NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

dacco
Postovi: 157
Pridružen/a: 04 jun 2008, 11:10
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la dacco » 26 mar 2023, 13:10

InatSilniBosanski je napisao/la:
26 mar 2023, 10:27
dacco je napisao/la:
26 mar 2023, 06:31
Svaka čast za decke ako nastave ovakvim igrama a pogotovo donositi bodove sa gostovanja plasman medju 3-4 ekipe realan...
Sa obzirom da se evidentno stanje u klubu koliko toliko stabiliziralo kad bi se okosnica ove ekipe za iducu sezonu zadrzala uz ciljana 2-3 pojačanja PL nije nedostižna...
ma jeste itekako je nedostizna i igraci i financijski ma svakako, ovu ekipu treba pokusati zadrzati koliko je god moguce, uigravati da se napravi okosnica do nekih boljih vremena
Nesto slicno i Velez je odradio uigravao ekipu doveli Fajića i jos par igraca i lagano se plasirali.... sve stoji da smo trenutno daleko od PL ali nova sezona nova nafaka imamo talentiranu ekipu po meni za ovu ligu extra trenera jos malo da se privatnici animiraju po pitanju Jedinstva uz vec kakvu takvu podrsku grada nista nije nemoguce..

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1269
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 26 mar 2023, 13:54

dacco je napisao/la:
26 mar 2023, 13:10
InatSilniBosanski je napisao/la:
26 mar 2023, 10:27
dacco je napisao/la:
26 mar 2023, 06:31
Svaka čast za decke ako nastave ovakvim igrama a pogotovo donositi bodove sa gostovanja plasman medju 3-4 ekipe realan...
Sa obzirom da se evidentno stanje u klubu koliko toliko stabiliziralo kad bi se okosnica ove ekipe za iducu sezonu zadrzala uz ciljana 2-3 pojačanja PL nije nedostižna...
ma jeste itekako je nedostizna i igraci i financijski ma svakako, ovu ekipu treba pokusati zadrzati koliko je god moguce, uigravati da se napravi okosnica do nekih boljih vremena
Nesto slicno i Velez je odradio uigravao ekipu doveli Fajića i jos par igraca i lagano se plasirali.... sve stoji da smo trenutno daleko od PL ali nova sezona nova nafaka imamo talentiranu ekipu po meni za ovu ligu extra trenera jos malo da se privatnici animiraju po pitanju Jedinstva uz vec kakvu takvu podrsku grada nista nije nemoguce..
jeste samo sto je Velez financijski bio beton, osnovali odbor pun jakih privatnika koji hoce da "glasaju", mi toga nemamo i predaleko smo od Veleza da se poredimo na bilo koji nacin, ova ekipa se moze lako raspasti na polusezoni kao sto su i mnoge prije.

nije da navlacim crnjak vec samo pokusavam biti objektivan, treba se nadati slazem se defitivno su neke stvari krenule nabolje vidit cemo sada kako ce ici sa novi gradonacelnikom, ali pricu o Pl definitivno ostaviti sa strane
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

nebeskasila
Postovi: 2349
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 30 mar 2023, 07:53

Ekipa je sigurno dobra, kao i trener.
Da je trener bio od prvog kola, mislim da bi i pozicija bila drugacija.
Tu PL mislim da ne treba nikako spominjati u istu recenicu sa Jedinstvom.
Bihac nema sredstva za to, tako da mozemo samo sanjati.
Da barem postanemo stabilan prvoligas, da se ne borimo za opstanak svaku sezonu, pa kad se to ustabili, mozda i bude nesto od PL, ali moje misljenje da se narednih 10 godina uopste ne nadam toms

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1269
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 30 mar 2023, 20:04

nebeskasila je napisao/la:
30 mar 2023, 07:53
Ekipa je sigurno dobra, kao i trener.
Da je trener bio od prvog kola, mislim da bi i pozicija bila drugacija.
Tu PL mislim da ne treba nikako spominjati u istu recenicu sa Jedinstvom.
Bihac nema sredstva za to, tako da mozemo samo sanjati.
Da barem postanemo stabilan prvoligas, da se ne borimo za opstanak svaku sezonu, pa kad se to ustabili, mozda i bude nesto od PL, ali moje misljenje da se narednih 10 godina uopste ne nadam toms
ma znas kako cinjenica jeste da se od ove eto polusezone vide neki pozitivni koraci, napokon eto postoji web prezentacija naseg kluba koja je dosta kvalitetna to je neki najosnovniji pokazatelj da se u necemu napredovalo.

