NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Psihijatar18
Postovi: 56
Pridružen/a: 05 maj 2021, 13:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Psihijatar18 » 17 jan 2022, 10:41

NBK7 je napisao/la:
17 jan 2022, 00:13
Eto ti mi reci kako se voli klub, ajde ziv bio?? Ti znas jel ja dolazim na utakmice ili ne? Tebi je buducnost Zvijezde nevazna tema i onda dodjes meni pricas kako se voli klub.. pa halo?! :rol:

Bolan i jadan ne bio, pa sve prethodne uprave ste pljuvali jer niko ne radi da klub stane na zdrave noge, nego samo sklapaj ekipu na pola godine i prezivljavaj od sezone do sezone. Zato kazem da me novi igraci ne zanimaju! Mozes Mbappea dovest, al nemas nista od njega ako ce nas na kraju sezone napustit i jos ko neki tuzit klub zbog dugovanja.
Prije svega bi trebao skratit jezik malo, kultura razgovora je na prvom mjestu. A s obzirom da ti svaki post moram dodatno objasnjavat da bi ti skapirao sta sam htio reci, ne vidim svrhu u tome da uopste ulazimo u neku dalju raspravu. Zivio ti meni jaro.
Dugo se nisam javljao ali evo sada moram. Uglavnom se slažem sa tobom. Nikakvih zvaničnih informacija na stranici, mi ovdje samo možemo nagađati šta se dešava. Možemo vala i po kafanama čuti šuškanja i izgleda da je baš cilj jedva preživjeti. Polugodišnje ekipe. Imali smo mi dobrih igrača al svi pobjegoše od nas. Do koga li je. Ne možeš ih kriviti kad klub nije ispoštovo dogovore. Ko je dogovaro velike pare na ruke i velike plate? A kad im se to ne isplati odoše i tuže. Bil ti tužio? Pa svi rade za pare. Nek nam je Bog na pomoći al da je crno crno je.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 17 jan 2022, 13:30

Psihijatar18 je napisao/la:
17 jan 2022, 10:41
NBK7 je napisao/la:
17 jan 2022, 00:13
Eto ti mi reci kako se voli klub, ajde ziv bio?? Ti znas jel ja dolazim na utakmice ili ne? Tebi je buducnost Zvijezde nevazna tema i onda dodjes meni pricas kako se voli klub.. pa halo?! :rol:

Bolan i jadan ne bio, pa sve prethodne uprave ste pljuvali jer niko ne radi da klub stane na zdrave noge, nego samo sklapaj ekipu na pola godine i prezivljavaj od sezone do sezone. Zato kazem da me novi igraci ne zanimaju! Mozes Mbappea dovest, al nemas nista od njega ako ce nas na kraju sezone napustit i jos ko neki tuzit klub zbog dugovanja.
Prije svega bi trebao skratit jezik malo, kultura razgovora je na prvom mjestu. A s obzirom da ti svaki post moram dodatno objasnjavat da bi ti skapirao sta sam htio reci, ne vidim svrhu u tome da uopste ulazimo u neku dalju raspravu. Zivio ti meni jaro.
Dugo se nisam javljao ali evo sada moram. Uglavnom se slažem sa tobom. Nikakvih zvaničnih informacija na stranici, mi ovdje samo možemo nagađati šta se dešava. Možemo vala i po kafanama čuti šuškanja i izgleda da je baš cilj jedva preživjeti. Polugodišnje ekipe. Imali smo mi dobrih igrača al svi pobjegoše od nas. Do koga li je. Ne možeš ih kriviti kad klub nije ispoštovo dogovore. Ko je dogovaro velike pare na ruke i velike plate? A kad im se to ne isplati odoše i tuže. Bil ti tužio? Pa svi rade za pare. Nek nam je Bog na pomoći al da je crno crno je.
Treba bit realan i sagledat u ovoj situaciji kakva je perspektiva igranja u ovoj ligi,po mom misljenju igranje ove lige u buducnosti ce bit pogodna za igrace koji su situirani koji imaju poso,ili ko ima da mu netreba plata ili jos gore da plati i igra,a igrat i cekat u klubu platu bice bas avantura.

