NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

ZmajSaBanje22
Postovi: 55
Pridružen/a: 13 apr 2022, 20:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ZmajSaBanje22 » 22 sep 2022, 10:02

u tome i jest problem sto ti mislis da si neki bitan qrac pa da mozes nekoga otjerati. Svi ste tu zajedno bili i psovali i poljevali. To "nisam ja, oni su" ti je toliko jeftina izvlakusa, druze jel imas ti obraza imalo? Mijo i gluha su dva najveca spadala koja su ikad hodala gradom, kerovodja je dokazani prevarant a o tebi su sve rijeci suvisne. Treba peticiju napravit da vam se zabrani ulazak na stadion a sto je najsmjesnije ne bi vam to bio prvi put. Zanima me jos sto nisi i van stadiona nastavio sa pricom kako su navijaci placenici ? Malo se ukakio majmunoliki :rol: Sve frajercine, spopadate trenera po gradu i u kaficima, prozivate RD, a onda vam ispred stadiona policija mora spasavat zivu glavu.

zvezdas1922
Postovi: 173
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 22 sep 2022, 13:10

Sve je tako, kako ti pišeš al de se potpisi. Pa da vidimo koga će policija spašavat, navijačima ljudi manipulisu, al to je njihov problem. Ja jučer navijačima po rijeci nisam rekao, čak sto
Vise sam smirivao situaciju, al kažem ti si najjači lik u upravi dole, pozabavite se, većina vas laprda i ovdje i dole i po carsiji neko ko na mene ima PIK bujrum slobodno neka napadne a ne ovako hinjski, **** vas Zvijezda ja se tudjim nisam kurcio niti to sada radim nego svojim.

Avatar
DzananMusa11
Postovi: 570
Pridružen/a: 05 nov 2021, 07:09
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DzananMusa11 » 23 sep 2022, 07:51

Joj piskića, prop'o ko Olimpic

ZmajSaBanje22
Postovi: 55
Pridružen/a: 13 apr 2022, 20:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ZmajSaBanje22 » 23 sep 2022, 09:15

slika

A pogledajte komentar naseg shizofrenicara dan prije utakmice!
Naravno sutradan je promijenio misljenje za 180° i sa svojim klosarcinama je dosao na tekmu i pravio haos od prve minute.
Navijacima vec 3 ili 4 domace utakmice dobacujes da su placenici za sta imaju stotine svjedoka a i ja sam jedan od njih. Onda si "smirivao situaciju" kad si vidio da si najebo i da ce ti fatko i legija promijenit licni opis.
A onda si dotakao samo dno,,, ZNACI DNO DNA kad si dopustio svom bratu klosarcini krezavoj da psuje predsjedniku Adiju mater. Covjekom s kojim si suradjivao, slikavao se i dizao ga u nebesa. Ali ne bi to bio prvi put da za 24 sata drasticno promijenis misljenje o nekome.. Yebo ti Mato Neretljak sve po spisku prodana duso

zvezdas1922
Postovi: 173
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 23 sep 2022, 09:22

Ma druže ba popusti me vise sve sto ovdje pišeš je usmjereno meni, a znam vrlo dobro ko si rijesi svoje dugove koje duguješ imaš vise od mene problema 10 puta. Dužan si Bogu i narodu, mene zaobidji, a ti misliš šta hoćeš ja nemam
Potrbu da se zamjerim sa fatkom, niti on ima samnom čovjek uopste ne prati Zvijezdu, a i da zna sigurno ono sto ja znam nebi sigurno breanio vas koji gledate svoj interes. Al polako prati moj profil
Imat ćeš šta citati kako treneru guraš svoj igrače, pa bolan propo wi ko žeton. Al hajde nastavi se bavit samnom, nemaš drugog posla. Al generalno sto ti nisi skocio na nas kad si frajer svi se krijete iza nekoga ja se ne krijem kažem sto mislim, a mogu objavit prepiske i s adijem gdje kaže da sam dosta upravu za cjelokupnu situaciju al ne može on tako sasjeći. Nisi ti vidio da sam ja brata otjerao kući da nikoga na nenapada svako, nosi odgovornost za svoje postupke. Najbolje da Mato Neretljak ima veze sa ovim čovjek koji je otjeran kao Ker nigdje nikada negativno nije spomenuo nikog, Plate mu nisu isplaćene čovjek i ne pita za pare, al bolji je ovaj taldzija, ja se prodao nisam vise prodate da šutite većina vas.
Al nebitno je vise eto vam ba Zvijezda sa vama sergijasima daj Boze zimu da dočekamo.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 23 sep 2022, 09:55