ima tu jos sitnih stvari sto prave razliku, spominjali smo evo ovdje na temi daj nam te No1 dresove sto svi nose i prodaji ih usput se rjesi ove sugave crveno-sive kombinacije.

ja ne sumnjam da ce se privatnici poceti okupljati oko Jedinstva ako se prepozna kvalitetna prica na kraju krajeva ne moraju ni biti domaci, Jedinstvo je brend kantona i sigurno da na tom polju moramo biti jaki.

ovu ekipu cuvati na okupu koliko se god moze, trebao bi Adi ispred kluba malo izaci javno da progovori na ovu temu, ali po mom nekom ekipa je zaista pristojna a uz to sve mlada sljedece sezone ako ostane kostur tu uz par pojacanje sigurno gornji dio tabele.
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
harden
Postovi: 23226
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 30 mar 2023, 20:10

Ma ko da gledam da na ljeto ode pola ekipe i hajde jovo nanovo.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

nebeskasila
Postovi: 2349
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 30 mar 2023, 23:34

Pa sta mislite da dodje par privatnika da nece doci i par starih lopova u klub da izvuku sve to.
Nikad od Jedinstva nista, ja sam izgubio svaku nadu i daj Boze da grijesim.
Vidi se promjena, pripreme na vrijeme, dobra ekipa, pobjede, web stranica, svaka cast, ide se od malih koraka i nadam se i da ce se nastaviti u tom smjeru

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1269
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 31 mar 2023, 13:59

nebeskasila je napisao/la:
30 mar 2023, 23:34
Pa sta mislite da dodje par privatnika da nece doci i par starih lopova u klub da izvuku sve to.
Nikad od Jedinstva nista, ja sam izgubio svaku nadu i daj Boze da grijesim.
Vidi se promjena, pripreme na vrijeme, dobra ekipa, pobjede, web stranica, svaka cast, ide se od malih koraka i nadam se i da ce se nastaviti u tom smjeru
to si u pravu ta bojaznost postoji uvijek, ali ne treba dati u klub nikome iz bivsih uprava pa kako god se zvao vrijeme je da se krene naprijed.

zasto da ne ako se mogne potpisati i naslovni sporazum o saradnji odnosno da se zovemo npr. Jedinstvo Mozzartbet, to je uradila Sloga Doboj u kosarci je to praksa vec dugi niz godina
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

nebeskasila
Postovi: 2349
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 08 apr 2023, 20:09

Zgadio mi se Gosk nemoguce, fuj, toliko su danas igraci i trener bili bezobrazni, ovo je neopisivo.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1378
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 08 apr 2023, 23:35

nebeskasila je napisao/la:
08 apr 2023, 20:09
Zgadio mi se Gosk nemoguce, fuj, toliko su danas igraci i trener bili bezobrazni, ovo je neopisivo.
Igraju ljudi za travnik i stupcanicu. Davno se uvezali. Vi ste nesto slicno ko i mi u Tesnju. Nema nista bez para.

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1269
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 09 apr 2023, 10:18

nebeskasila je napisao/la:
08 apr 2023, 20:09
Zgadio mi se Gosk nemoguce, fuj, toliko su danas igraci i trener bili bezobrazni, ovo je neopisivo.
joj cemu se cudis ti, a znas sve

vecih olosa nema nego u tom zaseoku sela Čapljina i ujedno vecih pizdurina, sjecam se jos kad je famozni Lujo najavio praviti dar mar pa molio Hamdu da ide sa njim da mu ko sta ne uradi.

Svi ti mali klubovi bez navijaca i tradicije su takvi kad dodu u goste Jedinstvu i to ti nema veze ni sa nacionalnosti ni bilo cim drugim sjetim se odmah Olimpika i Baua tako ti je to.


Mene je samo razocarao do bola mali Sero utuvio mu je Husara u glavu da je igrac, publika ga pozdravlja on udara nogom od svlacionicu i skace nakon postignutog gola i gleda u naee navijace ne ide to tako moj Nihade . . .


