Prva liga FBiH 2022/2023

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la legenda reala » 19 mar 2023, 10:13

dacco je napisao/la:
18 mar 2023, 21:11
Zamislite iduće godine borbu za prvo mjesto do kraja prvenstva zadnjeg kola Jedinstvo Čelik Sloboda ludilo.... :bow: :opaopa: :bih:
Celik ne vjerujem da ce odma napadati PL, Sloboda nece ispasti, a Jedinstvo ispricana prica vec mnogo puta prvih pet kola se napada PL onda borba za goli zivot

Zadnjih godina je bas lahko uci u PL, jer vecinom bude samo jedan klub koji hoce u veci rang
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la SMR187 » 19 mar 2023, 12:13

Zalosno, postali smo sto je nekad bila Prva liga RS. Poslije treceg kola znas ko ulazi
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 19 mar 2023, 13:09

dacco je napisao/la:
18 mar 2023, 21:11
Zamislite iduće godine borbu za prvo mjesto do kraja prvenstva zadnjeg kola Jedinstvo Čelik Sloboda ludilo.... :bow: :opaopa: :bih:
Kakvo druze crno Jedinstvo i prvo mjesto. Pa malo realnosti. Bez ljutnje, Jedinstvo se spašava zadnjih 5 godina da iz ove lige ne ispadne, svi znamo, cak i vrapci na grani na koji način. Mnogo je to gore u Bihacu nezdravo da bi se napadala neka prva mjesta.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5012
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la Truhlo » 19 mar 2023, 13:29

legenda reala je napisao/la:
19 mar 2023, 10:13
dacco je napisao/la:
18 mar 2023, 21:11
Zamislite iduće godine borbu za prvo mjesto do kraja prvenstva zadnjeg kola Jedinstvo Čelik Sloboda ludilo.... :bow: :opaopa: :bih:
Celik ne vjerujem da ce odma napadati PL, Sloboda nece ispasti, a Jedinstvo ispricana prica vec mnogo puta prvih pet kola se napada PL onda borba za goli zivot

Zadnjih godina je bas lahko uci u PL, jer vecinom bude samo jedan klub koji hoce u veci rang
Celik ukoliko rijesi dugovanja do ljeta, nema razloga da ne ide u napad na prvo mjesto. Klubu je ostalo nekih 700k da bude na nuli i sasvim realno je da ocisti 600k do pocetka sezone a preostali iznos u toku sezone. Tesko ce se ko moci potuci sa klubom koji ce imati budzet preko milion KM u narednoj sezoni.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la SMR187 » 19 mar 2023, 14:37

Svaka cast ako toliko para imate i tako brzo vracate dug. Zvijezda 700k vraca evo vec godinama i bog zna kad ce biti otplaceno po ovim ratama.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
redbull93
Postovi: 14293
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la redbull93 » 19 mar 2023, 15:08

SMR187 je napisao/la:
19 mar 2023, 14:37
Svaka cast ako toliko para imate i tako brzo vracate dug. Zvijezda 700k vraca evo vec godinama i bog zna kad ce biti otplaceno po ovim ratama.
Zato i jesmo igrali kantonalnu gdje smo imali troskove 20k KM, druga liga centar ne vjerujem da je kostala vise od 50k KM. A budjet kluba je bio na nivou i to bez para od grada ili kantona. ABd ove godine nakon 20 godina skidamo blokadu sa racuna i prva federalna liga. Uz malo srece za godinu-dvije i PL. Opet treba ostat na zemlji i ici korak po korak.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la ASD » 19 mar 2023, 15:54

Čelik će sigurno vratiti dobar broj bivših igrača. Mogli bi oni i sa relativno malim budžetom ući u PL.

Jedinstvu je i ova liga previše, a Sloboda će mislim ostati. Dobar kadar imaju.