Svjedok sam ja da je vecinu upravu, zamjerio si se navijacima i zamalo zaplatio zbog toga. I ti se odluci vise, jel covjek sad RD ili je clan uprave? Ne moze oboje :think:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

zvezdas1922
Postovi: 173
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 23 sep 2022, 10:02

SMR187 je napisao/la:
23 sep 2022, 09:55
Svjedok sam ja da je vecinu upravu, zamjerio si se navijacima i zamalo zaplatio zbog toga. I ti se odluci vise, jel covjek sad RD ili je clan uprave? Ne moze oboje :think:
Druže, zašto da zaplatim sto nemamo isto mišljenje.

Ti podrzaji taldzije, menadžerski lobi.
Ja sto pričam imam svjedoke evo organizujtr sastanak pa da čujete istinu sa svjedocima, ko nam je trener, ko su nam članovi uprave, zašto nisu za proširenje uprave pojedinci i mnoge druge stvari, nemojte se hvatati price koja vam se servira, medalja ima dvije strane. Neću da pišem po forumu, zakačio sam se s navijačima kad nisam dao na proslogodnju ekipu koja je bila lošija i jeftinija 2 puta od ove istina. A evo dzeka neda na ovu ekipu izadje pred navijače pokaže nepoštovanje, i nikom ništa nemojte duplih arsina.
Ser kakav god je bolji je od Milana Nenada, al Nenad mora da igra jer ga je doveo Nedzo jer je platio profi licencu treneru. Za sve sto iznesem imam svjedoka ovo sve možeš pitat Terzu limara bio je samnom kad nam je to sve ispričao Mijo Cosic Menadzer od Mujagica, Kalesica i Sadika. A ovaj lik sto ovo pise on ti nije u dvije godine donio 1000 km u klub i to da se zna. Koga god šta zanima neka pise meni direkt nemam vise namjeru se raspravljati za izmišljenim likovima. Niti sa bilo kim, kad je pametovati svi su tu a u Kakanj kad je trebalo ići, nigdje nikog ni ovog sa banje ni vas da se ručak igračima i večera plati al sam zato bio ja, i terza.

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 23 sep 2022, 13:03

zvezdas1922 je napisao/la:
23 sep 2022, 09:22
Ma druže ba popusti me vise sve sto ovdje pišeš je usmjereno meni, a znam vrlo dobro ko si rijesi svoje dugove koje duguješ imaš vise od mene problema 10 puta. Dužan si Bogu i narodu, mene zaobidji, a ti misliš šta hoćeš ja nemam
Potrbu da se zamjerim sa fatkom, niti on ima samnom čovjek uopste ne prati Zvijezdu, a i da zna sigurno ono sto ja znam nebi sigurno breanio vas koji gledate svoj interes. Al polako prati moj profil
Imat ćeš šta citati kako treneru guraš svoj igrače, pa bolan propo wi ko žeton. Al hajde nastavi se bavit samnom, nemaš drugog posla. Al generalno sto ti nisi skocio na nas kad si frajer svi se krijete iza nekoga ja se ne krijem kažem sto mislim, a mogu objavit prepiske i s adijem gdje kaže da sam dosta upravu za cjelokupnu situaciju al ne može on tako sasjeći. Nisi ti vidio da sam ja brata otjerao kući da nikoga na nenapada svako, nosi odgovornost za svoje postupke. Najbolje da Mato Neretljak ima veze sa ovim čovjek koji je otjeran kao Ker nigdje nikada negativno nije spomenuo nikog, Plate mu nisu isplaćene čovjek i ne pita za pare, al bolji je ovaj taldzija, ja se prodao nisam vise prodate da šutite većina vas.
Al nebitno je vise eto vam ba Zvijezda sa vama sergijasima daj Boze zimu da dočekamo.


Brnjo u kolibu majmune jedan teško klubu u kome si ti na stranu tvoja ljubav al Očigledno je da si napravio vise štete nego koristi ti si nam navuko Men.talove husara vlado ti i ostala kompanija da su ljudi pametni nebi te nikad pustili na igralište zato sto nisi civiliziran !!!!

extra1
Postovi: 1
Pridružen/a: 14 sep 2022, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la extra1 » 23 sep 2022, 13:03

E pa stvarno ste svi zalutali .Mante se ćorava posla i sporata .Koji bolan menadžeri.Sjebali ste Zvijezdu do balčaka.Vratite nam klub ,jedini krivci za ovako stanje ste svi vi koji ste zadnjih 5-6 godina se vrtili oko kluba , kakve vaše pare , ako nemožete naći dobrog sponzora , ostavite klub , nemojte bolan davati svoje pare .Klub nije vaš da bi neko to radio , pa se poslje k..čite ko vi ste nešto , da vas nije sve bi helać bilo.Idite više u kafane đe vam je mjesto.To je sad u Zvijezdi postalo tolko ružno da ona slabo koga i zanima.Dok je tako slabo ćete imati sponzora.Osnujte sebi klub pa radite kako hoćete.