Najsmjesnije od svega je onaj sa klupe GOSKA sto dobaci da ga sacekaju poslije utakmice pa ostade sjediti dok se ne isprazni stadion do kraja i to uz pratnju policije :rol:
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
harden
Postovi: 23226
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 09 apr 2023, 12:45

Kakvi primitivci, nikome se rijec nije rekla dok nisu poceli sa onakvim ponasanjem. Onaj pomocni im trebao biti izbacen, sudija jest bio jako los ali nije gurao ni jedne ni druge nego ne zna, njihov igrac je trebao dobiti crveni kad je udari nogom u glavu naseg bez ikakvog razloga i sa ociglednom namjernom.

Ne znam sta kod njih ne stima, toliko nervoze a vec osigurali sve, pa onaj igrac sa brojem 24 se svadja sa trenerom i trazi izmjenu, nece da igra :rol: brzo ce se oni u ovo blato vratiti svakako.

Steta za stativu onu, vidio sam je u golu. Na kraju oni sretniji bodom nego mi .. ne bih nikog posebno izdvajao ali moram igraca sa brojem 8, trcao je ko lud, odavno nisam vidio da neko onoliko pretrci na utakmici Federalke.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
harden
Postovi: 23226
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 09 apr 2023, 12:57

I ono jucer sa onim dresom prelose odradjeno, mozda ne bi ni gol primili da je on bio na terenu ali manje bitno... daje se covjeku dres u 93. minuti, niko nije cuo ni zasto ni kako, amaterski se odradilo.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1378
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 09 apr 2023, 17:23

harden je napisao/la:
09 apr 2023, 12:45
Kakvi primitivci, nikome se rijec nije rekla dok nisu poceli sa onakvim ponasanjem. Onaj pomocni im trebao biti izbacen, sudija jest bio jako los ali nije gurao ni jedne ni druge nego ne zna, njihov igrac je trebao dobiti crveni kad je udari nogom u glavu naseg bez ikakvog razloga i sa ociglednom namjernom.

Ne znam sta kod njih ne stima, toliko nervoze a vec osigurali sve, pa onaj igrac sa brojem 24 se svadja sa trenerom i trazi izmjenu, nece da igra :rol: brzo ce se oni u ovo blato vratiti svakako.

Steta za stativu onu, vidio sam je u golu. Na kraju oni sretniji bodom nego mi .. ne bih nikog posebno izdvajao ali moram igraca sa brojem 8, trcao je ko lud, odavno nisam vidio da neko onoliko pretrci na utakmici Federalke.
Jesu osigurali, ali ce ostatak sezone iskoristiti da uzmu sto vise para. Oni do kraja igraju za Travnik i Stupcanicu. Stupčanica i Travnik vec imaju plan kako da ostanu. Znaci oni na jednu stranu jer su već u talu, a mi ostali na drugu. Kako god, borit' nam se. Nema druge.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la legenda reala » 09 apr 2023, 18:41

Koji je plan da ostane Travnik, mora se bas puno stvari poklopiti, koga cw gurnuti u nizi rang Radnik,Tosk??

harden je napisao/la:
09 apr 2023, 12:45
ne bih nikog posebno izdvajao ali moram igraca sa brojem 8, trcao je ko lud, odavno nisam vidio da neko onoliko pretrci na utakmici Federalke.
:ljepota:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1378
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 09 apr 2023, 19:48

legenda reala je napisao/la:
09 apr 2023, 18:41
Koji je plan da ostane Travnik, mora se bas puno stvari poklopiti, koga cw gurnuti u nizi rang Radnik,Tosk??

harden je napisao/la:
09 apr 2023, 12:45
ne bih nikog posebno izdvajao ali moram igraca sa brojem 8, trcao je ko lud, odavno nisam vidio da neko onoliko pretrci na utakmici Federalke.
:ljepota:
Stupcanica uzela u gabeli, zauzvrat ce kuci pustiti travniku. To je prvo, tačno da im se dosta stvari mora poklopiti, ali da imaju racunicu, imaju.

