NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 16 mar 2023, 16:50

Trener je sasvim solidan. Svidja mi se nacin igre, cvrsta je ruka i zna cesto da mijenja formaciju. Mislim da izvlaci maksimum iz ovog sto ima, jer imamo poprilicno tanku zadnju liniju i nikakvu klupu. Jos danas bez Kalesica i Skrijelja, iskreno ocekivao sam potop, a bas su hrabro odigrali
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
bhsport
Postovi: 11288
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la bhsport » 16 mar 2023, 17:21

Hvala na korektnim utakmicama i puno sreće u borbi za premijer ligu, po ovim utakmicama ste pokazali da vam je tu mjesto.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Progres
Postovi: 165
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 17 mar 2023, 19:17

SMR187 je napisao/la:
16 mar 2023, 16:50
Trener je sasvim solidan. Svidja mi se nacin igre, cvrsta je ruka i zna cesto da mijenja formaciju. Mislim da izvlaci maksimum iz ovog sto ima, jer imamo poprilicno tanku zadnju liniju i nikakvu klupu. Jos danas bez Kalesica i Skrijelja, iskreno ocekivao sam potop, a bas su hrabro odigrali
Mislim da nam je veci problem vezna linija. Juce smo igrali sa samo 2 prava vezna igraca. Nismo u stanju zadrzati loptu, lako nam prolaze kroz sredinu i dolaze do gola. Mujagic me razocarao, malo trci, ne ide u duele, i ne vrsi nikakav pritisak na zadnju liniju. Brzi veliko pojacanje kao i Jordanac na boku. Bez Kalesica smo puno losiji. Ostali igraci solidno odradili, Zeljo kvalitetniji i zasluzeno prosao dalje. Zvijezda pruzila dobar otpor u skladu sa mogucnostima i zasluzuje cestitke. Lijepa armosfera i popunjene tribine, pozeliti da bude cesce tako. Puno srece i uspjeha u nastavku prvenstva. Dobro bi bilo pruziti sansu mladim domacim igracima da sticu iskustvo.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 17 mar 2023, 19:29

Progres je napisao/la:
17 mar 2023, 19:17
SMR187 je napisao/la:
16 mar 2023, 16:50
Trener je sasvim solidan. Svidja mi se nacin igre, cvrsta je ruka i zna cesto da mijenja formaciju. Mislim da izvlaci maksimum iz ovog sto ima, jer imamo poprilicno tanku zadnju liniju i nikakvu klupu. Jos danas bez Kalesica i Skrijelja, iskreno ocekivao sam potop, a bas su hrabro odigrali
Mislim da nam je veci problem vezna linija. Juce smo igrali sa samo 2 prava vezna igraca. Nismo u stanju zadrzati loptu, lako nam prolaze kroz sredinu i dolaze do gola. Mujagic me razocarao, malo trci, ne ide u duele, i ne vrsi nikakav pritisak na zadnju liniju. Brzi veliko pojacanje kao i Jordanac na boku. Bez Kalesica smo puno losiji. Ostali igraci solidno odradili, Zeljo kvalitetniji i zasluzeno prosao dalje. Zvijezda pruzila dobar otpor u skladu sa mogucnostima i zasluzuje cestitke. Lijepa armosfera i popunjene tribine, pozeliti da bude cesce tako. Puno srece i uspjeha u nastavku prvenstva. Dobro bi bilo pruziti sansu mladim domacim igracima da sticu iskustvo.
Pa nikakva nam klupa, to sam i napisao. U punom sastavu imamo kvalitet za PL, ali jedan igrac kada otpadne nema ga ko zamijenit.

