.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 22 jun 2021, 17:37

Iskreno daleko od toga da sam ljubitelj ovih menadzera qrceva palceva.. Ali mozes li ti meni objasnit sta je to Husara negativno uradio Zvijezdi u ovoj prosloj sezoni gdje je bilo eto 4-5 njegovih igraca? Daj mi ime igraca koji je trebao igrat, a nije zbog nekog Husarinog igraca? Jel Husara uticao na nasu poziciju na tabeli?

Definitivno se slazemo u tome da se s takvim njuskama ne treba zajebavat jer ce nas doc glave kad tad, nije on tu dzaba. Ali taj period jos nije dosao i ides mi poprilicno na onu stvar s Macanom jer apsolutno nemas nikakav argument u vezi toga, nego samo bezveze laprdas. Tebi samo treba materijal za pljuvanje, ja stvarno ne mogu da shvatim taj mentalni sklop

Pa ti bi prvi pristao da nas preuzme Azmir, a nisi ni svjestan koliko je to licemjerno. Ne bi bili menadzerska prcija, al bi bila azmirova prcija i kasica za cuvanje ustedjevine. Nemoj zajebavat ziv bio, ne znam otkud ti toliko snage za pljuvanje, vec tolike godine.. pa meni bi dosad skocio zivac i reko bi "daj da ja probam, kad vec imam sva rjesenja" ali jok
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 22 jun 2021, 19:15

Husara nas sjeboo kad smo se borili sa sinonim banom za ulazak u pl. Posle utakmice u tz. Azmir dolazi do husare i odlaze na veceru kasnije od njegovih sad vec bivsih igra a cujem da je uzeo pare da sjebe zvijezdu. Adzem i civic su bili njegovi i jos par njih koji su povukli rucnu
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 22 jun 2021, 19:53

crvenobijeli je napisao/la:
22 jun 2021, 19:15
Husara nas sjeboo kad smo se borili sa sinonim banom za ulazak u pl. Posle utakmice u tz. Azmir dolazi do husare i odlaze na veceru kasnije od njegovih sad vec bivsih igra a cujem da je uzeo pare da sjebe zvijezdu. Adzem i civic su bili njegovi i jos par njih koji su povukli rucnu
Na sta ce to sve izac bog te pito

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la atomcici » 22 jun 2021, 23:14

Pa i nije vam losa situacija kad Hukari mozete dati par hiljada na ruke i dobru platu.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 23 jun 2021, 06:54

atomcici je napisao/la:
22 jun 2021, 23:14
Pa i nije vam losa situacija kad Hukari mozete dati par hiljada na ruke i dobru platu.
Hukara je dobar igrač što se tiče igrackog kvaliteta. Kako sam cuo naši ga nisu htjeli ostaviti jer je trazio i na ruke a ima i solidnu platu. Njemu je menadžer Husaric, on mu diktira i gdje će i koliko ce para traziti 💲

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la atomcici » 23 jun 2021, 08:50

HeliosIzDomzala je napisao/la:
23 jun 2021, 06:54
atomcici je napisao/la:
22 jun 2021, 23:14
Pa i nije vam losa situacija kad Hukari mozete dati par hiljada na ruke i dobru platu.
Hukara je dobar igrač što se tiče igrackog kvaliteta. Kako sam cuo naši ga nisu htjeli ostaviti jer je trazio i na ruke a ima i solidnu platu. Njemu je menadžer Husaric, on mu diktira i gdje će i koliko ce para traziti 💲
Dobar igrac. I ja sam cuo da je trazio na ruke zato sam i napisao da nije losa situacija u Zvijezdi kako se pise, ako mu Zvijezda to plaća to što traži.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 23 jun 2021, 10:29

atomcici je napisao/la:
23 jun 2021, 08:50
HeliosIzDomzala je napisao/la:
23 jun 2021, 06:54
atomcici je napisao/la:
22 jun 2021, 23:14
Pa i nije vam losa situacija kad Hukari mozete dati par hiljada na ruke i dobru platu.
Hukara je dobar igrač što se tiče igrackog kvaliteta. Kako sam cuo naši ga nisu htjeli ostaviti jer je trazio i na ruke a ima i solidnu platu. Njemu je menadžer Husaric, on mu diktira i gdje će i koliko ce para traziti 💲
Dobar igrac. I ja sam cuo da je trazio na ruke zato sam i napisao da nije losa situacija u Zvijezdi kako se pise, ako mu Zvijezda to plaća to što traži.
Ne znam, mi smo vec odbili par svojih igraca koji su trazili 1000+ platu i jos na ruke par hiljada. Mislim da je tu fazon samo promijenit sredinu, a u svom klubu trazis nerealne uslove pa ako prodje, prodje
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 23 jun 2021, 10:36

SMR187 je napisao/la:
23 jun 2021, 10:29
atomcici je napisao/la:
23 jun 2021, 08:50
HeliosIzDomzala je napisao/la:
23 jun 2021, 06:54


Hukara je dobar igrač što se tiče igrackog kvaliteta. Kako sam cuo naši ga nisu htjeli ostaviti jer je trazio i na ruke a ima i solidnu platu. Njemu je menadžer Husaric, on mu diktira i gdje će i koliko ce para traziti 💲
Dobar igrac. I ja sam cuo da je trazio na ruke zato sam i napisao da nije losa situacija u Zvijezdi kako se pise, ako mu Zvijezda to plaća to što traži.
Ne znam, mi smo vec odbili par svojih igraca koji su trazili 1000+ platu i jos na ruke par hiljada. Mislim da je tu fazon samo promijenit sredinu, a u svom klubu trazis nerealne uslove pa ako prodje, prodje
Ti uslovi što si spomenuo su sasvim realni i svi traže iste il slične. Druga je priča da li svi klubovi isplate iste zahtjeve do kraja. Par klubova, da. Većina ostane platu-dvije dužna.

Izuzetak je bio u TOŠKu recimo gdje su ove sezone odigrali top a uslovi nisu bili veliki..
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 23 jun 2021, 13:55

Veaća se stari lisac

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.