DeColo19
Postovi: 298
Pridružen/a: 04 jan 2020, 14:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DeColo19 » 17 jan 2022, 17:11

Crno je, znamo svi da je crno.. Nego kakav je ovaj iz Gradine sto je dosao, jek igrao gore ikako.. Jrl pojačanje ik je tu da popuni rupu posto napadača nemamo nikako

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 17 jan 2022, 21:19

Imal jos koji otpad iz gradine da nam dodje..
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Legolas
Postovi: 98
Pridružen/a: 22 avg 2021, 13:12
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Legolas » 17 jan 2022, 21:47

Ovaj Milan Nenad je šefov igrač, on ga je doveo i trenirao ga u Borac Jelahu tako da imaju saradnju od prije. Očekuje se još pojačanja ovih dana ali ništa spektakularno

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 17 jan 2022, 23:59

Nigdje vise stručnjaka nego u Gradaccu sve znalci

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 18 jan 2022, 00:12

Koji ste vi da se vama neko pravda vama nisu valjali fadil i Nurdo koji su radili sa velikim parama a kamoli neko drugi

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 18 jan 2022, 07:32

Eto nek si ti znalac. U jednom postu popljujes Pisku, u sljedecem ga podrzavas. Ni sam ne znas na kojoj si strani, ali meni koji sam se rodio i odrasto na Banji ces odredjivat koliko volim Zvijezdu.
Forum sluzi za raspravu i razmjenu misljenja, a ne da bi se preko njega podrzavao klub. To se radi na tribini.
Ako ocekujes od nekoga da uvijek i u svakom slucaju pise pozitivno, samo da bi neko mislio kako je sve bajno u klubu, to se onda zove propaganda.
Ako par negativnih komentara toliko utice na neciji rad, znaci da klubom upravljaju labilne licnosti koje su nesigurne u ono sto rade. A vjerujem ili se bar iskreno nadam da nije tako.

Uostalom, imam pravo na svoje misljenje, i niko me ne moze sprijecit da ga iskazem, pa tako ni ti. Ako mislis da samo pljujem, prelistaj moje stare postove na ovoj temi i vidices da nisi u pravu. Npr. prvi sam ovdje podrzao novog sefa i mislim i dalje da je on najbolji izbor trenutno, i da ne nabrajam za neke druge stvari. Problem je sto je sve 5 kad pises pozitivno, a kad ukazes na neke negativne stvari onda si pljuvac i protivnik Zvijezde. A po meni ste veci protivnici vi koji slijepo branite svakog cak i kad ne ide kako treba.

Da ne bi doslo do zabune, NBK7 je moj rezervni racun jer je ovaj bio u banovicima na 7 dana
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 18 jan 2022, 22:03

Legolas je napisao/la:
17 jan 2022, 21:47
Ovaj Milan Nenad je šefov igrač, on ga je doveo i trenirao ga u Borac Jelahu tako da imaju saradnju od prije. Očekuje se još pojačanja ovih dana ali ništa spektakularno
Dobar igrač.

Bhfanatic8989
Postovi: 74
Pridružen/a: 28 apr 2021, 05:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bhfanatic8989 » 27 jan 2022, 11:09

Ova zabrana znaci da niko ne moze biti registrovan za ovaj prelazni rok? Dedic,imamovic? Jesmo ih uspjeli registrovati?

Agent12
Postovi: 37
Pridružen/a: 07 feb 2019, 22:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Agent12 » 27 jan 2022, 11:58

Svjetska nogometna federacija (FIFA) zabranila je registraciju novih fudbalera za Mladost Doboj Kakanj i Zvijezdu iz Gradačca.

Ljudi sta je ovo ima li neko vise informacije koliko traje zabrana koliko moramo platit i ima li jos ovakvih Djekica kojima dugujemo

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 27 jan 2022, 13:57

Gdje je Limar sa friskim infosima sto je obecao?
Jel to to? :rol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 27 jan 2022, 14:01

Auuuu e sad smo ga na. Je. Bali.... Pa djela brate sta nam ucini.... **** nas smoki i to posetno
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 27 jan 2022, 14:08

crvenobijeli je napisao/la:
27 jan 2022, 14:01
Auuuu e sad smo ga na. Je. Bali.... Pa djela brate sta nam ucini.... **** nas smoki i to posetno
Ma ajde ne zajebavaj se. Trazio covjek svoje pare ko stotine drugih sto je proslo kroz nas klub i nisu isplaceni. Vrati unazad postove gdje su obecavali za sve bit ce uplaceno sutra, poslije vikenda, danas, jucer...
"Gdje ste misevi, sutra ce bit uplaceno ovo, bit ce uplaceno ono.." a bog zna sta je se i kako i kad uplacivalo. Samo transparentno
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la studeni » 27 jan 2022, 15:38

Jel važi ovo za amaterske ugovore?