Avatar
harden
Postovi: 23226
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 09 apr 2023, 19:54

legenda reala je napisao/la:
09 apr 2023, 18:41
Koji je plan da ostane Travnik, mora se bas puno stvari poklopiti, koga cw gurnuti u nizi rang Radnik,Tosk??

harden je napisao/la:
09 apr 2023, 12:45
ne bih nikog posebno izdvajao ali moram igraca sa brojem 8, trcao je ko lud, odavno nisam vidio da neko onoliko pretrci na utakmici Federalke.
:ljepota:
Sad sam vidio da je to Pandzic, dobar igrac stvarno. :thumbup:

Merdovic je top igrac, svaka cast momku. Medju najboljim igracima lige.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la legenda reala » 09 apr 2023, 20:54

HeliosIzDomzala je napisao/la:
09 apr 2023, 19:48
Stupcanica uzela u gabeli, zauzvrat ce kuci pustiti travniku. To je prvo, tačno da im se dosta stvari mora poklopiti, ali da imaju racunicu, imaju.
A jesi vidio kako se i ova PRVA LIGA sto vodi Mlaco isto uvezala kako kaze Tata Lujo tako pisu samo forsiraju Stupca,Travnik,Gosk bas jadno Pajdo je institucija za njih

Vidjecemo sta ce biti i Travnik i Stupca nam gostuju u drugom dijelu, ne znam kolko je jaci Travnik.u odnosu na prvi dio al bas su bili losi jesenas i bez namjestanja oni malo koga mogu dobiti na stranii
harden je napisao/la:
09 apr 2023, 19:54

Sad sam vidio da je to Pandzic, dobar igrac stvarno. :thumbup:
Ma odlican zadnji vezni prava radilica a jak jw i na lopti
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1378
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 09 apr 2023, 22:37

legenda reala je napisao/la:
09 apr 2023, 20:54
HeliosIzDomzala je napisao/la:
09 apr 2023, 19:48
Stupcanica uzela u gabeli, zauzvrat ce kuci pustiti travniku. To je prvo, tačno da im se dosta stvari mora poklopiti, ali da imaju racunicu, imaju.
A jesi vidio kako se i ova PRVA LIGA sto vodi Mlaco isto uvezala kako kaze Tata Lujo tako pisu samo forsiraju Stupca,Travnik,Gosk bas jadno Pajdo je institucija za njih

Vidjecemo sta ce biti i Travnik i Stupca nam gostuju u drugom dijelu, ne znam kolko je jaci Travnik.u odnosu na prvi dio al bas su bili losi jesenas i bez namjestanja oni malo koga mogu dobiti na stranii
harden je napisao/la:
09 apr 2023, 19:54

Sad sam vidio da je to Pandzic, dobar igrac stvarno. :thumbup:
Ma odlican zadnji vezni prava radilica a jak jw i na lopti
Sad su jos losiji. Nema Zeca, Bude, Sejmenović se vratio u Tešanj. Otišli, nisu plate dobili. Imaju Šarića sto je od nas otišao, ostalo prosjek mrtvi.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la SamoTravnik » 09 apr 2023, 23:55

HeliosIzDomzala je napisao/la:
09 apr 2023, 22:37

Sad su jos losiji. Nema Zeca, Bude, Sejmenović se vratio u Tešanj. Otišli, nisu plate dobili. Imaju Šarića sto je od nas otišao, ostalo prosjek mrtvi.
Cekaj, nemamo za plate, a imamo da GOSKu placamo da pusta utakmice za nas? :D

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1378
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 10 apr 2023, 12:32

SamoTravnik je napisao/la:
09 apr 2023, 23:55
HeliosIzDomzala je napisao/la:
09 apr 2023, 22:37

Sad su jos losiji. Nema Zeca, Bude, Sejmenović se vratio u Tešanj. Otišli, nisu plate dobili. Imaju Šarića sto je od nas otišao, ostalo prosjek mrtvi.
Cekaj, nemamo za plate, a imamo da GOSKu placamo da pusta utakmice za nas? :D
Malo sam duže u ovoj cirkus ligi, pa znam da se ovdje sve i ne placa parama. Ako nisam upravu, objasni nam gdje su ti igraci iz prvog dijela sezone, te X igraca koji su dosli sada na pauzi?

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.