Avatar
redbull93
Postovi: 14293
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la redbull93 » 19 mar 2023, 16:00

Pa ima i toga, ja se iskreno nadam Buric i Vrsajevic da ce se vratiti.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
7Aprildomemoj1
Postovi: 129
Pridružen/a: 23 maj 2022, 09:01
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la 7Aprildomemoj1 » 19 mar 2023, 18:05

redbull93 je napisao/la:
19 mar 2023, 16:00
Pa ima i toga, ja se iskreno nadam Buric i Vrsajevic da ce se vratiti.
Čelik je institucija i zaslužuje što brži poratak u Pl. Samo ne treba biti prepotentan i potcjenjivati protivnike. Navijači Slobode su kad su ispali u Prvu ligu najavljivali gazenje ko plitak potok pa ostadose dvije sezone u federalci. Npr. Sloboda sa legendarnim Ćirom je pala u Graćanici
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze

Avatar
redbull93
Postovi: 14293
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la redbull93 » 19 mar 2023, 18:36

7Aprildomemoj1 je napisao/la:
19 mar 2023, 18:05
redbull93 je napisao/la:
19 mar 2023, 16:00
Pa ima i toga, ja se iskreno nadam Buric i Vrsajevic da ce se vratiti.
Čelik je institucija i zaslužuje što brži poratak u Pl. Samo ne treba biti prepotentan i potcjenjivati protivnike. Navijači Slobode su kad su ispali u Prvu ligu najavljivali gazenje ko plitak potok pa ostadose dvije sezone u federalci. Npr. Sloboda sa legendarnim Ćirom je pala u Graćanici
Ako smo ista naucili u ovim nizim rangovima, to je da ne treba nikoga podcijeniti. Imali smo i mi svojih poraza od fortune do ilijasa, iako smo dominirali poraz se desi. Prednost nizeg ranga za nas je sto pokusavamo izgraditi pobjednicki mentalitet, svaka utakmica po 3 bobe ici, ali uz dozu respekta prema svakome.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
7Aprildomemoj1
Postovi: 129
Pridružen/a: 23 maj 2022, 09:01
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la 7Aprildomemoj1 » 19 mar 2023, 18:40

@redbull93 Svaka čast, to i jeste recept za uspjeh. Puno sreće i da se Čelik što prije vrati na stare staze slave
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la legenda reala » 19 mar 2023, 19:52

SMR187 je napisao/la:
19 mar 2023, 12:13
Zalosno, postali smo sto je nekad bila Prva liga RS. Poslije treceg kola znas ko ulazi
Ma kako ide koja godina nece ti imati ko uci u PL, mjenjace se par ovih ekipa sezona u Pl sezona u federalci
Velika vecina klubova nema nikakve uslove ni za ovu ligu a ne za PL.
Mozda vi i Banovici sto se tice stadiona najmanje trebate raditi za PL, ne znam koliko treba ostalima al meni i Pirota i stadion Rudara fino izgledaju ne treba im puno ovaj u Rudara mi se svida sto imaju onaj tunel kad izlazis na teren
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la Raonffa » 19 mar 2023, 21:06

legenda reala je napisao/la:
19 mar 2023, 19:52
SMR187 je napisao/la:
19 mar 2023, 12:13
Zalosno, postali smo sto je nekad bila Prva liga RS. Poslije treceg kola znas ko ulazi
Ma kako ide koja godina nece ti imati ko uci u PL, mjenjace se par ovih ekipa sezona u Pl sezona u federalci
Velika vecina klubova nema nikakve uslove ni za ovu ligu a ne za PL.
Mozda vi i Banovici sto se tice stadiona najmanje trebate raditi za PL, ne znam koliko treba ostalima al meni i Pirota i stadion Rudara fino izgledaju ne treba im puno ovaj u Rudara mi se svida sto imaju onaj tunel kad izlazis na teren
Ma ne vjerujem da treba mnogo posla oko stadiona što se tiče PL, evo Igman nije igrao prvi dio na svom stadionu i sad igraju drugi dio u Konjicu. Na prvu jedina razlika u odnosu na prije godinu dana su stolice na tribinama i semafor.

Ne znam šta su još fakat radili, možda svlačionice.

Nisam vidio da je prije godinu dana bila neka velika razlika između stadiona u Konjicu ili kod vas u Goraždu npr.

Doduše u drugoj sezoni bi, koliko se sjećam, morali imati reflektore. Dakle prvu sezonu u PL možeš bez reflektora ali drugu ih već moraš imati (po pravilima, mada nisam siguran da se to poštuje) i ti reflektori su vjerovatno najveći i najskuplji projekat.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la legenda reala » 19 mar 2023, 21:16

Raonffa je napisao/la:
19 mar 2023, 21:06
Ma ne vjerujem da treba mnogo posla oko stadiona što se tiče PL, evo Igman nije igrao prvi dio na svom stadionu i sad igraju drugi dio u Konjicu. Na prvu jedina razlika u odnosu na prije godinu dana su stolice na tribinama i semafor.