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 23 sep 2022, 13:05

Paovat takve stvari samo zato sto se ne slažeš s nečim ti i onaj sto ide za kerecom pameti ! PU PU PU ne dolazite vise na stadion majmuni jedni !

ZmajSaBanje22
Postovi: 55
Pridružen/a: 13 apr 2022, 20:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ZmajSaBanje22 » 23 sep 2022, 13:17

ZmajSaBanje22 je napisao/la:
06 jul 2022, 01:27
zvezdas1922 je napisao/la:
16 jun 2022, 19:49
Zamolio bi vas da ne širite dezinformacije. Istina da klub treba očistiti od nesposobnjakovica, i istina da bi ja mogao okupiti neku ekipu novu ljudi medju kojima ima i jedsn sigurno generalni sponzor. Al ništa se ne radi po tom pitanju, niti želim ja vise da se zauzimam koliko su me pojedinci pljuvali omalovažavali al ja sam TV u boji za pojedine sportske radnike. Sretno našoj Zvijezdi u novoj sezoni nadam se da će biti jaca, kao sto je bila kad sam je ja vodio.
zvezdas1922 je napisao/la:
05 jul 2022, 23:05
Ljudi moji na nagovor prijatelja i presjednika vratio sam se da radimo, da napravimo poso za godinu dvije dana pravi, neću ništa obećavati osim rada, vidjet ćete jednu novu Zvijezdu sigurno. A vidjet ćete da nija sigurno neću imati ispade, van terena prošlih 7-8 mjeseci me je dosta toga naucilo, dobili smo trberew koji je željan dokazivanja sjeli smo dogovorili se, i ekipa se slaže. Ja sam se vratio kao sponzor ne kao direktor ili nešto drugo Durgutovic ima puno povjerenje uprave i nastavlja gdje je stao, u dogovoru sa trenerom presjednikom i samnom dovodimo ciljano igrače, imat ćemo siri malo roster i plan je da budemo u vrhu prve lige vidjet ćemo koliko možemo, treba nam podrška sa tribina, a samo rezultatima možemo sponzore privući.
Samo zelim da razumijete da ni mjesec dana nije proslo izmedju ova dva posta a bolje da ne trazim jos dalje unazad :!: Svi znaju koliko je pljuvao ljude sto rade u klubu, rekao da se nikad vise nece vratit u Zvijezdu popljuvao navijace govorio da su klosari i placenici,,,, A sad govori kako treba podrska sa tribina, lize sve ono sto je napljuvao i glumi dobricinu. Ni gram obraza nemas pa vidis da ni sam iza svojih rijeci ne stojis,, danas pricas jedno sutra skroz obrnut stav. momak ima problema sa sizofrenijom i on je za neke druge ustanove a ne za sportski klub. al eto neka mu bude,, on kaze da se promijenio, a ja garantujem da necemo docekat ni polusezonu bez nekog njegovog ispada
6.7.2022.

Ne shvata majmunska lobanja koliko je providan,,, čitam ga kao škorine clanke o wandi i ikardiju. :rol: Cak i moju prognozu je nadmasio debelo hahah ja sam mu dao vremena do polusezone, on ni 7. kolo nije docekao :bow:

ZmajSaBanje22
Postovi: 55
Pridružen/a: 13 apr 2022, 20:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ZmajSaBanje22 » 23 sep 2022, 13:49