Facic - Mikic - Kalesic, po meni ako ne i najbolja veza u ligi

Onaj Vitonji je operisan od fudbala
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Progres
Postovi: 165
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 17 mar 2023, 21:25

SMR187 je napisao/la:
17 mar 2023, 19:29
Progres je napisao/la:
17 mar 2023, 19:17
SMR187 je napisao/la:
16 mar 2023, 16:50
Trener je sasvim solidan. Svidja mi se nacin igre, cvrsta je ruka i zna cesto da mijenja formaciju. Mislim da izvlaci maksimum iz ovog sto ima, jer imamo poprilicno tanku zadnju liniju i nikakvu klupu. Jos danas bez Kalesica i Skrijelja, iskreno ocekivao sam potop, a bas su hrabro odigrali
Mislim da nam je veci problem vezna linija. Juce smo igrali sa samo 2 prava vezna igraca. Nismo u stanju zadrzati loptu, lako nam prolaze kroz sredinu i dolaze do gola. Mujagic me razocarao, malo trci, ne ide u duele, i ne vrsi nikakav pritisak na zadnju liniju. Brzi veliko pojacanje kao i Jordanac na boku. Bez Kalesica smo puno losiji. Ostali igraci solidno odradili, Zeljo kvalitetniji i zasluzeno prosao dalje. Zvijezda pruzila dobar otpor u skladu sa mogucnostima i zasluzuje cestitke. Lijepa armosfera i popunjene tribine, pozeliti da bude cesce tako. Puno srece i uspjeha u nastavku prvenstva. Dobro bi bilo pruziti sansu mladim domacim igracima da sticu iskustvo.
Pa nikakva nam klupa, to sam i napisao. U punom sastavu imamo kvalitet za PL, ali jedan igrac kada otpadne nema ga ko zamijenit.

Facic - Mikic - Kalesic, po meni ako ne i najbolja veza u ligi

Onaj Vitonji je operisan od fudbala
Uglavnom sam se slozio sa tvojim misljenjem osim sto mislim da je trenutno veci problem veza, obzirom da nema Kalesica niti bilo koga ko moze tu iole pomoci. Da igra on, odnosno vezna linija, odbrana bi bila pod puno manjim pritiskom. Ovako cijelu utakmicu trpe svi, gube snagu trceci bez lopte i zatvarajuci rupe. LP

Legolas
Postovi: 100
Pridružen/a: 22 avg 2021, 13:12
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Legolas » 20 mar 2023, 13:13

Da li je neko bio na utakmici, da malo šire pojasni sta se desilo jučer ili je samo došlo do zamora u ekipi, 3 utakmice 9 bodova mi uzeli samo 1, slabo iskreno

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 20 mar 2023, 14:02

Gust raspored, umor, kratka klupa, kvalitetan protivnik. Sasvim dovoljno da budes napucan momacki.
U Maglaju su igrali solidno do sredine drugog poluvremena i logicno primaju gol pred kraj. U biti nista cudno, s obzirom da su svaku utakmicu ove sezone izdrzali tempo do max. 70. minute, a onda ide pad. Uglavnom solidan X.
Jedino im na dusu ide onaj poraz od Buducnosti. Ono je se trebalo i morao uzeti pun plijen
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 26 mar 2023, 00:08

Danas lagano zakucavanje protiv tomislava

Legolas
Postovi: 100
Pridružen/a: 22 avg 2021, 13:12
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Legolas » 27 mar 2023, 12:12

Ocigledno da nisi gledao utakmicu čim tako kažeš, mi jesmo pobijedili na kvalitet brzog. Tomislav je igrao i čak je bio bolji u nekoliko navrata ali dobro ti si stručnjak

Manolo22
Postovi: 70
Pridružen/a: 18 feb 2021, 17:10
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Manolo22 » 28 mar 2023, 15:56

Kaze Hadzibegic da su Piska i ostali imali besplatne ulaznice od njega a da su ga kasnije pljuvali i govorili da im popusi. Da li je to istina?

Orden44
Postovi: 116
Pridružen/a: 06 jul 2021, 07:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orden44 » 28 mar 2023, 19:39

Sta se desilo sa fb stranicom, pise da ima neka nova ako moze link od te nove stranice ?

ZmajSaBanje22
Postovi: 55
Pridružen/a: 13 apr 2022, 20:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ZmajSaBanje22 » 28 mar 2023, 20:30

Manolo22 je napisao/la:
28 mar 2023, 15:56
Kaze Hadzibegic da su Piska i ostali imali besplatne ulaznice od njega a da su ga kasnije pljuvali i govorili da im popusi. Da li je to istina?