Ne znam šta su još fakat radili, možda svlačionice.

Nisam vidio da je prije godinu dana bila neka velika razlika između stadiona u Konjicu ili kod vas u Goraždu npr.

Doduše u drugoj sezoni bi, koliko se sjećam, morali imati reflektore. Dakle prvu sezonu u PL možeš bez reflektora ali drugu ih već moraš imati (po pravilima, mada nisam siguran da se to poštuje) i ti reflektori su vjerovatno najveći i najskuplji projekat.
Ma Igman podmazo komisiju, nemaju oni uslova za licencu :P
Ma uslovi su im bili katastrofa, svlacionice nikakve plus uske ne moze se deset igraca presvlaciti, ne znam.sta su radili u onom podtribinskom prostoru.

ma pise tamo i da moras imati odreden broj natkrivenih mjesta al to dosta stadiona nema valjda se hleda kroz prste

Igman.je usminko postojecu tribinu stavio za goste montaznu i semafor
Vjerovatno jw ispod ove tribine napravio sve objekte koji su trebali od svlacionica do prostorija za sastanke,doping kontrolu itd
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la Raonffa » 19 mar 2023, 21:23

legenda reala je napisao/la:
19 mar 2023, 21:16
Raonffa je napisao/la:
19 mar 2023, 21:06
Ma ne vjerujem da treba mnogo posla oko stadiona što se tiče PL, evo Igman nije igrao prvi dio na svom stadionu i sad igraju drugi dio u Konjicu. Na prvu jedina razlika u odnosu na prije godinu dana su stolice na tribinama i semafor.

Ne znam šta su još fakat radili, možda svlačionice.

Nisam vidio da je prije godinu dana bila neka velika razlika između stadiona u Konjicu ili kod vas u Goraždu npr.

Doduše u drugoj sezoni bi, koliko se sjećam, morali imati reflektore. Dakle prvu sezonu u PL možeš bez reflektora ali drugu ih već moraš imati (po pravilima, mada nisam siguran da se to poštuje) i ti reflektori su vjerovatno najveći i najskuplji projekat.
Ma Igman podmazo komisiju, nemaju oni uslova za licencu :P
Ma uslovi su im bili katastrofa, svlacionice nikakve plus uske ne moze se deset igraca presvlaciti, ne znam.sta su radili u onom podtribinskom prostoru.

ma pise tamo i da moras imati odreden broj natkrivenih mjesta al to dosta stadiona nema valjda se hleda kroz prste

Igman.je usminko postojecu tribinu stavio za goste montaznu i semafor
Vjerovatno jw ispod ove tribine napravio sve objekte koji su trebali od svlacionica do prostorija za sastanke,doping kontrolu itd
Ma ja al' eto nisu imali neku bolju poziciju u odnosu na vas ili na neke druge stadione u Federalnoj, zato ti kažem nisu ti uslovi što se stadiona tiče toliki bauk. Dovoljno ti je da imaš jednu normalnu tribinu sa stolicama na koju može stati makar milja ljudi i to je to.

Središ prostor (svlačionice i ostale prostorije) čitaj vjerovatno samo malo okrečiš i probiješ koji zid da dobiješ prostora :mrgreen: , udariš onu montažnu tribinu za goste i deri.

Ako već neko ima para za Premijer ligu, neće mu ni to biti problem sigurno :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la Mig_Mig » 01 apr 2023, 21:07

Raonffa je napisao/la:
19 mar 2023, 21:23
legenda reala je napisao/la:
19 mar 2023, 21:16
Raonffa je napisao/la:
19 mar 2023, 21:06
Ma ne vjerujem da treba mnogo posla oko stadiona što se tiče PL, evo Igman nije igrao prvi dio na svom stadionu i sad igraju drugi dio u Konjicu. Na prvu jedina razlika u odnosu na prije godinu dana su stolice na tribinama i semafor.

Ne znam šta su još fakat radili, možda svlačionice.