zvezdas1922 je napisao/la:
23 sep 2022, 09:22
Ma druže ba popusti me vise sve sto ovdje pišeš je usmjereno meni, a znam vrlo dobro ko si rijesi svoje dugove koje duguješ imaš vise od mene problema 10 puta. Dužan si Bogu i narodu, mene zaobidji, a ti misliš šta hoćeš ja nemam
Potrbu da se zamjerim sa fatkom, niti on ima samnom čovjek uopste ne prati Zvijezdu, a i da zna sigurno ono sto ja znam nebi sigurno breanio vas koji gledate svoj interes. Al polako prati moj profil
Imat ćeš šta citati kako treneru guraš svoj igrače, pa bolan propo wi ko žeton. Al hajde nastavi se bavit samnom, nemaš drugog posla. Al generalno sto ti nisi skocio na nas kad si frajer svi se krijete iza nekoga ja se ne krijem kažem sto mislim, a mogu objavit prepiske i s adijem gdje kaže da sam dosta upravu za cjelokupnu situaciju al ne može on tako sasjeći. Nisi ti vidio da sam ja brata otjerao kući da nikoga na nenapada svako, nosi odgovornost za svoje postupke. Najbolje da Mato Neretljak ima veze sa ovim čovjek koji je otjeran kao Ker nigdje nikada negativno nije spomenuo nikog, Plate mu nisu isplaćene čovjek i ne pita za pare, al bolji je ovaj taldzija, ja se prodao nisam vise prodate da šutite većina vas.
Al nebitno je vise eto vam ba Zvijezda sa vama sergijasima daj Boze zimu da dočekamo.
Pa sto pizdo ne rece legiji u facu sto mislis. I ovdje i na stadionu ih nazivas placenicima a onda kad ste bili lice u lice pravis se lud i govoris nisam ja to reko, ko je to reko??? :rol:
Prozivas nekoga za menadzerski lobi a onom gmazu husaricu si se do noznih prstiju uvukao u supak. Lobirao si da se pustaju utakmice skutorima iz Gabele. Nema kraja tvojim sranjima. Ti si svojom pojavom zlo za nas klub i kao takvog te ne trebamo ni stadionu a kamoli u prostorijama kluba.
Sto se bolan sramotis i pravis da me poznajes kad obadvojica znamo da nije tako. Ajde evo ja te pozivam da pred svima kazes kako se zovem i prezivam i koje sam to igrace progurao u klub. Da se i tu malo nasmijem kako nasumicno pucas u magli :rol:

zvezdas1922
Postovi: 173
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 23 sep 2022, 15:26

I Bog i narod zna da sam prošle godine bio iz Igman kakvi Skutori, eto koliko si upućen hahahah . Husara je gospodin za ove menadžere kvazi upamti jedini je davao premije plaćao ručkova ekipi nikada marku nije dao ni treneru niti bilo kome, ovi vaši daju trenerima pare da se forsiraju igrači al polako izađe sve na vidjelo sa ekipom od 20/000 borba za opstanak upamti, to je sramota. Drugo ja jučer nisam govorio ništa navijačima prije jesam i danas sam legiju objasnio zašto sam to govorio razgovarali smo objasnio mi je objasnio sam mu i riješeno, čak ni s tobom se neću vide zamjerit eto vam ba Zvijezda, vodite je vi sto sebi ne možete nešto obezbjedit u životu a kamoli Zvijezdi. Sve najbolje svima.
Kad budeš imao muda da se predstaviš možemo komunicirati do tada pedala, ko god da si.

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 23 sep 2022, 16:36

Pa naravno da ce igracima placat premije, igrace prodaje ne prodaje papuce na pijaci.

denimb
Postovi: 751
Pridružen/a: 27 sep 2008, 23:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la denimb » 23 sep 2022, 19:42

Koji lik u pm, i vi u Gradaccu svasta trpite.

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 23 sep 2022, 20:49

zvezdas1922 je napisao/la:
23 sep 2022, 15:26
I Bog i narod zna da sam prošle godine bio iz Igman kakvi Skutori, eto koliko si upućen hahahah . Husara je gospodin za ove menadžere kvazi upamti jedini je davao premije plaćao ručkova ekipi nikada marku nije dao ni treneru niti bilo kome, ovi vaši daju trenerima pare da se forsiraju igrači al polako izađe sve na vidjelo sa ekipom od 20/000 borba za opstanak upamti, to je sramota. Drugo ja jučer nisam govorio ništa navijačima prije jesam i danas sam legiju objasnio zašto sam to govorio razgovarali smo objasnio mi je objasnio sam mu i riješeno, čak ni s tobom se neću vide zamjerit eto vam ba Zvijezda, vodite je vi sto sebi ne možete nešto obezbjedit u životu a kamoli Zvijezdi. Sve najbolje svima.
Kad budeš imao muda da se predstaviš možemo komunicirati do tada pedala, ko god da si.