Prosudi sam :rol: Seljački naglasak i teleća lobanja se prepozna na kilometar ode u bratislavu i ponasa se ko veci seljak nego ovamo :rol:

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 28 mar 2023, 23:00

Do kad će Navijači nijemo promatrati iživljavanje Nurdina Pestalica nad našim klubom
Cocjekkk je zablokiro klub na 77.000 km sa kamatama !!! Izgleda nema vise one generacije Tulija i ekipe kada ovaj coban nije smio u grad uci ni na bankomat ! Zaboravio je Nurdin Pestalic naše kamenovanje izgleda

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 29 mar 2023, 22:27

ZmajSaBanje22 je napisao/la:
28 mar 2023, 20:30
Manolo22 je napisao/la:
28 mar 2023, 15:56
Kaze Hadzibegic da su Piska i ostali imali besplatne ulaznice od njega a da su ga kasnije pljuvali i govorili da im popusi. Da li je to istina?


Prosudi sam :rol: Seljački naglasak i teleća lobanja se prepozna na kilometar ode u bratislavu i ponasa se ko veci seljak nego ovamo :rol:

Popusit će ga on vjerujete i to kvalitetno

zvezdas1922
Postovi: 180
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 01 apr 2023, 17:53

Prvo za vas jadnike sa foruma.
Prvo evo vam dokaz da sam ja platio svoju ulaznicu,
slika

slika
Eto vam gore jadnici lj ljubomorni, drugo Bole je rekao selektoru da pusi **** ali nakon sto je selektor prijetio njemu, istina to je sektor gdje ljudi budu sa besplatnim kartama. Ali mi smo svoje karte platili sto dokazuje gore dokaz, bole je rekao selektoru ds zovne krunica iz tunela i svlačionice i radi toga je počela rasprava, na snimku se vidi da sam reko samo da je ovo naša reprzentaciji i da da se pojedini igrači nisu oznojili. Al vi eto bolje znate, pogotovu ova dva glupana sto su se popela na mene ne silaze.
Možete samo da sanjate neke stvari u kojima ja sudjelujem aktivno.

Pola vas bi volilo da je se zadesilo tamo al **** ne puca prazna puška šta vam ja mogu vi ovdje možete samo da lajete ko kerovi i da ga pushite. Nit me zanima Zvihezda niti, Gradacac uživajte samo ne znam koga ćete olajavati kad se odselim uskoro, samo da riješim sudski spor radi Zvijezde sto imam, za ONK da se okonča.

Lutalica
Postovi: 14
Pridružen/a: 09 mar 2023, 18:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Lutalica » 02 apr 2023, 20:30

Dugo pratim forum zbog Zvijezde i dešavanja u klubu, (i ne oglašavam se), ali ovdje se sve svelo na prepucavanje par likova a najmanje se piše o klubu. Ako može da se piše više o samom klubu, a da se ostave na stranu privatna prepucavanja.
I danas bi jako loše na utakmici. Šta se dešava u klubu, zašto Azur ne brani i zašto su jako loši rezultati? Znam da nije sad rezultat ni bitan, ali iz utakmice u utakmicu me iznenađuju rezultati.

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la 1921boy » 02 apr 2023, 20:47

Proljeće je za ozbiljne analize, dvije pobjede, jedan remi i čak pet poraza.

Lutalica
Postovi: 14
Pridružen/a: 09 mar 2023, 18:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Lutalica » 02 apr 2023, 21:38

Pa i nije baš pohvalna statistika, nakon dobrog jesenjeg dijela a još stigla i pojačanja.

Legolas
Postovi: 100
Pridružen/a: 22 avg 2021, 13:12
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Legolas » 02 apr 2023, 22:22

Razlog je odlazak kvalitetnijih igrača u odbrani a nisu se popunile te pozicije bekovi su bas loši kao i rus i golman, prošle godine smo imali Zivkovica i Kovcica po tim bokovima i Azura na golu a sad se oslonili na neke strance koji si bas loši i tu su do ljeta i idu oni dalje zvijezda im je najmanje bitna

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 04 apr 2023, 18:22

Pozz mene lično i nečudi igra i rezultati 3 plate se duguju igračima pola para za ugovore. Dovoljno je da odete na trening i sve će vam bit jasno. U ovoj upravi samo Adi radi i pokusava nesto al momak nemože sam.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.