Nisam vidio da je prije godinu dana bila neka velika razlika između stadiona u Konjicu ili kod vas u Goraždu npr.

Doduše u drugoj sezoni bi, koliko se sjećam, morali imati reflektore. Dakle prvu sezonu u PL možeš bez reflektora ali drugu ih već moraš imati (po pravilima, mada nisam siguran da se to poštuje) i ti reflektori su vjerovatno najveći i najskuplji projekat.
Ma Igman podmazo komisiju, nemaju oni uslova za licencu :P
Ma uslovi su im bili katastrofa, svlacionice nikakve plus uske ne moze se deset igraca presvlaciti, ne znam.sta su radili u onom podtribinskom prostoru.

ma pise tamo i da moras imati odreden broj natkrivenih mjesta al to dosta stadiona nema valjda se hleda kroz prste

Igman.je usminko postojecu tribinu stavio za goste montaznu i semafor
Vjerovatno jw ispod ove tribine napravio sve objekte koji su trebali od svlacionica do prostorija za sastanke,doping kontrolu itd
Ma ja al' eto nisu imali neku bolju poziciju u odnosu na vas ili na neke druge stadione u Federalnoj, zato ti kažem nisu ti uslovi što se stadiona tiče toliki bauk. Dovoljno ti je da imaš jednu normalnu tribinu sa stolicama na koju može stati makar milja ljudi i to je to.

Središ prostor (svlačionice i ostale prostorije) čitaj vjerovatno samo malo okrečiš i probiješ koji zid da dobiješ prostora :mrgreen: , udariš onu montažnu tribinu za goste i deri.

Ako već neko ima para za Premijer ligu, neće mu ni to biti problem sigurno :D
Igman je ulozio oko 600 000KM. Cisto sumnjam da neko ima taj novac od ekipa koje mogu uci a nemaju uslove.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la Raonffa » 02 apr 2023, 11:53

Mig_Mig je napisao/la:
01 apr 2023, 21:07
Raonffa je napisao/la:
19 mar 2023, 21:23
legenda reala je napisao/la:
19 mar 2023, 21:16


Ma Igman podmazo komisiju, nemaju oni uslova za licencu :P
Ma uslovi su im bili katastrofa, svlacionice nikakve plus uske ne moze se deset igraca presvlaciti, ne znam.sta su radili u onom podtribinskom prostoru.

ma pise tamo i da moras imati odreden broj natkrivenih mjesta al to dosta stadiona nema valjda se hleda kroz prste

Igman.je usminko postojecu tribinu stavio za goste montaznu i semafor
Vjerovatno jw ispod ove tribine napravio sve objekte koji su trebali od svlacionica do prostorija za sastanke,doping kontrolu itd
Ma ja al' eto nisu imali neku bolju poziciju u odnosu na vas ili na neke druge stadione u Federalnoj, zato ti kažem nisu ti uslovi što se stadiona tiče toliki bauk. Dovoljno ti je da imaš jednu normalnu tribinu sa stolicama na koju može stati makar milja ljudi i to je to.

Središ prostor (svlačionice i ostale prostorije) čitaj vjerovatno samo malo okrečiš i probiješ koji zid da dobiješ prostora :mrgreen: , udariš onu montažnu tribinu za goste i deri.

Ako već neko ima para za Premijer ligu, neće mu ni to biti problem sigurno :D
Igman je ulozio oko 600 000KM. Cisto sumnjam da neko ima taj novac od ekipa koje mogu uci a nemaju uslove.
U šta ulupaste tolike pare? Garant prostor ispod tribine.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la Mig_Mig » 02 apr 2023, 22:55

Citav prostor ispod trbina, semafor, trbina za gostujuce, tribina i pokrivanje za 300 ljudi i ostali rashodi.
Max Allegri 300 💪💪💪

Convicts
Postovi: 3213
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la Convicts » 16 apr 2023, 19:07

Trenutno, učesnici doigravanja za Prvu ligu FBiH:
Čelik, Kiseljak, Gornji Rahić i Klis
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Legolas
Postovi: 97
Pridružen/a: 22 avg 2021, 13:12
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2022/2023

Post Postao/la Legolas » 16 apr 2023, 20:27

Griješiš rahic je 4-5 na tabeli seona je prva

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.