Brnjo juce si dao sadake negdje da te ljudi ne restartuju otidji u policiju odnesi Hediju sto si tu lijepu glavu sacuvo.Brnjo u kolibu
Da se nikad ne vratiš pa neka kukuruz bude na igralištu
Iako mnogi su se pitali odkud ti tu brnjo

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 24 sep 2022, 20:52

Danas solidna igra 30 min nakon pada od 25min vraćamo se u igru svaka čast imali smo dosta prilika i sreće

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 28 sep 2022, 20:05

Nadajte Brnji blizu neka ide na Koridu sa svojim pajtosima

ZmajSaBanje22
Postovi: 55
Pridružen/a: 13 apr 2022, 20:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ZmajSaBanje22 » 30 sep 2022, 08:47

zvezdas1922 je napisao/la:
23 sep 2022, 10:02
SMR187 je napisao/la:
23 sep 2022, 09:55
Svjedok sam ja da je vecinu upravu, zamjerio si se navijacima i zamalo zaplatio zbog toga. I ti se odluci vise, jel covjek sad RD ili je clan uprave? Ne moze oboje :think:
Druže, zašto da zaplatim sto nemamo isto mišljenje.

Ti podrzaji taldzije, menadžerski lobi.
Ja sto pričam imam svjedoke evo organizujtr sastanak pa da čujete istinu sa svjedocima, ko nam je trener, ko su nam članovi uprave, zašto nisu za proširenje uprave pojedinci i mnoge druge stvari, nemojte se hvatati price koja vam se servira, medalja ima dvije strane. Neću da pišem po forumu, zakačio sam se s navijačima kad nisam dao na proslogodnju ekipu koja je bila lošija i jeftinija 2 puta od ove istina. A evo dzeka neda na ovu ekipu izadje pred navijače pokaže nepoštovanje, i nikom ništa nemojte duplih arsina.
Ser kakav god je bolji je od Milana Nenada, al Nenad mora da igra jer ga je doveo Nedzo jer je platio profi licencu treneru. Za sve sto iznesem imam svjedoka ovo sve možeš pitat Terzu limara bio je samnom kad nam je to sve ispričao Mijo Cosic Menadzer od Mujagica, Kalesica i Sadika. A ovaj lik sto ovo pise on ti nije u dvije godine donio 1000 km u klub i to da se zna. Koga god šta zanima neka pise meni direkt nemam vise namjeru se raspravljati za izmišljenim likovima. Niti sa bilo kim, kad je pametovati svi su tu a u Kakanj kad je trebalo ići, nigdje nikog ni ovog sa banje ni vas da se ručak igračima i večera plati al sam zato bio ja, i terza.
slika

:rol:

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 30 sep 2022, 17:16

ZmajSaBanje22 je napisao/la:
30 sep 2022, 08:47
zvezdas1922 je napisao/la:
23 sep 2022, 10:02
SMR187 je napisao/la:
23 sep 2022, 09:55
Svjedok sam ja da je vecinu upravu, zamjerio si se navijacima i zamalo zaplatio zbog toga. I ti se odluci vise, jel covjek sad RD ili je clan uprave? Ne moze oboje :think:
Druže, zašto da zaplatim sto nemamo isto mišljenje.

Ti podrzaji taldzije, menadžerski lobi.
Ja sto pričam imam svjedoke evo organizujtr sastanak pa da čujete istinu sa svjedocima, ko nam je trener, ko su nam članovi uprave, zašto nisu za proširenje uprave pojedinci i mnoge druge stvari, nemojte se hvatati price koja vam se servira, medalja ima dvije strane. Neću da pišem po forumu, zakačio sam se s navijačima kad nisam dao na proslogodnju ekipu koja je bila lošija i jeftinija 2 puta od ove istina. A evo dzeka neda na ovu ekipu izadje pred navijače pokaže nepoštovanje, i nikom ništa nemojte duplih arsina.
Ser kakav god je bolji je od Milana Nenada, al Nenad mora da igra jer ga je doveo Nedzo jer je platio profi licencu treneru. Za sve sto iznesem imam svjedoka ovo sve možeš pitat Terzu limara bio je samnom kad nam je to sve ispričao Mijo Cosic Menadzer od Mujagica, Kalesica i Sadika. A ovaj lik sto ovo pise on ti nije u dvije godine donio 1000 km u klub i to da se zna. Koga god šta zanima neka pise meni direkt nemam vise namjeru se raspravljati za izmišljenim likovima. Niti sa bilo kim, kad je pametovati svi su tu a u Kakanj kad je trebalo ići, nigdje nikog ni ovog sa banje ni vas da se ručak igračima i večera plati al sam zato bio ja, i terza.
slika

:rol:
Za njega je Husara gospodin

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.