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 27 jan 2022, 15:39

studeni je napisao/la:
27 jan 2022, 15:38
Jel važi ovo za amaterske ugovore?
Pa vjerovatno, ne mogu nikako registrovat nove igrace. Sumnjam da kod registracije predstavlja neku razliku jel amaterski ili profi
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 27 jan 2022, 15:47

Sustina problema je nedefinisana liga,ko fol profesionalna a klubovi se vode kao amaterski.Ugovori su amaterski i nigdje se nespominje plata nego naknada za hranarinu.Po toj logici ovi igraci koji tuze trebali bi da su pocrkali od gladi,malo smijesno al tako je,liga koja u vecini slucajeva projizvodi socijalne slučajeve.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 27 jan 2022, 16:27

studeni je napisao/la:
27 jan 2022, 15:38
Jel važi ovo za amaterske ugovore?
Kod nas u Prvoj ligi 99% ugovora i jesu amaterski. Jedino što vam preostaje da ove trenutne igrace zadrzite na okupu. Kako stvari stoje, nece se moci ni juniori novi reg. Za klub ce moci samo nastupati samo oni iz prvog dijela prvenstva.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 27 jan 2022, 16:31

zmajevac je napisao/la:
27 jan 2022, 15:47
Sustina problema je nedefinisana liga,ko fol profesionalna a klubovi se vode kao amaterski.Ugovori su amaterski i nigdje se nespominje plata nego naknada za hranarinu.Po toj logici ovi igraci koji tuze trebali bi da su pocrkali od gladi,malo smijesno al tako je,liga koja u vecini slucajeva projizvodi socijalne slučajeve.
Nije brate. Nego su ti igraci sto su dobili na sudu jedini "pametni". Ova liga je postala pijaca igracima. Samo mijenjaju klubove. Nema igraca kojem se nije ostalo duzno. Ovi svi sto su tužili prave anekse ovjerene kod notara. Na njemu stoje uslovi i sve sto igrac i klub dogovore. igraci ovim amaterskim ugovorom ne dobijaju nista, odnosno ne mogu se obratiti Sindikatu ukoliko ih klub osteti kao sto je slucaj kod Profi ugovora . Tako je prošle godine Šerif Hasic tuzio nas (citaj TOŠK). Za mene su pametni, stave na papir, notar, ovjeri pa ga zakini ako smijes.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 27 jan 2022, 16:43

HeliosIzDomzala je napisao/la:
27 jan 2022, 16:31
zmajevac je napisao/la:
27 jan 2022, 15:47
Sustina problema je nedefinisana liga,ko fol profesionalna a klubovi se vode kao amaterski.Ugovori su amaterski i nigdje se nespominje plata nego naknada za hranarinu.Po toj logici ovi igraci koji tuze trebali bi da su pocrkali od gladi,malo smijesno al tako je,liga koja u vecini slucajeva projizvodi socijalne slučajeve.
Nije brate. Nego su ti igraci sto su dobili na sudu jedini "pametni". Ova liga je postala pijaca igracima. Samo mijenjaju klubove. Nema igraca kojem se nije ostalo duzno. Ovi svi sto su tužili prave anekse ovjerene kod notara. Na njemu stoje uslovi i sve sto igrac i klub dogovore. igraci ovim amaterskim ugovorom ne dobijaju nista, odnosno ne mogu se obratiti Sindikatu ukoliko ih klub osteti kao sto je slucaj kod Profi ugovora . Tako je prošle godine Šerif Hasic tuzio nas (citaj TOŠK). Za mene su pametni, stave na papir, notar, ovjeri pa ga zakini ako smijes.
Jel regularno pravit aneks ugovora

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: laudrop, VivaLaStella i 7 gostiju.